Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Вести

Postby stručnjak » Fri Mar 30, 2018 11:35 pm

Koliko im je ustvari krivo što će se ovog leta iz celog sveta sliti milijarde i milijarde u Rusiju za samo tridesetak dana

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Mar 31, 2018 12:35 am



User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Sun Apr 01, 2018 10:12 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Vicste97
Posts: 45
Joined: Mon Apr 11, 2016 6:21 pm
Location: SoneStraneDrine

Re: Вести

Postby Vicste97 » Mon Apr 02, 2018 12:25 am

santamarija wrote:
навијај wrote:
Vicste97 wrote:Ma ne smiju priznati Kosovo, to ako uradi Vucic gubi glavu i on to zna


Ко ће да му је скине?
Ne raspravljam se sa detetom, nego samo da iznesem svoj stav. U Srbiji na zalost ne postoji opozicija a time priznanje Kosova je realna opcija a i ovi sto bi trebalo da su opozicija,njima puca ona stvar za Kosovo. Da ima opozicija,ovaj gad bi mogao da se vadi na nestabilnost vlade,zato je i Tadic izmislio mu partiju,kako bi ucenjivao zapad sa zadatim mu zadatkom oko Kosova. I bio je na vlasti , sve dok nije doslo i to pitanje na red. Kad se vadio da ce da izgubi vlast ako prizna Kosovo,ovi su onda rekli, otprilike vako. Nema veze,sad ces da odletis,mi cemo da dovedemo ovoga na vlast,poguracemo ga domacinski,unisticemo tebe*tadic* i tvoje pajtose i onda necete postojati,a ovaj sa ovilikim rejtingom ,glasackom masinom i marketingom,kurac ce da izgubi referendum,ako ga i raspise,tako da moze da se desi da nam to on odradi. Mozda bude trazio nesto za sebe,dobice ali glavnu stvar oko stolice u UN ce odraditi.


Nismo se raspravljali uopste i ja sam samo rekao sta mislim. Ne podrzavam Vucica uopste mislim da je cista prevara i da ga mediji drze citavog jos, covjek nije normalan sve medije kontrolise. Ja znam kakvo je stanje u drzavi covjek uzima i kapom i sakom. Ali kada Tadic nije priznao to Kosovo ni ovaj nece po mom misljenju. Nije da nece prodao bi on to nego ne smije. Ne mogu ja potpuno da sudim zato sto ne zivim u Srbiji ali iz mog ugla gledam. A za Vucica sam vidio da je jajara klasicna kada je otisao u Srebrenicu i bio isponizavam. Da sam u Srbiji glasao bih za Dveri bez razmisljanja. A ovde dajem glas Dodiku uvijek bez bilo kakvih para, povlastica ili bilo cega nisam clan nijedne stranke. A kada bi raspisao taj referendum ne bi ga mogao namjestiti, svima nam je ucrtano to Kosovo i Metohija u glavi zna se da je sve Srpsko i sveto dole. Onaj koji i razmislja da se odrekne Kosova treba da promijeni vjeru odma i postane nesto drugo jer Srbin nije. Izbori se namjestaju to je jedno ali referendum je skroz druga prica pogotovo oko pitanja Kosova.


https://narodnarezolucija.rs/
Potpisite kada ste vec tu. :lol:
Да воли свој град не би себе мењо нагло, по основним принципима себе газиш стално !

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Вести

Postby Мићара » Mon Apr 02, 2018 9:56 pm

Колико мораш бити болестан, да пишеш о преминулој певачици 2 године.
Па има дупло пречих ствари а и самих убистава, попут Оливера нпр. Тачно мораш бити поремећен до крајних граница, и чак да ту јелену ставиш до сада 10 пута на насловну страну, па ко форсира то плаћање и праћење тог дегенерисаног догађаја толико јебем ли му корјен погани да му јебем!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Mon Apr 02, 2018 11:56 pm

Forsira ga tržište, isplativa im je tema, narod to voli.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue Apr 03, 2018 4:13 pm

Е људи.. за оно Косово...

МРКА КАПА :(

"Ali, ne očekujem preterano dobre vesti za našu zemlju. Borićemo se svom snagom i svim srcem i energijom da to što je bilo gotovo 2008., jednostranim proglašenjem nezavisnosti Kosova, što smo im direktno priznali 2010. i 2011. preko presude MSP malo pomerimo. I uspeli smo nešto, da zakoračimo i borimo se za KIM, ali interesi zapadnih sila su drugačiji", primetio je Vucić.


Изгледа да је Косово већ признато, председник је у хаосу, разочаран до коске. Како ти партнери наши толике године да нас лажу. Ух само да му се не баци по злу, оће човек да поболи на нервној бази

Spoiler:
Овај ће до краја да утврди да Косово никад није ни постојало
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Apr 03, 2018 4:21 pm

mi priznali preko presude MSP
kakva budala


inače, ako se neko seća, Koštunica je odmah tada rekao da pitanje nije postavljeno na dobar način i da će sud doneti odluku kakva je doneta kasnije

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Tue Apr 03, 2018 5:18 pm

А од укључења из њујоршке књижаре, на прсте једне руке могу изјаве да му се преброје које не садрже овај пасус. А дао је од тад десетине изјава, богу фала. Значи тип опуштено сад тврди како је Косово већ признато а од доласка на власт и још од пре тога тврди како га неће признати, раније изгласавао преамбулу, целу политику на томе базирао, нереално, :)))

И још како то сваки пут курвањски провуче, прво се дере у камеру како га лажу, ови, они, страни ментори, спонзори, 5 година они мени серу, бла- бла буквално траумира људе, па онда пресече са морамо ми паметни да будемо, па нећемо баш ми све да дамо :| , па заломи са варају се они који мисле да ћемо..ла ла, па се стондира уз поруке да никад нећемо да ратујемо итд..итд... али увек ту негде између тих напада потпуног лудила и бунила, лик прошуња како је он био у њујоршкој књижари и нашао податак да су жути већ признали Косово. Које је то ђубре интергалактичких размера
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Tue Apr 03, 2018 5:24 pm

Pitanje je postavljeno otprilike ovako:
Da li je legalna odluka skupstine udruzenja ribolovaca morava od tog i tog datuma u kojoj glasi da je saran morska riba.

Sud se izjasni da je odluka doneta vecinon skupstine legalna,i da oni sad mogu da smatraju sarana sisarom ako hoce.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Apr 03, 2018 6:55 pm


User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Apr 04, 2018 7:23 am

"Јанковић вам свакога дана говори да је Косово независно и да никад неће бити српско, а Јеремић сваког дана говори да се ни за живу главу не треба одрећи Косова. Јасно је да је то утопија најгоре врсте"


http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/9/politika/3094261/vucic-vojvodina-republika-taj-film-nece-da-gledaju.html

Тако је мајсторе, брани сад Војводину мало. Е црко мајци
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Вести

Postby Очајник » Wed Apr 04, 2018 11:50 am

Da li ima neko informaciju koliki je nas javni dug, koliko smo se zaduzili i tako to?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Apr 04, 2018 12:31 pm


Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Tue Apr 10, 2018 11:26 am

http://mondo.rs/a1095720/Info/Srbija/Vu ... erima.html

Ако жабу ставиш у врелу воду одмах има да искочи а ако ставиш у хладну па куваш полако...

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Tue Apr 10, 2018 4:30 pm

nema tu sta da se kuva polako ili brzo,
narod je glup i mozes da seres po njemu i pisas uzduz i popreko, ko uspe otice preko i gledati koliko toliko da zivi ko covek, ko ne bude te srece ostace da zivi sa ovim budaletinama i da bira izmedju pickoustog i jankovica ili nekih drugih pajaca

nas ceka priznanje kosova,
mi smo njega se vec odrekli sad treba samo zvanicno da ga priznamo, i uradicemo to,
narod ce izabrati satro pricu o eu i platama od 800 i 1000 jevreja, za saku dolara ce se posrati po sebi, sto je najjace mi tu saku necemo ni dobiti, dobicemo ku*ac ustvari ne ni ku*ac nego kurc*nu ali ako i treba da je dobijemo, to smo i zasluzili
04 X 1945

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Tue Apr 10, 2018 7:32 pm


axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Вести

Postby axkontra » Tue Apr 10, 2018 11:04 pm

И оће ли амери и руси коначно да се дохвате или је ово само опипавање

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Вести

Postby Новосадиста » Tue Apr 10, 2018 11:16 pm

Ал опет на наутралном терену, преко Европе и Блиског истока, пола света испадне колетерална штета због због њиховог надјебавања... Авио компаније су већ обуставили летове преко тог дела, ни на Кипар ваљда не може да се оде, због могућих ваздушних напада и крстарећих ракета!
стадион-место народног бунта!


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 92 guests