Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
B.Centrale
Posts: 651
Joined: Mon Feb 29, 2016 5:00 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby B.Centrale » Mon May 01, 2017 2:47 am

lajkic za sve
bologna centrale

User avatar
друг члан
Posts: 1413
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby друг члан » Mon May 01, 2017 7:17 am

Što juče poleteše igrači vojvodine napolje? Ja vičem drugaru,sad kad se vrate pa se poseru na partizan.
Ne znam za vas,ali mene lično je sramota kako smo juče poveli. Šta me bole kurac da l' su crno - beli okretali vodu na svoj mlin,to nebi smelo da bude izgovor da mi radimo isto.Kad su oni dobijali,a imali malu brojnost na stadionu svi su sa nase strane vikali nece ljudi da gledaju zatvorene mečece.Čisto sumnjam da ce i pored slobodnog ulaza sl. utakmicu biti i onoliko mase kao juče
Choose Life

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby riper » Mon May 01, 2017 7:42 am

Sta se cimate, rutinska pobeda na Mari :D . Kao sto neko rece, sramota me VOjvodine, ali sto se Partizana tice, da svaku utakmicu dobijemo minimalcem iz nepostojeceg penala u 90. minutu boleo bi me kurac. Ono sto ste radili, to je bio cemer pod vladavinom Toleta. I sve se secam da ste se potresali zbog toga.

A koji je ucinak u Evropi, imali ste priliku da sedam puta uzastopno igrate kvalifikacije za LS (onaj jedan put kada su nas izbacili), pa ste uspeli jedan put da se plasirate. O derbijma koje ste dobili, kamo srece da samo derbiji presudjuju u prvenstvu imamo ih mnogo vise dobijenih nego vi, ali eto broj titula skoro jednak.

Uglavnom mi smo totalni smehotres. Ovakvu utakmicu nema svrhe analizirati, ovo je bila mizerija od pocetka do kraja. Ranije sam pisao, nakon sto su nas bugari osuril i vratili na mesto, vise nemam neku nadu da cemo se probiti do grupne faze bilo da je LS ili LE.

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Кудрави Гаучос » Mon May 01, 2017 8:06 am

Не бих ја рекао да је био јуче распад од фудбала. Прво полувреме одличан фудбал, чак. Воша кидала, трудила се, доста трчања, брза игра, могли и једни и други да постигну гол. У другом Војводина у тоталној дефанзиви, прилично безазлена, ми под огромним притиском. Искључење ниђе везе, пенал био, а није морао да се суди. Ко осећа да га неправда тишти увек има тај суд Удруженог рада, па нек они пресуде :lol: . Интересантно колико је Цигани другачије реагују на своје крађе (искључење свако јесте лапање било јуче), од Гробара који би нам сад буљу овде померали од шеге.
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon May 01, 2017 8:11 am

beerman! wrote:Mi smo bar ušli u tu evropu i gambali se sa evropskim klubovima, a vi bi ste se sada za tu grupnu fazu jebali bukvalno. A priče o 6 godina dominacije, nemojte ispadati smiješni, i tada ste bili isto smeće kao što ste sada, svirali vam se nepostojeći penali, igrali zatvorene tekme, čak su vam navlačili i protiv nas, isto kao i sada (nepriznat čist Bogunovićev gol u derbiju, Rnićeva ''ruka''). Pored obraza, nedostaje vam i pamćenje.




Е то ће и остати сав успех вашег реномираног европског и светског клуба. Стварно свака част, мало је таквих клубова у европи. :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon May 01, 2017 8:15 am

nemojte zajebavati, kakav crni penal

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon May 01, 2017 8:30 am

Какав је такав је, наш је. Ми смо скромни.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Ђексара » Mon May 01, 2017 9:13 am

Penal čist kao grobarska suza :D

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Mon May 01, 2017 9:40 am

Penal ne bih nikad svirao posle onog crvenog, ali sam penal kao penal nije diskutabilan ili ajde u najgorem slucaju 50-50% mogao je da svira i nije morao da svira, da nije svirao drvlje i kamenje sto nije, posto je svirao drvlje i kamenje sto je svirao, ali posle onog crvenog to je samo slag na torti... U derbiju Lazio-Roma je sviran penal slican ovom, samo sto je na tom mecu snimak pokazao da suprotni igrac nije pipnuo ovog sto je pao, a ovde ipak vidimo da je Boacija malo nagazio igrac Vojvodine, da nije bilo onog crvenog verovatno niko nista ne bi rekao za penal.

Ono sto je meni super, gledam neke nase portale,forume, ovo ono, ima bre stvarno normalnih ljudi, ne treba nam ovako nesto, kritikuju sudiju,jebes ovo itd.

Pre par sezona na ove stvari je jug pisao transparente "hvala sudijama" radio zastave sa likom Toleta skandirao mu, prepevavali pesmice gde mu se kao satro "ironicno" zahvaljuju, pa se pojavi Tole na tekmi i onda onako ustane ponosno pa ceo Jna ustane i aplaudira mu i cini mi se da nikad nijedan komentar slican kao nasi sto su nisam video, naprotiv bilo je u fazonu jeeeeebiiiiiiiii, puuuuuuniiiiiiii, bole nas q sredjujemo do kraja, uzmi tole sestu tituluuuuuu i slicno.

Dva smo sveta razlicita, Bogu hvala.

User avatar
Moskri
Posts: 211
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Moskri » Mon May 01, 2017 10:07 am

Кудрави Гаучос wrote:Не бих ја рекао да је био јуче распад од фудбала. Прво полувреме одличан фудбал, чак. Воша кидала, трудила се, доста трчања, брза игра, могли и једни и други да постигну гол. У другом Војводина у тоталној дефанзиви, прилично безазлена, ми под огромним притиском. Искључење ниђе везе, пенал био, а није морао да се суди. Ко осећа да га неправда тишти увек има тај суд Удруженог рада, па нек они пресуде :lol: . Интересантно колико је Цигани другачије реагују на своје крађе (искључење свако јесте лапање било јуче), од Гробара који би нам сад буљу овде померали од шеге.

Ovo je živa istina, a najviše od grobara ovde kukaju oni koji su i najviše podjebavali pod Toletom, sa sve njegovim barjakom, čitaj Rođaci, tako da je još draže ovako. Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto, još samo četiri i titula je tu gde joj je i mesto.

User avatar
Tilt
Posts: 367
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:03 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Tilt » Mon May 01, 2017 11:41 am

Što bi rekli stariji, sedi, ćuti, dobro je da nije gore :)

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Nikada Agencija » Mon May 01, 2017 11:52 am

brucelee wrote:
Ono sto je meni super, gledam neke nase portale,forume, ovo ono, ima bre stvarno normalnih ljudi, ne treba nam ovako nesto, kritikuju sudiju,jebes ovo itd.

Pre par sezona na ove stvari je jug pisao transparente "hvala sudijama" radio zastave sa likom Toleta skandirao mu, prepevavali pesmice gde mu se kao satro "ironicno" zahvaljuju, pa se pojavi Tole na tekmi i onda onako ustane ponosno pa ceo Jna ustane i aplaudira mu i cini mi se da nikad nijedan komentar slican kao nasi sto su nisam video, naprotiv bilo je u fazonu jeeeeebiiiiiiiii, puuuuuuniiiiiiii, bole nas q sredjujemo do kraja, uzmi tole sestu tituluuuuuu i slicno.

Dva smo sveta razlicita, Bogu hvala.

Hahahaha,sta ti poredis... :lol: Par cigana se satro zgrozilo na kradju na portalima, i i to poredis sa parolama i pesmama na Jugu.. fazon mi se dicili,a vi se pokrivate usima..Pa da nece sever da podigne koju parolu kako nije ok,jebes sudiju itd? Oce kurac,nego ce da nas sprda kao sto smo mi njih...

. Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto

:!: :!: :mrgreen:
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby beerman! » Mon May 01, 2017 12:00 pm

Чомбе wrote:
beerman! wrote:Mi smo bar ušli u tu evropu i gambali se sa evropskim klubovima, a vi bi ste se sada za tu grupnu fazu jebali bukvalno. A priče o 6 godina dominacije, nemojte ispadati smiješni, i tada ste bili isto smeće kao što ste sada, svirali vam se nepostojeći penali, igrali zatvorene tekme, čak su vam navlačili i protiv nas, isto kao i sada (nepriznat čist Bogunovićev gol u derbiju, Rnićeva ''ruka''). Pored obraza, nedostaje vam i pamćenje.




Е то ће и остати сав успех вашег реномираног европског и светског клуба. Стварно свака част, мало је таквих клубова у европи. :mrgreen:


Pa iz lige ovakvog kvaliteta je veeeliki uspjeh ući, mislim i sam znaš pošto ste dobijali po ušima već sredinom jula od prosječnih evropskih klubova. Tako da Partizanu možete samo da se sagnete, jer ćete (našom zaslugom) kako stvari stoje, kvalifikacije kretati od drugog kola, a ne od prvog, gdje vam od srca želim prvaka Poljske, ili Albanije, da vas razmontiraju i vrate gdje vam je mjesto.

beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby beerman! » Mon May 01, 2017 12:08 pm

riper wrote:Sta se cimate, rutinska pobeda na Mari :D . Kao sto neko rece, sramota me VOjvodine, ali sto se Partizana tice, da svaku utakmicu dobijemo minimalcem iz nepostojeceg penala u 90. minutu boleo bi me kurac. Ono sto ste radili, to je bio cemer pod vladavinom Toleta. I sve se secam da ste se potresali zbog toga.

A koji je ucinak u Evropi, imali ste priliku da sedam puta uzastopno igrate kvalifikacije za LS (onaj jedan put kada su nas izbacili), pa ste uspeli jedan put da se plasirate. O derbijma koje ste dobili, kamo srece da samo derbiji presudjuju u prvenstvu imamo ih mnogo vise dobijenih nego vi, ali eto broj titula skoro jednak.

Uglavnom mi smo totalni smehotres. Ovakvu utakmicu nema svrhe analizirati, ovo je bila mizerija od pocetka do kraja. Ranije sam pisao, nakon sto su nas bugari osuril i vratili na mesto, vise nemam neku nadu da cemo se probiti do grupne faze bilo da je LS ili LE.


Je li vam ono biješe Tole garantovao licencu za evropske kvalifikacije, iako ste tada bili u dugu od 50-60 miliona evra, tada ste ga odjednom prestali pljuvati, a i te priče da smo mi krali u to vrijeme, možda i jesmo, ali ste druškane vi bili isti, a čak su vam i u derbijima navlačili za vas nemilice, nešto se ne sjećam da su nam malo malo svirali penale, da ste vi bili oštećeni za iste, da su vama poništavali čiste golove, ajde da ste sebe ubijedili da ste tada bili definicija poštenja, ali uvjeravati druge u to, ciganska posla.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bunt » Mon May 01, 2017 12:24 pm

beerman! wrote:
riper wrote:Sta se cimate, rutinska pobeda na Mari :D . Kao sto neko rece, sramota me VOjvodine, ali sto se Partizana tice, da svaku utakmicu dobijemo minimalcem iz nepostojeceg penala u 90. minutu boleo bi me kurac. Ono sto ste radili, to je bio cemer pod vladavinom Toleta. I sve se secam da ste se potresali zbog toga.

A koji je ucinak u Evropi, imali ste priliku da sedam puta uzastopno igrate kvalifikacije za LS (onaj jedan put kada su nas izbacili), pa ste uspeli jedan put da se plasirate. O derbijma koje ste dobili, kamo srece da samo derbiji presudjuju u prvenstvu imamo ih mnogo vise dobijenih nego vi, ali eto broj titula skoro jednak.

Uglavnom mi smo totalni smehotres. Ovakvu utakmicu nema svrhe analizirati, ovo je bila mizerija od pocetka do kraja. Ranije sam pisao, nakon sto su nas bugari osuril i vratili na mesto, vise nemam neku nadu da cemo se probiti do grupne faze bilo da je LS ili LE.


Je li vam ono biješe Tole garantovao licencu za evropske kvalifikacije, iako ste tada bili u dugu od 50-60 miliona evra, tada ste ga odjednom prestali pljuvati, a i te priče da smo mi krali u to vrijeme, možda i jesmo, ali ste druškane vi bili isti, a čak su vam i u derbijima navlačili za vas nemilice, nešto se ne sjećam da su nam malo malo svirali penale, da ste vi bili oštećeni za iste, da su vama poništavali čiste golove, ajde da ste sebe ubijedili da ste tada bili definicija poštenja, ali uvjeravati druge u to, ciganska posla.


Ti druže imaš obraz da napišeš da sve vi možda krali, možda?? I onda posle toga pišeš ali... Koje crno "ali" sine, koje crno "ali"??? I jebo vas penal da vas jebo penal vise na Marakani, sve vam se na to svodi. 18 godina ste ugnjetavani zato sto niste imali penal na Marakani? I posle me neko pita kako to da nemaš nekog ortaka da je Grobar...

Vi krali, mi duvali, vi duvali u Evropi, mi krali, vi duvali, mi duvali u Evropi.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bruno Sulak » Mon May 01, 2017 12:33 pm

Umesto da se slozite i da oterate bagru vi se prepucavate ko MANJE namesta i ko je dobio manje penala. I nismo za bolje, izgleda da nas je Bog stvorio samo za rostilje, krkanje, zderanje, kampovanje...

User avatar
Bomba
Posts: 33
Joined: Mon Feb 15, 2016 7:57 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bomba » Mon May 01, 2017 12:34 pm

Pa kad nas namire sa lovom,normalno da cu da krkam..Sta drugo da radimo sa kesovinom? Kad plate lepo,svi cutimo,dobro nama dobro njima i boli nas kara.

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Rođaci » Mon May 01, 2017 12:37 pm

Moskri wrote:Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto


kalčopoli doneo rezultate

beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby beerman! » Mon May 01, 2017 1:16 pm

Bunt wrote:
beerman! wrote:
riper wrote:Sta se cimate, rutinska pobeda na Mari :D . Kao sto neko rece, sramota me VOjvodine, ali sto se Partizana tice, da svaku utakmicu dobijemo minimalcem iz nepostojeceg penala u 90. minutu boleo bi me kurac. Ono sto ste radili, to je bio cemer pod vladavinom Toleta. I sve se secam da ste se potresali zbog toga.

A koji je ucinak u Evropi, imali ste priliku da sedam puta uzastopno igrate kvalifikacije za LS (onaj jedan put kada su nas izbacili), pa ste uspeli jedan put da se plasirate. O derbijma koje ste dobili, kamo srece da samo derbiji presudjuju u prvenstvu imamo ih mnogo vise dobijenih nego vi, ali eto broj titula skoro jednak.

Uglavnom mi smo totalni smehotres. Ovakvu utakmicu nema svrhe analizirati, ovo je bila mizerija od pocetka do kraja. Ranije sam pisao, nakon sto su nas bugari osuril i vratili na mesto, vise nemam neku nadu da cemo se probiti do grupne faze bilo da je LS ili LE.


Je li vam ono biješe Tole garantovao licencu za evropske kvalifikacije, iako ste tada bili u dugu od 50-60 miliona evra, tada ste ga odjednom prestali pljuvati, a i te priče da smo mi krali u to vrijeme, možda i jesmo, ali ste druškane vi bili isti, a čak su vam i u derbijima navlačili za vas nemilice, nešto se ne sjećam da su nam malo malo svirali penale, da ste vi bili oštećeni za iste, da su vama poništavali čiste golove, ajde da ste sebe ubijedili da ste tada bili definicija poštenja, ali uvjeravati druge u to, ciganska posla.


Ti druže imaš obraz da napišeš da sve vi možda krali, možda?? I onda posle toga pišeš ali... Koje crno "ali" sine, koje crno "ali"??? I jebo vas penal da vas jebo penal vise na Marakani, sve vam se na to svodi. 18 godina ste ugnjetavani zato sto niste imali penal na Marakani? I posle me neko pita kako to da nemaš nekog ortaka da je Grobar...

Vi krali, mi duvali, vi duvali u Evropi, mi krali, vi duvali, mi duvali u Evropi.

Pa daj mi sine dokaze, daj nešto jebemu, daj neki video sa tube-a, ja se sjećam pompe oko Pazara na početku jedne sezone, i ono protiv Vojvodine, ali ovako niko nikad otvoreno nije krao, imali ste ove sezone 11 penala i sve pri nerješenom rezultatu, samo jedan je sviran protiv vas. Želim samo da kažem da taj vaš mit o nekim krađama titula u vrijeme Toleta ne pije vodu, par titula smo uzeli direktno vas pobijedivši, imali smo bolji tim, ćao-zdravo. A da smo titule uzimali na ovakav način, e toga se baš ne sjećam.

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Mon May 01, 2017 1:25 pm

Nikada Agencija wrote:
brucelee wrote:
Ono sto je meni super, gledam neke nase portale,forume, ovo ono, ima bre stvarno normalnih ljudi, ne treba nam ovako nesto, kritikuju sudiju,jebes ovo itd.

Pre par sezona na ove stvari je jug pisao transparente "hvala sudijama" radio zastave sa likom Toleta skandirao mu, prepevavali pesmice gde mu se kao satro "ironicno" zahvaljuju, pa se pojavi Tole na tekmi i onda onako ustane ponosno pa ceo Jna ustane i aplaudira mu i cini mi se da nikad nijedan komentar slican kao nasi sto su nisam video, naprotiv bilo je u fazonu jeeeeebiiiiiiiii, puuuuuuniiiiiiii, bole nas q sredjujemo do kraja, uzmi tole sestu tituluuuuuu i slicno.

Dva smo sveta razlicita, Bogu hvala.

Hahahaha,sta ti poredis... :lol: Par cigana se satro zgrozilo na kradju na portalima, i i to poredis sa parolama i pesmama na Jugu.. fazon mi se dicili,a vi se pokrivate usima..Pa da nece sever da podigne koju parolu kako nije ok,jebes sudiju itd? Oce kurac,nego ce da nas sprda kao sto smo mi njih...

. Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto

:!: :!: :mrgreen:



Nije par cigana nego se vodi "rat" po portalima od onih koji su u fazonu ovako su i grobari do onih koji su u fazonu ovo nam ne treba.

Kod vas je sa druge strane vodjen rat ko ce pre doakati glupim parolama, transparentima i ostalim stvarima.

Naravno da nece sever posle svega sto se odvijalo godinama ovde izaci sa transparentom kako to nije ok, fer plej i slicno, ali nece ni SIGURNO raditi transparente sa sudijom ili Kokezom, skandirati uzmi kokeza novu titulu, Vucicu otimaj itd.

To je sprdnja do onog trenutka, kad taj isti Tole nije dosao na proslavu vase titule i onda dobio salve aplauza, da mu je ceo istok, zapad i jug ustao na noge i skandirao ime. Naravno to je sprdnja.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: svuda.prisutan and 101 guests