Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Tue Mar 06, 2018 7:20 pm

То је то...Чуј уценио АВ Ковића отказом да уђе у СНС и направи проглас за очување КиМ, а онда тај исти АВ напада потписнике тог прогласа, као нпр митрополита Амфилохија...Бем ти.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Mar 06, 2018 7:22 pm

Свакоме кажем да је бот ко је бот.
Ботчина ради за сендвич и нема никаква уверења осим да корумпираним системом напредује у хијерјархији на основу писања, троловања тј. неким другим заслугама и онда да формално носи гајбице у неком предузећу а суштински и даље пискара и тролује.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Tue Mar 06, 2018 7:25 pm

Фасцинантно ми је да имаш дакле БГ изборе где ДЈБ имају реално највеће упориште у Србији и освојиш бедних 3 посто, али ти заговараш и даље ту коалицију за парламентарне изборе где све оне разлике које су се на овим изборима правдале кроз ово је локал, те теме ту нису битне, долазе до изражаја. Надам се да знаш да нпр Миленовићева други човек ДЈБ отворено заговара улазак Србије у Нато Пакт.

Двери би морале да за следеће изборе уколико желе опстанак на политичкој сцени да направе коалицију са ДСС-ом и Стаматовићем. Нажалост ни ДСС дојучерашњи коалициони партнер, а ни Стамат доскорашњи коалициони партнер не мисле ништа добро о Дверима и обратно. Па не знам колико је то изводљиво.

Двери да се погурају на неких 3 посто популарности, да ДСС донесе бар проценат два, да Стаматовић у западној Србији донесе бар проценат и ето цензуса. У супротном Двери нестају са политичке сцене.

Евентуална коалиција са ДЈБ води Двери у нестанак, а коалиција са Вуком Јеремићем која се назире у просто опстајање кроз битисање и странчарење и оно сви су исти на политичкој сцени.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Mar 06, 2018 7:31 pm

brucelee wrote:То је то...Чуј уценио АВ Ковића отказом да уђе у СНС и направи проглас за очување КиМ, а онда тај исти АВ напада потписнике тог прогласа, као нпр митрополита Амфилохија...Бем ти.


Где је ту Лопмар?
Ковић није ушао у снс.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Tue Mar 06, 2018 7:32 pm

Моја грешка у ДСС.


Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Tue Mar 06, 2018 7:37 pm

brucelee wrote:Фасцинантно ми је да имаш дакле БГ изборе где ДЈБ имају реално највеће упориште у Србији и освојиш бедних 3 посто, али ти заговараш и даље ту коалицију за парламентарне изборе где све оне разлике које су се на овим изборима правдале кроз ово је локал, те теме ту нису битне, долазе до изражаја. Надам се да знаш да нпр Миленовићева други човек ДЈБ отворено заговара улазак Србије у Нато Пакт.

Двери би морале да за следеће изборе уколико желе опстанак на политичкој сцени да направе коалицију са ДСС-ом и Стаматовићем. Нажалост ни ДСС дојучерашњи коалициони партнер, а ни Стамат доскорашњи коалициони партнер не мисле ништа добро о Дверима и обратно. Па не знам колико је то изводљиво.

Двери да се погурају на неких 3 посто популарности, да ДСС донесе бар проценат два, да Стаматовић у западној Србији донесе бар проценат и ето цензуса. У супротном Двери нестају са политичке сцене.

Евентуална коалиција са ДЈБ води Двери у нестанак, а коалиција са Вуком Јеремићем која се назире у просто опстајање кроз битисање и странчарење и оно сви су исти на политичкој сцени.


Ја за то сигурно нећу гласати, мислим то дсс и двери.
Нисам члан двери тако да је то мој избор.
Са Јеремићем имам озбиљан проблем јер су покушавали да оборе популарност дверима и дјб на овим изборима на различите начине и то није било лепо. Теша мора да се извини за оно навлачање Радуловића и помоћ Шапићу плус још неке ствари.
Овде се све врти око питања корупције и криминала, све остало је небитно јер су корупција и криминал извор свега па и питања Косова и Метохије итд.

