Серије

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 12:34 pm

vinjakboy wrote:Сигурније је без сведока :twisted:


Mozete slobodno da izbrisete sve poruke na temi ove kurcevite budale (kao i ostalih buducih budala) i njegovih konstrukcija tipa:
"ti meni das adresu,pa onda ja tebi...pa onda kad ko na koga naleti,jer sigurnije je bez svedoka i slicne gluposti..."

A pritom pise sve javno. :D To i kad bi se resavalo, ne radi se na taj nacin...znaci u navijackom si svetu,primera radi poznajes Belgrade Boys-e,raspitas se ko zivi u tom kraju,jel taj sto "kenja" po forumu zivi na Novom Beogradu,organizujes susret preko posrednika i polomis me...ili sta vec...a ne da se kao nudis,a ne znas da je blok 11 izmedju dva najveca bulevara (Bulevara Nikole Tesle i Bulevara Mihajla Pupina) celim potezom od Opstine Nbg do Retenzije uz samu obalu Dunava.To je ono kad si provincijalac kome viri praziluk is dupeta,i to onaj gornji deo sa zelenim percima. :mrgreen:

Ili da budem jos precizniji...
Ja sam u ovom delu Nbg-a video samo neke grafite "United Force" i Srbska Akcija,presvrljavanje po nasim grafitima,rasisticke stvari i sl...iako ne znam ni jednog navijaca Rada da ovde zivi,niti smrdjivog nacosa.Pojavili su se pre par godina kad sam otvoreno pricao gde sam...I sta sad? Jel to Akcija neka ili sta? Ajde sto mene prozivate,nego sarate po BBRS grafitima koje drugi rade..

Uozbiljite se i prekinite da pokusavate da budete ono sto niste.Do tada:

https://www.google.com/amp/s/makeagif.com/amp/OSx7o7

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Серије

Postby 1958 » Mon Feb 04, 2019 12:53 pm

Raspitajte se kod svog lokalnog BBRS-a
Често одем до на село

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 1:03 pm

1958 wrote:Raspitajte se kod svog lokalnog BBRS-a


Znam ja na sta ti aludiras.Ali jeste tu je u mom kraju blok 11c:

http://www.sns.org.rs/lat/kontakt

:mrgreen:

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby vinjakboy » Mon Feb 04, 2019 1:35 pm

fedayn wrote:Mozete slobodno da izbrisete sve poruke na temi ove kurcevite budale (kao i ostalih buducih budala) i njegovih konstrukcija tipa:
"ti meni das adresu,pa onda ja tebi...pa onda kad ko na koga naleti,jer sigurnije je bez svedoka i slicne gluposti..."


Колико приче, а нигде адресе :( Као што рекох, огромна је разлика између виртуелног света и реалности, па тако у првом постојиш, док те у другом нема :|

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 1:43 pm

vinjakboy sa svoje novootvorene teme:

Ух, та 2008. година је многим људима променила животе. Почетак економске кризе, ја сам у том моменту живео заједно са једном девојком, обоје смо имали послове и све је изгледало фино, а онда у року од месец дана и она и ја изгубимо посао, крећу свађе, препуцавања и свега што прати такву беспарицу, да би се на крају коначно све то раскантало. Капирам да ми се живот од тог момента своди на напоре да се вратим на претходни ниво, не у материјалном смислу, већ је у питању комплетна организација..


U potpunosti razumem,ovu mucenu devojku.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby vinjakboy » Mon Feb 04, 2019 1:46 pm

fedayn wrote:
U potpunosti razumem,ovu mucenu devojku.


Предуслов за процес разумевања је да имаш мозак, а ти тај предуслов не испуњаваш :|

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Серије

Postby 1958 » Mon Feb 04, 2019 2:09 pm

fedayn wrote:
1958 wrote:Raspitajte se kod svog lokalnog BBRS-a


Znam ja na sta ti aludiras.Ali jeste tu je u mom kraju blok 11c:

http://www.sns.org.rs/lat/kontakt

:mrgreen:


Znam i ja na sta ti aludiras, hoces da pripises svom ponco bloku slavu mnogo poznatijeg bloka 11c.
Често одем до на село

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 2:22 pm

Znam i ja na sta ti aludiras, hoces da pripises svom ponco bloku slavu mnogo poznatijeg bloka 11c.


Ne postoji "slavan" ili manje "slavan" blok.To je jedan blok.Ljudi isticu 11c zbog osnovne skole u koju smo svi isli....zato se uvek potpisivalo sa 11c.Bolje pitaj ako ne znas nesto.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Серије

Postby Nexon » Mon Feb 04, 2019 2:25 pm

Зашто се свађате када говорите истину обојица?
Чему та негативна енергија на форуму?

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 3:05 pm

Nexon wrote:Зашто се свађате када говорите истину обојица?
Чему та негативна енергија на форуму?


