Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Вести

Postby dag » Fri Mar 25, 2016 6:34 pm

ludace, koja je prica oko davidovica?jel on popljuvao svoje bivse saborce, izdao, cinkario neke od njih?tako cuh po carsiji a slutim da si ti upoznat sa stvarnim stanjem stvari.

P R O S T A K
Posts: 14
Joined: Sat Feb 06, 2016 3:34 am

Re: Вести

Postby P R O S T A K » Fri Mar 25, 2016 6:55 pm

gradski_boem wrote:
P R O S T A K wrote:da li samo ja odlepim kada procitam da je neko komunjara? i jos da taj neko pise javno to... sramota...


Никога не занима шта ти мислиш,људи у новобеоградским блоковима и са трибине знају моје ставове којима се ја не размећем,а то што људи попут тебе одлепе на ''комуњаре'' ме право да ти кажем боли дупе.Ја сам иначе у тим водама,знам како ствари стоје и ко је од навијача у којој од ових комби организација,тако да сам само навео о чему се ради.Што кажу у оној турбо фолк песми ''мали је ово град у њему све се зна.''
Иначе нисам никакав Шешељевац.


u tim si vodama? :mrgreen: au, ziveo ti meni jos dugo, sjajan si momak... :mrgreen:

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Mar 26, 2016 9:06 am

Giga moravac 300%. Moze sa nexonom da se uvati u kolo sjajne debate bi bile.
Често одем до на село

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Mar 26, 2016 12:19 pm

Tо је један стари члан, али тада није било снс па ти то није познато, за разлику од тебе, ови изнад знају ко је.
Иначе се исто понашао као ти, скоро невероватно исто, приче су вам скоро 100% исте што се тиче мене, због тога што сам га много нервирао.

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Вести

Postby dag » Sat Mar 26, 2016 12:49 pm

citajuci neke nexonove upise, osecam se kao da gledam kako sam sistematski unisten od idiota.
i kad sam vec tu, reci mi, nexone, ili neko drugi ko zna:secate se noc pred paradu pedera za pare, dveri su organizovale neki protest, i skupilo se tu ljudi, mozda i 10 soma, i bila je prica, "ne idemo odavde dok se parade ne otkaze".sta bi tad? i sta bi sa onim rezultatom koje je bosko obradovic objavio na radiu-7,4% valjda, i kao, treba da se brani taj rezultati, probace da nas pokradu. i posle toga prizna cesidovih 3,7?

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Sat Mar 26, 2016 2:01 pm

Тада се парада није одржала(отказана) и зато је протест прекинут.
Двери су једине и дуго причале о тој крађи. Избацили су читав један број својих новина о томе. За разлику од њих, они који су носили џакове испред Скупштине су брзо заборавили крађу а сада на листу стаављају директора цесида, којег су тада прозивали. И тако су двери били изоловане, сви се правили Тоше.

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Вести

Postby Лудак из луднице » Sat Mar 26, 2016 2:45 pm

dag wrote:ludace, koja je prica oko davidovica?jel on popljuvao svoje bivse saborce, izdao, cinkario neke od njih?tako cuh po carsiji a slutim da si ti upoznat sa stvarnim stanjem stvari.


Брате, да је цинкарош и човек службе не би био ван земље 7-8 година или колико већ. Брдо процеса се овде води против њега, да је друкао тога ваљда не би било.
1958 може можда нешто више да каже.

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Вести

Postby dag » Sat Mar 26, 2016 2:52 pm

pitam jer sam bio 2007. godine, na trgu je bio skup povodom godisnjice pocetka bombardovanja, on ga je organizovao.neki od ljudi koji ga poznaju i bili su tamo danas o njemu nemaju lepu rec da kazu, zbog toga pitam.opet, ne mora ni to nista da znaci, mozda ga neki iz liocnih razloga ne vole, necu da serem po coveku jer ne znam detalje.

User avatar
ultra mentalitet
Posts: 308
Joined: Mon Feb 08, 2016 10:52 pm

Re: Вести

Postby ultra mentalitet » Sat Mar 26, 2016 2:54 pm


prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Sat Mar 26, 2016 3:15 pm

Kad su prosle godine javili da je operisao rak pankreasa znao sam da se nece izvuci jer tu izlecenja nema, a opet sam se nadao da ce momak potrajati. Tuga.... Slava mu.

User avatar
UltrasDoras
Posts: 493
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby UltrasDoras » Sat Mar 26, 2016 3:20 pm

ee jbt baš sam se sjebao, čitao sam da se priklonio alternativnoj medicini i da mu je bolje i evo... slava mu.
"Gde god da sam to nosim u sebi, živim za njega, on živi u meni..."
VIVA LAS DORAS

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Вести

Postby 1958 » Sat Mar 26, 2016 6:21 pm

Лудак из луднице wrote:
dag wrote:ludace, koja je prica oko davidovica?jel on popljuvao svoje bivse saborce, izdao, cinkario neke od njih?tako cuh po carsiji a slutim da si ti upoznat sa stvarnim stanjem stvari.


Брате, да је цинкарош и човек службе не би био ван земље 7-8 година или колико већ. Брдо процеса се овде води против њега, да је друкао тога ваљда не би било.
1958 може можда нешто више да каже.


Davno to bilo, ali znam da je svadja nastala tj da su ga oterali kad je napravio onaj Nsp I tu nesto petljao sa spiskom clanova itd... a I posle je podrzavao kostunicu na izborima. Ima tu raznih stvari ali to je bas davno bilo...
Често одем до на село


User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Вести

Postby dennycrane » Sat Mar 26, 2016 11:03 pm

Aj nek neko nađe taj snimak. Nema...


Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Sat Mar 26, 2016 11:41 pm

Pozdrav za sve forumase na starom dobrom tribina forumu. Ranije sam pisao pod imenom " iustitia", i tad i sad na Partizanovom istoku.
Vidim link o Trampu, jel ima nekog iz Amerike da nam kaze kakve su zapravo sanse ovog tipa, da postane predsjednik? Moj mozak ne moze da prihvati kao realnost ovu Trampovu pricu o Srbima kao dobrim momcima i promjena kursa za 360 stepeni.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Mar 27, 2016 12:19 am

Lik je izjavio ovo - “We should have gone there with the troops. There would be killings probably even then, but less. We would not have that chaos which we have now” said the influential republican.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Sun Mar 27, 2016 1:08 am

Istok wrote:promjena kursa za 360 stepeni.


:mrgreen:
Popularnost mu raste, al moje misljenje je da ce Hitleri da bude naredni predsednik (nazalost) . Mozda je Tramp dao ovu izjavu da pokupi glasove nasih ovde, a ima ih/nas ;)

User avatar
dennycrane
Posts: 265
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:27 pm

Re: Вести

Postby dennycrane » Sun Mar 27, 2016 11:33 am

bilipiton wrote:Па немам појма позивају се на ...


a ti se pozivaju na srbin.info iz decembra ciji je tekst potpisan sa vidovdan, a tamo opet linka nigde...
a da ne govorimo o verovatnoci da takvu izjavu ne prenese ni jedna ozbiljna medijska kuca.

Istok wrote:...promjena kursa za 360 stepeni.


kad se nesto okrene za 360 stepeni, vrati se na isto.

User avatar
bilipiton
Posts: 176
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:50 pm

Re: Вести

Postby bilipiton » Sun Mar 27, 2016 12:43 pm

dennycrane wrote:
bilipiton wrote:Па немам појма позивају се на ...


a ti se pozivaju na srbin.info iz decembra ciji je tekst potpisan sa vidovdan, a tamo opet linka nigde...
a da ne govorimo o verovatnoci da takvu izjavu ne prenese ni jedna ozbiljna medijska kuca.


Хаха сад видим као навели србин.инфо, па серем се уста и њима и том видовдану и свим тим сличним порталима дегенских што измишљају вести. Кад данас свако може да направи портал и да пише шта му падне на памет...


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests