Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Brdja » Sat Jun 11, 2016 9:57 pm

Ako ti je dnevni unos proteina ispunjen nema potrebe da pijes 2 merice whey-a. Najbolje je da popiješ mericu odmah posle treninga i onda čvrst obrok kad dođeš kući. Pre treninga nema poente.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: RE: Re: RE: Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby прекидач » Sun Jun 12, 2016 10:00 am

lost&found wrote:pa to sam i mislio, ne lose lose, nego lose u smislu da li ima poente


Moje mišljenje je da nema, zbog već poznatih razloga, ako neko zna bolje neka objasni...a ako baš hoćeš da uzimas protein pre obroka onda uzmi casein umesto whey-a to mi nekako logicnije... Mada mislim da nema ni to poente [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby lost&found » Mon Jun 13, 2016 12:19 am

Hvala.. ubedili ste me da ne pijem pre treninga :)

User avatar
Molossi
Posts: 240
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:06 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Molossi » Tue Jun 14, 2016 8:18 pm

Strucnjaci,ajmo mala pomoc,koje su najbolje vezbe za skidanje donjeg stomaka,trcanje se podrazumeva,koje su vezbe dobre i prateci sadrzaj?

User avatar
Neizlecivi
Posts: 75
Joined: Tue Feb 16, 2016 1:58 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Neizlecivi » Wed Jun 15, 2016 5:52 pm

Malossi, zanima i mene to sto pitas. Samo koliko znam, najbitnije od svega kod donjeg dela stomaka je ishrana.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby čompika » Wed Jun 15, 2016 6:38 pm

Deficit kalorija i trčanje, da li preko 40 minuta, da li HIIT, kako hoćete. Ne postoje vežbe koje će selektivno skinuti salo, na donji stomak se uglavnom prvo lepi salo prilikom debljanja i samim tim se poslednje skida prilikom mršavljenja.

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby bully » Sat Jun 18, 2016 3:29 pm

Kod trcanja su vam jako bitni sprintevi upravo za skidanje stomaka. Kad izadjete da trcite odredjeni deo trcite svom snagom a onda se vratite u dzoging. Ta promena brzine vam takodje jaca i noge. Tacno jako je bitna i ishrana. Malo topljaca masti nije na odmet mada na ovoj vrucini picete vise vode, bice vam slabiji apetit i taman. Imam ja dosta vezbi za donji deo trbusnjaka da kacim ovde ali vam nista to ne znaci jer bez kretanja imacete idalje stomak a ispod njega jak trbusni zid sto ne verujem da trazite..
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby riper » Thu Jun 23, 2016 5:28 pm

Braco jel zna neko program za preskakanje konopca. Kako se dozira trenung da li postoje serije,koliko de uopste vezba.

User avatar
Батрић
Posts: 15
Joined: Sun Feb 21, 2016 3:41 pm

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Батрић » Fri Jun 24, 2016 6:51 pm

riper wrote:Braco jel zna neko program za preskakanje konopca. Kako se dozira trenung da li postoje serije,koliko de uopste vezba.


koliko se secam sa bokserskih treninga 3 minuta preskačeš pa minuta odmora. Sto se tice serija cepaj koliko možeš :D

Пађене
Posts: 33
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:14 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Пађене » Wed Jul 06, 2016 2:43 pm

Od koga uzimate suplemetaciju da li preporučujete da se kupuje u šopovima ili od nekih dobavljača? Interesuju me ovi Proteini.si i PanSport?

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Kit_Karson » Wed Jul 06, 2016 2:46 pm

riper wrote:Braco jel zna neko program za preskakanje konopca. Kako se dozira trenung da li postoje serije,koliko de uopste vezba.


Док сам ишао на кросфит, вежбали смо по 100 прескакања (са све паузама, саплетањима итд), па следећи пут 150 и тако повећавај :)

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Vinz » Wed Jul 06, 2016 3:54 pm

Земунци, има ли нека теретана око Првомајске, а да није неки фенсерај, спа, велнес, курaц центар?
тј. да је пристојна и јефтина :)

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Далтон » Fri Jul 08, 2016 12:27 pm

Пошто углавном радим ноћне смене, током дана звекнем мерицу веја за доручак и после тренинга али као што рекох, задеси ме поспаност у ноћној те узмем понекад енергетско пиће које ме баш ради и дигне из мртвих док не отаљам смену (ред бул углавном).
Колико је то паметно што радим и може ли бити неких нуспојава с обзиром да се преко дана пуцам теретаном и протеинима а ноћу отровом и по која цигара јер сам пушач?

Елем, што се пљуга тиче смањио сам са пола кутије дневно на свега три, четири цигаре (јеби га, нисам карактер да оставим пушење).
Исхрана ми је сређена на 4, 5 оброка дневно, тренинг и одмор до вечерњих сати.

Јебе ме само што максимално куњам 6 до 7 сати дневно. А општепознато је да мишићи расту и раде највише не од теретане, него од спавања и одмора (којег немам довољно) после тренинга.
(Street Force / Curva Orientale)

прекидач
Posts: 42
Joined: Sat Feb 20, 2016 1:02 pm

Re: RE: Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby прекидач » Fri Jul 08, 2016 7:43 pm

Помињара wrote:Пошто углавном радим ноћне смене, током дана звекнем мерицу веја за доручак и после тренинга али као што рекох, задеси ме поспаност у ноћној те узмем понекад енергетско пиће које ме баш ради и дигне из мртвих док не отаљам смену (ред бул углавном).
Колико је то паметно што радим и може ли бити неких нуспојава с обзиром да се преко дана пуцам теретаном и протеинима а ноћу отровом и по која цигара јер сам пушач?

Елем, што се пљуга тиче смањио сам са пола кутије дневно на свега три, четири цигаре (јеби га, нисам карактер да оставим пушење).
Исхрана ми је сређена на 4, 5 оброка дневно, тренинг и одмор до вечерњих сати.

Јебе ме само што максимално куњам 6 до 7 сати дневно. А општепознато је да мишићи расту и раде највише не од теретане, него од спавања и одмора (којег немам довољно) после тренинга.


Pa jbg, ja mislim da je to ok ako nećes da postaneš neki profesionalac. Takvo je vreme došlo da su srećni oni koji mogu da se naspavaju, jedu kvalitetno i da ne osećaju gubitak novca koji daju na suplementaciju...

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby bully » Sat Jul 09, 2016 4:46 pm

Brate nista ti ne moze zameniti noc i kvalitetan san.. Radio sam ja nocne takodje i to je smrt za organizam. Kao treba da spavas a napolju pici sunce. Neprirodno u svakom sl. Moj ortak vozi kombi nocu, to su kafe non stop, cigare i ima 30kg sa krevetom. Ja ti ovo sad ne pricam za vezbanje samo vec i za zdravlje generalno.
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Далтон » Sun Jul 10, 2016 2:58 am

Pa kontam ja to buli ali sta da radim. Pitao sam da promenim smenu (da me baci u dnevnu), ne mogu, jer nema dovoljno radnika za nocnu. A dan mi je ovakav.

Spavam od 8 - 12h. U podne oko 12:30 imam rucak do 12:50. Od 13h radim do 17h (17:10). U medjuvremenu oko 16h imam uzinu (obicno jedna banana ili jabuka). Zatim od 17:30 - 18:30 imam trening. Posle treninga zveknem whey i u 19h - 19:20 na veceru. Onda kunjam do 22:30 i tada uzmem obicno vocnu salatu ili rizu, mleko (malo jacu uzinu) da me odrzi preko noci.

Od 23h - 05:30 sam na sljaki. (Oko 3h isto malo voca).

Kada zavrsim oko pola 6 imam tusiranje i mali 'rest' do 7 sati kada uzimam dorucak i whey do 07:30. I tako u krug.

Elem, moze oi neko okaciti Men's Health poslednje izdanje u PDFu. Hvala unapred.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby MARKER » Sun Jul 10, 2016 3:53 am

Купи таблете мелатонина. 1-3 мг 30 мин пре спавања, после оброка, надокнадиће ти недостатак сна.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby Далтон » Sun Jul 10, 2016 12:06 pm

У ком смислу надокнадити? Немам ја проблема са несаницом. Оверим чим легнем после 10мин од умора. Само временски не могу да испратим и да се наспавам. Иначе сам се навикао на 5, 6 сати спавања и мање.

Едит: узех јуче од ортака Ц4, пре-воркаут, онако млитав после посла испумпао још сат времена у теретани. Диже из мртвих. Моја препорука.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby MARKER » Sun Jul 10, 2016 4:01 pm

Просторија у којој спаваш од 8 до 12, јел тотално замрачена или светлост има где да прође ?

User avatar
bully
Posts: 108
Joined: Sat May 21, 2016 12:29 am
Location: Beograd

Re: Masovni treninzi, hiljade i hiljade sklekova...

Postby bully » Mon Jul 11, 2016 11:00 pm

Pa dobro si ti to organizovao. Hranis se bolje nego vecina generalno. Opet noc za dan- haos. Sumnjam da stizes da unosis tecnosti dovoljno(vodu naravno) i jebem ti bas nasu drzavu! Sta je melatonin i sta c4?
Svaciji prijatelj je niciji prijatelj.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 127 guests