Душевна болница

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Thu Sep 22, 2016 11:06 am

Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Душевна болница

Postby verni » Fri Sep 23, 2016 2:54 am

Zaista teska tema, ali mislim da vredi pogledati, posebno mladji... Bas sam iznenadjen od RTS da su dobili uopste dozvolu od zapada da ovako nesto puste... Mislim nije sad ovo revolucionarno ali opet... (jos jedan dokaz da cenzura medija ne postoji :) )





User avatar
друг члан
Posts: 1418
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Душевна болница

Postby друг члан » Mon Sep 26, 2016 2:50 pm

Poručim cement za gradilište,dovezu mi albanski cement :oops:
Choose Life

djani versace
Posts: 31
Joined: Fri Sep 02, 2016 7:52 pm

Re: Душевна болница

Postby djani versace » Mon Sep 26, 2016 5:32 pm

ako si pravi srbin,neces zidati sa njim :mrgreen:

User avatar
Кудрави Гаучос
Posts: 1158
Joined: Tue Feb 09, 2016 5:52 pm

Re: Душевна болница

Postby Кудрави Гаучос » Sun Oct 02, 2016 12:26 pm

Memento mori.

Image
Имао сам шарм милионера и гестове правог каваљера!

User avatar
Мићара
Posts: 1636
Joined: Tue Feb 09, 2016 8:07 pm
Location: Преко Дрине.

Re: Душевна болница

Postby Мићара » Sun Oct 02, 2016 10:27 pm

Увек!
Ко се плаши сам у соби то је рђав знак, кога плаши помрачина или празан мрак...

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Mon Oct 03, 2016 6:23 pm

Koliko mi ide na kurac kada neko usred rasprave u kojoj ga dobijaš argumentima počne da povlači pitanje tvoje pismenosti i gramatike kao neki kontra-argument da pokažu time što znaju gramatiku da su pametniji od tebe. Klasično menjanje tema i teza. Ovo rade najčešće neki levičari, anarhista, liberali i ostale komunjare.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
fuck_off
Posts: 1016
Joined: Sun Feb 07, 2016 3:28 pm
Location: НБГД
Contact:

Re: Душевна болница

Postby fuck_off » Mon Oct 03, 2016 10:13 pm

Жена која превари је курва, а мушкарац који вара је подлегао чарима курве

Црвена Звезда

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Душевна болница

Postby suburban rebel » Mon Oct 03, 2016 10:30 pm

Batke wrote:Koliko mi ide na kurac kada neko usred rasprave u kojoj ga dobijaš argumentima počne da povlači pitanje tvoje pismenosti i gramatike kao neki kontra-argument da pokažu time što znaju gramatiku da su pametniji od tebe. Klasično menjanje tema i teza. Ovo rade najčešće neki levičari, anarhista, liberali i ostale komunjare.


Liberali i ostale komunjare :lol: Od jednog nacionaliste se ocekuje da vlada osnovnim gramatickim i pravopisnim pravilima, zato sto je jezik elementarni i glavni kohezivni faktor oko koga nastaju nacije... pogotovo ovaj kojim se prica, standardizovani.

Zvekete
Posts: 57
Joined: Sun Jan 31, 2016 1:43 am

Re: Душевна болница

Postby Zvekete » Mon Oct 03, 2016 10:49 pm

fuck_off wrote:


Da li je realno ovo :mrgreen:

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Душевна болница

Postby čompika » Mon Oct 03, 2016 10:57 pm

suburban rebel wrote:
Batke wrote:Koliko mi ide na kurac kada neko usred rasprave u kojoj ga dobijaš argumentima počne da povlači pitanje tvoje pismenosti i gramatike kao neki kontra-argument da pokažu time što znaju gramatiku da su pametniji od tebe. Klasično menjanje tema i teza. Ovo rade najčešće neki levičari, anarhista, liberali i ostale komunjare.


Liberali i ostale komunjare :lol: Od jednog nacionaliste se ocekuje da vlada osnovnim gramatickim i pravopisnim pravilima, zato sto je jezik elementarni i glavni kohezivni faktor oko koga nastaju nacije... pogotovo ovaj kojim se prica, standardizovani.


Sadržaj je po meni bitniji od forme, pa i u pisanju. Imaš gomilu književnika, istorijskih ličnosti, koji su sa time imali poteškoća ili ih je jednostavno boleo kurac.

A jezik kao kohezivni faktor je postojao i kada ljudi nisu znali da čitaju i pišu, pa ni da izgovaraju reči kako treba.

User avatar
Очајник
Posts: 348
Joined: Mon May 09, 2016 2:28 pm

Re: Душевна болница

Postby Очајник » Mon Oct 03, 2016 11:21 pm

Zvekete wrote:Da li je realno ovo :mrgreen:


Kaд би овакви, какви су, реповали о блоку, курвама, допу, ацабима, били би још већи хит. Време ће показати.

suburban rebel
Posts: 85
Joined: Mon Apr 25, 2016 10:40 am

Re: Душевна болница

Postby suburban rebel » Tue Oct 04, 2016 12:46 am

čompika wrote:Sadržaj je po meni bitniji od forme, pa i u pisanju. Imaš gomilu književnika, istorijskih ličnosti, koji su sa time imali poteškoća ili ih je jednostavno boleo kurac.

A jezik kao kohezivni faktor je postojao i kada ljudi nisu znali da čitaju i pišu, pa ni da izgovaraju reči kako treba.


Naravno da je kod pisanja bitniji sadrzaj, nema spora. Problem kod mene nastaje kod nacionalista koji ne znaju osnove gramatike ili pravopisa, jer je upravo standardizovan, knjizevni jezik nesto na cemu, uz drzavu, pociva moderna nacija.

Jezik jeste postojao, jeste predstavljao kohezivni faktor, ali pricamo o nacijama ( cega u proslosti nema) i modernim jezicima ( koji u ovom obliku, takodje nema) .

edit : zapravo, povod za post je bilo ovo fejsbuk izjednacavanje komunjara i ostalih liberala, sto je takav nonsens da svako ko je zavrsio bar srednju mora grohotom se nasmeje, a kamoli neko ko se, ocigledno na teorijskom i ideoloskom planu, sukobljava sa takvima.

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Душевна болница

Postby подвала » Tue Oct 04, 2016 1:17 am

Веровали или не, Црњански једва да је био писмен, у данашњем смислу те речи вероватно би рекли да је био неписмен..

User avatar
Batke
Posts: 562
Joined: Thu Aug 18, 2016 8:29 pm
Location: Brdo

Re: Душевна болница

Postby Batke » Tue Oct 04, 2016 1:42 am

Mislio sam na izjednačavanje simpatizera tj da su simpatizeri te dve ideologije ista govna, a ne ideologije uopšte.
Raspad sistema PFC Ex Mali Batica.

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Thu Oct 06, 2016 8:32 pm

Дневна доза лепог је најогавнија страница на целом ФБ-у, а вероватно и једна од љигавијих ствари у универзуму. Јако чудо, укуца у гугл лепе слике, постави их на страницу, или измисли неку причу и на то сакупи стотине хиљада умоболника који лајкују, деле слике, смарају поштен свет, а он од свега тога лепо живи.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 760
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Душевна болница

Postby Bruno Sulak » Fri Oct 07, 2016 6:00 pm

A sto su im ugasili stranicu?

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Душевна болница

Postby Занемарујем тактику » Fri Oct 07, 2016 6:21 pm

Bruno Sulak wrote:A sto su im ugasili stranicu?


Јебем ли га, блокирао сам страницу, и таман сам заборавио на ту грдобу, и сад почела опет да ми се појављује кад су је поново направили.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Душевна болница

Postby 1958 » Fri Oct 07, 2016 7:40 pm

suburban rebel wrote:
čompika wrote:Sadržaj je po meni bitniji od forme, pa i u pisanju. Imaš gomilu književnika, istorijskih ličnosti, koji su sa time imali poteškoća ili ih je jednostavno boleo kurac.

A jezik kao kohezivni faktor je postojao i kada ljudi nisu znali da čitaju i pišu, pa ni da izgovaraju reči kako treba.


Naravno da je kod pisanja bitniji sadrzaj, nema spora. Problem kod mene nastaje kod nacionalista koji ne znaju osnove gramatike ili pravopisa, jer je upravo standardizovan, knjizevni jezik nesto na cemu, uz drzavu, pociva moderna nacija.

Jezik jeste postojao, jeste predstavljao kohezivni faktor, ali pricamo o nacijama ( cega u proslosti nema) i modernim jezicima ( koji u ovom obliku, takodje nema) .

edit : zapravo, povod za post je bilo ovo fejsbuk izjednacavanje komunjara i ostalih liberala, sto je takav nonsens da svako ko je zavrsio bar srednju mora grohotom se nasmeje, a kamoli neko ko se, ocigledno na teorijskom i ideoloskom planu, sukobljava sa takvima.


Nisi ni ti nesto pismen, al dobro mozda nisi nacionalista :mrgreen:
Често одем до на село


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests