Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby santamarija » Wed Jun 27, 2018 8:55 pm

santamarija wrote:sramotan sastav nase reprezentacije..prognoza 4-0 za brazil....realno....ajde rukavina ,o.k. ali sve drugo je kokeza sastavio..dovidjenja prijatno...
da se ne nadamo previse,sve pisem protiv u nadi da cu sam sebe da dematujem posle utakmice,to su zadnje vradzbine koje se mogu preduzeti protiv poraza...svi smo mi budale,kako se lozimo na partije a maste se politicari,tako se lozimo na fudbal a maste se menadzeri,celnici saveza i podguzne muve...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby pertla » Wed Jun 27, 2018 8:58 pm

Imamo mozda 1 posto sanse da ovo okrenemo,trebaju neverovatne pizdarije da se dese da uvalimo 2 i ne primimo ni jedan
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby santamarija » Wed Jun 27, 2018 9:02 pm

pertla wrote:Imamo mozda 1 posto sanse da ovo okrenemo,trebaju neverovatne pizdarije da se dese da uvalimo 2 i ne primimo ni jedan

slusaj ovu budalu nna RTS , ne ide nam naq ruku ni rezultat na drugoj utakmici ahahahahahha

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Wed Jun 27, 2018 9:24 pm

mora prijovic
mora radonjic

mora sergej napolje
mora mali cupavi stoper napolje

AJDE KRSTAJICU PICKO JEDNA! NAPADNI JEBEM TE U USTA ZVALAVA!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby савабјан » Wed Jun 27, 2018 9:45 pm

Milenkovic jedan od boljih stopera u buducnoati. Mustafa sazreo, svaka cast za sve na ovom prvenstvu. Konačno smo bili tim, svaka čast. Krstajića sada ne menjati, momci su se držali taktike, podrška i neka gura, nije toliko loš bio. Videli su da mogu, stisli su Brazilce, nemamo sreće jednostavno.
Inače Mustafa da se bacio na Dzakin šut kao sada na Filipe Luisa, na slepo, druga priča bi se pričala. Uvek mu je malo falilo da bude top golman, ali to je on jebiga.

Ali Radonjić, koliko mu malo treba da probije. Evo sad je pokazao, morao je ranije da ga ubaci. Ali pred svima njima je budućnost, Jović, Živković, Radonjic, SMS, Milenković, Veljković....... Pa i Mitrović.
Last edited by савабјан on Wed Jun 27, 2018 9:49 pm, edited 2 times in total.

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Србохолик » Wed Jun 27, 2018 9:47 pm

Све је ово Путиново масло, кажњава нас јер седимо на две столице, да смо само за Русију са максималним учинком би прошли групу, курва политика.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Занемарујем тактику » Wed Jun 27, 2018 9:54 pm

Слепци сада могу да крену са пљувањем. Ово су наши домети, играчи су дали све од себе, хвала им што су нам омогућили да их гледамо на СП. Можда некад и прођемо ту групу, и то ће ми значити више него трофеји у другим спортовима. Аплауз за момке.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby njasvi » Wed Jun 27, 2018 9:57 pm

jednostavno nismo zasluzili da idemo dalje

protiv kostarke bili smo tu negde manje vise jednaki no imali smo i srece da ona majstorija kolarova udje u mrezu

protiv siptara bili smo losiji

protiv brzila cini mi se jos losiji

nasi igraci nemaju fizicke snage da spartaju gore dole 90min vec u 60 njima je tesko

ne treba ih pljuvati ali da je moglo/moralo bolje - jeste
04 X 1945

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jun 27, 2018 9:57 pm

Није ово лоше колико сам очекивао. Нису ни они стискали до краја осим Перхана Нејмара.
Нажалост све прилике у првом полувремену и погодак који смо примили је последица неуиграности.
Други погодак који смо примили је типични наш хркљуш.

Тим има одређени потенцијал, има костур и морамо се пласирати на ЕП 2020.
Једини проблем могу бити бочне позиције у одбрани остало је солидно попуњено за будућност и време је да Дмитровић стане на гол.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Brdja » Wed Jun 27, 2018 9:58 pm

Svaka čast reprezentativcima Srbije na odigranom Svetskom prvenstvu, na borbi i na trudu. Zaslužili su sve pohvale. Nije bitno da li je neki pojedinac igrao lošije ili bolje, igrali su kao tim, nedostajalo je i malo sreće ali nema veze. Još jednom, svaka čast i sve čestitke.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Celavac
Posts: 112
Joined: Thu May 31, 2018 6:09 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Celavac » Wed Jun 27, 2018 10:01 pm

Нападали смо целих 10 мин и поцркали,крај приче.

kblonbg
Posts: 33
Joined: Thu Mar 22, 2018 12:15 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby kblonbg » Wed Jun 27, 2018 10:02 pm

савабјан wrote:Milenkovic jedan od boljih stopera u buducnoati. Mustafa sazreo, svaka cast za sve na ovom prvenstvu. Konačno smo bili tim, svaka čast. Krstajića sada ne menjati, momci su se držali taktike, podrška i neka gura, nije toliko loš bio. Videli su da mogu, stisli su Brazilce, nemamo sreće jednostavno.
Inače Mustafa da se bacio na Dzakin šut kao sada na Filipe Luisa, na slepo, druga priča bi se pričala. Uvek mu je malo falilo da bude top golman, ali to je on jebiga.

Ali Radonjić, koliko mu malo treba da probije. Evo sad je pokazao, morao je ranije da ga ubaci. Ali pred svima njima je budućnost, Jović, Živković, Radonjic, SMS, Milenković, Veljković....... Pa i Mitrović.


Iskreno se nadam da si mentalno oboleo pa dajes ovakave komentare!

Mi smo mnogo glup narod! Glup i baksuzan! Kvalifikujemo se za svetsko prvenstvo,narod fura pricu "ma ispadamo u grupama". Odigramo prvi mec sa kostarikom i vec krece narod "DAJTE BRAZIL DA SE IGRAMO". Pocinje lozenje protiv alpskih siptara "SILOVACEMO IH,ODRACEMO IH,USRACEMO IH"...sitari nas razugeze kao dobar dan,imali igru prvi 20 minuta posle nas zlostavljali po terenu. Tekma zavrsena,a narod krece vracajte se kuci pogani izrodi bla bla bla.... Blizi se dan utakmice protiv brazila,narod krece "USRACEMO BRAZIL,SIPTARE SMO PUSTILI DA NAS POBEDE DA BI SENZACIONO IZBACILI BRAZIL SA SVETSKOG,NEJMARDAPUSIKURAC" bla bla bla...naravno dodje brazil i osere nas od zivota zajedno sa ovim nasim tragicarima na celu sa ovim raspalim mucenim krstajicem koj ne zna gde je levo. Al ajde oni,oni bolje ne znaju...ali nas mentaliet je cudo. U svim takmicenjima gde god se kvalifikujemo mi vec u diskusijama,novinama i drustvenim mrezama krecemo da kalkulisemo sa kim cemo igrati za ZLATO! Npr u vaterpolu ako se ne osvoji zlato to je postao neuspeh! Djokovic se vrati malo sa formom,prosao prvi krug rolan garosa,do finala ne moze da se sastane nisakim iz top 5 liste,a mi vec razmisljamo sa kim se u finalu srece i naravno sledece kolo ga usere neki 2543534543543 mesto na listi. Dokle god budemo tako nerealni ovekve stvari ce se desavati. Lozimo se svi ko budale,a onda kad se desi neuspeh psujemo sve redom i svako nam je kriv! Sami sebi smo krivi! Moramo da se spustimo na zemlju i budemo zahvalni svakom uspehu u bilo kom sportu!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby brucelee » Wed Jun 27, 2018 10:02 pm

Јбг увек очекујемо нешто и увек испушимо...

Превише пичкасто одиграно, не разумем ово, ајде у првом и донекле али у другом кад већ губиш и не иде ти ни други резултат у корист, па нападни брате, шта чувамо гол разлику, не контам, јебеш га.

Крстајић је за овај тим битан...у пм. Моје мишљење да је он ту само пијун.

Матић и ја се ложим на те приче и сматрам заиста да је људина, прави цркву, плати све цехове мештана у продавници на црту што узимају и све остало, међутим ја не знам шта он игра. Не контам ни тај став лежерни, где је у стању да минут држи лопту у ногама, нешто провлачи петом, не контам, јебеш га.

Сергеј не показа ништа, испаде још Муслин у праву. Али можда је и до превеликих очекивања...ипак га тражи Реал за 800 милијарди евра.

Адем Љајић код мене не би играо никада, увек је лежеран увек је у ставу заболе ме к, види се да не пружа максимум, да ли је то квалитет такав да се то мора истрпети, по мени не.

Митрогол јебига просечан играч, на 10 шанси даће гол, то могу и ја вероватно.

Једина предност је била висина, не знам али сигурно смо виши у просеку 10,15 цм и примимо гол на прекид.

Добре стране су Миленковић, Вељковић, Радоњић...

Шта је ту је, лепо је бити део оваквог спектакла.
Last edited by brucelee on Wed Jun 27, 2018 10:04 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Bruno Sulak » Wed Jun 27, 2018 10:03 pm

Korektno SP, moglo je mozda malo bolje, mada samo bi pokidali zivce da smo imali neke sanse do zadnjeg trenutka, ovako smo lagano ispali bez nerviranja. Hvala sto smo imali prilike da ih gledamo na SP, sto kaze Nexon mi moramo svako prvenstvo da igramo, da imamo neki kontinuitet.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby БорацБЛ » Wed Jun 27, 2018 10:06 pm

Велико хвала момцима на борбеноси, нема им ко шта замјерити, борили су се, трчали, кидали у сваком смислу те ријечи, али једноставно то је Бразил. Хвала вам момци што сте нам пружили то задовољство да вас гледамо на мундијалу, што се мене лично тиче нису нас обрукали, и само да овако наставе да се боре за свети грб. Похвалио бих Стојковића, дефинитивно наш најбољи играч овог СП-а, а вечерас је био феноменалан, четри пута зауставити Нејмара није мала ствар, хвала ти Стојке.
Још једном велико хвала нашим момцима

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby савабјан » Wed Jun 27, 2018 10:07 pm

@klonbg
Sta ti je sabane? Sta pises tu neke teorije objasnjavas kao da mi sve to ne znamo.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Rođaci » Wed Jun 27, 2018 10:08 pm

boli me samo to što igramo kao pičke, a svi ostali su se pošibali
Iran i Maroko sa Španijom i Portugalom, Koreja sa Nemcima, Nigerija sa Argentinom, čak je i Tunis napadao Engleze koliko je mogao... samo mi povučeni i kao nešto čekamo protivnika da pogreši, a igrači igraju u vrhunskim klubovima
ništa drugo im ne zameram, ali ovo mi je i bitnije od svega ostalog što bi eventualno moglo da im se zameri


momcima svaka čast, uspeh je i otići tamo

biće bolje
Last edited by Rođaci on Wed Jun 27, 2018 10:08 pm, edited 1 time in total.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jun 27, 2018 10:08 pm

brucelee wrote:Јбг увек очекујемо нешто и увек испушимо...

Превише пичкасто одиграно, не разумем ово, ајде у првом и донекле али у другом кад већ губиш и не иде ти ни други резултат у корист, па нападни брате, шта чувамо гол разлику, не контам, јебеш га.

Крстајић је за овај тим битан...у пм. Моје мишљење да је он ту само пијун.

Матић и ја се ложим на те приче и сматрам заиста да је људина, прави цркву, плати све цехове мештана у продавници на црту што узимају и све остало, међутим ја не знам шта он игра. Не контам ни тај став лежерни, где је у стању да минут држи лопту у ногама, нешто провлачи петом, не контам, јебеш га.

Сергеј не показа ништа, испаде још Муслин у праву. Али можда је и до превеликих очекивања...ипак га тражи Реал за 800 милијарди евра.

Адем Љајић код мене не би играо никада, увек је лежеран увек је у ставу заболе ме к, види се да не пружа максимум, да ли је то квалитет такав да се то мора истрпети, по мени не.

Митрогол јебига просечан играч, на 10 шанси даће гол, то могу и ја вероватно.

Једина предност је била висина, не знам али сигурно смо виши у просеку 10,15 цм и примимо гол на прекид.

Добре стране су Миленковић, Вељковић, Радоњић...

Шта је ту је, лепо је бити део оваквог спектакла.


Напали смо. Митровић је погодио играча Бразила са 5 метара а имао је празан гол, па онда још једну тежу прилику пропустио главом.
Нападали смо 20ак минута а онда примили.

Људи морате схватити да је поставка игра другачија наших играча него што они играју у клубовима.
Примера ради, Сергеј је данас играо задњег везног, он то никада не игра у клубу.
Матић гуши лопту али питање колико се остали играчи отварају.
Last edited by Nexon on Wed Jun 27, 2018 10:09 pm, edited 1 time in total.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby brucelee » Wed Jun 27, 2018 10:08 pm

Иначе ове приче и нисмо лоши, нисмо лоши у ком смислу у том да смо играли и да нисмо пукли више од 2 гола од никога.

Међутим

Костарика- бледуњава партија, да не би бомбе Коларова, ништа...Пратих коментаре за време текме, до Коларовог гола, сивило, прелоши, све најгоре, даде га Коларов, ложење, гледамо како да избегнемо Немце у 1/8 финала.

-Швајцарска најбитнија текма, осим првих 20 минута, који су и најбоља наша партија на СП, слабо, лоше постављено, тактика лоша, тренер не мења, стали смо у другом и то је.

-Бразил претерана брига за сопствени гол и одбрану, напад сасечен, без идеја.

Осим донекле борбености, не видим то што је првенствно коректно. Притом првенство где су сви скоро показали нешто, сви ови малецни Саудијци, Иранци, Кореанци, курци, палци, сви су показивали муда.

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Druidid » Wed Jun 27, 2018 10:10 pm

Kad se sve pogleda sasvim realan rezultat. Igrači su ovde dali sve od sebe, jednostavno sa ovakvom postavkom i nije moglo više. Krivica ide ka Krstajiću i svima u hijerarhiji iznad njega koliko god ih ima.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 112 guests