Спортске вести и занимљивости

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby verni » Mon Nov 07, 2016 1:10 pm

Pogledaj tekmu protiv Denvera, drugo poluvreme, skroz zanimljiva uloga, vodja druge petorke i posle ga ostavio sa starterima, dosta je Beli gresio, ali bio je i glavni faktor sto su se rezultatski vratili, tako da nije ni da ga Tibodo ne gotivi, al jbg nije prioritet. Beli nikada nece biti starter u ozbiljnom timu, kao i retko koji Evropljanin. zbog fizickih karakteristika, realno brate koji belac je bio dobar odbrambeni igrac a da nije centar. Odbrana je ta koja treba da gusi, nzm koliko si pratio Majami, ali se dobro secam onih tekmi kada stegnu u odbrani, pa te guse jedno 10 min, ma nmz da ubacis nista. Recimo mali Joka ce imati ozbiljnih problema da bude starter, recimo da sam ja neki kurac meni nikada ne bi igrao u prvoj, njegove noge su prespore za cetvorku a za peticu zastita obruca je kriminalna. E sad pitanje je da li on moze da se jos poboljsa da ga njegov napad zadrzava na terenu, sto bi znacilo da mora da bude prva ili druga napadacka opcija sto je malo verovatno... Izgleda da je jedino resenje da se Beli vrati u Zvezdu a Jokic dodje i da osvojimo ono sranje 2018 :)

niko
Posts: 512
Joined: Fri Jan 29, 2016 10:48 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby niko » Mon Nov 07, 2016 1:35 pm

verni wrote: Izgleda da je jedino resenje da se Beli vrati u Zvezdu a Jokic dodje i da osvojimo ono sranje 2018 :)


i Teodosic kome istice ugovor na kraju sezone, a pre neki dan je izjavio da bi voleo da igra na tom fajnal foru 2018.... vlazni snovi :lol:

riper
Posts: 1175
Joined: Mon Feb 01, 2016 8:22 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby riper » Mon Nov 07, 2016 2:21 pm

Da vratimo Belog i dovedemo Tea, pa makar zemlja usla u recesiju :D

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Mon Nov 07, 2016 3:12 pm

stvarno bi bilo lepo da se Teo vrati i u FMP i završi karijeru u klubu u kojem je i postao košarkaš

User avatar
pertla
Posts: 1056
Joined: Sat Feb 06, 2016 4:20 pm
Location: Novi Sad,Srbija

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby pertla » Mon Nov 07, 2016 7:36 pm

Solidno trolovanje kolega :)
Dvor na Uni,crkvica na brijegu,to je mesto dje se Srbi legu

User avatar
Kibiców
Posts: 753
Joined: Tue Feb 02, 2016 8:37 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Kibiców » Mon Nov 07, 2016 11:00 pm

Rođaci wrote:stvarno bi bilo lepo da se Teo vrati i u FMP i završi karijeru u klubu u kojem je i postao košarkaš


Valjda smo tu pricu zavrsili? Pa i sam si o tome pisao ako se ne varam? Cak i onaj vas potparol ili sta je vec sto radi na sosu rece da je ta prica gotova.

Odkud sad to? Ajde nemoj da pravis vise takve kikseve!!!

prcko
Posts: 1281
Joined: Wed Feb 03, 2016 7:28 am

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby prcko » Tue Nov 08, 2016 7:31 am

Rodja je malo nostalgican. :mrgreen:

User avatar
Rođaci
Posts: 3885
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:07 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Rođaci » Tue Nov 08, 2016 9:06 am

Kibiców wrote:
Rođaci wrote:stvarno bi bilo lepo da se Teo vrati i u FMP i završi karijeru u klubu u kojem je i postao košarkaš


Valjda smo tu pricu zavrsili? Pa i sam si o tome pisao ako se ne varam? Cak i onaj vas potparol ili sta je vec sto radi na sosu rece da je ta prica gotova.

