Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Oct 11, 2017 3:33 am


User avatar
penzos
Posts: 83
Joined: Sat Jan 30, 2016 7:13 pm

Re: Душевна болница

Postby penzos » Wed Oct 11, 2017 9:24 am

U politici treba gledati interes, ali da se senvičari skupe i aplaudiraju...jad i beda
Jel misliš da će taj aplauz i podrška naroda imati bilo kakav uticaj na političku saradnju? Isto bi bilo i da su ga gađali govnima. Politika, kako si i sam rekao, nema veze sa narodnim mišljenjem i emocijama.
Kažeš da on sarađuje sa nama zato što mu je to interes i mora da sluša Putina? Znači ne zato što nas voli? A što se i mi ne bismo ponašali tako, nego odma bratska ljubav, Ivica sprema repertoar, narod kliče...

CZBG
Posts: 65
Joined: Sun Aug 20, 2017 4:56 pm
Location: Beograd

Re: Душевна болница

Postby CZBG » Wed Oct 11, 2017 10:00 am

penzos wrote:U politici treba gledati interes, ali da se senvičari skupe i aplaudiraju...jad i beda
Jel misliš da će taj aplauz i podrška naroda imati bilo kakav uticaj na političku saradnju? Isto bi bilo i da su ga gađali govnima. Politika, kako si i sam rekao, nema veze sa narodnim mišljenjem i emocijama.
Kažeš da on sarađuje sa nama zato što mu je to interes i mora da sluša Putina? Znači ne zato što nas voli? A što se i mi ne bismo ponašali tako, nego odma bratska ljubav, Ivica sprema repertoar, narod kliče...



то је зато што смо сатанизовани од 90их и постали смо опасно искомплексирана нација и курчина од државе. не смеш рећи да си патриота и да волиш своју земљу одмах те пореде са шовинистом и кољачем

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Wed Oct 11, 2017 10:58 am

Јебо вас Ердоган, више је Тито нанео зла Србима за 40 година, него Турци за 500... Шта ако га лижу и певају му и аплаудирају, нисмо ми Срби јајаре ни фуњаре, ми смо добар и поштен домаћински народ и напаћен народ, и такву слику треба слати читавом свету, јер смо представљани као највећи отпад Европе. Више мрзим оног сатанистичког папу него било ког турчина.
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Душевна болница

Postby riper » Wed Oct 11, 2017 11:23 am

Mislim da je Penzos napisao sustinu, praviti ovakav neki spektatkl je debilno. Ovo je ostalo iz vremena Tita kada je narod “spontano” klicao gostima iz drugih drzava. Sto se mene tice neka politicari gutaju lopate govana umesto naroda, za to su izmedju ostalog i izabrani.

Mozda nije za ovu temu, ali juce kada sam gledao, jebena Turci imaju porast BDP-a od 7 odsto ove godine. Uz puc, polupropalu turisticku sezonu, povremene teroristike napade, vojnu intervenciju u Siriji i slicno oni su jedna jebeno jaka ekonomija. Zaista ih nisam gledao tako, osim sa prezirom i gadjenjem zbog dalje i blize istorije, ali mi nije jasno kako su uspeli.

Izgleda da oni imaju stabilan tip ekonomije na koju ne uticu dnevno-politicka dogadjanja. Imali su period kada sui m Rusi zatvorili vrata zbog obaranja onog aviona, pa ni tada nisu previse potonuli. Imaju nesuglasice sa SAD, pa skoro citavom EU, ali i dalje ekonomski rastu.

Ovo kazem jer to uporedim sa nama, sitorinjom rajom, pukne dzak piprinca u luci u Sangaju, mi osetimo na nasoj kozi. U prevodu kakva smo mizerija i koliko smo zavisni od svega sto postoji, od meteoroloskih uslova do politicke situacije na arktiku.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Душевна болница

Postby prcko » Wed Oct 11, 2017 11:37 am

Dosta Sirijskog kesa je uslo u Tursku, plus investicije iz ostalih arapskih zemalja, turizam, jeftina nafta, ogromno trziste (samo Instabul je kao dve Srbije). Mislim da su treca najbrze rastuca ekonomija u svetu (posle Kine i Indije).

фикрета
Posts: 267
Joined: Thu Feb 11, 2016 6:15 pm

Re: Душевна болница

Postby фикрета » Wed Oct 11, 2017 11:39 am

u trenutku kada je evropa a sad i amerika odjebala tursku
priredjivati ovakve manifestacije je vrhunac gluposti,sve je ovo moglo bez pompe
pokazatelj koliki je diletant generalni sekretar srpske radikalne stranke

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Душевна болница

Postby DRINK » Wed Oct 11, 2017 1:59 pm

Poceo da se naplacuje ulaz na Kopaonik.

User avatar
Morbid
Posts: 261
Joined: Mon Feb 01, 2016 12:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Morbid » Fri Oct 20, 2017 11:03 am

Kaže jedan drugar -Dačić ima više pevačkih javnih nastupa od cele generacije Operacije Trijunf zajedno.
svaka moja slabost je sigurno prolazna

...a ako ostanem, moraću dalje...

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Душевна болница

Postby fedayn82 » Tue Oct 24, 2017 8:10 pm

Predlog da oboleli od kancera koji su u lečenju ne mogu dobiti otkaz nije usvojen u Skupštini.
Ниси храбар као Јагода!

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Mon Oct 30, 2017 10:49 am

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда


Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Wed Nov 01, 2017 2:21 pm

Jel realno da svaka druga slika na fb je sa onim idiotskim maskama za noc vestica. Sta je bre ovo? Svake godine sve vise i vise. (smajli-koji-povraca)
(Street Force / Curva Orientale)

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Wed Nov 01, 2017 4:26 pm

Rado bih ispratio situaciju oko neredovnog ciklusa Lune Djogani, pa ako neko ima link za livestream bio bih zahvalan.

Далтон
Posts: 1205
Joined: Tue Feb 02, 2016 7:43 pm
Location: Koјекуде
Contact:

Re: Душевна болница

Postby Далтон » Wed Nov 01, 2017 4:52 pm

А искочи ми на Ћубу да су Бату Животињу привели због неке крађе у задруги. :mrgreen:
(Street Force / Curva Orientale)

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Душевна болница

Postby lider » Wed Nov 01, 2017 6:15 pm

Јел ова Луна ромкиња кад јој је ћале Ђогани(ром). Кева Анабела Буква не знам шта је али по свему судећи Бата Животиња жели да постане ромски зет колико се може испратити ово што се тамо дешава :roll:
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

несуна реса
Posts: 345
Joined: Sun Sep 18, 2016 10:17 pm
Location: nella strada

Re: Душевна болница

Postby несуна реса » Wed Nov 01, 2017 7:14 pm

Учесници тог ријалити срања су спремни и говна да једу , а не да буде са гурбетком ... Тако да не знам шта те чуди ? Паре су чудо , паре човека промене јако брзо :!:
Космет је Србија !

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Душевна болница

Postby Bunt » Wed Nov 01, 2017 7:19 pm

lider wrote:Јел ова Луна ромкиња кад јој је ћале Ђогани(ром). Кева Анабела Буква не знам шта је али по свему судећи Бата Животиња жели да постане ромски зет колико се може испратити ово што се тамо дешава :roll:
Anabela, šćer Ahmedova I Jadrankina, 50% muhamedanske vjere. Gazmen, 100%n rom I muhamedanac. Znači Luna je 75% romuslimanka...and loading.

Sent from my D6503 using Tapatalk

džile
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:01 pm

Re: Душевна болница

Postby džile » Wed Nov 01, 2017 11:17 pm

lider wrote:Јел ова Луна ромкиња кад јој је ћале Ђогани(ром). Кева Анабела Буква не знам шта је али по свему судећи Бата Животиња жели да постане ромски зет колико се може испратити ово што се тамо дешава :roll:

Čekaj bre, Bata Životinja u smislu Bate Životinje sa foruma je u rijalitiju? Što, šta sam propustio?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Душевна болница

Postby Rođaci » Wed Nov 01, 2017 11:29 pm

da brate
samo guglaj "Slobodan Radanović" i čitaj najnovije vesti


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests