Светско првенство - Русија 2018

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Desnoruki levak » Tue Jun 12, 2018 1:29 pm

Gledao sam sinoć Kostariku protiv Belgije. Belgija vrlo ozbiljna ekipa, nadam se da ovog puta mogu do kraja, dosadiše i bogu i narodu Nemačke, Španije i Brazili...Što se nas tiče, sve što očekujem od ovih naših panjeva je profesionalnost od prvog do poslednjeg minuta! Znači bez majmunisanja, ležernosti, bez umobolnih penala i nepotrebnih crvenih kartona. Da daju sve od sebe, pa šta bude.
Kostarika je definitivno najslabiji protivnik iz grupe, sve zavisi od te prve utakmice.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby DRINK » Tue Jun 12, 2018 7:39 pm

Bas su nas domacinski docekali nema sta. Stvarno svaka cast.
Takodje, prema nekim pricama sa ljudima, bice dobra brojka nasih grupa tamo, doduse vecina u Moskvi, ali i to je nesto, s obzirom na nasu scenu i materijalno stanje.
Ne znam za vas, ali bas sam se nalozio.

Otvoren trg Srbije

http://www.zurnal.rs/sp-rusija-2018/65099/otvoren-trg-srbije-u-svetlogorsku-domaci-sa-transparentom-srbi-i-rusi-braca-zauvek

Bane dobio mural

http://www.zurnal.rs/sp-rusija-2018/65090/rusi-ukazali-veliku-cast-ivanovicu-bane-dobio-mural-u-svetlogorsku

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nikodije » Wed Jun 13, 2018 9:54 am

Evo za one koji planiraju kolima da idu na SP! Dobra emisija.


User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Brdja » Wed Jun 13, 2018 12:39 pm

Španci otpustili selektora jer je potpisao za Real.
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Wed Jun 13, 2018 12:53 pm

Ko bi rekao da ima vecih dileja od nas. :mrgreen:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Wed Jun 13, 2018 12:55 pm

Spavas li mirno Muslinu Savoljube. Vise nisi dezurna zrtva fudbalskog saveza. Sa druge strane, Spanci su takvi da mogu da posalju i Torentea da ih vodi i ponovo ce biti mocni.

Sad, kako se priblizava pocetak ovog Mundijala, jos me ne drma neko lozenje. Jednostavno, previse je razocarenja bilo do sada i previse imam iskustva da bih se palio. Ako prikazu ono sto je pomenuo Desnoruki levak, a to je makar ozbiljnost, pa i da izgube, onda cu biti zadovoljan. Imam niska ocekivanja, spustio sam lestvicu, pa molim Boga da ne pretrpimo neko ponizenje tipa Holandije 2000. i Argentine 2006. godine. Imamo sve usloven, dovoljno smo retardirani, bahati, neoprezni i nepripremljeni.

Opet, da ne pristupim ovome defetisticki, nadam se da ce ovo biti tih nekoliko nedelja kada ce i oni (mislim na fudbalere), prikazati svoj najbolji fudbal u svojim zivotima bas sada kada je najbitnije, bez obzira na konacni rezultat.

Od nekih nagadjanja sta cemo i kako cemo, mislim da je stvar jasna. Ako pobedimo Kostariku, sto bi trebalo da ucinimo, imamo 50 odsto sanse da idemo dalje. U tom slucaju prolaz bismo trazili protiv Svajcaraca. Dakle nakon prve eventualne pobede, pola/pola protiv svajcarskih siptara. A onda protiv Brazila za slavu. Bilo kakav rezultat protiv Kostarike koji nije pobeda i komotno mogu da cekiraju kartu za povratak kuci.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby prcko » Wed Jun 13, 2018 1:01 pm

SAD, Kanada i Meksiko domacini SP 2026. godine.

Image

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Opie » Wed Jun 13, 2018 2:24 pm

SAD,Kanada i Meksiko ???Ozbiljno ???
ex-Pop Djujic

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Avanti ragazzi » Wed Jun 13, 2018 3:22 pm

Ако се квалификујемо, западају нам Едмонтон, Гвадалахара и Бостон за утакмице у групи.

А види нема из Чикага наших, онда нећемо ни да учествујемо.

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby riper » Wed Jun 13, 2018 3:38 pm

U skladu sa lozenjem za predstojeci Mundijal, kako smo mi (hvala Bogu) zakazali sa tradicionalnim lozenjem da cemo biti sledece veliko iznenadjenje takmicenja, za to vreme u Bangladesu se rokaju macetama lokalci, pristalice Argentine i Brazila. Zanimljiv tekstic.

https://www.b92.net/sport/rusija2018/vesti.php?yyyy=2018&nav_id=1403718

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby 1958 » Wed Jun 13, 2018 3:55 pm

I posle kazu na planeti nema mesta na zivot, ovih umobolnika ima 160 miliona.
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Nexon » Wed Jun 13, 2018 5:24 pm

Мало су Амери ставили градова на северо-истоку, треба то још.
Уосталом то СП ће бити спрдња са 48 тимова.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby DRINK » Wed Jun 13, 2018 5:55 pm

Bas me zanima kakva ce biti procedura za odlazak tamo...
2030 ocekujem neku Evropsku destinaciju tipa Italija/Nemacka/Engleska, kao slag na tortu.

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Brdja » Wed Jun 13, 2018 6:35 pm

Dobar deo ljudi koji odu u Ameriku na svetsko se neće ni vraćati
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Morbid » Wed Jun 13, 2018 11:57 pm

Sad sam u cugu pogledao sve emisije.
Jedino sam o kolarovu stvarno promenio mišljenje, i to na bolje.
Čini se da je u pravu u dve stvari
- ne znamo se, ne možeš da sudiš o meni privatno i da si previše opušten kad razgovaramo(kolki god da je ljomber)
- savez nije godinama radio sve osim lopta, dres, igraj

Ne možeš biti 10+ godina na vrhunskom nivou a da si samo talentovan izvođač slobodnjaka.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Thu Jun 14, 2018 12:07 am

Baš malopre pričam sa ortakom u vezi Kolarova i to što se godinama unazad pronosi da je ovakav ili onakav, on je kao i svi naši igrači na nekoj zlatnoj sredini svetskog fudbala i kao takav ima svakakvih izdanja, što se mene lično tiče ne sećam se da se nešto preterano obrukao u dresu Srbije, sa druge strane sećam se prijateljske utakmice Srbija - Kipar u Užicu, jedini je od celog tima + stručnog štaba koji je obišao ceo stadion, sve četri tribine da bi pozdravio publiku, dok su njegovi saigrači već odavno bili u tunelu, od tog momenta mi je skočio u očima još više, koliko je samo to bio lep i redak gest! Sa druge strane svi su oni ipak "fudbaleri" skloni jednom odvratnom ciganskom i seljačkom mentalitetu, pa čuli ste malopre kako ga mu ga je Aca zavukao kada ga je pitao šta podrazumeva domaće ? Ekv ? Partibrejkers, a on odogovorio ma ne mislim na ćirilicu...Znači to je to, to su oni to je njihov vrhunac i svaki potez izvan toga je uspeh, toga treba biti svestan! Tako da on je sasvim na mestu.

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby scampia » Thu Jun 14, 2018 12:35 am

Po meni nista on ovde nije rekao da bih tako promenio misljenje o njemu. Pricao je standardne price o pritisku i novinarima, a na Acinu konstataciju "dobro kritican si prema nama, ajde nastavi budi kritican i prema igracima", on bukvalno nista ne odgovara, nego kao politicar najgori pre je bilo lose (kao da on pre toga nije igrao u reprezentaciji) a sad kad su ovi moji (koji su mu dali traku) evo sad je bolje i dobili smo raspored treninga. Ma daj.

Swallow wrote:sa druge strane sećam se prijateljske utakmice Srbija - Kipar u Užicu, jedini je od celog tima + stručnog štaba koji je obišao ceo stadion, sve četri tribine da bi pozdravio publiku


A ja se isto tako secam da se na marakani bukvalno napusavao sa publikom vise puta, ne znam koje utakmice su u pitanju ni koji povod, ali eto.

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Thu Jun 14, 2018 2:24 am

scampia wrote:Po meni nista on ovde nije rekao da bih tako promenio misljenje o njemu. Pricao je standardne price o pritisku i novinarima, a na Acinu konstataciju "dobro kritican si prema nama, ajde nastavi budi kritican i prema igracima", on bukvalno nista ne odgovara, nego kao politicar najgori pre je bilo lose (kao da on pre toga nije igrao u reprezentaciji) a sad kad su ovi moji (koji su mu dali traku) evo sad je bolje i dobili smo raspored treninga. Ma daj.



Nisam ni rekao da je bilo kakvu toplu vodu sa ovim intervjuom izmislio i slično, niti je u mojim očima bilo šta veći posle ovoga, samo kažem tj lično smatram da je po njemu osuta paljba veća nego što bi trebala da bude, da se razumemo brate ako koga doslovno mrzim to su fudbalerčići odnosno njihov ceo mentalni sklop jebeni, kada pomislim na gađenje setim se njih jer mi je nepojmivo da obiđeš ceo jebeni svet, da iskaraš milijardu i jednu ribu, da upoznaš brdo svetskih faca i živih legendi a da pritom ostaješ i dalje zadrta, zatucana, odvratna, pogana seljačina, e zbog toga ih ne razumem i ne volim.Samo sam izneo svoje lično mišljenje da se po njemu pljuje više nego što je zaslužio, ništa više.


A ja se isto tako secam da se na marakani bukvalno napusavao sa publikom vise puta, ne znam koje utakmice su u pitanju ni koji povod, ali eto.



Pokušavam da se setim, ali ne mogu uprkos tome što nemam propuštenu utakmicu u poslednjih 10+ godina u Beogradu.

scampia
Posts: 67
Joined: Fri Apr 07, 2017 2:21 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby scampia » Thu Jun 14, 2018 2:47 am

I ti i momak iznad ste napisali da ste promenili misljenje o Kolarovu, a ja opet svoje da nisam. Tako da nisam samo tebi odgovorio.
Slazem se sa tvojom konstatacijom u vezi fudbalercica koji ostanu seljacine a postanu nabedjeni, a meni se bas takvom ucinila izjava opet Kolarova i bas iz ovog intevjua ako se secas u fazonu "u Srbiji ja nemam sa kim da pricam o fudbalu", i opet ide prica kako njima nista ne sme da se kaze.

A ja se isto tako secam da se na marakani bukvalno napusavao sa publikom vise puta, ne znam koje utakmice su u pitanju ni koji povod, ali eto.



Pokušavam da se setim, ali ne mogu uprkos tome što nemam propuštenu utakmicu u poslednjih 10+ godina u Beogradu.


Evo brat http://mondo.rs/a263853/Sport/Fudbal/Kolarov-na-udaru-navijaca.html

"Nije zamenik kapitena mogao da bude ravnodušan na uvrede i zvižduke pa je, držeći se za uho, stao ispred tog dela stadiona dodatno iritirajući navijače."


"Sa terase upravne zgrade Sportskog društva navijači su ponovo dobacivali Kolarovu koji im nije ostao dužan.

Raspravu je prekinuo kapiten ( :!: ) Branislav Ivanović koji je fudbalera Mančester sitija ugurao u autobus."

User avatar
Swallow
Posts: 506
Joined: Sun Feb 19, 2017 4:59 pm

Re: Светско првенство - Русија 2018

Postby Swallow » Thu Jun 14, 2018 3:17 am

Sećam se te utakmice protiv Belgije ona kišetina jebena, prazna marakana i ubedljv poraz od 0:3, kad nam je Haraz jebo znanje aliiii.....To je ujedno bilo jedno od najjačih prvih poluvremena koje je naša reprezentacije pružila od ko zna kada, jednostavno tu nismo imali sreće i kraj priče lično sam bio besan i priselo mi je sve i popio sam prijavu u povratku u vozu onako mokar i jadan ali nisam zamerio ništa tada :D Tako da kapiram da je i on tu odlepio i da je bilo šta je bilo, ne branim ga ni najmanje, to je bio radan dan po pljusku su došli ljudi sa svih strana zemlje najebali a on je posle otišao na splav iskarao neku pičetinu i bolela ga je patk i to je sve jasno, meni najbolje tada.Videćemo ga sada u ulozi kapitena...Lako ćemo pljuvati.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 83 guests