Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вести

Postby Кудрави Гаучос » Wed Aug 16, 2017 2:12 pm

Камен би се расплакао, а Срби се шегаче. Али такав смо народ, зато тако и пролазимо. Ако једна Ангела Меркел види позитивне помаке, ако један Јоханес Хан види резултате, ево сад и Рама, читава Европа, Америка, добар пријатељ Пенс, сви то виде, и сви то отворено кажу, а ви ми ПОКАЖИТЕ ТОГ СРБИНА који је спреман ово да уради, покажите ми колико је спремно да било шта уради, покажите ми га, АЈДЕ, ДА ВИДИМ, АЈДЕ, и кад је Председник рекао, ЕВО, ево вам паре да идете на Косово да живите тамо, ГДЕ СТЕ БИЛИ, АЈДЕ КАЖИТЕ МИ СВИ ВИ ПАМЕТНИ КОЈИ СЕ ШЕГАЧИТЕ С УНУТРАШЊИМ МОНОЛОГОМ. Не можете да ми покажете, јер таквог нема. И онда кажу Вучић кукавица. Али он се њих не плаши, тих бошибозука и паметњаковића, и они то знају, ДОБРО ЗНАЈУ, ТИ НЕРАДНИЦИ И БИТАНГЕ ОБИЧНЕ, јер знате, када сте одрасли на асфалту, кад сте прошли неке ствари у животу и у борби, јер то је стална борба, нема стајања, нема предавања, нема одмора, само рад, рад, одрицање, онда уме да препозна кад је неко човек, а кад је неко кукавица која не зна ништа осим да вређа из потаје, да лаже и разграђује...
... Али то је тежи пут који је председник одабрао, и БАШ НЕЋЕ ДА ОДУСТАНЕ, ево нек каже сад Америка, нек каже било ко из Европе, нека нам било шта кажу, да их чујемо! Он ће и њима рећи, У ЧЕМУ ЈЕ САД ПРОБЛЕМ, ШТО НАС СПРЕЧАВАТЕ ДА РЕШИМО ТО ПИТАЊЕ, ВАРАЈУ СЕ ОНИ КОЈИ МИСЛЕ ДА МОЖЕ ЊЕМУ ТАМО НЕКИ АМБАСАДОР ДА ИЗДАЈЕ НАЛОГЕ, ТО ВРЕМЕ ЈЕ ПРОШЛО, време је да се РАДИ, а не да се прича, није време за демагогију, Председник није човек који прича празне приче, који лаже као ОНИ, који замајава народ, сви знамо шта мора да се учини, и то ће бити учињено, а коме је до небеске Србије, има Ер Србију, и то смо му обезбедили, а нас нек остави да сами решимо шта се решити мора.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Wed Aug 16, 2017 3:12 pm

Cekaj, ti si bio ozbiljan kad si napisao "Свака му част. Само да издржи." ?

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Вести

Postby stručnjak » Wed Aug 16, 2017 9:50 pm

72. strana duševne bolnice vapi za ovim postom

User avatar
ultrastito
Posts: 1766
Joined: Sun Jan 31, 2016 10:03 pm

Re: Вести

Postby ultrastito » Wed Aug 16, 2017 10:55 pm

морао сам да га блокирам на фејсу. чуо сам да је преко странке добио да буде менаџер своје зграде. почео да ми продаје преко месенџера форе као види шта је премијерни председник урадио за звезду све, ај учлани се могу да ти завршим да будеш и ти менаџер своје зграде. ја реко, кудро брате рођени, поштујем те као очи своје, ал не могу. после ми је наместио да ми као случајно исеку гуме у сред бела дана, ал ок...јеби га.

сума сумарум, кудра је заглибио, али то не мења моје мишљење о њему које је позитивно.
"...ми смо имали ту срећу да смо имали припадност крају, једном ћошку..."
преле

User avatar
Ultra Sarma
Posts: 334
Joined: Mon Mar 14, 2016 9:00 am
Location: Zapadni Beograd

Re: Вести

Postby Ultra Sarma » Wed Aug 16, 2017 10:58 pm

Hahah svaka cast kudravi !
Комунисти бандо без морала
ви убисте Дражу ђенерала

User avatar
Blackadder
Posts: 277
Joined: Sat Feb 06, 2016 10:33 pm

Re: Вести

Postby Blackadder » Thu Aug 17, 2017 1:02 am

A jbg, istripovao sam se.... Totalno me zbunio sa ovim postom :)

User avatar
MARKER
Posts: 745
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:13 am

Re: Вести

Postby MARKER » Thu Aug 17, 2017 1:08 pm


tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Fri Aug 18, 2017 1:35 am

Cekaj bre stani,alooo jel moguce da smo tolika rifuza da satarimo takav dokument!?!?!
Onako ko jelovnik,fin kozni povez,pise MIROVNI SPORAZUM!!!

Sve te nejeblo koji rashod od zemlje....

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Вести

Postby fuck_off » Sat Aug 19, 2017 1:17 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Sat Aug 19, 2017 4:11 pm

Policija se povodom ovog slučaja nije oglasila.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sat Aug 19, 2017 5:39 pm

Тек је несрећник закорачио у живот и изгуби главу због навијачке припадности. :( па докле више јебо нам пас матер малоумну...

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Вести

Postby Србохолик » Sat Aug 19, 2017 6:10 pm

А што је најгоре решење за овај проклети народ ни на видику, отворен нам је пут ка суноврату и пичимо ли пичимо, шимпанзе да су населиле ову земљу успешније би друштво од нас биле...

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Sun Aug 20, 2017 1:05 am

Kakva je ovo sramota. Neka pociva u miru mladi Srbin. Jebo nam pas mater nenormalnu.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Sun Aug 20, 2017 3:26 pm

Samo primirje je bila greška, jer ga je svaka grupa shvatila kao upravo to - primirje, pauzu da spremno dočeka nove sukobe. Neke su čak ga iskoristile da u nekim gradovima ojačaju svoju poziciju. Sve je to toliko morbidno, i sastanci ispred hrama, brate moj Srbine od sad ću ti samo na ruke jebati majku majčinu. Svako ko misli da se ikada može vratiti scena na samo spontana sretanja i sukobe bez planiranja unapred je naivan.
Definitivno je ceo taj 24/7 ultra mentalitet za našu scenu bio poguban, jer je sve grupe pretvorio u organizovane jedinice.
Brojimo sukobe i dajemo im poene, ko je bio bolji, ocenjujemo na internetu, kao stiče se neka reputacija. Pre si mogao samo da čuješ priču od drugara sa tribine ili poznanika sa druge da je negde neko nekog nabo, sreli se slučajno, ili usput korteo probio kordon videvši navijače drugog tima.
Jebiga, meni tu više ničeg nema organskog, sve je sintetički i planirano kao da smo jebeni militanti.
Tako da će nam godine proći u tom promašaju, par klipova nekih sukoba gde nema teže povredjenih gde će se na netu ocenjivati - svaka čast, bolji Taurunumi, ovo ono. Onda ponegde sukob u nekom bloku, klincu vršnjak pucao u stomak, mali umre, svima nam je žao i pitamo se dokle. E pa dotle ili dok nam murija i država ne ugasi ceo pokret, ili dok se svi smore od tog fazona i odustanu od navijanja misleći da je navijački život to što sada radimo.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Sun Aug 20, 2017 3:35 pm

Uzas, Demiru Bog da dusu prosti

User avatar
CamoSurprise
Posts: 318
Joined: Mon Feb 01, 2016 9:29 pm

Re: Вести

Postby CamoSurprise » Sun Aug 20, 2017 8:31 pm

Bravo Compika, odlican post!
Navijanje 24/7, sacekuse u kukuruzu na autoputu, jurnjave radnim danom po krajevima, navijacki poraz nije opcija, vojne akcije...takve gluposti su na zalost i dovele do ovakvih stvari...ejjjj, da decko izgubi glavu zbog isvrljanih zidova...tuga...
Demire pocivaj u miru, saucesce porodici i prijateljima!
Gilajdza RIP

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вести

Postby brucelee » Sun Aug 20, 2017 8:40 pm

Добро брате, овај ужасан догађај не може бити повод да се демистификује свака навијачка активност. Наравно да одговоран за ово дело треба да буде санкционисан у сваком смислу, али сад испада да је све глупост што се одвија. И то чини ми се да се ради искључиво и само зато што су цигани на тапету.
За исту ту глупост око ижврљаних зидова је и у Јерковићу могао да падне живот и многде другде и мени је и тад била дебилност и дебилана да неко упуцава људе јер шарају као што је и сад на квадрат, куб кад је неко страдао због тога, наравно да је то дебилност да неко уопште помисли да неко мора да страда јер је ижврљао, али те ствари се нажалост дуги низ година догађају, нажалост сада са оваквим исходом.

Све трибине битније морају да заједничким снагама донесу неку врсту консензуза око елементарних ствари да нико бар не губи живот. Ионако нас мало има, ако смо патриоте и националисти а бусамо се у груди, ајде прво да нам буде то не уби брата Србина, ма које боје шала имао на врату, па све остало.

Нажалост по том питању се ништа не дешава, само се врти ово исто сваки пут кад неко настрада и изгуби живот и онда се све то заборави до следећег случаја, надам се да ће једном се стати на пут овим стварима за истински и да ће овакве ствари престати да се дешавају, мада колико видим пуста жеља.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Sun Aug 20, 2017 11:50 pm

Чомпика одлично објаснио сву бесмисао ''навијачког'' покрета.

Брусли неће трибине ништа заједнички урадити по том питању и то сви знамо. Док год пораз није опција нема шта ни да се очекује по том питању. Па друштвене мреже су преплављене сликама са трибина, држе бакље, воде навијање, седе на огради... а овамо се шатро маскирају и сличне глупости. И то све сами каче на своје профиле. О чему уопште причамо? О менталитету људи који у тучу носе пиштоље? Не заносимо се.

User avatar
друг члан
Posts: 1412
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вести

Postby друг члан » Mon Aug 21, 2017 1:22 am

Само делимично је Чомпика у праву.То 24/7 јесте будалаштина,и глупост невиђена,али договорени сукоби и организованост група није довела до смрти, него наш грозан менталитет и искомплексираност народа.Добар део одговорности сносе водећи људи на трибинам. Нпр код Руса се исто договарају за сукобе, организација све,али нико не губи главу због тога.Код нас клинац бива убијен због графита,свађе,преких погледа...то је зато што смо као нација у курцу.Ја лично могу да живим са тим да добијем батине,није ми се једном то десило,али не бих могао да живим са тим да нечију породицу завијем у црно. ЗАто што део популације мисли да је мангуп ако носи уружије,а ако га носи пре или касније ће доћи у ситуацију да га употреби.И употребиће га.Зато што је мајмунчина неваспитана,зато што је такав прихваћен у друштву.Уместо да га се сви гнушају и избегавају. Зато што требаш бити велик да прихватиш и признаш пораз, а Срби то нису..Зато смо у куцу
Choose Life

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Mon Aug 21, 2017 1:52 am

Vidi, ja pričam ne o dogovorenim sukobima, nego o planiranim napadima. Pa naravno da će da nosi barem nož sa sobom, upadne ti u kraj masa dok blejiš, izlomi te svim i svačim, ma ne mora ni sa motkama, može i na ruke ako ih je 2-3 puta više. Naravno da nećeš da ti se sledeći put da ti se desi isto. A to je upravo taj fazon 0-24 budi spreman na sve, dok si u kafiću, dok se vraćaš sa šljake, ili piješ na klupici. Ne radi se o tome da neko neće da podnese poraz, nego taj fazon sa sobom nosi tenziju ceo dan, celu nedelju, hoće li ti neko banuti, hoćeš li ti nekom banuti, koliko će ih biti, možda bolje da imam nešto sa sobom nego da me njih petoro pošalje na interventnu. I to ti je začarani krug, on nosi, sad ću i ja da nosim, pa ako su oni sa noževima, mi smo barem jednom utokom za svaki slučaj. Naravno i da sa druge strane, imaš masu tih koji neće da podnesu poraz, ali barem znam od kako sam klinac pa do sada kako je sve to u mom okruženju postepeno postalo nakaradno, i da su ređi primerci onih koji su sa sobom nosili nešto da bi bili mangupi, nego onih koji su zbog stalnih sukoba odlučili da za svaki slučaj ako se nađe u situaciji da njih 5 odluče da ga sastave od života onako bratski na ruke, ima barem baklju kod sebe da se odbrani.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 97 guests