Могао би дсс да направи коалицију са срс и заветницима, мислим да ту негде припадају данас.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby stručnjak » Tue Mar 06, 2018 11:16 pm

Rođaci wrote:http://dostajebilo.rs/blog/2018/03/06/predsednistvo-djb-podnelo-ostavku-unutarstranacki-izbori-za-60-dana/?lang=lat


Sad će oni kod Đilasa i Jeremića. Svi

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nikodije » Tue Mar 06, 2018 11:27 pm

Gledam digla se opsta frka oko goveda Vesica i kako mu je navodno smanjen ton za 2 decibela u toku emisije na RTS. Alo bre pa dokle ce vise ovako da zajebavaju ovaj narod. Cuj SNS se zali na medije?
https://youtu.be/pCzGi7jMMEg Ovako ce i Bujke da zavrsi. Smesi se nama nova revolucija, samo kakve smo srece posle sns doce neko jos gori.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Tue Mar 06, 2018 11:40 pm

Koje gluposti, Vucic ucenio Kovica radnim mestom i posle nije trolovanje.

Jos smesnija je ova zamena teza, kao dveri(2%) nece na lokalu sa sns(50%+) i to je razlog da se pljuje dss. Svi znamo kako se po opstinama prave koalicije i da to ne treba da bude povezano sa republickim pitanjima. Dakle jednostavno je, sns nece sa dverima na lokalu i sad kao Bosko kuka kako on nesto nece, a svi se dobro secamo primera Cacka.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 07, 2018 12:15 am

Ја не пљујем по дсс. Само ми је неприхатљива та опција сада ако нису спремни у 2-3 београдске општине да раскину коалицију са снс.
Како онда можеш да се као бориш против снс у Београду а са њима су у власти на неколико општина? О чему причамо?
Ово су били избори за скупштину града Београда, дакле локал.
Мени је жао искрено Милоша Јовановића јер знам да он то не може да уради и да жели и у томе је проблем.

Ковић јесте био уцењен позицијом на факултету, убрзо се прешалтовао и добио простор у медијима, мислим да је гостовао неколико пута код удбаша Марића, ртс итд. након трансфера.

Ако двери оду са дсс и целом том екипом, чији је идејни предводник Војислав Шешељ, никада власт видети неће. Служиће Вучићу као маска и оправдање на западу да се настави све ово што се сада дешава.
Има он такве и са друга стране разне Чанкове, Чеда, Шутановце и многе друге.
То је једна виртуелна реалност, представа, где Вучић испада државник и много паметан а све у служби што већег лапања.
Што би Мориконе сачинио,


User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Wed Mar 07, 2018 12:27 am

Mozda si i upravu za vlast u opstinama necu da napinjem oko toga, ali je gore sto je Radule usao u republicku vlast nakon briselskog sporazma, stavovi oko pedera i ostala pederska posla... pa mu nije smetalo.
Recicu ti, postavio je tako zahtev koji je za ozbiljnu stranku neprihvatljiv, a to je da se neko mesa u unutrasnje stvari stranke. Mozda je sa Sandom tako moglo...

Gledao sam i tu je Kovic govorio iskljucivo kao istoricar, apsolutno nista kao predsenik politickog saveta dss.
Ozbiljne su to tvdnje brate da je ucenjen, imas li cime da to potkrepis?
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 07, 2018 12:32 am

Понављам, како идеш на локалне изборе против снс у Београду а са њима си у власти на неколико општина у том истом Београду?!
Смешно.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Wed Mar 07, 2018 12:42 am

Ne znam to reko sam ti da necu oko toga da napinjem, pretpostavljam da su zadovoljni radom opstinskih vlasti ali nisu gradskom... slicno kao sto je Bosko oce sa Raduletom u Beogradu, a nece na republickom nivou.

A za Kovica, neki dokaz i ja prestajem da podrzavam dss.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby навијај » Wed Mar 07, 2018 1:57 am

Nikodije wrote:Gledam digla se opsta frka oko goveda Vesica i kako mu je navodno smanjen ton za 2 decibela u toku emisije na RTS. Alo bre pa dokle ce vise ovako da zajebavaju ovaj narod. Cuj SNS se zali na medije?
https://youtu.be/pCzGi7jMMEg Ovako ce i Bujke da zavrsi. Smesi se nama nova revolucija, samo kakve smo srece posle sns doce neko jos gori.


Нит је 5. октобар револуција нит је пример промене на боље

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Wed Mar 07, 2018 2:26 am

Ultra Sarma wrote:Ne znam to reko sam ti da necu oko toga da napinjem, pretpostavljam da su zadovoljni radom opstinskih vlasti ali nisu gradskom... slicno kao sto je Bosko oce sa Raduletom u Beogradu, a nece na republickom nivou.

A za Kovica, neki dokaz i ja prestajem da podrzavam dss.


Сигурно је због тога разлога.
Ви мене уопште не разумете.
Само ти гласај за дсс, немам ја ништа против.
А за Ковића остајем при ономе што сам написао.

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Ultra Sarma » Wed Mar 07, 2018 2:43 am

Neksone, uglavnom nikad ne pisem vise od 2 posta ali mi je ovo jako bitno za Kovica.
Tvoja prica da je hteo u dveri i da ga je Vucic ucenio da ne moze inace ce dobiti otkaz, pa mu je rekao da ide u dss su veoma teske optuzbe za coveka kakav je on i valjalo bi to pokrepiti sa necim.
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nikodije » Wed Mar 07, 2018 8:15 am

навијај wrote:
Nikodije wrote:Gledam digla se opsta frka oko goveda Vesica i kako mu je navodno smanjen ton za 2 decibela u toku emisije na RTS. Alo bre pa dokle ce vise ovako da zajebavaju ovaj narod. Cuj SNS se zali na medije?
https://youtu.be/pCzGi7jMMEg Ovako ce i Bujke da zavrsi. Smesi se nama nova revolucija, samo kakve smo srece posle sns doce neko jos gori.


Нит је 5. октобар револуција нит је пример промене на боље

Da, cekao sam ovakvu reakciju jer su nam ogadili 5 oktobar pre svega zuti koji su pokazali da su spremni jedino da kradu i da nas izdaju, a onda i mracni kvazi nacionalisti koji prodaju pricu o obojenim revolucijama, Srdji Popovicu, milionima dolara koje su stizale iz Budimpeste a prenosio ih Velja Ilic(prizno javno) , ali brate milion ljudi tog dana iz svih delova Srbije nisu placenici, nisu CIA, nego narod kome je bilo dosta. Narod kome je bilo dosta krajine, Kosova, bombardovanja, hrvatske, bosne, prebijanja, ucenjivanja, bede, dosta je bilo laganja i varanja, olosa koji je lepo ziveo samo zato sto je bio u SPSu itd... Pa to govno od direktora RTS trebali su da streljaju kao i gljivicu i ostatak bande a ne da posle nekog vremena on bude premijer jbt. Sa velikim ne slaganjem sa zutim rezimom moram rexi da je bio bolji od slobinog rezima, zivelo se barem malo bolje i nije bilo ni blizu toliko represije.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Wed Mar 07, 2018 9:51 am

Ceda na svom birackom mestu osvojio cela 2 glasa, a na glasanje je dosao u pratnji zene. :mrgreen:

Хајдучија
Posts: 53
Joined: Sun Feb 21, 2016 2:59 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Хајдучија » Wed Mar 07, 2018 10:21 am

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/po ... ove-kutije
Жалосно је што ће он и даље да опстаје у овом паразитском систему.
Прцко предухитрио си ме :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests