Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Sun Mar 27, 2016 3:31 pm

u nasim novinama nista nepisu, ovde naletim na prenos uzivo..

https://www.rt.com/on-air/anti-nato-protest-belgrade/

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sun Mar 27, 2016 5:05 pm

Нажалост српски медији и даље бојктују зато је део демонстраната остао испред РТС-а и чекају да виде да ли ће РТС испунити захтеве и коначно разбити блокаду о анти-нато скуповима. Протест ипсред ртс-а и даље траје
Данас је било неколико хиљада људи ово је слика када је кренула шетња преам РТС-у, испред зграде Политике,

Image

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Вести

Postby Лудак из луднице » Sun Mar 27, 2016 11:56 pm

Поента скупа је била да РТС направи извештај о скупу?

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Mon Mar 28, 2016 12:38 am

Poenta je da se ispromovisu stranke koje su ucestvovale. Da se sakupi sto vise glasova na predstojecim izborima.

Sve su to govna (zavetnici, dveri, dss, srs...) koja stavljaju interese svojih stranaka ispred svega.

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Вести

Postby dag » Mon Mar 28, 2016 12:51 am

meni nikako nije jasno da su zajedno na protestu a da izlaze odvojeno na izbore. i ti zavetnici koji vuku dikica sa sobom, taj je komandovao zandarmerijom kada je razbijala srpske barikade na kosovu...nista meni tu nije jasno, ali mi ne izgleda dobro.nadam se da gresim, da ce isplivati neki casni ljudi...sto bi rekao tribina, sada sirim defetizam...

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Вести

Postby pertla » Mon Mar 28, 2016 1:19 am

Mozda siris defetizam,ali to je jednostavno nasa realnost.boljih ljudi nema,odnosno ima,ali ti su svetlosnu godinu daleko od politike i izbora.pogledajte ko nas je vodio od tita pa do danas,nema potrebe da se ide dalje.da li za jednog moze da se kaze da nije govedo?ne moze.zivimo u nekom matriksu vec jako dugo i nema naznaka da ce nam u skorije vreme biti bolje,niti mi nesto bitno mozemo da promenimo.zivecu svoj zivot najbolje i najpostenije sto mogu,gledacu da uzivam u nekom svom mikrosvetu, ne zelim i ne mogu da trosim zivot na govna,svi politicari neka se nose u tri picke lepe materine
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Kit_Karson
Posts: 327
Joined: Mon Feb 08, 2016 6:06 pm

Re: Вести

Postby Kit_Karson » Mon Mar 28, 2016 2:44 pm

dag wrote:meni nikako nije jasno da su zajedno na protestu a da izlaze odvojeno na izbore. i ti zavetnici koji vuku dikica sa sobom, taj je komandovao zandarmerijom kada je razbijala srpske barikade na kosovu...nista meni tu nije jasno, ali mi ne izgleda dobro.nadam se da gresim, da ce isplivati neki casni ljudi...sto bi rekao tribina, sada sirim defetizam...


Многи које знам управо због Дикића нису хтели да дођу на анти-нато скуп у Нишу недавно. Није искључено да је управо од Вучића постављен да би амортизовао целу акцију, да би што мање људи дошло на скуп. Ни хиљаду није било.

svuda.prisutan
Posts: 550
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Вести

Postby svuda.prisutan » Mon Mar 28, 2016 3:13 pm

SAO_Zeljin wrote:Poenta je da se ispromovisu stranke koje su ucestvovale. Da se sakupi sto vise glasova na predstojecim izborima.

Sve su to govna (zavetnici, dveri, dss, srs...) koja stavljaju interese svojih stranaka ispred svega.


Zavetnici su jedini ucesnici i organizatori ovog skupa.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Mon Mar 28, 2016 9:19 pm

Kako jedini kad Nexon kaze da je bio a on je dss

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Вести

Postby Nikada Agencija » Tue Mar 29, 2016 10:58 am

svuda.prisutan wrote:Zavetnici su jedini ucesnici i organizatori ovog skupa.


Da,sigurno. A one zastave Dveri i DSS sam vjerovatno ja ponio na protest,da mi se nadje...
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вести

Postby bilipiton » Tue Mar 29, 2016 1:20 pm

SAO_Zeljin wrote:Kako jedini kad Nexon kaze da je bio a on je dss


Тебра најбоље би било да нико није дошао и да није ни било протеста. Тада би ти био срећан чини ми се.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Tue Mar 29, 2016 7:25 pm

Pa bolje da nije bilo protesta nego sto se jedan takav protest koristi za stranacku promociju. Zato na nekom sledecem opet nece biti vise od 200 ljudi. Uspeli su sve da upropaste, svaku dobru ideju, svaku normalnu ideju.

Ima jedna grupa koja nikada nije i nikada nece izaci na izbore a ucinila je za ovaj narod mnogo vise nego sve te organizacije zajedno. I sve te organizacije treba da se ugledaju na delovanje te grupe ako hoce da uticu na podizanje svesti ovog naroda.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Tue Mar 29, 2016 7:27 pm

SAO_Zeljin wrote:Ima jedna grupa koja nikada nije i nikada nece izaci na izbore a ucinila je za ovaj narod mnogo vise nego sve te organizacije zajedno. I sve te organizacije treba da se ugledaju na delovanje te grupe ako hoce da uticu na podizanje svesti ovog naroda.


a to je .... ?

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вести

Postby bilipiton » Tue Mar 29, 2016 8:23 pm

SAO_Zeljin wrote:Pa bolje da nije bilo protesta nego sto se jedan takav protest koristi za stranacku promociju. Zato na nekom sledecem opet nece biti vise od 200 ljudi. Uspeli su sve da upropaste, svaku dobru ideju, svaku normalnu ideju.


Па нормално је да ће на свом протесту да промовишу своју странку, јер и тај протест су организовали као неки део свог програма и политике. Много су ти велика и нереална очекивања од политичара знаш, а и да нису странка опет ако је протест организовао савез шахиста моћи ћемо да видимо бројне шаховске фигуре на барјацима и летцима..

User avatar
Kockalone
Posts: 289
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Вести

Postby Kockalone » Tue Mar 29, 2016 8:45 pm

lost&found wrote:
SAO_Zeljin wrote:Ima jedna grupa koja nikada nije i nikada nece izaci na izbore a ucinila je za ovaj narod mnogo vise nego sve te organizacije zajedno. I sve te organizacije treba da se ugledaju na delovanje te grupe ako hoce da uticu na podizanje svesti ovog naroda.


a to je .... ?


Вјероватно мисли на организацију Срби за Србе.


User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Вести

Postby Nikada Agencija » Thu Mar 31, 2016 1:48 am

''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Thu Mar 31, 2016 7:46 am


Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Mar 31, 2016 11:34 am

хаха
Нећу гласати за Шешеља, сматрам да ради за Вучића, али ћу уживати мало у овоме због ујака и мујака.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 28 guests