Политика, избори и вести о политици

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
stara pizda
Posts: 140
Joined: Tue Feb 02, 2016 4:25 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby stara pizda » Wed Mar 29, 2017 11:31 pm

prcko wrote:
tizlabor wrote:Panovicev Demostat danas izbacio istrazivanje,a njih recimo smatram za poprilicno nezavisne,objektivne i slicno...
...ako su imalo blizu-crno nam se pise....ovaj prebacio 56%

a mozda ima i onih koji to rade iz inata, a na izborima ce lupiti kontru. Secam se da je bilo cak i javnih poziva za to.


Znam coveka :mrgreen:

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby fedayn82 » Wed Mar 29, 2017 11:52 pm

Jel zna neko, jel bilo buseva za ovaj Jankovicev miting u bg-u?
Ниси храбар као Јагода!

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Wed Mar 29, 2017 11:56 pm

Слажем се да је апатија, али и ова кампања је апатија, мајко мила.

Пре то све пршти у кампањи, сад све нешто безлично, још Вучић има најбољу кампању,реално.

Бели оно прикупљање потписа, па трубачи, па оно све испред Рика, реко биће хаос, оно ништа на крају...

Јеремић кампања књишка, досадна, то ко оно у књизи кад читаш како се вози аутомобил, па онда ставиш кључ, ставиш појас, наместиш ретровизоре, окренеш кључ...која досада.

Јанковић, ја не знам али оно и није кампања, не контам. Притом нема ни људи на скуповима толико, јебеш га гледам типа митинг у НСУ а он говори на улици, без икакве бине и ичега.

Обрадовић, опет поприлично безлично, али ајде он и ђене, ђене, имао је неке моменте.

Радуловићева кампања одласка на улицу и пијацу, то је мислим оно фазон кампања за позив на неку трибину или пак промоцију неке књиге, па се као организују да позову људе.

Стаматовић се нажалост не види...

Чак ми и Чанак деловао мало занимљивије од осталих.

Баш тотална апатија у сваком погледу.

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Thu Mar 30, 2017 12:36 am

stara pizda wrote:
prcko wrote:
tizlabor wrote:Panovicev Demostat danas izbacio istrazivanje,a njih recimo smatram za poprilicno nezavisne,objektivne i slicno...
...ako su imalo blizu-crno nam se pise....ovaj prebacio 56%

a mozda ima i onih koji to rade iz inata, a na izborima ce lupiti kontru. Secam se da je bilo cak i javnih poziva za to.


Znam coveka :mrgreen:


Veceras je neko iz Raduloviceve ekipe to lepo objasnio. Zovu telefonom tipa 150 ljudi, od tog broja njih 50 im ili spusti slusalicu, ili napusi. Kaze da je ta grupa duplo veca nego na proslim izborima. Od ovih 100 sto hoce da se izjasne, 56 njih je reklo za Vucica, i to je njima 56%. Da su uracunali i onih 50 koji su odbili, to vise ne bi bilo 56% nego nekih 37%, a da ne govorimo da i tu ima likova poput tog koga znas i koji ga namerno troluju. Cist politicki marketing i pokusaj oblikovanja javnog mnjenja.

Nemojte ljudi gubiti nadu, jeste da je Vucic trenutno najjaci kandidat, ali ako uspemo da ga ubacimo u drugi krug....

Beli sutra pravi miting na livadi, i to je prva organizovana prica od one feste ispred RIK-a, mislim cuj organizovana....javio lik vreme i mesto u Mladenovcu. :mrgreen: Nema buseva, nema sendvica, nema nista a plus radni dan. Bas da vidimo na sta ce to da lici.

Значи слушајте сад вамо. Сутра ко буде долазио из других места у Младеновац, немој случајно да је циркао и возио ! Наљутићу се деце ми ! Значи оћу својим мајкама, женама, децама да се вратите весели. Значи љуби чика, испоштујте ме.
АВЕ БЕЛИ, СИРОТИЊА УЗВРАЋА УДАРАЦ !


Image

Nexon
Posts: 2370
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Nexon » Thu Mar 30, 2017 12:46 am

fedayn82 wrote:Jel zna neko, jel bilo buseva za ovaj Jankovicev miting u bg-u?


Било.
http://oi64.tinypic.com/5d15jq.jpg

Али то је небитно, та екпиа, која се врти око патке, увек у Београду може да скупи пар хиљада људи. То је иста екипа као она која шета за НДБГД. То је скоро сигурица јер иза стоји страначка инфраструктуа ДС-а.

National
Posts: 53
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:21 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby National » Thu Mar 30, 2017 2:29 am

ne bi zalio :mrgreen:

Image
PFC

User avatar
njasvi
Posts: 920
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby njasvi » Thu Mar 30, 2017 3:42 am

04 X 1945

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby fuck_off » Thu Mar 30, 2017 5:36 am

Jezivo

Image
Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

User avatar
lost&found
Posts: 1105
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby lost&found » Thu Mar 30, 2017 6:38 am

nema dalje

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Thu Mar 30, 2017 6:48 am

njasvi wrote:


Које лицемерје!!!!

Тај Ђуричко, коме данас смета Ивица Дачић Слобин портпарол, подржавао је истог кад је био са ДС у власти! Кад је био један од првих јавних личности који је подржао параду педера, ту исту параду му је организовао и тај слобин портпарол. Или шта, 2009 Дачић није био Слобин портпарол а данас јесте?!

Ђуричко који се није либио да глуми у филму Анђелине Џоли где су Срби приказани као ђаво.

Ју, не качите више леба вам, боље да не знам ко говори/подржава/пропагира неког из те жуто,паткарске опозиције, повраћа ми се

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby brucelee » Thu Mar 30, 2017 6:50 am

fuck_off wrote:Jezivo

Image


ужас... А само кад би упознао тај мозак који каже, е људи ај ставимо у све новине то...невероватно

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Thu Mar 30, 2017 10:08 am

brucelee wrote:ужас... А само кад би упознао тај мозак који каже, е људи ај ставимо у све новине то...невероватно


Postoji samo jedan mozak koji moze da smisli ovako nesto.

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby pertla » Thu Mar 30, 2017 10:26 am

A postoji puno mozgova koji ce glasati za taj mozak,pa cak i ovde
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Hunter_S._Thompson » Thu Mar 30, 2017 10:35 am



Image

Види информер :mrgreen:
Раднички 1967

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Neapoli » Thu Mar 30, 2017 10:40 am

Odoleli pritisku

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby DRINK » Thu Mar 30, 2017 11:28 am

brucelee wrote:
njasvi wrote:


Које лицемерје!!!!

Тај Ђуричко, коме данас смета Ивица Дачић Слобин портпарол, подржавао је истог кад је био са ДС у власти! Кад је био један од првих јавних личности који је подржао параду педера, ту исту параду му је организовао и тај слобин портпарол. Или шта, 2009 Дачић није био Слобин портпарол а данас јесте?!

Ђуричко који се није либио да глуми у филму Анђелине Џоли где су Срби приказани као ђаво.

Ју, не качите више леба вам, боље да не знам ко говори/подржава/пропагира неког из те жуто,паткарске опозиције, повраћа ми се


Ма небитно што је лицемеран, што је пре подржавао ДС, па 8 од ових 11 кандидата су лицемери, прелетачевићи, клели су се у друге идеје, идеале... Какви мислиш да ти буду гласачи када су ови што их гласају још гори од њих... Мене брине нешто друго, шта бре мене боли урац за кога ће Дуда Ивковић, Ђуричко, Гиоргиев ...итд. да гласају?! Шта су они у политичком свету? Шта они мени излазе да причају нешто? Људи који су из неке треће бранше да мени причају за кога треба да се гласа, уз унапред написане текстове, еј, кошаркашки тренер, музичар, глумац... Што не изведу економисте, пољопривреднике, инжењере ... на бину, људе који знају да причају о проблемима, који су учили за то, а не неки глумци, спортисти, уметници, музичари да ми причају како је Вучић оно, Вучић ово.... Нећу ја сутра боље да живим зато што неко ко је на власти мрзи Вучића, и серем се на кампању која је усмерена на пљување једног човека и његове министре, а конкретне проблеме заобилази широким луком...

User avatar
Kockalone
Posts: 286
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Kockalone » Thu Mar 30, 2017 11:32 am

Чомбе wrote:Ако већ знамо ко су кандидати запада, цие, сороша...јел могуће да нема нико кога подржавају Руси? :roll:


On je sadašnjoj vlasti u Srbiji poželeo sreću na izborima.

- Uvereni smo da će izbori biti sprovedeni na najvišem nivou. Želimo uspeh sadašnjoj vlasti - rekao je Putin na početku sastanka sa premijerom Srbije Aleksandrom Vučićem u Kremlju.

http://www.blic.rs/vesti/politika/sasta ... je/plxpfbq

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Rođaci » Thu Mar 30, 2017 11:42 am

pertla wrote:A postoji puno mozgova koji ce glasati za taj mozak,pa cak i ovde



stravično

User avatar
Organizator
Posts: 19
Joined: Tue Aug 02, 2016 8:14 pm

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby Organizator » Thu Mar 30, 2017 12:05 pm

Deda mog druga dobio poziv za glasanje. To ne bi bio problem da deda nije mrtav vec nekih 15 godina.
Mozda je stvarno greska, al' sto je mnogo - mnogo je
Напред Градски, легендо!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Политика, избори и вести о политици

Postby prcko » Thu Mar 30, 2017 12:33 pm

Image

:mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No al calcio moderno and 28 guests