Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Futurama
Posts: 122
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:46 am
Contact:

Re: Вести

Postby Futurama » Wed Jul 27, 2016 5:16 pm

Nexon wrote:Не, нисам члан двери али јесам дао њима глас и занима ме шта раде да не буде да сам бацио глас.


Мало теже си могао њима да даш глас пошто нису изашли самостално на изборе него у цензус коалицији #срећа .
А пошто прозиваш СРС да ли знаш да су у неким местима Двери изашле заједно на изборе са њима и ДСС ? Пример Суботица.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jul 27, 2016 5:40 pm

Не, ја сам гласао за Двери, што се види и по посланичком клубу у Скупштини Србије.

Двери су нудиле сарадњу СРС пре избора, Бошко Обрадовић је ишао да се лично упозна са Шешељом, из Двери су позивали да нема напада између националних опција током кампање ако већ нема уједињеног блока...Све што су добили су лажи и напади, те 10 000 разјарених четника који само што нису дошли пр Скупштину.

Данас је јасно зашто се то дешавало, само треба видети у колико је општина срс и снс у власти заједно, па још додају Чанка и Чеду. Разумем да се негде уђе у власт на одређеним принципа, то је локалани ниво, али ово се улазило без икаквих принципа, пример је Ниш, где срс није ни требала али је очигледно направљен договор изнад.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jul 27, 2016 8:47 pm

Дефинитивно је проблем бити нижег раста у Србији ако си мушкарац. Срби ка нација, мушкарци и жеен, спадају у топ 5 највиших нација на свету, при чему жене џигљају више у последње време, зато је проблем.

Срби порасли и све гледају с висине

Истраживања показала да су на листи највиших људи на планети наши мушкарци осми, а жене на петом месту
ЗА последњих 100 година Срби су порасли 13,2 центиметра, а Српкиње чак 15,7 центиметара и тако доспели међу највише људе на планети! На листи светских горостаса, наши мушкарци су осми са просечном висином од 180,6 центиметара. Зато су Српкиње чак пете и просечно су високе 167,7 центиметара.
Ово су резултати истраживања о трендовима раста широм света. У анализи је учествовало више од 800 научника организације "NCD Risk Factor Collaboration" у сарадњи са Светском здравственом организацијом. Поредећи податке о висини народа из 1914. са најновијим, наши мушкарци су са 30. доспели на осмо место, а жене са 93. на пето место.

- Од Другог светског рата сведоци смо да је свака генерација деце виша од родитеља - каже др Бојан Јовановић, антрополог. - На то највише утичу побољшан стандард и начин живота. Осим тога, раст зависи и од исхране, која из године у годину садржи све више адитива, нарочито у месу.

Када је реч о стасу Срба кроз векове, наш саговорник подсећа да су у време доласка на ове просторе наши преци били прилично високи и да су врло подсећали на данашњи нордијски тип људи.

- Били су високи, плавокоси и плавооки - објашњава др Јовановић. - Такав "профил" Срба владао је док Србија није потпуно пала под турско ропство, што је изазвало и велике сеобе нашег народа. У турско доба на наше просторе приспели су и становници из других крајева. Дошло је до етничких прожимања народа и великих етнобиолошких промена, па и оних у просечној висини становништва.

ВИСОКИ ВЛАДАРИ

Висином су могли да се диче и бројни наши владари. Убедљиво највиши, чак 203 центиметра, био је деспот Стефан Лазаревић, а историјски списи кажу да су натпросечно високи били Карађорђе и Милан Обреновић.


http://www.ncdrisc.org/height-ranking-mean.html

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Wed Jul 27, 2016 9:08 pm

Дачић јебе не вади, такорећи. Колико је висок јел има негде податак?

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Wed Jul 27, 2016 9:33 pm

Nexon wrote:
Срби порасли и све гледају с висине

Истраживања показала да су на листи највиших људи на планети наши мушкарци осми, а жене на петом месту
ЗА последњих 100 година Срби су порасли 13,2 центиметра, а Српкиње чак 15,7 центиметара и тако доспели међу највише људе на планети!


Kapiram da je zbog fotosinteze, pa krece dzigljanje prema suncu...

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Jul 27, 2016 10:58 pm

Да вас утешим.


Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Fri Jul 29, 2016 12:42 pm

Ово што ћу ставити је један од главних разлога зашто се не формира још влада, после више од 3 месеца након избора. Наравно, увек се скреће пажња са оваквих ствари или мигрантске кризе ка разним глупостима, где разни помажу Вучићу у скретању пажње

Хоће ли после тенкова и шине са пруга завршити у железари?

Упозоравамо јавност и и синдикате железнице на овај погубни план и позивамо их на заштиту интереса радника и инфраструктуре која је јавно добро свих грађана Србије, а не пословна комбинација политичко-финансијске олигархије режима и светских финансијских центара моћи.

Гледамо годинама уназад како се, кроз разне реформе и реконструкције, предузећа у Србији доводе на руб пропасти и на крају распродају страним „инвеститорима“ или бивају уништена да не би могла да конкуришу на тржишту мултинационаним компанијама. Имамо безброј примера, од цементара и извора минералне воде, преко шећерана, пољопривредних комбината и млекара. У будућности су на реду и Електропривреда Србије, Железнице Србије, комунална предузећа (водоводи) по Србији, рудници, извори пијаће воде, пољопривредно и шумско земљиште.

Ово се све припрема и одвија далеко од очију јавности. Нарочито се крупни кораци чине у овим „прелазним“ периодима кад је једна влада у оставци а друга није формирана. Док се медији баве ријалити програмима и утркују ко ће црну хронику прикзати још црњом, дотле синдикати уместо протеста припремају раднике кроз разне обуке како ће остати без посла, дајући им привид избора начина отпуштања кроз социјалне програме.


Са спречавањем продаје Телекома на кратко је заустављен или успорен ток уништавања и распродаје, што буди наду да можемо спречити уништавање и и преосталих државних предузећа и распродају ресурса.

Чини ми се да се о железници посебно ћути, иако се кроз реконструкцију и поделу на четири предузећа већ годинама уназад припрема за уништење и распродају.

Навршиће се ускоро годину дана од када су Железнице Србије подељене у три предузећа и остало је четврто предузеће, „Железнице Србије“а.д. да преузме дугове и вишак запослених и да се угаси за коју годину. Наиме, влада је 2.јула донела одлуку о оснивању три нова акционарска друштва и издвајању из Железница Србије. То су: „Инфраструктура железница Србије“, „Србија воз“ и „Србија карго“.

Од 10. августа, када је Агенција за привредне регистре донела решење о упису у регистар новоформираних друштава, српске железнице наставиле су да постоје као четири акционарска друштва: Друштво „Железнице Србије“ ад, Друштво за управљање железничком инфраструктуром „Инфраструктура железнице Србије“, Друштво за железнички превоз робе „Србија карго“ и Друштво за железнички превоз путника „Србија воз“. ( Линк: http://www.zeleznicesrbije.com/active/sr-latin/home/glavna_navigacija/node_1457943689.html )

У одлуци о оснивању ових предузећа наводи се и њена намера: „Уз консултације са Светском банком Железнице Србије донеће и спровести мере штедње како би се надоместило умањење субвенција за (15 милиона евра) и исплате на име плаћања рачуна за струју. План корпоративног реструктурирања биће заснован на отуђењу имовине, поновном успостављању оптималне мреже и смањења броја запослених „.

Шта значи то „отуђење имовине“ „успостављање оптималне мреже“?

Одговор можемо наћи у елаборату који је урађен (и плаћен) на захтева Владе Србије од стране консултантске фирме ”Планет”, по коме се и врши рекострукција Железница Србије. Тачан назив документа је: „ОКВИРНИ УГОВОР ЗА ТЕХНИЧКУ ПОДРШКУ МИНИСТАРСТВУ ГРАЂЕВИНАРСТВА, САОБРАЋАЈА И ИНФРАСТРУКТУРЕ И „Железницама СРБИЈЕ“ АД У ПРИПРЕМИ ПЛАНА ЗА КОРПОРАТИВНО И ФИНАНСИЈСКО РЕСТРУКТУРИРАЊЕ ЖЕЛЕЗНИЦЕ СРБИЈЕ, Уговор бр. 2015/356585, завршни извештај“

Додатне информације можемо наћи и у мишљењу Светске банке које је дато у документу под називом: „Коментари Светске банке на Финални извештај Планет (нацрт од 27. септембра 2015.)“

Дакле, из ових докумената, који се већ увелико примењују и по којима се врши реконструкција се видида је планирано:

„смањење мреже за 800 км (отприлике једна четвртина)“ или чак 1000 км у „случају бр.4“.
смањење броја запослених за 6180 радника
пребацивање „вишка имовине и запослених“ у четврто предузеће
гашење четвртог предузећа „Железнице Србије“ а.д. за четири године.

Из свега овога се намећу нова питања:

Како се то „отуђује“ 800 км мреже? Да ли ће се то поново акивирати пећи у Смедереву као у време претапања наоружања Војске Србије?
Знате ли неку земљу у свету где је уништена постојећа пружна мрежа?
Које су тачно пруге „вишак“? Да ли ове из шематског приказа обавезе јавног саобраћаја, где су приказани окрузи са и без железничког саобраћаја?
Да ли је могуће задовољити стандарде о безбедности саобраћаја уз отпуштање толиког броја радника?


Упозоравамо јавност и и синдикате железнице на овај погубн план и позивамо их на заштиту интереса радника и инфраструктуре која је јавно добро свих грађана Србије, а не објекат политичко-финансијске олигархије власти и светских финансијских центара моћи.

Забринута јавност и запослени на железници имаће савезника у посланичкој групи Српског покрета Двери у Народној скупштини.

http://srbin.info/2016/07/29/dveri-hoce-li-posle-tenkova-i-sine-sa-pruga-zavrsiti-u-zelezari/


Железници су само маи проблем већ је проблем продаја Телекома и ЕПС-а. Нарочито је занимљив ЕПС-а којег Немци свесно уништавају да би га што јефтиније купили уз помоћ ММФ-а и Светске банке.
Оно што би требало урадити је послати та предузећа на берзу и тако смањити крађу страначког кадра. За то треба јак правни основ и ефикасна бирократија коју власт не може да обезбеди јер је суштина њене власти запослена странчка војска.

Драган Радовић: Зауставити пропаст ЕПС и припреме за приватизацију

Да се вратимо на фантастичне резултате с почетка текста. Искрено, сумњамо у њих! Просто је немогуће да се оствари добит 6,5 пута већа од планиране, преко сто милиона евра само у првом кварталу. Да ли има разлога за „филовање“ података, не само од стране директора Грчића, већ и Савића? Само један одговор се намеће: наменски се сервира добра прича, вероватно за БУДУЋЕГ: власника, сувласника, главног менаџера или ко зна кога већ? Да ће се „нешто“ десити потврђује убрзано сређивање стања унутар система („шминка се девојка за давање“), приметно је и: 1. учестала прича о отпремнинама како би се значајно смањио број запослених, 2. тестирање у једном делу ЕПС-а, после више година одбијања, система који спречава растур и крађе сваког киловата (годинама су разни министри енергетике и директори ЕПС-а одбијали увођење Система за елиминацију нетехничких губитака), 3. склањање залиха разних резервних делова, највише оних који су набављани а да уопште нису били потребни, вероватно због „уградње“ на тендерима (само у једном делу ЕПС-а сумњиви делови који покушавају у највећој тајности да се отпишу из евиденције износе више десетина милиона евра).

А „БУДУЋИ“ може бити само Немац. Сумња је основана јер ЕПС највише кредитног задужења има код немачких повериоца. Још гора сумња је начин на који би се спровела радња давања, назире се већ опробан начин, сличан или исти као уступање ЈАТ-а за „Џ“ (жаргонски речено) на „заједничко“ управљање Арапима и стварање Ер Србије.

Немцима је превисока цена од три до четири милијарде евра, иако знају да је реална између петнаест и шеснаест милијарди евра – па зашто би платили преузимање ако већ могу да уђу у управљачку структуру!

Сада вам је јасно зашто су полуписмени курсисти били на челу ЕПС-а последњих неколико година!


https://stanjestvari.com/2016/07/24/radovic-propast-eps/

Космет је Србија
Posts: 430
Joined: Thu Feb 18, 2016 1:28 pm

Re: Вести

Postby Космет је Србија » Fri Jul 29, 2016 7:13 pm

савабјан wrote:Дачић јебе не вади, такорећи. Колико је висок јел има негде податак?


Босло је то фино удесио да се декра на господски начин... мало са жутима мало са овим отпадом радикалским.

Među nižima je i Ivica Dačić, za koga kažu da ima „oko" 170 centimetra, što znači da se može i oduzeti koji santim.

Да ли ће ДСС икада да се врати у нормалан колосек?

Predsednica Demokratske stranke Srbije Sanda Rašković Ivić saopštila je danas da podnosi ostavku na tu čelnu stranačku funkciju.

Ona je to izjavila na konferenciji za novinare poslaničke grupe Dveri i DSS u Domu Narodne skupštine.

Kako je rekla novinarima u Skupštini Srbije, ostavku je podnela zbog načelnog neslaganja oko formiranja lokalnih koalicija, naročito u centralnim beogradskim opštinama u kojima je koalicija napravljena sa Srpskom naprednom strankom (SNS).

Ona je dodala da ostaje u DSS i da će i dalje biti poslanica, ali da DSS na skupštini stranke mora da odluči kojim putem želi da ide.

"Da bismo bili prava demokratska stranka neophodno je da se raspiše skupština stranke na kojoj će se raspravljati o programu i rukovodstvu", rekla je Rašković Ivić.

Ona je kazala i da će skupština stranke biti zakazana za jesen, jer ne namerava "da šest meseci bude predsednica DSS u tehničkom mandatu".

Upitana da li će biti kandidat za predsednika stranke, rekla je "Videćemo".


User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Sun Jul 31, 2016 2:26 pm

Нексоне, ако сам ја добро сконтао Бошко Обрадовић је посланик у скупштини Србије и одборник у Чачку. Како је то могуће? Гласах за њега па се питам дал је већ уграбио 2 јавне функције. Видео сам да држи говоре у обе скупштине, републичкој и градској.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Aug 01, 2016 12:06 am

Колико знам, Бошко Обрадовић је био носилац листе Двери на локалним изборима у Чачку, тако да не би било чудно да је посланик у локалној скупштини али мислим да је ситуација следећа: Бошко Обрадовић је поднео оставку на место председника Градског одбора Двери у Чачку/ово еј сигурно, тренутно је други човек председник, то може да се лако нађе на интернету) када су Двери ушле у Скупштину Србије, јер није могао да формира власт у Чачку, иако је одлично прошао, снс није хтео на принципима Двери да формира локалну власт, и колико знам не добија никакав новац као посланик локалне скупштине, јер то није пријавио анти-корупцијскок комисији

Бошко Обрадовић поднео извештај о приходима и имовини

Народни посланик и председник Српског покрета Двери Бошко Обрадовић ставио је на увид јавности своју имовинску карту кроз обавезни извештај Агенцији за борбу против корупције, али и у посебном допису јавности који преносимо у целости:

Сматрам да је упознавање јавности са приходима и имовином јавних функционера једна од најважнијих тековина демократије. Грађани морају да буду упознати шта је политичар на функцији имао од имовине пре ступања на политичку функцију, а шта има по напуштању функције. Сматрам да поред јавног функционера на овај начин треба проверити приходе и имовину са њим повезаних лица, на првом месту најближих рођака. Уз доношење Закона о испитивању порекла имовине, на овај начин можемо ући у траг и кривично казнити све оне политичаре који користе бављење политиком у сврху личног богаћења.

Обавештавам јавност да у тренутку ступања на дужност народног посланика располажем са станом од 62 квадрата у Чачку, који сам купио на кредит 2005. године и који још увек не сматрам својим у пуном власништву, јер имам још четири године кредитних обавеза. Такође, у мом власништву је и ауто Опел Астра 1995. годиште. Немам никаквих уштеђевина нити примања по другом основу.

Када сам постао народни посланик, одрекао сам се сувласништва у издавачкој кући „Catena mundiˮ из Београда и замрзао радни однос у овој издавачкој кући. У потпуности сам се посветио обавезама народног посланика и у сталном сам радном односу у Народној скупштини.

Моја месечна плата као народног посланика и председника посланичке групе Двери биће 74.671 динар. Сви народни посланици добијају и посланички месечни паушал за рад у својој изборној јединици који износи 27.320 динара. Из овога проистиче моја обавеза отварања посланичке канцеларије у Чачку и примања заинтересованих грађана.

Осећам такође обавезу да обавестим јавност да ћу за наступајући период изнајмити већи стан у Чачку јер супруга и ја имамо петоро деце, па нам је као седмочланој породици потребан већи стан. У случају издавања свог стана Агенцији за борбу против корупције и јавности доставићу на увид приходе које евентуално будем остваривао на овај начин и обавезно платити порез који следује држави, јер подржавам акцију пореских органа да се појача контрола наплаћивања пореза по основу зараде од изнајмљивања некретнина.

Стојим на располагању да будем први политичар на коме ће бити примењен будући Закон о испитивању порекла имовине. Сматрам веома важним да се у нашем политичком животу одвоје они који су се обогатили од политике од оних који покушавају да нешто ураде за опште добро не тражећи ништа за себе лично до заједничке среће у којој сви остварујемо и личну срећу.


Колико знам, он је био наајвио да ће предати то место у локалној скупштини када Скупштина Србије крене активније да ради и биће посвећен републичком нивоу.

Ако ово није истина што сам написао има да чујеш у снс медијима о томе више. Али понављам: он је водио Двери у Чачку претходних година, и то озбиљно, потражи његове клипове са седница у Чачку како се прозива са Вељиним и снс, остварио је изванредан резултат као Двери локално. Двери су у Чачку локално ишле самостално, без дсс-а, и добили 10% више гласова локално него ли на републичком нивоу са дсс. Узгред, цела коалиција је прешла цензус захваљујући гласовима Двери из Моравичког округа, где су направили јак резултат, јер људи много више знају ко је Бошко Обрадовић и Двери у односу на целу државу, где је свесно скрајнут до стране Вучића.
Бошко Обрадовић и даље живи у Чачку и планира да настави да живи у Чачку, као што можеш горе видети, њему тај локални ниво очигледно доста значи.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Mon Aug 01, 2016 1:53 pm

Malo bi neozbiljno bilo da predsednik Dveri se odluci da bude odbornik u gradu Cacku, bez obzira na to odakle je,kolika je podrska tamo i mozda ocekivanja naroda.

Eventualno da bude gradonacelnik pa i nekako,ali ovo je najnormalnije da ostane u skupstini Srbije.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Mon Aug 01, 2016 6:15 pm

Претпоставио сам да није ништа спектакуларно јер би ботови већ експлоатисали ту тему увелико. Хватају се за све живо, чуо сам да помињу да се оженио други пут па му је и то ваљда неки грех... болесници.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Mon Aug 01, 2016 6:30 pm

Pazi ta prica oko zenidbe drugi put nije nova, problem je sledeci...Dveri i Bosko jedini su zagovarali i to im bila glavna tema PORODICA i to zdrava porodica,odjednom paf Bosko se razveo,a nigde niko ne prica o tome.
Pritom njegova zena Vesna je aktivno ucestvovala koliko znam u radu Dveri,bila je sa njim na raznim protestima,mitinzima,predstavljanjima...i on je gradio imidz porodicnog coveka koji neguje porodicne i pravoslavne vrednosti.

Zato nije to tako benigna stvar,kao pa sta razveo se ozenio se,pih ko da je bitno koliko ljudi tako isto. U toj sferi nekoga ko je Bosko i ko su Dveri,to je bitno itekako.


User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Вести

Postby blatnjavi » Mon Aug 01, 2016 7:08 pm

Па шта треба сад да остане по сваку цену у браку са једном женом јер је то у складу са програмом странке?

Ко зна шта се ту издешавало приватно, не треба се у то мешати. Право је сваког човека да одлучи о браку у сваком погледу, и поновној женидби и свему осталом. То не мора да утиче на политички живот никако па чак и у случају Двери којима је породица једна од главних тема. Нису они вехабије него парламентарне демократе и родољуби, макар декларативно. Видећемо како ће се понашати као опозиција ако уопште дочекамо формирање владе овог преваранта.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Mon Aug 01, 2016 7:31 pm

blatnjavi wrote:Па шта треба сад да остане по сваку цену у браку са једном женом јер је то у складу са програмом странке?

Ко зна шта се ту издешавало приватно, не треба се у то мешати. Право је сваког човека да одлучи о браку у сваком погледу, и поновној женидби и свему осталом. То не мора да утиче на политички живот никако па чак и у случају Двери којима је породица једна од главних тема. Нису они вехабије него парламентарне демократе и родољуби, макар декларативно. Видећемо како ће се понашати као опозиција ако уопште дочекамо формирање владе овог преваранта.


Чекај,са тачке гледишта изван овога је једна прича.
Са тачке гледишта Двери и Бошка Обрадовића је сасвим друга прича.

Они сви одреда су се декларисали као људи који гаје породичне и патриотске вредности и коме су породица и вера изнад свега. И сам знаш наступ који имају 10 година сви од Бошка до Владана и свих осталих.
Такође су искрено правили фаму кад се Вучић развео и женио опет,што је са моје стране нормално и ту су у праву били,јер нисмо С.Кореја.

Али сад дођосмо на исто,сад опет иста ствар само код Бошка и Двери и сад као ма јебеш што би причали о приватним стварима,што би мешали то,прво не може јавна ствар да буде приватна,пошто Бошко је у показатељству свог породичног живота долазио на протесте и митинге Двери са женом и децом и притом је стално истицао здраву породицу и озбиљност у томе да одржимо породицу. Па сад да испадне да је отишао са неком петом ликушом.

Наравно развод је приватна ствар,али ово чисто да не буде забуне како сад неко запиткује јел се Бошко оженио или није и сличне ствари.

На крају крајева да је ствар бенигна, па сам Бошко би који је пуно пута истицао породицу сопствену,жену,децу изашао у јавност и рекао да се развео или оженио други пут,не би се о томе причало,наслућивало или шта слично.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Aug 01, 2016 9:08 pm

Видим да се планира избор владе током ОИ да тако још више изнервира људе и да онда маргинализују скупштину на ртс 3. Иако је могла влада да се формира неборојено пута у претходна 3 месеца.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Tue Aug 02, 2016 2:54 am

brucelee wrote:
blatnjavi wrote:Па шта треба сад да остане по сваку цену у браку са једном женом јер је то у складу са програмом странке?

Ко зна шта се ту издешавало приватно, не треба се у то мешати. Право је сваког човека да одлучи о браку у сваком погледу, и поновној женидби и свему осталом. То не мора да утиче на политички живот никако па чак и у случају Двери којима је породица једна од главних тема. Нису они вехабије него парламентарне демократе и родољуби, макар декларативно. Видећемо како ће се понашати као опозиција ако уопште дочекамо формирање владе овог преваранта.


Чекај,са тачке гледишта изван овога је једна прича.
Са тачке гледишта Двери и Бошка Обрадовића је сасвим друга прича.

Они сви одреда су се декларисали као људи који гаје породичне и патриотске вредности и коме су породица и вера изнад свега. И сам знаш наступ који имају 10 година сви од Бошка до Владана и свих осталих.
Такође су искрено правили фаму кад се Вучић развео и женио опет,што је са моје стране нормално и ту су у праву били,јер нисмо С.Кореја.

Али сад дођосмо на исто,сад опет иста ствар само код Бошка и Двери и сад као ма јебеш што би причали о приватним стварима,што би мешали то,прво не може јавна ствар да буде приватна,пошто Бошко је у показатељству свог породичног живота долазио на протесте и митинге Двери са женом и децом и притом је стално истицао здраву породицу и озбиљност у томе да одржимо породицу. Па сад да испадне да је отишао са неком петом ликушом.

Наравно развод је приватна ствар,али ово чисто да не буде забуне како сад неко запиткује јел се Бошко оженио или није и сличне ствари.

На крају крајева да је ствар бенигна, па сам Бошко би који је пуно пута истицао породицу сопствену,жену,децу изашао у јавност и рекао да се развео или оженио други пут,не би се о томе причало,наслућивало или шта слично.


Secam se neke emisije gde je Bosko odgovarao na pitanja u toku kampanje. Jedno je bilo da li je tacno da se razveo. Tada je rekao da mu je najveci neuspeh u zivotu sto nije uspeo da sacuva svoj brak. Mada je brzo nasao neku novu kandidatkinju

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Tue Aug 02, 2016 4:19 pm



Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests