Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Fri Jun 22, 2018 11:20 pm

"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

Lanesra
Posts: 39
Joined: Sat Apr 21, 2018 2:05 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Lanesra » Fri Jun 22, 2018 11:21 pm

Toliko smo truli kao nacija, da ne zasluzujemo bolje!

Nema veze, i dalje je osecaj svetskog prvenstva jedinstven!

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby santamarija » Fri Jun 22, 2018 11:22 pm

brucelee wrote:
santamarija wrote:
Nexon wrote:Невезано од утакмице са Бразилом мора се створити неки костур тима и морамо се пласирати на ЕП 2020 под обавезно.
Sto? Da ovi konacno prodaju Radonjica ?


Jebes ga, decko je vanserijski talenat, cak je pokazao u onoj jednoj situaciji kad su se svi nasi povukli da ume, ne znam sto vam je on boljka...Pa kontam da ako je cilj da se proda i ako imaju zakulisne radnje, a sustinski s obzirom na to kakva je relacija Kokeze i Fk C.Z. (sto govori da je to nonsens) pa valjda bi igrao i protiv Kostarike.

Meni je katastrofa sto je Krstajic ostao sa dve izvrsene izmene i sto nije ubacio jos jednog napadaca kad smo vec primili gol, apsolutno nerazumno.
Ramadani sastvalja reprezentaciju !!!!!!!! Da to razjansimo jednom za svagda !!!!!!!!!!!!! Povukao je SMS na zadnjeg veznog i tu napravio gresku izvodjenjem Milivojevica,pokusao je da napadne,ali je ostavio jednog spica. Takodje izvodjenjem Kostica koji igra odbranu,oslabio je dosta pozadi. Sve je ucinjeno kako bi Radonjic usao u igru i kako bi se napravio prostor da bas on odigra jedan deo utakmice. Bolje je bilo da je ,ako je morao Radonjica da uvede,uvede umesto Kostica,jer se ovaj Radonjic bar vraca nazad i bio bi sveziji. Sad je lako pricati...ne znam ni sto se nerviram

User avatar
CamoSurprise
Posts: 319
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby CamoSurprise » Fri Jun 22, 2018 11:23 pm

Sve im jbm šiptarko za one proslave!
Oba gola primili iz nasih napada. Kod drugog Tosic pravi ofsajd zamku na njihovoj polovini ?!?!
Da bar ostade nereseno, pa da se uzdamo u bracu kostarikance, ali i ovako je pravedno da se reši duelom evropskih brazilaca protiv brazilskih brazilaca.
Gilajdza RIP

User avatar
idemoo
Posts: 298
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:35 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby idemoo » Fri Jun 22, 2018 11:25 pm

Не боли ме ни пораз ни гол у последњем минуту већ то што смо пустили да нам шиптари опет серу по лобањама, показују орлове и слично...

santamarija
Posts: 283
Joined: Mon Feb 15, 2016 11:32 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby santamarija » Fri Jun 22, 2018 11:30 pm

ultrastito wrote:http://sportklub.rs/Rusija2018/Crtice-iz-Rusije/a243845-Ocene-Srbija-Mitar-nedovoljan-nevidljivi-SMS.html

od a do s
slicno,ili isto razmisljam....ali samo ni ovaj ,kao ni jedan drugi sporski novinar ne sme da pomene Ramadanija !!!

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby савабјан » Fri Jun 22, 2018 11:32 pm

Ala serete jebo vas Ramadani, koga je mogao da ubacim u onoj situaciji koju pičku materinu lepu

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultrastito » Fri Jun 22, 2018 11:35 pm

pise lepo u tekstu. uvedi prijovica, rastereti mitra, izvedi sms ako nije u igri. ima opcija...pa jebo te, on je selektor i do kraja utakmice on lik bez blama ostane na DVE izmene!
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Morbid » Fri Jun 22, 2018 11:38 pm

Tadić je dao narealniju analizu.

Pretrčali su nas. Možeš ga jebati kad šitar iz švajcarske ima više motiva protiv nas nego mi sami.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Кудрави Гаучос » Fri Jun 22, 2018 11:43 pm

Nexon wrote:Видим наши почели по судији.
Мани те се тога. Брих је специјалац уефа/фифа и тачно да нас је сецкао у провом полувремену и вадио картоне када није требало али од тога нема ништа.
Сконцетришите се на Бразил, дајте све од себе и то је то.


О чему ти причаш да ли сте сви полудели, и где сам ја тренутно док гледам ртс и читам ове коментаре ?!?!?!!

А па мајку му јебем оног Митра да су онако на Дербију држали напо би новинаре и судију и Јовану Гузијан, који је вама курац, кад се само спомене реч ВАР И РЕЧ ГРЕШКА, пале се лампице свим новинарима света који ово прате.. ми ћутимо и смрдимо, ЗАШТО ЈЕБОТЕ, чему то служи? Ако ни због чега, него због реалног оцењивања тог СРАЊА ОД СИСТЕМА КОЈИ И ДАЉЕ СТО ПОСТО ЗАВИСИ ОД ЈЕДНОГ ЧОВЕКА?
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Tilt » Fri Jun 22, 2018 11:47 pm

Sad ide po medijima kenjanje po sudiji, za par dana lozenje za Brazil, kalkulacije "kako Srbija može u narednu fazu" itd.
U bazi ona dobra atmosfera, više i nije tako dobra. Ali kuje se plan, veruje se da možemo mi to. Kucnuo je čas da pokažemo da vredimo i to protiv najvećih.
Sve do dvaespetog minuta i nesporazuma dva naša igrača. Zatim kreće međusobno optuzivanje i u nastavku utakmice epski raspad. Petarda.
Vraćamo se kući i okrećemo se klupskim obavezama.

Nemamo mi iskustvo sa velikih takmičenja. Što kaže Nekson, važno je biti tu, ostati na okupu, drugačije ne može da se gradi. To je možda i najveći izazov. Nemamo glavu za fudbal. Ocekujemo mnogo, a nemamo temelj. Ovu utakmicu smo na psihu izgubili. Ništa drugo.
Ne mogu šiptari da imaju veći motiv od tebe. Ne mogu. Ne daješ izjave za medije, ko ih jebe nek izmišljaju tekstove. Razmišljaš samo da izadjes tamo i da ga pojedes sa sve tim kopackama, a ne da seres u gaće kad god ti se spusti ka golu.

Protivnik danas imao i plan a, b i c. Znali su šta rade. Mi opet kažem izgubili na psihu. Ništa drugo. Neodgovorno na sredini. Kao da nismo imali adekvatan odgovor na njihove promene u toku utakmice.

Himna odlično otpevana, konačno. Ima nade.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby ultra mentalitet » Fri Jun 22, 2018 11:59 pm

Mora se napadati i ništa drugo, na 1:0 se povlacimo, pa napadnite ljudi, spakujte jos jedan i kraj price, evo im lopta nek igraju. Nemacka protiv Brazila na 6:0 napada, a mi se na 1:0 zatvaramo u 15. min

User avatar
друг члан
Posts: 1418
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby друг члан » Fri Jun 22, 2018 11:59 pm

Ne moze mitrovic da igra sam ovako 90min. Lik uradio s e sto je do njega 60 min i vadi ga. Sms,milivojevic i matic pretanko.ali lako je sad kenjati. Po mom misljenju imali su zelju, i to je to. Meni je to dovoljno. Sudija nas jeste urnislo zutim kartonima i faulovima u naoadu
Choose Life

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Kit_Karson » Sat Jun 23, 2018 12:05 am

Oпет црни петак, опет киша, пораз као против Аустрије. Највише ме боли што су два козојеба смрада дали голове. Видело се некако јебига, проблем у глави и даље, после 30ог минута знао сам да ћемо да се ждеремо до краја. За Бриха сам одмах знао шта нас чека, сетите се утакмице против Кроасана код нас. Све текме за које сам се гризао до сад дао бих за победу против оних преплаћених бразилских плачипичкица. Ако сад испаднемо, брзо ће се заборавити на нас, наставља се колотечина... Мислите о томе!

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Далтон » Sat Jun 23, 2018 1:00 am

(Street Force / Curva Orientale)

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby axkontra » Sat Jun 23, 2018 1:07 am

Ово је било реално лоше, због тога ће вероватно бити сјебани за бразил, са друге стране њих 11 нас 11 никада се не зна, вероватно ћорак али ако те победа води даље нек изађу и играју фудбал.Судија јесте кењао али није то пресудно, Крстајић не зна посао он је лоше решење квалитетнији тренер би од ових играча направио бољу машину.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby čompika » Sat Jun 23, 2018 1:39 am

Ma meni je loš osećaj što nam se ne da, stvarno nismo loši, nekad čak i odlični.
Jebiga... baš jebiga.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby 1958 » Sat Jun 23, 2018 1:53 am

Borili su se. Ne znaju, ko da je bitno cimali su se. Alal vera, ne moras da znas al moras da pogines to je to sto nam treba
Често одем до на село

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby brucelee » Sat Jun 23, 2018 6:12 am

Не знам ја би пре волео да су нас добили са три разлике, него ово. Кад смо кретали озбиљно да играмо и дисциплиновано имали смо сијасет добрих шанси и момената, кад смо се повлачили нисмо напросто играли ништа.

Требали смо на усташе да се угледамо, воде 1-0 против Аргентине и кидишу, одбрану почињу од аргентинског голмана, а ми...

Крстајић је тренерска незналица, да ти у онаквом мечу не убациш још једног нападача, ма не убациш уопште измену, макар да је и голмана променио онако реда ради, али ништа. Костић један од бољих на терену ти га избацујеш, СМС се вуче по терену ти га толеришеш. Гледам их на полувремену кад су излазили на терен сви нешто сморени, а водимо, па и то је до селектора.

Најгора могућа опција, показали су да умеју и знају и могу, а на крају да овако изгубимо и да нам најгори могући играчи-шиптари дају голове.

Немац нас јесте крадуцкао и нема спора, међутим ја не знам када се могла очекивати или када смо имали помоћ неку такву судија, па онда оно синоћ ништа није ново.

За Бразил да се не ложимо...да је остао х па и ајде, али очекивати победу против Бразила коме одговара и нерешено, а ниси могао ни х са шиптарима

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Мићара » Sat Jun 23, 2018 8:43 am

Висио нам је гол од 70 па до краја, поцркали смо на терену, онај мали шаћири трчао 90 минута као мазга али баш као мазга и напред и назад, и тачно, натрчали су нас, и лопта их је слушала читаво 2 полувреме... Али ништа није не могуће да надеремо бразил, што да не кад су усташе могле аргентинце 3-0 и месија , великог можемо и ми макар бразил 2-0 ;) ... И наравно какав Крстајић, Милојевић је по мени требао бити тренер репрезентације...
Last edited by Мићара on Sat Jun 23, 2018 8:47 am, edited 1 time in total.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests