Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
detelinara83
Posts: 102
Joined: Thu Sep 14, 2017 8:40 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby detelinara83 » Mon Oct 15, 2018 7:39 am

TopalovicMladji wrote:Bio ja u Temisvaru prosle jeseni, grad je do jaja za par dana, lep, skucen,ima se sta videti, lep park je tu u okolini centra, lep gradic.

P.s. jel isao neko u Minhen/Berlin/Pariz preko onih agencija i to? Jel se isplati ici preko agencije ili se namuciti malo i organizovati solo?


Јеси провалио колико лепкароша има у парку.. :shock:

NorthSide024
Posts: 95
Joined: Sun Feb 21, 2016 8:26 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby NorthSide024 » Wed Oct 17, 2018 12:21 am

Bio neko u Bukurestu? Utisci i to, sta obici, provod, cene.

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Druidid » Wed Oct 17, 2018 10:14 am

Jel bio neko u Moskvi?
Idem tamo na 3 dana, a da bih obisao sve sto bih zeleo trebalo bi mi bar jedno 20. Ako je neko bio tamo nek napise neki best-off sta obici, takodje gde, sta jesti i piti?

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby lost&found » Fri Oct 19, 2018 5:48 pm

Druidid wrote:Jel bio neko u Moskvi?
Idem tamo na 3 dana, a da bih obisao sve sto bih zeleo trebalo bi mi bar jedno 20. Ako je neko bio tamo nek napise neki best-off sta obici, takodje gde, sta jesti i piti?


Uf... Moskva - grad u kome i prelazak prosecne ulice zahteva ozbiljan napor :)
Ogroman grad, zaista. Svasta nesto moze da se vidi, pa evo ukratko sta sam ja uspeo da vidim za 4 dana letos kad sam bio za SP.
Kremlj/Crveni Trg - naravno da ces ovo da vidis, ja bih samo skrenuo paznju da pored toga sto u samom Kremlju ima nekoliko prelepih crkava
(kao i ona najlepsa, van zidina, tj na Trgu - Crkva Svetog Vasilija Blazenog) sve preporuke za muzej oruzja. Takodje imas i ogroman trzni centar tu GUM, zgrada prelepa, starinska, al cene su jace.
Katedrala Hrista Spasioca - mrtva trka sa Vasilijem Blazenim koja je lepsa, u nju mozes i da udjes lako. Blizu je i Puskinov muzej, ali nisam bio. Takodje, na 10ak min pesaka odatle ti je i Stara Arbatska Oblast, preporucujem ti da prosetas tim delom, lepe starinske zgrade, pastelnih boja, neki fazon knez Mihajlove, mada u Moskvi ima jos par delova koji podsecaju na nas Knez (recimo kod Crvenog trga ima jos jedna na taj fazon koja se zavrsava tu, ili pocinje, kako god).
Boljsoj Teatar - to ces svakako videti, makar u prolazu
VDNkH - E ovo je vec dalje od centra, treba malo vremena da se stigne. Inace je neki ogroman park sa jos ogormnijim spomenicima (tipicno komunisticki stil) + par muzeja (kosmonautika npr.). Nije lose za videti, al ce ti uz prevoz do tamo i nazad trebati bar jedno 2-3 sata za to. Taman ti je to dobra prilika da se provozas njihovim metroom koji je odlican, a posebno su metro stanice prelepe, kao da si u nekom muzeju.

E sad sto se klope tice. U centru, na nekih 10ak min peske od Boljsoj Tetra, imas malo, zavuceno mesto koje se zove ni manje ni vise "Lepim i Varim" :D Tu mozes da probas ruski pelmeni/peljmeni. To je nesto nalik azijskim "dumplings" (ne znam kako je prevod kod nas), tj upravo je to, samo s malo drugacijim ukusima/zacinima. Jelo kao jelo mi nije bilo toliko zanimljivo na drugim mestima, al ovde je poprilicno dobro. Ako se secam, imaju i neke pelmeni punjene mesom bizona, ili tako nesto, mislim da je to bilo bas do jaja.
Onda, imas Burger Heroes. Oni su na nekoliko lokacija po gradu, zanimljivi su jer koriste crni hleb za burgere. Boja valjda jer mu dodaju aktivni ugljenik, tako nesto, e sad koliko je zdravo/stetno to, nisam siguran.
U svakom slucaju, probaj njihov Black Mamba burger (mozes i da guglas), odlican, ide s nekim sosom od brusnica.
Ono sto je na mene ostavilo najveci utisak je - gruzijska klopa! To probaj da nadjes, a moje preporuke idu za restoran "Хачапури/Khachapuri". Samo, ima par restorana s tim imenom, pojma nemam da li su svi od istog vlasnika, zato sto je Hacapuri ime za jedno njihovo jelo (kao neko pecivo i unutra jaje, probaj, dobro je za dorucak). Da ne bude zabune, ja mislim na ovaj s adresom "Ukrainskiy Bul'var, 7", levo od reke Moskva, blizu jedne od Staljinovih bliznakinja (7 skoro identicnih zgrada razbacanih po gradu sa zvezdom na vrhu) - mislim da se ranije zvao hotel Ukrajina, a sad neko drugo ime.
Odlicna klopa za vise nego korektnu cenu. Rostilj im je ekstra, rebarca pogotovu. Ma nema greske.

Eto, to ti je ovako nabacano sta sam ja video/obisao, ne znam koliko ces ti stici za ta 3 dana, al javi utiske...

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Vinz » Fri Oct 19, 2018 9:40 pm

Иди у ресторам Суботица, ако оћеш да се шибаш се неким земљаком :)

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby несуна реса » Tue Oct 30, 2018 6:59 pm

Може ли која о Букурешту , планирам авионом из Темишвара нашао сам за смешне паре . Какав је ноћни живот и цене алкохолних деривата , де јести и сести контам да може да није уопште скуп град и тако то , пошто идем за нову годину остаћу 5 дана , 4 ноћи можда запичим за Брашов. Интересује ми и какав је превоз , дал се исплати рентирати ауто и колику капару траже , или може се цимати таксијем , бусом , тролом , трамвајем
Космет је Србија !

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Druidid » Fri Nov 02, 2018 12:43 am

lost&found wrote:Eto, to ti je ovako nabacano sta sam ja video/obisao, ne znam koliko ces ti stici za ta 3 dana, al javi utiske...