Odkud sad to? Ajde nemoj da pravis vise takve kikseve!!!


ma da, ovo je opet prava Zvezda, al nije loše da se ubaci koska :mrgreen:

Opie
Posts: 341
Joined: Sat Jul 16, 2016 11:43 am
Location: Nottingham

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Opie » Fri Nov 11, 2016 2:53 pm

Malo Engleskog humoral.Kad je Stone potpisao za man city nosio je ovu jaknu I postao je popularan zbog toga sto je non stop fura.

http://www.101greatgoals.com/101ggvideos/john-stones-becoming-man-city-legend-due-love-cagoules-videos/

Sto je dovelo do ovog malog skeca na Sky



U Manchesteru vole Cagoules jakne :) I ljudi iz ovog grada su ovakvi I u realnosti .

Inace kakav vikend ,Englezi igraju sa Skotima i 250£ je karta trenutno za utakmicu ,Sutra Englezi protiv Juzne Afrike u ragbiju i Srbija Vels uvece.Ja odoh za Kardif ,ocekujte izvestaj (inace sve karte za utakmicu su rasprodate )
ex-Pop Djujic

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Nov 12, 2016 4:21 pm

Ко хоће да гледа рагби има на Еуроспорт 2 од 17:30 тест Француска-Самоа.

Од прошле недеље, Ирци направили изненађење и победили Нови Зеланд у Чикагу.


подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby подвала » Sat Nov 12, 2016 5:41 pm

Neki strim za Vels - Srbija? Ne mogu nista krsteno da nadjem..

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Nov 12, 2016 9:40 pm

Шта ради Стојковић? Ударац је ишао по средини гола. Колико су наши голмани дебили показује и онај из младе репрезентације. Потпуно нестварно. Таман смо са Матићем стабилизовали средину терена и контролишемо игру а онда прво Настасић па Стојковић из ничега дају гол велшким несрећницима.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Nexon » Sat Nov 12, 2016 10:38 pm

Не могу да верујем да смо против ових фудбалских болида ишли на бод. Зато довиђења Русија, само гледајте.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sat Nov 12, 2016 10:56 pm

zizou wrote:
Занемарујем тактику wrote:Свако ко каже да је Митар лош, нема појма о фудбалу, и може да му се сагне! Прототип класичне деветке, какве се данас ретко ''производе''!


A zasto mislis da se rijetko proizvode? Zato sto su prevazidjene ko yugo :D


Већ други пут те демантује!!! :mrgreen:
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby blatnjavi » Sat Nov 12, 2016 11:21 pm

Али мучени Аца косица.... како он може да дигне притисак човеку, сав онако дебилан и оштећен. Он је оличење нашег пичкастог менталитета у репрезентацији.
Имам три кера, два су различита а један је исти.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Занемарујем тактику » Sat Nov 12, 2016 11:25 pm

Који бре пичкасти менталитет? Ало бре? Па ми да освојимо светско првенство нашо би се неко да сере. Велшани су полуфиналисти ЕП, у екипи имају једног од најбољих играча данашњице Бејла, имају Вилијамса у одбрани који годинама игра одлично у ПЛ, Ледли је покупио све лопте на средини, Ален је у животној форми, имају Ремзија који годинама и гра у Арсеналу. И поред свега тога ми се вратимо после 1:0 и гола који смо примили после прве индивидуалне грешке. Тадић игра сат времена са сломљеним носем.

Нексоне јел смеш ти да бациш неку опкладу у вези пласмана на СП?
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby beerman! » Sat Nov 12, 2016 11:26 pm

Nexon wrote:Шта ради Стојковић? Ударац је ишао по средини гола. Колико су наши голмани дебили показује и онај из младе репрезентације. Потпуно нестварно. Таман смо са Матићем стабилизовали средину терена и контролишемо игру а онда прво Настасић па Стојковић из ничега дају гол велшким несрећницима.


Šta šta radi, Ivanoviću koji ide u blok lopta prolazi kroz noge, ne može čovjek pokrivati cijeli gol pogotovo protiv Bejla, ili ipak ti vrsni stručnjak svega i svačega misliš da može?

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby Мићара » Sat Nov 12, 2016 11:27 pm

beerman! wrote:
Nexon wrote:Шта ради Стојковић? Ударац је ишао по средини гола. Колико су наши голмани дебили показује и онај из младе репрезентације. Потпуно нестварно. Таман смо са Матићем стабилизовали средину терена и контролишемо игру а онда прво Настасић па Стојковић из ничега дају гол велшким несрећницима.


Šta šta radi, Ivanoviću koji ide u blok lopta prolazi kroz noge, ne može čovjek pokrivati cijeli gol pogotovo protiv Bejla, ili ipak ti vrsni stručnjak svega i svačega misliš da može?


Умјесто да се повлачи назад, да ипак остане која стотинка више да пресретне лопту, он излеће напред... Ето шта шта шта ради...
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

beerman!
Posts: 61
Joined: Wed Feb 17, 2016 2:06 pm

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby beerman! » Sat Nov 12, 2016 11:49 pm

Ili da izađe ipak malo naprijed i skrati ugao prilikom mogućeg šuta, ajde procjeni, mada ne sumnjam u tvoj izbor.

User avatar
blatnjavi
Posts: 184
Joined: Sat Mar 12, 2016 9:19 pm
Location: Србија

Re: Спортске вести и занимљивости

Postby blatnjavi » Sun Nov 13, 2016 12:10 am

Занемарујем тактику wrote:Који бре пичкасти менталитет? Ало бре? Па ми да освојимо светско првенство нашо би се неко да сере. Велшани су полуфиналисти ЕП, у екипи имају једног од најбољих играча данашњице Бејла, имају Вилијамса у одбрани који годинама игра одлично у ПЛ, Ледли је покупио све лопте на средини, Ален је у животној форми, имају Ремзија који годинама и гра у Арсеналу. И поред свега тога ми се вратимо после 1:0 и гола који смо примили после прве индивидуалне грешке. Тадић игра сат времена са сломљеним носем.


Ја не знам рођаче да л си ти гледо утакмицу?

Доминирамо скоро све време, држимо лопту на средини, близу смо гола, контролишемо игру. Одавно нисам гледао тако солидну игру наших. И онда после првог кикса нашег штопера (партизановог половног вундер кинда, серем му се у уста) и сјајне интервенције (знамо већ кога) примамо дебилни гол по средини гола, по земљи...И то од "најбољег играча света" који се није видео целу утакмицу ни пре ни после овог поклона наших. (Не знам да ли су им играли ти сјајни играчи које си набројао кад смо им набили 9 голова за 2 утакмице??) Као што су Италијани увек озбиљна екипа па и да им дођу играчи из серије Д јер је огроман култ репрезентације, јер су озбиљни тактичари е тако су ови све контра од тога. Дакле сељачка, испод просечна екипа. Учинак на европском стоји, али какав је био систем и на шта је личило ово европско то им није велики успех реално, али јесте значајно свакако. Нарочито јер је 1. пут у историји да играју било шта!

Но, дамо им гол у 80 и кусур минуту јер су они једна полуписмена екипа која 2 паса није саставила, распадају се сат и по по терену, а наши су наставили солидну игру и то је неки логичан исход. Улази им вода у уши, усрали се. И онда ми уводимо задњег везног уместо шпица који се усијо после гола. И показујемо на тај начин свој ПИЧКАСТИ менталитет јер смо тад осетили да су слабији и имали иницијативу а уместо да капитализујемо то ми се бранимо.

Код задњег корнера Аца плаче да се пазимо контре јер му ни не пада на памет да можемо да дамо гол и да победимо. Ето тако, било све лепо на телевизору...

едит:

Имам три кера, два су различита а један је исти.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests