Девојке, жене

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Девојке, жене

Postby савабјан » Fri Apr 08, 2016 5:47 pm

Мићара wrote:Свашта ми се мота по глави у пм. Није лако брате, кад саберем и одузмем нема ме нигдје... :( плус млад сам ја за то 23 године.... :mrgreen:


Ма шта има да ти мота, пар гајби пива и ортаке на част цимај! :D
Нек је са срећом!

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Девојке, жене

Postby dag » Fri Apr 08, 2016 6:20 pm


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Девојке, жене

Postby Rođaci » Fri Apr 08, 2016 6:47 pm

svuda.prisutan wrote:Hahaha....auu Micooo. :mrgreen:
Jos ako ne radis nigde, i zivis u nekoj manjoj gajbi sa roditeljima i sa bratom/sestrom (koji su nadam se jos uvek single), pa ti si pobednik.. :D


:mrgreen:


User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Fri Apr 08, 2016 10:39 pm

Хвала живели :) :P
Бићете позвани на свадбу ааааа....

Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Девојке, жене

Postby Ultra Sarma » Sat Apr 16, 2016 3:10 am

Zanima me koliko se od vas zenilo kad mu je riba zatrudnela, a koliko je prvo stupilo u brak pa tek onda deca? Imam neki osecaj da svi cekaju takozvano pravo vreme, bolje vreme, a da to vreme naravno u Srbiji ne moze da dodje i onda ostanu bez potomstva, a da su vecina roditelja ovi poput micare koji ga je vadio ali ipak dzabe? Nego brate sad udri bez vadjenja ovih 7-8 meseci koliko je ostalo uzivaj maksimalno posle ti ne gine romed jbg..

Mico koje je ona godiste, bivse ljubavi, luda tasta, nasilan tast, daj neki info da analiziramo, verujem ja da si ti momak na mestu ali ako je ona samo par godina od tebe mladja njenima nece bas biti drago da im je dete napumpano sto moze biti otezavajuci pocetak, kao i cinjenica da bi danasnje klinke pre radile na stajgi nego bile majke.. naravno pretpostavljam da vam pare nisu problem, ako je tako pravo odma jos i zavrsavaj robiju sad, a ne da se opet kao povratnik vracas u sve to..

Zivi bili i srecno, puno istrajnosi, ljubavi i lepih trenutaka vam zelim 8-)
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Девојке, жене

Postby 1958 » Sat Apr 16, 2016 9:12 pm

Micaro jel nas zoves na veselje ubudvu
Често одем до на село

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Sat Apr 16, 2016 9:19 pm

Моја дјевојка је 93 као и ја, из Нс је а ја из Бијељине, дуго смо у вези, било је ту и раскида, иначе навикли смо на даљину, а и временом оставили смо иза себе грешке које су шкодиле нашем односу пребродили и стекли повјерење једно у друго. Што се тиче риба имао сам их не пуно а ни мало. Већина њих је имала доста некултуран однос према мени и другима у неким веома глупим ситуацијама и наравно у друштву, иако су биле лијепе и згодне али очито им Бог није дао оно основно. Сада ми је дјевојка први пут остала у другом стању, што сам са њом једним дјелом и желео јер се разликује по много чему а нарочито по размишљању од данашњих идиотских риба. На неки начин сам и желео да ускоро и ја зачнем своју породицу, имам довољно година,.пре свега гледао сам на вршњаке, сви су неки студенти сви излазе сви живе од тате и маме а имају довољно година за нешто више од тога. Али како си ти рекао Сарма сви чекају да се нешто деси... То је она глупава прича нећу да се бринем дал ће моје дете имати сутра шта да једе. Такви људи већином чекају тај неки велики успех да им падне са неба а уствари неуспех и никада и не постану родитељи. Што се тиче те финансијске ситуације за то немам бригу имам приватни посао и фирму која се бави увозом аута из Еу. Од ћалета сам престао да тражим новац у 18 када сам отишао на мардељ. Одслужио сам своје за своје погрешне поступке...Наравно она ме је чекала. Мислим да сам склопио све коцкице на време а и прошао пар пута кроз трновит пут живота иако ме сигуран сам још трновитији чека. Али спреман сам брате.пичим дигнуте главе и знам да сада почињем да размишљам још.озбиљније и зарад тог дјетета а надам се још њих ће бити да им нешто остане после мене а и уз мене да им ништа не фали. . . :D И наравно на абортус не помишљам нити смије она то сам јој рекао. Што се тиче ташта и таште самном су задовољни још никоме ништа не говоримо и не желимо ускоро али сигуран сам да ће прихватити топомало у шоку али са сузама радосницама без обзира на тај факултет он ће се завршити временом а можда и неће... :D Она је прихватила помало је уплашена што се тиче трудноће и тога али то је природно и нормално и жели да буде најбоља мама на свету хаха... ето мићо анализирај.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

Antikvaran
Posts: 107
Joined: Fri Jan 29, 2016 3:16 pm

Re: Девојке, жене

Postby Antikvaran » Sat Apr 16, 2016 10:12 pm

Mићара, тебра, жив био и да имаш деветоро деце! Купио си ме са оним "некултуран однос према мени". :lol:

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Девојке, жене

Postby Ultra Sarma » Sun Apr 17, 2016 7:20 am

Kako kazes imate sve uslove da ostvarite tom detetu srecno detinstvo i vama ugodan zivot. Zelim vam sve najbolje i ne dajte se..
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

juzernejm
Posts: 18
Joined: Mon Apr 18, 2016 2:43 am

Re: Девојке, жене

Postby juzernejm » Tue Apr 19, 2016 12:20 am

Kurvo !

ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Девојке, жене

Postby ciksi » Tue Apr 19, 2016 2:30 am

Samo hrabro!
Vratimo stari duh Tribina foruma!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Девојке, жене

Postby Мићара » Tue Apr 19, 2016 2:50 am

Опет јебено :D, али опет нас копкају ове мали гузови лепи извајани наштркани... :D
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

ciksi
Posts: 47
Joined: Sat Apr 16, 2016 3:08 am

Re: Девојке, жене

Postby ciksi » Tue Apr 19, 2016 3:34 am

kikice su opet u modi
Vratimo stari duh Tribina foruma!

User avatar
ciganstura
Posts: 77
Joined: Wed Feb 03, 2016 12:35 am

Re: Девојке, жене

Postby ciganstura » Tue Apr 19, 2016 6:50 pm

Мићара, нек је са срећом ! Јузернејм биће риба, ниси ни први ни последњи кога је нека курва сјебала, горе главу! ;)
Сви ми дугујемо себе некој деци, будимо потомци, да би били преци!

juzernejm
Posts: 18
Joined: Mon Apr 18, 2016 2:43 am

Re: Девојке, жене

Postby juzernejm » Wed Apr 27, 2016 3:57 pm

Sjebala me da valja.. ne mogu da se dozovem evo 15 dana.
Da nije alkohola,puko bih načisto. :D

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Девојке, жене

Postby vinjakboy » Thu Apr 28, 2016 2:00 pm

juzernejm wrote:Sjebala me da valja.. ne mogu da se dozovem evo 15 dana.
Da nije alkohola,puko bih načisto. :D


Па причај човече о чему се тачно ради, знаш ваљда да овде можеш да добијеш најбоље савете како да се сабереш 8-)

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: Девојке, жене

Postby Avanti ragazzi » Thu Apr 28, 2016 2:33 pm

Најбољи савет је да не слушаш савете одавде. :D

juzernejm
Posts: 18
Joined: Mon Apr 18, 2016 2:43 am

Re: Девојке, жене

Postby juzernejm » Fri Apr 29, 2016 12:25 am

Bio u vezi godinu i po dana.. Baš se zaljubio,nikad nisam bio toliko u vezi sve nešto kratko nisam volio jednostavno da furam te duge veze i ako mi je 25 godina.
Odjednom mi samo rekla da nije to,to više,da je ohladila i da nema emocija. Nije htjela da izadjemo da popricamo,niti da me vidi,ništa apsolutno.
Nakon 5 dana bivši po fejsbuku šara nakva srca i ako je isti prevario ona s njim u kontaktu odjednom bukvalno. kasnije su se vidjali pouzdan info,vjerovatno i u vezi ko zna.. nisam mogao da provalim.
Javio sam joj se jeb'o joj sve redom i rekao da ide s njim.
I sad sam sjeban.
Kurvo !

Etaoin
Posts: 333
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:14 pm

Re: Девојке, жене

Postby Etaoin » Fri Apr 29, 2016 12:36 am

Није одједном у контакту са њим. Има превише жена да би се нервирао због једне лоше :)

juzernejm
Posts: 18
Joined: Mon Apr 18, 2016 2:43 am

Re: Девојке, жене

Postby juzernejm » Fri Apr 29, 2016 12:52 am

Ma dobro,treba malo vremena da prodje dok se psihicki ne vratim u formu. Kasnije ce me boliti kurac.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests