Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Вести

Postby dag » Wed Feb 15, 2017 5:55 pm

been there-done that...ako nisi suvise mlad, prosao si tu foru-biranje manjeg zla.znaci treba da izaberem manje zlo i da se sutra osecam kao magarcina kad neko cije ime sam zaokruzio nastavi da unistava zemlju i ljude koji zive u njoj kao i onaj njegov predhodnik za kog sam mislio da je vece zlo...ako ne izadjem na izbore, necu se usprotiviti ovom rezimu?jel to znaci da treba da izadjem i sa patkicom kad setaju, jer se oni protive rezimu?a te fore-ako mi je dobro pod ovim rezimom, zato ne izlazim, to necu ni komentarisati.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Wed Feb 15, 2017 6:02 pm

Аха... А шта ћеш да урадиш?

User avatar
dag
Posts: 100
Joined: Tue Feb 23, 2016 10:18 am

Re: Вести

Postby dag » Wed Feb 15, 2017 6:23 pm

necu izaci da glasam...ne pokusavam ja da budem pametan ili da tebe spustam, jednostavno ne vidim da se pojavio neko ko zeli dobro zemlji i narodu, neko ko moze da prekine saradnju sa onima koji unistavaju ceo svet.da li ce se ovde ikada pojaviti neko takav-nemam pojma, mozda oce, mozda nece.u nekom trenutku, kada su pre ggodinu/dve/tri ili kol'ko vec ima poceli da se pojavljuju naslovi o "orbanu fasisti" zanimalo me je zasto ga etiketiraju.i onda vidim da je oterao mmf iz madjarske, da je spalio sve sto je zasadjeno a gmo porekla je, da je poceo da regulise bankarski sistem u zemlji, da prica otvoreno o problemu dolazaka ljudi iz afrike u evropu, i jos vaznije, o uzroku njihovog dolaska...nemam pojma kako stvari stoje sto se njega tice, ali meni na osnovu toga sto sam video deluje da radi dobre stvari za svoju domovinu.slicne promene su se desile i na islandu...iskreno, ne verujem da je ovde tako nesto moguce, bojim se da se nalazimo na bitnoj geografskoj tacki i da je tesko da bi neko ko kontrolise stvari dopustio da se ista otrgne kontroli.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Вести

Postby čompika » Wed Feb 15, 2017 6:58 pm

Ko želi dobro? Pa prvo treba definisati šta je to "dobro". Ja verujem da Šešelj naprimer veruje za sebe da želi dobro Srbiji, samo šta je njegova definicija dobrog to je druga stvar. Isto tako sam ubeđen i da Vučić misli za sebe da želi dobro zemlji i da radi najbolje za nju. Isto su tako mislili i komunisti nekada verovatno. To je poseban mentalni sklop ljudi tog soja, i svi oni vole da misle za sebe da su oni "dobri momci".

Od kako sam počeo da glasam, uvek sam glasao protiv vlasti, i za autsajdere, nekad Dveri pa mi se zgadile, zadnji put za Radulovića pa nije dugo trebalo pa da mi se i on zgadi. Jedino nisam glasao kada su naprednjaci dobili demokrate, jer se taj vikend igrala tekma pa me mrzelo, mada i da sam izašao glasao bih za njih tada. I sad ću izabrati najmanje trulu jabuku iz korpe, ali je pitanje ko je to. Jankovića nisam posebno nešto ni pratio, ali vidim ko ga podržava tako da on u startu otpada, ovaj Jeremić je strani igrač i to nije teško provaliti, Šešelj ni u ludilu za tu jajaru i omiljenog opozicionara...

User avatar
njasvi
Posts: 925
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Вести

Postby njasvi » Wed Feb 15, 2017 7:21 pm

ja nemam za koga da glasam i ne verujem da cu izaci na izbore

sve su to ista gov.a znam da to zvuci popularno kao neka fraza al stvarno je tako, nije toliki problem u pickoustom koliko u tome da ne postoji alternativa, znaci ne postoji neko ko je po meni zasluzio moj glas, nema tu nekog velikog filozofiranja, problem je sto je ovde narod glup jednostavno ljudi ne zele da koriste mozak, ovde ljudi masovno glasaju za neke stranke kao kad navijaju za klub, znaci oni su izabrali i to je gotovo nije bitno sta rade i kako rade "ja glasam za seselja i tako je vec godinama" sta on prica kako se on ponasa ma koga to briga voja je vojvoda on oce veliku srbiju i idemoooo... isto tako ima brdo onih koji su glasali za slobu pa se onda promenili pa glasali da se sloba smakne tj dali glas demokratama pa onda ni to nije to evo glas radikalima pa kasnije evo glas naprednjacima pa sad ni naprednjaci ne valjaju pa koga cemo sad ?! - sta je sa mozgom covece, znaci uvek si naseo uvek su uspeli da te predju pa daj opameti se postuj svoj glas, ako te vec prevare nek se bar potrude nek to bude profi onako a ne tako ocigledno da te sipaju gov.ima a ti gutas !!!

da bi glas na izborima imao smisao i tezinu mora da postoji opcija koja ga zasluzuje a kad su ti u ponudi samo pajaci i pajaci i to famozno "manje zlo" onda je potpuno svejedno glaso ne glaso i za koga glaso !
04 X 1945

User avatar
Brdja
Posts: 1594
Joined: Mon Feb 01, 2016 1:06 am

Re: Вести

Postby Brdja » Wed Feb 15, 2017 7:30 pm

Daj narodu da prica o izborima i miran si za sve drugo sto se desava. Izbora i igara... a sto nema narod leba da jede to nista... pre je bar bilo leba i igara... lepo rekose ljudi, Srbi lako zaboravljaju...Mozete vi da glasate za koga zelite cisto da vam savest bude mirna ali nije mi jasno koliko jebanja u mozak je potrebno da shvatite da VAS GLAS NIKADA U SRBIJI NECE ODLUCITI. Na vlasti ce biti onaj ko u tom trenutku bude odgovarao zemljama koje vode ovu planetu i to je to. Mi smo zemlja pogodna za pokretanje ratova kada je to potrebno, za razna testiranja, kao visoko-kvalifikovana jeftina radna snaga, za skidanje sa vlasti kada neko pocne da palamudi i nece da slusa gazde. Sta se koj moj tu raspravljate ko je bolji a ko gori kad se jedni te isti vrte u krug. Do juce je ovaj bio govnar ali posto je dosao jos veci govnar, ovaj prvi je sad dobar. E Srbi moji, stoko glupava. Nego, ko ono bese radi za CIA a ko je pravi Srbin?
Spustili su tenzije,
izdali su prezime,
izdali ste pretke,
eto sto vas narod prezire.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Feb 15, 2017 8:04 pm

Видим пао морал па да подигнем атмосферу,


User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Feb 15, 2017 8:10 pm

6+6+6=18 :o

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Feb 15, 2017 8:14 pm

Лепо рекох, одмах нови креативни квалитет.
Него, је л те ради мало крај после гледања?

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Rođaci » Wed Feb 15, 2017 8:25 pm

nisam gledao, ček

dobar govor, asocira na




iskreno, pre bih glasao za Obradovića nego za Jeremića
eventualno za Popovića, al on će da se šuta u dupe ako dobije 1% glasova
dobro je što u prvom krugu može da se glasa za bilo koga, jer svaki glas protiv favorita njemu otkida procente



2012. sam glasao za Koštunicu u prvom krugu, pa za Tomu u drugom krugu, protiv degenerisanog Tadića
kapiram da će slično biti i sada - u prvom za nekoga ko mi je najbliži, u drugom protiv onog koga vidim kao lošijeg

tizlabor
Posts: 498
Joined: Mon Feb 01, 2016 6:04 am

Re: Вести

Postby tizlabor » Wed Feb 15, 2017 9:35 pm

Svi koji nemate za koga da glasate,glasajte za Milana Stamatovica,predsednika opstine Cajetina.
Dobar je coek.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Wed Feb 15, 2017 9:46 pm

https://rs.sputniknews.com/politika/201 ... -nikolic1/


ово би била права спрдња ако је тачно :lol:

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Wed Feb 15, 2017 9:47 pm

Опа, колега.

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby DRINK » Wed Feb 15, 2017 10:17 pm


Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Вести

Postby Istok » Wed Feb 15, 2017 10:18 pm

Aj da vidim sto ce sad da Vucic suri.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Wed Feb 15, 2017 10:22 pm

Можда им је фора, уђу у други круг њих двојица, пусти Тому овај га предложи за мандатара и ајмо настављамо, нова тура нова авантура.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Wed Feb 15, 2017 10:22 pm

Izvor srpskatribina.net :mrgreen:

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Wed Feb 15, 2017 10:24 pm

Bice ovo kao devedesetih Sloba desnica - Jula levica, Vucic levica - Toma desnica

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Wed Feb 15, 2017 10:28 pm

SAO_Zeljin wrote:Izvor srpskatribina.net :mrgreen:




Замисли шта би тек писали да могу да приступе и закључаном делу форума. :mrgreen:

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Вести

Postby prcko » Wed Feb 15, 2017 10:37 pm

Image

:mrgreen:


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: niloas and 112 guests