Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Thu Jul 26, 2018 10:37 am

Ultra Sarma wrote:dobicemo sever


Na koji nacin bi ga dobili? Kao ZSO u okviru nezavisne drzave ili u smislu da ce tamo biti nasa policija/vojska?

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Душевна болница

Postby Brdja » Thu Jul 26, 2018 11:08 am

Nadam se da će ući u udžbenike iz istorije podatak da su Srbi prodali svoju zemlju i izgubili teritoriju zarad plate od 300-400e
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Душевна болница

Postby Ultra Sarma » Thu Jul 26, 2018 11:22 am

prcko wrote:
Ultra Sarma wrote:dobicemo sever


Na koji nacin bi ga dobili? Kao ZSO u okviru nezavisne drzave ili u smislu da ce tamo biti nasa policija/vojska?



Mislim da cemo dobiti pun suverenitet tu. Pun uslovno, onoliko kolko je i u BG npr. To je prica o razgranicenju koju ne smemo da prihvatimo nikako.
ZSO je prica za juzno od Ibra i ta zajednica ce imati ovlascenja neke mesne zajednice.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Jul 26, 2018 11:26 am

Али најјаче што лик прети како ће нас шипци населити ако се не "разграничимо" а притом се залаже да Србија и Косово уђу у ЕУ. Значи скраћена верзија логике званичне приче је да се територије одричемо да бисмо ушли у ЕУ (која нам то не обећава и која је у фази расула), и да нас шиптари не би населили све до Ниша, а у ЕУ постоји слободан проток грађанства и нема апсолутно никаквог основа ни шансе да шипусакијима забраниш да ти насељавају територију. Да не причамо о томе да ако би не дај боже ушли у ту унију нема ко не би побегао из тог Врања и тог Ниша. Шизофренија
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Fri Jul 27, 2018 10:27 pm

ne znam, mozda jeste prava tema ili nije...

kako vi vidite srbiju za 10 godina? ali realno.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
јахач магле
Posts: 340
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:08 pm

Re: Душевна болница

Postby јахач магле » Fri Jul 27, 2018 10:37 pm

Реално у истом јаду и беди као и сад.
...Сијају звезде као очи конобарице...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Fri Jul 27, 2018 10:57 pm

Ako ne i gorem
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Fri Jul 27, 2018 10:58 pm

Pošto znamo da živimo u diktaturi očekujem da i z 10 godina živimo u diktaturi ali sa jednom velikom razlikom, a to je da se ljudi polako organizuju van interneta već polako počinju da komuniciraju sa ljudima oči u oči. Kao što si ti prijatelju Ultrastito rekao da je najvažnije sačuvati svoju malu mikro sredinu onda će svi ti ljudi koji su sačuvali svoje male mikrosredine napraviti jedan ogroman bunt jer jednostavno znaju za šta se bore, ovde nije reč o vladavini prava, poslu ili turistima... Ovde je reč o golom opstanku onoga što je ispravni dobro, onoga što nas je uvek krasilo kao narod, pa nije ovaj narod džaba dizao bune protiv svog osloboditelja (1883 timočka buna protiv Milana obrenovića) kada počeo da se ponaša kao turski sultan. Tako očekujem i za deset godina (možda i manje) jedan ogroman otpor. Jbg znam da internet i sajtovi ubijaju želju za otporom ali nikada nisam gubio nadu da će biti bolje, nikada....
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Душевна болница

Postby ultrastito » Fri Jul 27, 2018 11:18 pm

u vezi tih mikro sredina koje sam pominjao, da, tu se moze traziti nada, ali nazalost mislim da su i da ce tek biti marginalizovane i da ce i suvise biti opterecene golom egzistencijom. da jednostavno nece biti vremena, a ni onog najbitnijeg, volje i snage za promene. pre mislim da ce taj neki ostatak volje i snage da se iskoristi u odlazak iz zemlje.


Далтон wrote:Ako ne i gorem


sa ovim se slazem, iako je tesko da objasnim ljudima da ce posle vucica i ekipe biti jos gore. istorija je to pokazala, da je svaka nova vlast sve gora i gora, bar sto se nas i ovih prostora tice. osvrnite se oko sebe, na lokalnom nivou. ko ce naslediti velikog vodju? je l' vidite koje budaletine stoje iza njega? je l' vidite koje budaletine nicu u opoziciji? je l' vidite ko se zaposljava na odgovornim pozicijama? i tako dalje, i tako dalje...

ono sto mislim, je da sigurno nece biti kosova i metohije u srbiji, i zvanicno. da ce posle nekakve vrste priznavanja siptara od strane nas, da ce da izbiju neki teski neredi, da ce zemlja biti u nekoj krizi par meseci. za to vreme i mozda kasnije, glave ce dici balije u novom pazaru i okoline, siptari ponovo u juznoj srbiji.

to sve i jos mnogo vise mene navodi da buducnost nikako nece biti sjajna i mislim da nesto zaista jako jako jako jako radikalno da se desi, da se nesto preokrene da nam krene na bolje. mislim da cemo i dalje biti dzak za udaranje, a da cemo mi da spustamo glavu i dalje i da se i dalje izvinjavamo i za ono sto jesmo i sto nismo uradili.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Fri Jul 27, 2018 11:20 pm

Jos jedan predsednicki mandat i 1-2 vlade pod njegovom kapom. 15 godina min.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

User avatar
Нинџа
Posts: 16
Joined: Fri Sep 30, 2016 9:34 am

Re: Душевна болница

Postby Нинџа » Sat Jul 28, 2018 1:49 am

ultrastito wrote:u vezi tih mikro sredina koje sam pominjao, da, tu se moze traziti nada, ali nazalost mislim da su i da ce tek biti marginalizovane i da ce i suvise biti opterecene golom egzistencijom. da jednostavno nece biti vremena, a ni onog najbitnijeg, volje i snage za promene. pre mislim da ce taj neki ostatak volje i snage da se iskoristi u odlazak iz zemlje.


Далтон wrote:Ako ne i gorem


sa ovim se slazem, iako je tesko da objasnim ljudima da ce posle vucica i ekipe biti jos gore. istorija je to pokazala, da je svaka nova vlast sve gora i gora, bar sto se nas i ovih prostora tice. osvrnite se oko sebe, na lokalnom nivou. ko ce naslediti velikog vodju? je l' vidite koje budaletine stoje iza njega? je l' vidite koje budaletine nicu u opoziciji? je l' vidite ko se zaposljava na odgovornim pozicijama? i tako dalje, i tako dalje...

ono sto mislim, je da sigurno nece biti kosova i metohije u srbiji, i zvanicno. da ce posle nekakve vrste priznavanja siptara od strane nas, da ce da izbiju neki teski neredi, da ce zemlja biti u nekoj krizi par meseci. za to vreme i mozda kasnije, glave ce dici balije u novom pazaru i okoline, siptari ponovo u juznoj srbiji.

to sve i jos mnogo vise mene navodi da buducnost nikako nece biti sjajna i mislim da nesto zaista jako jako jako jako radikalno da se desi, da se nesto preokrene da nam krene na bolje. mislim da cemo i dalje biti dzak za udaranje, a da cemo mi da spustamo glavu i dalje i da se i dalje izvinjavamo i za ono sto jesmo i sto nismo uradili.

Најреалнија слика у будућности... нажалост, верујем да ће се прогноза остварити и то баш тим редоследом, чак и црње...

svuda.prisutan
Posts: 550
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Душевна болница

Postby svuda.prisutan » Sat Jul 28, 2018 8:18 am

Sta se promenilo u poslednjih 10 godina? Nista, osim sto su manje plate ili ostale iste, a sve ostalo poskupelo. Nista se ne menja... Ali u narednih 10 god, ne znam. Poznajem mnogo ljudi koji odlaze u Nemacku, Švedsku i Norvešku. Mislim da cemo biti u deficitu sa medicinskim radnicima, tu su i ovi Sirijci... Verujem da ce biti na nekim funkcijama kroz 10-15 god. Sto se tice Kosova i Metohije, verujem da ce Srbi iz severnog dela masovno napustati svoje kuce, jer nece vise imati nikakvu zastitu (ako su je uopste imali do sad), imace mnogo vise problema sa siptarima, i tako ce Kosovo biti potpuno ocisceno od Srba. Moguce i da ce se naci jedan pametan, koji ce odbijati amere i EU, i da cemo dobiti neke sankcije, i bicemo u jos vecim govnima. To je neko moje misljenje kroz 10 godina.

Poslato sa PRA-LX1 uz pomoć Tapatoka

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Душевна болница

Postby Druidid » Sat Jul 28, 2018 11:57 am

Šta će biti za deset godina? Prvo izgradićemo ultra brzu prugu Beograd Budimpešta, renoviraćemo Beograd Bar gde će prosečna brzina da poraste sa 30 na 273 km/h pa taman da možemo da odemo na vikend do sutomora ili čak budve ako crnogorci ispoštuju deo dogovora. Svi trenutni putevi će biti auto-putevi. Bgd na vodi ulazi u fazu 54/382a gde se udaraju temelji najveće zgrade na svetu. Kosovo, jbg to ćemo da priznamo, ali ćemo zato da izgradimo zid duž cele granice (ne onaj trampov sa meksikom) kroz koji će moći da prolaze isključivo Srbi i tako ćemo zauvek odbraniti Vranje, Kuršumliju... Posto smo infrastukturno sve sredili, aktivira se titov svemirski program i kroz sledećih deceniju najviše dve šaljemo prvog srbina na mars, ne đoganija...

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Sat Jul 28, 2018 10:15 pm

I Milošević je negde u srbijanskim čukama nakon osme sednice počeo da pravi atomsku bombu (onu omanju) koja je zveknula na Japan al' jbg. Sjebaše nas sankcije, pa je ostala nedovršena. Treba to sklepati i lansirati. Pa gde dekne. Ko ga jebe, i ovako nas niko ne voli pa nas boli brabonjak ako čak i na nas zvekne. Barem se nećemo patiti kao narod više.
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sun Jul 29, 2018 1:51 am

Него то кад је то за 10 година наредних у питању. Гледао сам један сјајан сф трилер, друштво је представљено тако да се државе воде од стране људи које бира онај део народа који је за то заинтересован, али на основу њихових појава, приче коју причају, рецимо пример из филма невероватан- да имаш два кандидата, и онда њих као снимају како се расправљају па се тумачи како је ко стао, како се ко обукао, шта је ко коме одговорио.. какав је чији осмех у ком тренутку и слично, све се то гледа и све се после препричава и постоје људи који су професионални тумачи свега тога да народ не би случајно негде погрешио, и они које то све препричавају у медијима за оне које је мрзело да погледају уживо, а осим тога постоје и професионални пророци и прогнозери одлуке народа ко је од та два победио. Потпуно сулуда прича и онда тај што га као раја одабере добије 4 године и управља као државом.

:lol:

и пази сад зајебанцију никад јачу, ти из тих држава што се тако одређује власт, уводе на силу тај систем где се он иначе не спроводи, ту се филм ломи јер се појављује Кија Коцкар и Бати Животињи одбија да потпише развод, и онда се дешава све и свашта а умешана је и полиција
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Sun Jul 29, 2018 2:47 am

kurac SF, pa ti tumači su u stvari analitičari, politikolozi, PR menadžeri, kojekakvi stručnjaci za javne nastupe itd

pratio sam debate između Trampa i Hilari pre američkih izbora pre dve godine i novinske tekstove i video analize nakon svake od tih debata
potpuno ludilo, uvek dvoje-troje u studiju, analiziraju njihove osmehe, pokrete ruku, svaku moguću reč, dole kajroni sa procentima, vestima... svi sluđeni

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Душевна болница

Postby axkontra » Sun Jul 29, 2018 5:24 pm

Image

Ако неко случајно иде на пецање зна о чему је реч, још једна од "лепих" ствари која потиче из америке.Какво динамично пецање ЈЕДЕ СВАКИ МАМАК има три бодље да те убоде.Досадна у пм.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Mon Jul 30, 2018 9:01 am

Ма да Роки, спрдао сам се, једини СФ је да неко поверује да на крају неки од тих типова који се такмиче у допадљивости стварно добије нешто на управљање. Права власт је у рукама оних који им дају лову за то паткометрисање, и који држе "пророке", и "тумаче".. Тренутно у свету постоји култ "познатости", а права моћ искључује могућност да си јавна личност заправо.

Контра, је л' ово амерички сом, смарао је још кад сам ја последњи пут пецао, има 4-5 година како се појавио барем, невероватно говно од рибе.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
друг члан
Posts: 1418
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Mon Jul 30, 2018 10:44 am

Зар то није манић на слици
Choose Life

mungos
Posts: 339
Joined: Mon Feb 01, 2016 10:43 pm

Re: Душевна болница

Postby mungos » Mon Jul 30, 2018 11:20 am

Manic, manjov kako os. Sotona medju ribama jebo ga ko ga je doveo. Jedino sto ovaj trza ko stuka od kilo. Govno na udicu da metnes on bi se zakacio. Sve jede pa i jaja od riba, a ruzni kmet nije nizasta osim da nervira coveka i bode ga odvratnim bodljama dok ga skidas s udice koju se svario do prkna. Pravi amerikanac pas mu jebo majku.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: fuck_off and 19 guests