Ja nesto ne vidim da je Panzram imao mnogo vajde od licnog vidjenja sa tobom?!Ako sam lepo ispratio,na licno vidjenje nije bilo nikakvog napusavanja,ali posle nekog vremena si opet krenuo na forumu da napusavas.U cemu je onda smisao?

Drugo, Panzram je ovde vec navodio kako je davao svoj br.ljudima i onda se suocio sa tim da ga ljudi zovu u 3h dok spava i vicu u slusalicu: "peeeederu...pederuuuu"...Mislim jebote.... :lol:

Zato da ne filozofiramo mnogo:

Mozete slobodno da izbrisete sve poruke na temi ove kurcevite budale (kao i ostalih buducih budala) i njegovih konstrukcija tipa:
"ti meni das adresu,pa onda ja tebi...pa onda kad ko na koga naleti,jer sigurnije je bez svedoka i slicne gluposti..."

A pritom pise sve javno. :D To i kad bi se resavalo, ne radi se na taj nacin...znaci u navijackom si svetu,primera radi poznajes Belgrade Boys-e,raspitas se ko zivi u tom kraju,jel taj sto "kenja" po forumu zivi na Novom Beogradu,organizujes susret preko posrednika i polomis me...ili sta vec...a ne da se kao nudis,a ne znas da je blok 11 izmedju dva najveca bulevara (Bulevara Nikole Tesle i Bulevara Mihajla Pupina) celim potezom od Opstine Nbg do Retenzije uz samu obalu Dunava.To je ono kad si provincijalac kome viri praziluk is dupeta,i to onaj gornji deo sa zelenim percima. :mrgreen:

Ili da budem jos precizniji...
Ja sam u ovom delu Nbg-a video samo neke grafite "United Force" i Srbska Akcija,presvrljavanje po nasim grafitima,rasisticke stvari i sl...iako ne znam ni jednog navijaca Rada da ovde zivi,niti smrdjivog nacosa.Pojavili su se pre par godina kad sam otvoreno pricao gde sam...I sta sad? Jel to Akcija neka ili sta? Ajde sto mene prozivate,nego sarate po BBRS grafitima koje drugi rade..

Uozbiljite se i prekinite da pokusavate da budete ono sto niste.Do tada:

https://www.google.com/amp/s/makeagif.com/amp/OSx7o7

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby vinjakboy » Mon Feb 04, 2019 3:22 pm

fedayn wrote:Zato da ne filozofiramo mnogo:


А следећа ствар копирање километарског поста :lol: Понови га још који пут, можда постане истина...

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 3:41 pm

А следећа ствар копирање километарског поста :lol: Понови га још који пут, можда постане истина...


Pa jeste istina...vasa ultra-desnicarska bolna istina.Ako si ikada bio na gostovanju u Zemunu,morao si da prodjes ovim bulevarima,ne znas nikoga od navijaca C.zvezde kod koga bi se raspitao,i na kraju mi u privatnim porukama pises da ces sve jedno da saznas....sa sve nekim EVIL smajilijima..Bas si se ufurao jedva cekam.. 8-)
Kakav si ti to navijac?

Ja kad sam saznao za dva lajavca ovde sa foruma, zajebavao sam se na njihov racun,i oni vise ne pisu...zajebavacu se i na tvoj racun... I to je to...
Vidim koliko te pogodilo klembesis mi se za svaki post nedelju dana.

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 3:45 pm

I zelim ti da nadjes novu devojku....mozda ce ona resiti tvoje probleme,sem ako te ova prosla nije ostavila zbog impotencije...onda ces morati kod urologa.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Серије

Postby 1958 » Mon Feb 04, 2019 4:07 pm

fedayn wrote:
Znam i ja na sta ti aludiras, hoces da pripises svom ponco bloku slavu mnogo poznatijeg bloka 11c.


Ne postoji "slavan" ili manje "slavan" blok.To je jedan blok.Ljudi isticu 11c zbog osnovne skole u koju smo svi isli....zato se uvek potpisivalo sa 11c.Bolje pitaj ako ne znas nesto.


Jedan blok? Pa sto onda u postovima pises o tvojoj pripadnosti bloku 11, a sad okreces plocu kao blok 11c svi smo mi isti. Verovatno zato sto ni ljudi sa Novog Beograda ne znaju za taj tvoj blok dok im ne spomenes sis ili ponco. Kakvi kurcevi BBRS, grafiti i srpska akcija, ovde su u pitanju cevapi, giros, baklave, kebab, kobaja.
Често одем до на село

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby vinjakboy » Mon Feb 04, 2019 4:10 pm

fedayn wrote:I zelim ti da nadjes novu devojku....mozda ce ona resiti tvoje probleme,sem ako te ova prosla nije ostavila zbog impotencije...onda ces morati kod urologa.


Хвала Богу, девојке нису проблем. Додуше, нису ни теби пошто не могу да те пронађу на мапи све и да нека хоће нешто да има са тобом :lol:

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 5:11 pm

1958 wrote:Jedan blok? Pa sto onda u postovima pises o tvojoj pripadnosti bloku 11, a sad okreces plocu kao blok 11c svi smo mi isti. Verovatno zato sto ni ljudi sa Novog Beograda ne znaju za taj tvoj blok dok im ne spomenes sis ili ponco. Kakvi kurcevi BBRS, grafiti i srpska akcija, ovde su u pitanju cevapi, giros, baklave, kebab, kobaja.


Vendi bre,ceeeekaj slatki mali Vendi.... :lol:
Ja prvi ovde u kraju pricam (narocito mladjima) da kada ih neko pita,da kazu samo da zive u bloku 11.Kada je grupa "Bitange" bila aktuelna na vrhuncu 1995/96 pa se krenulo sa grafitiranjem,svuda u kraju je bilo ispisano BITANGE BLOK 11c SA ZVEZDOM DO SMRTI.I to se radio iskljucivo zbog Osnovne Skole Zarko Zrenjanin u koju smo svi isli.A u grupi je bilo ljudi i iz 11b,11c ....cak i iz bloka 9a...Znaci i danas tipa neko ko je u BBRS,ne mora uopste da je u 11c..i to mnogo zvucna imena.

Jel ti jasno sad?

I nemoj da lozis ovog iz Krusevca sto mu praziluk iz bulje viri da taj blok ne postoji.Ja se dobro secam da je to od tebe i Ludaka iz Ludnice poteklo....i ja sam se smejao zbog toga kad ste to pisali....

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Серије

Postby Ultra Sarma » Mon Feb 04, 2019 5:49 pm

a ne znas da je blok 11 izmedju dva najveca bulevara (Bulevara Nikole Tesle i Bulevara Mihajla Pupina) celim potezom od Opstine Nbg do Retenzije


Zar nije 11c i izmedju bul Mihajla Pupina, Nikole Tesle, Goce Delceva i one ne mogu da se setim sad ulice kad se ide kolima prva desno posle kruznog toka?
Ok je ako se ti smatras iz 11c zbog osnovne skole, ali je to drugacije nego sto si napisao ovde, ako si tamo iza ponca to je sad ko Zemun poslatlo :mrgreen:
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby vinjakboy » Mon Feb 04, 2019 6:05 pm

fedayn wrote:
I nemoj da lozis ovog iz Krusevca sto mu praziluk iz bulje viri da taj blok ne postoji.Ja se dobro secam da je to od tebe i Ludaka iz Ludnice poteklo....i ja sam se smejao zbog toga kad ste to pisali....


Где си ти чобанијо нашао нешто да причаш, за тебе су Крушевљани виша раса :lol: Узгред, нико није рекао да твој блок не постоји, само се не зове 11А него "иза шиша" :D

User avatar
fedayn
Posts: 458
Joined: Thu Nov 16, 2017 1:06 pm

Re: Серије

Postby fedayn » Mon Feb 04, 2019 6:34 pm

Ultra Sarma wrote:Zar nije 11c i izmedju bul Mihajla Pupina, Nikole Tesle, Goce Delceva i one ne mogu da se setim sad ulice kad se ide kolima prva desno posle kruznog toka?
Ok je ako se ti smatras iz 11c zbog osnovne skole, ali je to drugacije nego sto si napisao ovde, ako si tamo iza ponca to je sad ko Zemun poslatlo


Pa da...sve si lepo napisao i naveo ulice,samo sto je taj 11c samo jedan kvadrat 1/3 bloka,tj. tog naseljenog prostora.

Где си ти чобанијо нашао нешто да причаш, за тебе су Крушевљани виша раса :lol: Узгред, нико није рекао да твој блок не постоји, само се не зове 11А него "иза шиша"


Serem ti se na grupu od 20 ljudi,i srpsku navijacku scenu... :roll: .poslednji put kad smo se okupili da rostiljamo,bilo nas je 30 iz dve stambene zgrade .hahahahah.....

Ludak iz Ludnice i Vendi su ti los uzor..
S kim se ja dopisujem
.....hahahahahah ...mentalno stanje nacije.. :lol:
Last edited by fedayn on Mon Feb 04, 2019 6:37 pm, edited 1 time in total.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Серије

Postby vinjakboy » Mon Feb 04, 2019 6:35 pm

fedayn wrote:Serem ti se na grupu od 20 ljudi,i srpsku navijacku scenu... :roll: .poslednji put kad smo se okupili da rostiljamo,bilo nas je 30 iz dve stambene zgrade .hahahahah.....

Ludak iz Ludnice i Vendi su ti los uzor..


Боље и тако него непостојећа група и непостојећи блок :lol:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 116 guests