Moskva je najlepsi grad u kom sam bio, daleko najlepsi, liga iznad svih ostalih.
Krenuo sam u Moskvu sa dve predrasude, da retko ko zna engleski i da je Moskva skup grad. Engleski znaju u istom broju kao sto ga znaju i u Beogradu ako ne i vise, a ako neko ne zna moze i na rusko-srpskom donekle da se sporazume. Sto se tice cena iste su kao u Beogradu, nesto skuplje nesto jeftinije, ali to je to. Glavne stvari su jeftine, smestaj, prevoz, hrana. Sto se tice prevoza imaju najbolju metro mrezu u Evropi, bas je laka za snalazenje, jos ima jandex metro aplikacija gde ti je sve nacrtano. Metro stanice guglajte kako izgledaju, svaka je kao mini galerija, muzej sta vec. Posto sam bio ogranicen sa vremenom, a hteo sam sto vise stvari da vidim, hranio sam se po brzim hranama i u Mu-Mu lancu restorana gde je klopa odlicna. Mek donalds i sva ta americka sranja su jeftinija nego kod nas. Koliko je kod nas u zemlji sve naopako pokazuje i taj jebeni Mek gde u celom svetu jede sirotinja, a kod nas burzuji. Smestaj sam platio 25e po danu i bio je 5 minuta peske od Crvenog trga. Crveni trg je najveci trg na svetu i svakako najlepsi. Hram Vasilija Blazenog je prica za sebe, vidis ga na slikama ko zna koliko puta i opet se zaprepastis kada ga vidis uzivo. Meni je prosto nerealno da neko moze nesto onako lepo da sagradi. Tu je i Lenjinov mauzolej gde je njegovo balsamovano telo, jebem li ga, sto se mene tice ne vredi sat vremena cekanja u redu, mada su iza mauzoleja sahranjeni svi ruski noviji vladari, Staljin i ostali. Gum je takodje tu, ogroman je, 1200 prodavnica, svaki svetski top brend se tu nalazi.
Stari Arbat je kao nasa Knez Mihajlova samo, cini mi se, sa daleko vise ulicnih umetnika. Novi Arbat po noci ne bi odudarao ni u Las Vegasu.
Gorki park je veliki kao Ada, lep je osecaj setati i slusati Wind of change.
Vdnh je ogroman, sovjetske gradjevine svuda. Ima velika fontana na sredini koju su renovirali, pa je nisam video. Muzej kosmonautike je na mene ostavio jak utisak jer i inace volim astronomiju. Sam izgled muzeja sa raketom koja polece pripremi coveka na ono sta ceka unutra. Tu su makete raketa, svemirska odela, svemirska stanica mir u prirodnoj velicini u koju moze da se udje, meteoriti koji mogu da se dodirnu, takodje skafander Majkla Kolinsa, pilota Apoloa-11 koji je sleteo na mesec, sad jebem li ga ako Rus kaze da je sleteo, onda bi trebalo da je sleteo :D
Otisao sam na tekmu Spartaka sa Arsenalom iz Tule, izgubise, jos jebeni ozegovic dade go... Inace sam se tu smrzo ko picka dok su Rusi oko mene prilicno ok podnosili temperaturu u minusu.
Hram Hrista Spasitelja je najveci pravoslavni hram na svetu, mada ne deluje nesto mnogo veci od naseg Hrama Svetog Save, ali je bio zatvoren jer su nesto renovirali pa nisam video unutrasnjost. Novodevičji manastir se takodje ceo renovirao i sav je bio pod skelama tako da ni njega nisam uspeo kako treba da obidjem. Odmah pored se nalazi groblje gde sam slucajno zalutao na kome je dosta Ruskih velikana sahranjeno.
Ulaz u Kremlj se placao oko 2000 dinara sa obilaskom armorija (ne znam kako da ga prevedem). Tu se nalaze 4 crkve gde su krunisani i sahranjeni svi ruski carevi, grobnica Ivana groznog se nalazi iza oltara i ne moze da se vidi, ali su ispred sahranjeni njegovi sinovi. Deo Kremlja gde je putinova rezidencija je zatvoren za turiste. U armoriju sam video toliko srebra, zlata i dijamanata da ne znam da li cu u zivotu sve ukupno videti toliko, zaista vredi obici.
Sedam sestara je kompleks oblakodera kojih se ni Dubai ne bi postideo, koji doduse nije ni postojao kada se ovo gradilo.
Ono sto je ostavilo mozda i najjaci utisak na mene je Lomonosov. Zgrada i ceo kompleks su abnormalno veliki, sa daljine od preko 500 metara ne moze sa kamerom da se uhvati cela zgrada. Preko 30000 studenata tu studira, dosta ima Kineza, Japanaca i ostalih Azijata. Nalazi se na Vrapcevim brdima gde ima odlican vidikovac, ispred tebe je cela Moskva kao na tacni, a iza zgrada univerziteta, dobro mesto za popiti pivo, ici kada padne mrak, bolji je pogled nego po danu.
Ono sto me je iznenadilo je veliki nivo bezbednosti, u metro, trzni centar i bilo koju znacajniju ustanovu ne moze da se udje bez prolaska kroz detektor za metal i provlacenja torbi kroz skener. Na ulasku u Kremlj samo sto patike ne izuvas na pretresu. Pandura ima na svakom koraku u svim oblicima.
Uh oduzih ja ovo prilicno, a jos toliko toga bih imao da kazem, sve u svemu najtoplija preporuka za Moskvu, ko ima mogucnosti da ode ne treba da razmislja 2 sekunde da li da ide.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby brucelee » Sat Nov 03, 2018 12:14 pm

Био поново у Бечу, не знам мени је тај град екстра... Толико Срба, па и ових бивших југо-народа, да имаш људе који су 30 и кусур година тамо а нису научили ни 10% немачког језика, што је по мени мало...труло у најмању руку.

Има свега буквално, као да си у Србији, град је превелики, фасцинирају ме од главних до споредних улица, где имаш у једносмерној улици типа три траке, где су сви у саобраћају љубазни, оно даш мигавац одмах те пуштају, где сви пазе, ок има и до репресалија, али опет стварно лепо уређено.

Свиђа ми се и разноврсност свега, свако је донео нешто своје, Срби пљеке, буреке, шиптари праве лебац, турци кебабе, јапанци она њихова срања, чајнезери своја, либанци... Цене су нешто мало скупље него овде, мада и то је сад...гориво је доста јефтиније, да не причам ако си у фазону да одеш негде изван Беча да ћеш проћи још додатно јефтиније. Гардероба се може наћи поприлично јефтиније, тикепа овде 10 сома, тамо 40 јура, а да притом ни не јуриш или чујеш ту и ту, него оно само набасаш.

Једино што је мало хладно по питању дружења, ту нема оно да забодеш са неким и блејачиш... И то што сам причао са пар људи који су тамо неких 2,3 године којима је кажу ужасно, али јбга плата 1500 еура најмање...

Мада и то не разумем, кренеш гајби у Србију у 6 ујутру, кући си за касни доручак око 11,12...да не причам што ми се десило, да у том пропутовању у етапама, нпр кад сам се вратио у Србију, кроз Аустрију до Мађарске очас посла, кроз Мађарску се јебига највише путује и раде стално нешто по путевима и онда уђем у Србију тј Београд и кроз Београд од аеродрома до гајбе два сата скоро. Више горива скоро потроших од уласка у БГ него све оно тамо.

И да, нисам видео лепог човека тамо...а нити лепо обученог или макар просечно обученог. Аустријанаца ниђе...неки прорачуни у Бечу сваки трећи, четврти је тек Аустријанац...мада то не би волео у мом граду у Србији, за тамо ме заболе.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby SAO_Zeljin » Sun Nov 11, 2018 4:37 pm

U Banjaluci sam par dana, ima li neko neki savet gde klopati i gde otici na pivo

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Vinz » Sun Nov 11, 2018 8:11 pm

Ћевапи код Мује обавезно...
Пиво у пабу Дебела Берта

niloas
Posts: 45
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:03 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby niloas » Sun Nov 11, 2018 8:58 pm

restoran Vrbas
Igra mecka

User avatar
H-30
Posts: 82
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:49 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby H-30 » Mon Nov 12, 2018 9:55 am

Домаће пиво и кољеница у Бомару
незнам

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Antikvaran » Wed Nov 14, 2018 6:37 pm

ТАП 80100.

Којекуде, има ли некога да организује комби превоз до Напуља, а да му фали неки сапутник? Од моје екипе нико није вољан или новчано одобровољен, па бих се пришљамчио неком? :lol:

Инбокс, геј стоп! :mrgreen:

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Swallow » Mon Dec 24, 2018 10:33 pm

Gde idete za Novu godinu ?

Neke preporuke što domaće što za inostranstvo ?

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Bolesni^od^ljubavi » Tue Dec 25, 2018 12:08 am

Kuci. Skromno, u krugu porodice. :mrgreen:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Кудрави Гаучос » Wed Dec 26, 2018 11:17 am

Druidid wrote:
lost&found wrote:Eto, to ti je ovako nabacano sta sam ja video/obisao, ne znam koliko ces ti stici za ta 3 dana, al javi utiske...

Moskva je najlepsi grad u kom sam bio, daleko najlepsi, liga iznad svih ostalih.
Krenuo sam u Moskvu sa dve predrasude, da retko ko zna engleski i da je Moskva skup grad. Engleski znaju u istom broju kao sto ga znaju i u Beogradu ako ne i vise, a ako neko ne zna moze i na rusko-srpskom donekle da se sporazume. Sto se tice cena iste su kao u Beogradu, nesto skuplje nesto jeftinije, ali to je to. Glavne stvari su jeftine, smestaj, prevoz, hrana. Sto se tice prevoza imaju najbolju metro mrezu u Evropi, bas je laka za snalazenje, jos ima jandex metro aplikacija gde ti je sve nacrtano. Metro stanice guglajte kako izgledaju, svaka je kao mini galerija, muzej sta vec. Posto sam bio ogranicen sa vremenom, a hteo sam sto vise stvari da vidim, hranio sam se po brzim hranama i u Mu-Mu lancu restorana gde je klopa odlicna. Mek donalds i sva ta americka sranja su jeftinija nego kod nas. Koliko je kod nas u zemlji sve naopako pokazuje i taj jebeni Mek gde u celom svetu jede sirotinja, a kod nas burzuji. Smestaj sam platio 25e po danu i bio je 5 minuta peske od Crvenog trga. Crveni trg je najveci trg na svetu i svakako najlepsi. Hram Vasilija Blazenog je prica za sebe, vidis ga na slikama ko zna koliko puta i opet se zaprepastis kada ga vidis uzivo. Meni je prosto nerealno da neko moze nesto onako lepo da sagradi. Tu je i Lenjinov mauzolej gde je njegovo balsamovano telo, jebem li ga, sto se mene tice ne vredi sat vremena cekanja u redu, mada su iza mauzoleja sahranjeni svi ruski noviji vladari, Staljin i ostali. Gum je takodje tu, ogroman je, 1200 prodavnica, svaki svetski top brend se tu nalazi.
Stari Arbat je kao nasa Knez Mihajlova samo, cini mi se, sa daleko vise ulicnih umetnika. Novi Arbat po noci ne bi odudarao ni u Las Vegasu.
Gorki park je veliki kao Ada, lep je osecaj setati i slusati Wind of change.
Vdnh je ogroman, sovjetske gradjevine svuda. Ima velika fontana na sredini koju su renovirali, pa je nisam video. Muzej kosmonautike je na mene ostavio jak utisak jer i inace volim astronomiju. Sam izgled muzeja sa raketom koja polece pripremi coveka na ono sta ceka unutra. Tu su makete raketa, svemirska odela, svemirska stanica mir u prirodnoj velicini u koju moze da se udje, meteoriti koji mogu da se dodirnu, takodje skafander Majkla Kolinsa, pilota Apoloa-11 koji je sleteo na mesec, sad jebem li ga ako Rus kaze da je sleteo, onda bi trebalo da je sleteo :D
Otisao sam na tekmu Spartaka sa Arsenalom iz Tule, izgubise, jos jebeni ozegovic dade go... Inace sam se tu smrzo ko picka dok su Rusi oko mene prilicno ok podnosili temperaturu u minusu.
Hram Hrista Spasitelja je najveci pravoslavni hram na svetu, mada ne deluje nesto mnogo veci od naseg Hrama Svetog Save, ali je bio zatvoren jer su nesto renovirali pa nisam video unutrasnjost. Novodevičji manastir se takodje ceo renovirao i sav je bio pod skelama tako da ni njega nisam uspeo kako treba da obidjem. Odmah pored se nalazi groblje gde sam slucajno zalutao na kome je dosta Ruskih velikana sahranjeno.
Ulaz u Kremlj se placao oko 2000 dinara sa obilaskom armorija (ne znam kako da ga prevedem). Tu se nalaze 4 crkve gde su krunisani i sahranjeni svi ruski carevi, grobnica Ivana groznog se nalazi iza oltara i ne moze da se vidi, ali su ispred sahranjeni njegovi sinovi. Deo Kremlja gde je putinova rezidencija je zatvoren za turiste. U armoriju sam video toliko srebra, zlata i dijamanata da ne znam da li cu u zivotu sve ukupno videti toliko, zaista vredi obici.
Sedam sestara je kompleks oblakodera kojih se ni Dubai ne bi postideo, koji doduse nije ni postojao kada se ovo gradilo.
Ono sto je ostavilo mozda i najjaci utisak na mene je Lomonosov. Zgrada i ceo kompleks su abnormalno veliki, sa daljine od preko 500 metara ne moze sa kamerom da se uhvati cela zgrada. Preko 30000 studenata tu studira, dosta ima Kineza, Japanaca i ostalih Azijata. Nalazi se na Vrapcevim brdima gde ima odlican vidikovac, ispred tebe je cela Moskva kao na tacni, a iza zgrada univerziteta, dobro mesto za popiti pivo, ici kada padne mrak, bolji je pogled nego po danu.
Ono sto me je iznenadilo je veliki nivo bezbednosti, u metro, trzni centar i bilo koju znacajniju ustanovu ne moze da se udje bez prolaska kroz detektor za metal i provlacenja torbi kroz skener. Na ulasku u Kremlj samo sto patike ne izuvas na pretresu. Pandura ima na svakom koraku u svim oblicima.
Uh oduzih ja ovo prilicno, a jos toliko toga bih imao da kazem, sve u svemu najtoplija preporuka za Moskvu, ko ima mogucnosti da ode ne treba da razmislja 2 sekunde da li da ide.


На све потпис, осим на енглески, мој савет је да питате прво на српском, моје искуство је да су љубазнији, оће да искулирају екскјузми (и ако). И Колинс није био на Месецу, него облетао у орбити и чекао док су се она два дрипца доле сликала, тако бар кажу. И подвлачим ово што си написао- лажу да је Москва скупа, и то лажу као пси. Тиват је скупљи од Москве.

Moskva je najlepsi grad u kom sam bio, daleko najlepsi, liga iznad svih ostalih.


Дословно. Све што има на Западу има и у Москви, само 10 пута веће. Кад оно видиш, постану ти неке ствари јасније, колико се они њих боје, и колико морају да лажу о њима. И колико могу само да им попуше гигантски словенски православни курац. Могао бих чаршав од уписа да направим о оном граду, али немам сад времена, укратко:

Москва <3
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

reziser
Posts: 158
Joined: Sat Feb 06, 2016 6:37 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby reziser » Wed Jan 02, 2019 3:11 pm

Истанбул за двоје,бус или нека варијанта авио превоза,која је разлика у новцу?Нека искуства,утисци?Хвала,унапред.

User avatar
st.vuki
Posts: 389
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:33 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby st.vuki » Wed Jan 02, 2019 4:43 pm

reziser wrote:Истанбул за двоје,бус или нека варијанта авио превоза,која је разлика у новцу?Нека искуства,утисци?Хвала,унапред.
Ako nisi navikao na duga putovanja busom ni ne pokusavaj. Inace grad je do jaja i trebace ti mnogo vremena da ga obidjes i da vidis sve sto treba jedan turista da vidi

Sent from my SNE-LX1 using Tapatalk

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby Druidid » Fri Jan 11, 2019 10:22 am

Je li bio neko na Zanzibaru? :D
Ako ima takvih, napisite neka iskustva. Ja cu napisati svoja kad se vratim odozdo nekad polovinom februara.

shark23
Posts: 76
Joined: Wed Aug 16, 2017 3:29 pm

Re: Putovanja... pitanja, saveti, iskustva...

Postby shark23 » Sun Jan 13, 2019 3:06 pm

Da l ima u Budimpesti neki dobar bordel ili tako nesto sto ne bi valjalo propustiti? :)


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 67 guests