Вечити ривали - вести и дискусија

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Занемарујем тактику » Sun Apr 30, 2017 8:31 pm

"Државно фаворизовање Црвене звезде створило је армију до смрти оданих навијача Партизана" - Богдан Тирнанић, књига "Београд за почетнике".
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Grandad
Posts: 58
Joined: Sun Feb 21, 2016 4:43 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Grandad » Sun Apr 30, 2017 8:32 pm

njasvi wrote:nema potrebe sve je jasno kao dan, nema se o cemu polemisati


taman toliko.
pozdrav forumasi. ADMIN-e, lupi mi ban za rastanak.

Gazda Drki
Posts: 132
Joined: Thu Dec 01, 2016 5:21 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Gazda Drki » Sun Apr 30, 2017 8:33 pm

Meni nije jasno zasto je onaj iz vojvodine dobio crveni

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby brucelee » Sun Apr 30, 2017 8:43 pm

Mene istinski sramota... cak sam sebe uhvatio u momentu da se nadam da ce Kanga promasiti penal, naprosto neposteno. Vracam snimak crvenog i nije mi jasno, ama bas nista mi nije jasno. Penal ajde tu i tamo i nije toliko ocigledno da nije, ali...

Sramota, sramotna igra, sramotni nasi igraci, ja ne znam sta je ono i sta je poenta onoga. Grof? hvala lepo brate i dovidjenja. Srpski fudbal...

E sad, imam jednu malu ogradu...nemam nista protiv da nam firmasi pomeraju bulju, ovi, oni...ali da nam grobari drze moralne lekcije a da su do pre 2,3 sezone ove stvari bile jos ociglednije, gde smo imali 6 filijala u ligi, gde Bekvalac pred mec sa partizanom stavi 7 omladinaca u sastav jer prvu ekipu odmara za vaznije meceve koji se igraju za 7 ili 10 dana, gde su sudije jos drasticnije ostecivali i sa jos vecom tendencijom urnisali svakog ko ih nije pustio, to mi je nonsens. Pritom nemoj da se zezamo da se ne secamo da su grobari na to imali ne ni jbg ni nije trebalo tako, ni ne znam sta...nego skandiranje, pravljenje grafita, zastava i slicno na konto toga.

Sve u svemu jad i beda.

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Bunt » Sun Apr 30, 2017 8:57 pm

brucelee wrote:Mene istinski sramota... cak sam sebe uhvatio u momentu da se nadam da ce Kanga promasiti penal, naprosto neposteno. Vracam snimak crvenog i nije mi jasno, ama bas nista mi nije jasno. Penal ajde tu i tamo i nije toliko ocigledno da nije, ali...

Sve u svemu jad i beda.


+1



1989

хајка
Posts: 331
Joined: Thu Apr 13, 2017 1:54 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby хајка » Sun Apr 30, 2017 9:05 pm

Јад и беда је све у вези живота у овој држави а фудбал је само огледало тога.

Преко партије се добијају послови, добијају се утакмице и титуле. Људи је славе, ја не знам из ког разлога. Не знам ни која је поента свега тога? Ево шампион си у 2017, прослава, лудило, бакљада, ватромети, најјачи смо, нема боље екипе у фудбалу од нас у Србији (каква ствар за славити...), изађеш у Европу и нагузи те тим из Молдавије или Казахстана. Следеће године је Партизан шампион, сад они мало славе, ложе се, нагузи и њих неко у Европи и тако све у круг. И која је поента? Једне године си "карао" оне друге? Ниси ти друже никог карао, већ тебе карају деценијама.

Људи из управа се накраду пара, возе аудије и јебу старлете. Играчи се продају и живе тај живот фудбалерчића педерских дегенерика, а ти просечни навијачу настави да се ложиш, препуцаваш, стављаш фејсбук статусе и свађаш са колегама на послу, ако имаш среће да имаш било какав посао од 300е месечно.

И што је најгоре нема никакве наде да ће икад бити боље. Кад је била каква таква акција хапшења у фудбалу, сви навијачи су подржали своје ухапшене председнике и упирали прстом у друге. И ту је било јасно да овде никад неће бити боље.

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby kocka » Sun Apr 30, 2017 9:59 pm

Да ли је икада и једног навијача партизана било срамота за 6 узастопних титула ? Него се пуштало са разгласа "а ја имам тугу 5 година дугу" . И сада ће такви да отварају очи некоме ?!

Занима ме и да ли су новосађани из кавеза платили карте за утакмицу ?

Пенал реално смешан, али такве се ствари месију и барселони свирају редовно.

А ови што су у 2017тој скапирали да од праћења фудбала и навијања и нема неке поенте и да коларов заради паре који просечан србин неће видети ни за 5 живота .... њима свака част :D
Last edited by kocka on Sun Apr 30, 2017 10:01 pm, edited 1 time in total.

User avatar
la haine
Posts: 158
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:17 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby la haine » Sun Apr 30, 2017 10:04 pm

Image

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Istok » Sun Apr 30, 2017 10:06 pm

kocka wrote:Да ли је икада и једног навијача партизана било срамота за 6 узастопних титула ? Него се пуштало са разгласа "а ја имам тугу 5 година дугу" . И сада ће такви да отварају очи некоме ?!

Занима ме и да ли су новосађани из кавеза платили карте за утакмицу ?

Пенал реално смешан, али такве се ствари месију и барселони свирају редовно.

A, druze zasto tjesis sebe lazima? Jeste otjerali Pizona i ispusili titulu? Jeste.
Jesmo vas svake godine u udlucujucim derbijima dobili i to cisto bez ijedne kradje? Jesmo ( Milijas i ofsajd je bio u kupu). Jeste dovodili Cedu Janwvskog, Saleta Murinja, Kristic Aleksandra, Kratka Ostanica, Sao Pinta itd. Jeste.
Jesmo mi imali Saleta Stanojevica, Jokana, pa se vidi gdje su ti ljudi danas i kakve karijere imaju. Jeste otjerali Klea kao neznalicu i nama posle donio Ls i 15 miliona evra? Jesmo imali Savica, Krstajica, Moreiru, Diaru koji vas je nemilice trpao, Ljajica, Jovetica, Vukica, Rukavinu. Jeste trazili kalcopoli? Jeste. Zasto ga nistw sproveli, sada kada je vase sve? Sta cekate drugari? Jel vam Muslin vodi A repku? Jel Lalat vodi mladu? Jel Perica Ognjenovic vodi kadete? Jel Kokeza vodi savez?
I konacno, svaku titulu smo derbijem ovjerili. A vi rokate 3 komada na rajku, pa to niste vi nama mogli na JNA da date ni kada ste bili evropski prvak.

User avatar
Влада Паликућа
Posts: 379
Joined: Thu Feb 18, 2016 12:54 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Влада Паликућа » Sun Apr 30, 2017 10:17 pm

сад ће неко окачити Коју из лепа села

User avatar
MentalitaBelgrado
Posts: 95
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:53 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby MentalitaBelgrado » Sun Apr 30, 2017 10:36 pm

Istok wrote:
kocka wrote:Да ли је икада и једног навијача партизана било срамота за 6 узастопних титула ? Него се пуштало са разгласа "а ја имам тугу 5 година дугу" . И сада ће такви да отварају очи некоме ?!

Занима ме и да ли су новосађани из кавеза платили карте за утакмицу ?

Пенал реално смешан, али такве се ствари месију и барселони свирају редовно.

A, druze zasto tjesis sebe lazima? Jeste otjerali Pizona i ispusili titulu? Jeste.
Jesmo vas svake godine u udlucujucim derbijima dobili i to cisto bez ijedne kradje? Jesmo ( Milijas i ofsajd je bio u kupu). Jeste dovodili Cedu Janwvskog, Saleta Murinja, Kristic Aleksandra, Kratka Ostanica, Sao Pinta itd. Jeste.
Jesmo mi imali Saleta Stanojevica, Jokana, pa se vidi gdje su ti ljudi danas i kakve karijere imaju. Jeste otjerali Klea kao neznalicu i nama posle donio Ls i 15 miliona evra? Jesmo imali Savica, Krstajica, Moreiru, Diaru koji vas je nemilice trpao, Ljajica, Jovetica, Vukica, Rukavinu. Jeste trazili kalcopoli? Jeste. Zasto ga nistw sproveli, sada kada je vase sve? Sta cekate drugari? Jel vam Muslin vodi A repku? Jel Lalat vodi mladu? Jel Perica Ognjenovic vodi kadete? Jel Kokeza vodi savez?
I konacno, svaku titulu smo derbijem ovjerili. A vi rokate 3 komada na rajku, pa to niste vi nama mogli na JNA da date ni kada ste bili evropski prvak.



...нису твоји вуци мртви само вребају...

kocka
Posts: 476
Joined: Sat Jan 28, 2017 5:50 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby kocka » Sun Apr 30, 2017 10:47 pm

Istok wrote:
kocka wrote:Да ли је икада и једног навијача партизана било срамота за 6 узастопних титула ? Него се пуштало са разгласа "а ја имам тугу 5 година дугу" . И сада ће такви да отварају очи некоме ?!

Занима ме и да ли су новосађани из кавеза платили карте за утакмицу ?

Пенал реално смешан, али такве се ствари месију и барселони свирају редовно.

A, druze zasto tjesis sebe lazima? Jeste otjerali Pizona i ispusili titulu? Jeste.
Jesmo vas svake godine u udlucujucim derbijima dobili i to cisto bez ijedne kradje? Jesmo ( Milijas i ofsajd je bio u kupu). Jeste dovodili Cedu Janwvskog, Saleta Murinja, Kristic Aleksandra, Kratka Ostanica, Sao Pinta itd. Jeste.
Jesmo mi imali Saleta Stanojevica, Jokana, pa se vidi gdje su ti ljudi danas i kakve karijere imaju. Jeste otjerali Klea kao neznalicu i nama posle donio Ls i 15 miliona evra? Jesmo imali Savica, Krstajica, Moreiru, Diaru koji vas je nemilice trpao, Ljajica, Jovetica, Vukica, Rukavinu. Jeste trazili kalcopoli? Jeste. Zasto ga nistw sproveli, sada kada je vase sve? Sta cekate drugari? Jel vam Muslin vodi A repku? Jel Lalat vodi mladu? Jel Perica Ognjenovic vodi kadete? Jel Kokeza vodi savez?
I konacno, svaku titulu smo derbijem ovjerili. A vi rokate 3 komada na rajku, pa to niste vi nama mogli na JNA da date ni kada ste bili evropski prvak.

Јесте имали Ђуру фризуру ? Јесте. Јел носи Ђура наногицу ? Носи. Јел Ђура најтрофејнији предсеник фк Партизан? Јесте.

Него рокни ти пилуле за лилуле, тек смо упалили машину. Прорадила па неће да стане :lol:

uzdravlje
Posts: 3
Joined: Wed Apr 19, 2017 9:43 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby uzdravlje » Sun Apr 30, 2017 10:47 pm

kocka wrote:Да ли је икада и једног навијача партизана било срамота за 6 узастопних титула ? Него се пуштало са разгласа "а ја имам тугу 5 година дугу" . И сада ће такви да отварају очи некоме ?!




Bili smo bolji svih tih 6 godina, što su pokazivali derbiji i Evropa prijatelju. Ovo što vi i Vučić radite nikad niko nije radio.

Druidid
Posts: 225
Joined: Thu Feb 11, 2016 9:25 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Druidid » Sun Apr 30, 2017 10:58 pm

uzdravlje wrote:Bili smo bolji svih tih 6 godina, što su pokazivali derbiji i Evropa prijatelju. Ovo što vi i Vučić radite nikad niko nije radio.


Da, avram je baš odučio robija od fudbala...

Elem finale kupa će sve pokazati, ili ćete nam se posrati u titulu ako je osvojimo kao vama kadu u 93. ili možda ipak nećete.

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Istok » Sun Apr 30, 2017 11:16 pm

Nema vise sta kup da pokazuje. Mi smo pokazali u 3 derbija ove sezone kako stoje stvari.

Ђексара
Posts: 229
Joined: Tue Feb 02, 2016 3:40 am

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Ђексара » Sun Apr 30, 2017 11:27 pm

:teši se:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Чомбе » Mon May 01, 2017 12:35 am

Istok wrote:
kocka wrote:Да ли је икада и једног навијача партизана било срамота за 6 узастопних титула ? Него се пуштало са разгласа "а ја имам тугу 5 година дугу" . И сада ће такви да отварају очи некоме ?!

Занима ме и да ли су новосађани из кавеза платили карте за утакмицу ?

Пенал реално смешан, али такве се ствари месију и барселони свирају редовно.

A, druze zasto tjesis sebe lazima? Jeste otjerali Pizona i ispusili titulu? Jeste.
Jesmo vas svake godine u udlucujucim derbijima dobili i to cisto bez ijedne kradje? Jesmo ( Milijas i ofsajd je bio u kupu). Jeste dovodili Cedu Janwvskog, Saleta Murinja, Kristic Aleksandra, Kratka Ostanica, Sao Pinta itd. Jeste.
Jesmo mi imali Saleta Stanojevica, Jokana, pa se vidi gdje su ti ljudi danas i kakve karijere imaju. Jeste otjerali Klea kao neznalicu i nama posle donio Ls i 15 miliona evra? Jesmo imali Savica, Krstajica, Moreiru, Diaru koji vas je nemilice trpao, Ljajica, Jovetica, Vukica, Rukavinu. Jeste trazili kalcopoli? Jeste. Zasto ga nistw sproveli, sada kada je vase sve? Sta cekate drugari? Jel vam Muslin vodi A repku? Jel Lalat vodi mladu? Jel Perica Ognjenovic vodi kadete? Jel Kokeza vodi savez?
I konacno, svaku titulu smo derbijem ovjerili. A vi rokate 3 komada na rajku, pa to niste vi nama mogli na JNA da date ni kada ste bili evropski prvak.




А уствари нисте. Јел вас карао Просинечки ономад 3 пута у 45 дана и шта сте тад причали? Па титулу не одлучује дерби, титуле се узимају на малим утакмицама и сл. срања. А мале утакмице су ваших 6 филијала. 6 пута 3 пута 2= колико? :) играте у кули покојни џомба одмара пола тима јер следеће коло игра против звезде и ту нема ништа чудно јер ето може вам се. Па ево стиго вам рачун за поштење управо га плаћате.

Прошле године вас спустимо на -32 ви кукате ко рањени, без разлике као и сад кад смо егал.


И о којој ви европи причате? Шта сте ви који курац у европи остварили за све ове године ваше ''доминације'', дајте више набројте нам та реномирана имена европског фудбала која сте победили? Шамрок? Динамо загреб? Петах тикву? :mrgreen:

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby Neapoli » Mon May 01, 2017 1:01 am

A sta ste vi uradili u evropi u toj -32 sezoni?
Jel treba da se nabraja koliko smo mi puta u tih 6 godina igrali grupni deo lige sampiona i kupa uefa?
U dva derbija na jna koja su odlucivala za titulu suteve u okvir gola niste imali.
Imali +6 sa Pizonom na klupi na polusezoni, oterali ga, mi vezemo par pobeda i resimo vas u derbiju i posle serete o Toletu i kalcopoliju.

beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby beerman! » Mon May 01, 2017 1:42 am

Mi smo bar ušli u tu evropu i gambali se sa evropskim klubovima, a vi bi ste se sada za tu grupnu fazu jebali bukvalno. A priče o 6 godina dominacije, nemojte ispadati smiješni, i tada ste bili isto smeće kao što ste sada, svirali vam se nepostojeći penali, igrali zatvorene tekme, čak su vam navlačili i protiv nas, isto kao i sada (nepriznat čist Bogunovićev gol u derbiju, Rnićeva ''ruka''). Pored obraza, nedostaje vam i pamćenje.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: RE: Re: Вечити ривали - вести и дискусија

Postby zizou » Mon May 01, 2017 2:45 am

Istok wrote:Nema vise sta kup da pokazuje. Mi smo pokazali u 3 derbija ove sezone kako stoje stvari.

Kako stoje stvari mi uzimamo titulu :D
Nego sto ne istupite iz lige ako vam se ne svidja :D


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 146 guests