Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Вести

Postby Врховна команда » Mon Mar 16, 2020 2:06 pm

Америчка војска се искрцава у Европу због одавно најављене и договорене војне вежбе НАТО-а која се зове "Европљанин 2020."

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Mar 16, 2020 2:32 pm

Vidi ga ovaj. Svi lupaju a ti pričaš prave stvari. Ko je bre pročitao u novinama?? Ja video svojim očima u Nemačkoj a na video klipu od drugara iz Italije koji je on snimio. Što se tiče virusa direktno sam uključen u sve to tako da ne pišem ništa napamet. Ako razumeš nemački mogu ti poslati audio zapis jednog od boljih stručnjaka koji lepo objašnjava celu situaciju. Zato nemoj da sereš i praviš druge budalama nego idi slušaj Vučića kako ti ispira mozak
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 493
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby UltrasDoras » Mon Mar 16, 2020 2:33 pm

pa što ne pogledate ovaj podkest kod rogena što je lik postavio
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Вести

Postby Zalgiris » Mon Mar 16, 2020 3:27 pm

Austrougarine odvratni ko se tebi obratio? Jel realno da si toliki debilko , zeljan paznje da moras u svakoj corbi da budes mirodjija? Sta mi stavljas tu znakove pitanja i uzvika majmune pokondireni? Uopste ni ne citam tvoje poruke na smrdljivom nemackom, nego sam napisao generalno. Ajde sad idi sisaj karu angeli merkel, kao sto mi koji smo ostali u srbiji sisamo vucicu, jebo ti on mater

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Mar 16, 2020 4:17 pm

Mislio sam da ti odgovorim istom merom ali mi se ne da spuštati na tvoj nivo. Tebi je dovoljno teško što se boriš sam sa sobom u glavi. Ako imaš i dalje neki problem možeš mi se slobodno javiti privatnom porukom, da ne trujemo temu. Sportski pozdrav.

Što se tiče teme, sve što pišem ovde je provereno od vodećih stručnjaka te oblasti a kao što sam napomenuo i sam sam u to uključen. Tako da verujte Telegrafu ili Fb ili zvaničnim podacima. Šta ste se usrali kao pičke od virusa?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Mar 16, 2020 4:26 pm

sad baš sereš

možda zato što se prenosi ko šumski požar, a svi imamo stare ili bolesne ljude u familiji i komšiluku?

User avatar
UltrasDoras
Posts: 493
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby UltrasDoras » Mon Mar 16, 2020 4:31 pm

ko da mu je mićara ušao na akaunt :mrgreen:
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Mon Mar 16, 2020 4:31 pm

virus mićara udara i kroz žice :mrgreen:

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Mon Mar 16, 2020 4:39 pm

Niko ne kaže da virus ne postoji. Niko ne kaže da ne treba paziti. Ali ne treba ni paničiti da će svi pomreti. To je moja poenta. Smrtnost virusa se smanjuje. Najveći broj preminulih su upravo stariji ljudi koji već imaju probleme sa plućima. Ko ima nekog starijeg u kući sa problemima, izbegavati kontakt a oni trebaju da izbegavaju da izlaze napolje. Ali oni koji nemaju problema sa plućima, koji nemaju tumor, koji nemaju iz nekog razloga oslabljeni imunitet nemaju razloga za panikom bez obzira na godine. Kao i do sada što svi trebaju da rade, perite ruke, ne dirajte lice rukama dok ne operete. Nije toliko teško sve to
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Mon Mar 16, 2020 4:42 pm

Немојте се свадити и једити. Видите како стресне ситуације избацују све најгоре, а кажу и најбоље, из људи. Проће ово, требало би мере да одраде добар део посла. У Италији ће ускоро врхунац броја заражених и онда би требао пад да крене.
Хтео сам вам објаснити како спонзори другосрбијанских спонзоруша су погоршали ситуацију у Италији, а тиме у целој Еврпи и Србији(преко 90% преносиоца у Србији су дошли из Италије) са вирусом а све зарад новца и велике зараде неводећи рачуна о здрављу људи. У исто време глуме велике противнике расиста, фашиста. То су неки као њуз-Кесић екипа-другосрбијанске спонзорупе.
Данашња лекција обухвата енглески, логику и криминал назови либерала и левичара и како све то има везе са једном изјавом од синоћ која нема директне везе са вирусом.
Ово је вест од пре 41 дана из Италије,

Coronavirus: Chinese targeted as Italians panic
By Mark Lowen BBC Rome correspondent

4 February 2020

Four governors of northern Italian regions called for children returning from trips to China not to attend school for 14 days.

Prime Minister Giuseppe Conte reprimanded the regional governors, telling them that they were not competent to make such a call and that nothing justified such fear.


https://www.bbc.com/news/world-europe-51370822

Видите, синоћ је изречена једна катастофална чињеница од стране Вучића која гласи, парафразирам његову изјаву: у Србији се намештају тендери за ЕУ фирме.
Прво, ова изјава ће остати потпуно непримећена у медијима јер они назови критички медији другосрбијанског спектра на ово не смеју да реагују јер су они плаћени од тих истих из ЕУ. Већи део тзв. независних организација које се као боре против корупције стоје у одбрани њихових спонзора и борби против конкуренције.
Е, онда дође велики вирус из Кине јер су се Кинези понашали неодгворно на почетку кризе. Али великих капитал тражи да се не затварају границе јер то штети њиховим мултинационалним компанијама. Онда упосле своје шатро левичаре да нападају свакога ко је за затварање граница-фашиста, расиста итд. И онда се деси глобална епидемија али они ће добро проћи јер ће их њихове владе са милијардама помоћи. А обични људи, они ће се заразити и изгубити посао.
Хајмо ми оно наше.

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Mon Mar 16, 2020 4:49 pm

Ај' правац прва апотека и у ред за маске, шта који курац чекате...

п.с. молите Бога да не закачите корону чекајући...

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Tue Mar 17, 2020 8:27 am


User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Tue Mar 17, 2020 3:49 pm

Sere mi se od pevanja na terasama.

Kapiram Kineze koji su se dovikivali i podrzavali jedni druge jer je iskreno odavde delovao kao da ih je ceo svet zaboravio i ostavio sami da se bore sa bolescu...al ovo po Evropi, dupe bi dali za lajk/share/retweet! 4 dana u karantinu, to su bakljade, pevanja, koncerti, aplauzi, plakanja...picke materine
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Вести

Postby Momo » Tue Mar 17, 2020 4:20 pm

Пандемија са 180 000 људи на целом свету.. свашта... Па то није ни 5 посто Србије јеботе... Па да је Србија са толико људи заражена па и да кажеш нешто,овако не могу да верујем шта причају људи и око чега се воде полемике. По овом принципу додира и пипкања заразило би се за 24 сата не једна Србија него планета цела са све 7 милијарди људи да де тако брзо преноси. Неко нешто ради а шта ради то нећемо никад сазнати...

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Tue Mar 17, 2020 7:08 pm

Momo brate 180 hiljada je bilo danas, pre samo nedelju dana je bilo duplo manje, a dok ovo pisem brojka je 195 hiljada. Sto znaci da broj zarazenih raste enormnom brzinom, i to uprkos svim merama koje se preduzimaju, a koje se ne preduzimaju zbog drugih gripova i virusa. U Kini su (ako ne lazu u izvestajima) uspeli da zaustave sirenje, ali pozabavi se malo da vidis kojim disciplinom i radom su to uspeli da postignu. Takodje, ako bi se gradovi tamo "otkljucali" i ljudi opet krenu na poslove, u grad, itd, niko ne garantuje da nece opet krenuti. Situacija nije za histeriju, al nije ni za olako shvatanje, tipa obican gripcic.
Mene iskreno najvise brinu posledice na svetsku ekonomiju nakon ovih svih sranja, a po pravilu koplja se uvek slome na obicnom narodu.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Tue Mar 17, 2020 7:23 pm

To je broj zarazenih koji su otkriveni testiranjem. Ukupan broj niko ne zna.
Ako umeš da ostviš post na forumu, dovoljno si sposoban i da se informišeš.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Mar 17, 2020 7:26 pm

Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Tue Mar 17, 2020 7:33 pm

... ImageImage
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Momo
Posts: 64
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:49 pm

Re: Вести

Postby Momo » Tue Mar 17, 2020 8:26 pm

Сад ће мене неко да убеди да су се кинези спасили само зато што су били дисциплиновани.... Дааај... Тај вирус по тој причи значи држиш у себи 10 дана шириш заразу а не знаш, заразио би бар 20 људи око себе а да не знаш... Тих 20 људи би заразило још 100 исто што не знају... Толико би се народа заразило да би био број знатно већи од овога који не знају и којима би се симптоми показали тек после 10-14 дана ... За то време пола Кине заражено немају појма да су заражени шире заразу па плус ови нови заражени ... Сад ће мени неко да каже да од 1.3 милијарде кинеза заражено само 80 сома људи. И да је милион људи још непријављених био заражен то је баш мали број људи на целокупну популацију.. И да је то за глобалну панику... Шта кинези су се спасили тако што нису радили ова 2 месеца....
Једно велико ништа и то је то... Свако има своје мишљење, али толико смо пута преварени на неке глупости, да је ова само једна мања или већа у низу.
Слажем се са лостом ово ће највише да се одрази на економске прилике како у нашој земљи тако и у свету, да ли је због тога направљено видећемо...али сигурно да је нешто увек са разлогом направљено.

User avatar
Пери
Posts: 445
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:53 pm

Re: Вести

Postby Пери » Tue Mar 17, 2020 8:42 pm

Po tvojoj racunici tih 20 bi zarazilo 400, a ne 100. Tih 400 bi zarazilo 8 000. 8 000 ce zaraziti 160 000. Nek od 10% ima teske simptome, i mora da ide u bolnicu. 16 000 teskih bolesnika za 30 dana nije problem?

Ljudi se bas trude ne skapiraju, da se ne umire od virusa i zaraze kao takve, vec od toga da u bolnicama nema mesta za sve zarazene kojima je potrebna pomoc. Ali dobro, nece virus ove sto jedu beli luk, tako da je sve kul. Jebo mater sto niko nije rekao italijanima, oni su bas poznati po tome da ne vole da ga jedu...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests