Вести

Разонода, спорт, музика, филмови, серије, занимљиви клипови...
подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Вести

Postby подвала » Thu Sep 01, 2016 8:35 pm

Република Српска wrote:Ma i vi ste isti kurac ko i ovi vasi smecari na vlasti. Puna vam usta svima srpstva a niste kurcem mrdnuli ni za sta. Srbujete samo kad se docekuju kosarkasi i kad se dizu parole na tribini. Da ima imalo muda u vama istocno od drine, glave bi odavno padale, vec vas boli kurac sta se ovdje dešava. Nebrojeno puta sam dosao u neprijatnu situaciju razgovarajuci sa nekim iz Srbije, a ovo me definitivno više slomilo nego išta, više nego hapšenje bilo kog srpskog junaka. Kad hoces da braniš svoju slobodu a braca ti ledja okrenu, koji kurac braća, pičketine. Ista je to politika prema nama u zadnjih 25 godina, služimo samo za potkusurivanje i kao potrošan materijal. A vas više od milion brani tu politiku, i više od toga je neutralno i podržava samim tim sve vaše vlasti. Ako Bog da jednog dana da budemo nezavisni ali s vama nikad više! Završavam sa ovim forumom


Само немој сутра да дођеш код нас кад загусти, ако смо ти већ тако мрски. И више него довољно вас већ брани огњишта са ове стране Дрине..

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Sep 01, 2016 8:45 pm

Занемарујем тактику wrote:А шта сте очекивали? Да Вучић и Николић зајашу тенкове, пусте БМК, и крену на референдум. Србија је прећутно подржала референдум, да га Србија није подржала не би се ни одржао, јер је РС у сваком погледу зависна од Србије. Јел мислите да је заједничка вежба на Дрини случајно одржана баш сад, да наша авијација случајно баш у овом тренутку има вежбе(колико год да је јадна и смешна наша авијација, за балканске прилике ипак представља нешто), јел мислите да је случајно хрватски представник из БиХ данас у Београду?

Немам разлога да браним Вучића и СНС, огавни су ми, као што ми је огаван и Миле Ронхил, а и остали политичари, али мислим да се ова власт паметно поставила по питању РС. У сваком случају време ће показати.

Много је већи проблем, и разлог за бунт, смрт овог детета. Наравно, као по обичају, сад сви перу руке, социјалне службе, општинска власт, а отерали су у смрт једно дете. Е а таквих је на сваком кораку у овој земљи, очај и безнађе су свуда око нас, прелистајте новине у последњих неколико дана, самоубиства на сваком кораку.


Могли су барем да остану неутрални ако су већ јајаре. Овако су направиле нове проблеме свима, ослабили позицију РС, а запад ће тек сада да их стиска да још притисну РС јер су осетили слабост. Слушам несрећника Вучића који говори о томе да су требали да промене датум. Па би онда оборили полицију РС. Као он не зна да овде није пробламтичан толико датум већ низ одузимања права РС које им припадају по Дејтонском споразуму. Тај наметнути суд из Сарајева је донео далеко више одлука по питању федерације БиХ, које никада нису спроведене, а вамо напада РС.

Да, сви знају да су тамо локални избори али ово је више од тога а шта су Вучић и Николић урадили могу да питају своје идоле из лдп и Чедомира Јовановића којег слушају свакодневно. Тако се не води политика, нити је ово икаква мудрост. Да је успешан и мудар, референдум би се одржао без овога што су направили. Да су успешни и мудри не би био прелаз на Јарињу.

Што се тиче клинца, то је слика економије и социјале у Србији. Док ммф хвали, сиротиња се дави. Али то је одавно испричана прича.

Наравно, сада ће Вучић да прави неке вежба са Русима, да замаскира наивнима размишљање, иако је у Скупштини признао, док је ћаскао са Чедом, да то ради само због пропаганде, отворено је то признао, има снимак.

Нема ту никакве мудрости, само жеља да се још мало остане на власти и гребе, то је све. Зато је створен снс.
Last edited by Nexon on Thu Sep 01, 2016 8:48 pm, edited 2 times in total.

User avatar
zizou
Posts: 405
Joined: Wed Feb 03, 2016 5:08 pm

Re: Вести

Postby zizou » Thu Sep 01, 2016 8:47 pm

Fino se priprema teren odje na balkanu, jos samo sibica da se baci i odosmo mi svi u kurac.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Thu Sep 01, 2016 8:47 pm

Гори сте од свих оних дебила што гледају фарму и сл. риалити програме. Чуј онај омрзо Србе с ове стране Дрине, а овај му говори немој долазити кад загусти...па није ни чудо што нам идиоти воде политику.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Вести

Postby lost&found » Thu Sep 01, 2016 8:49 pm

zizou wrote:Fino se priprema teren odje na balkanu, jos samo sibica da se baci i odosmo mi svi u kurac.


:!:

ova pojacana tenzija sa svih strana mi se nimalo ne svidja

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Sep 01, 2016 8:53 pm

Мораће се поново у Канаду, нема друге.

Image

Немој се бринете, ако дође до срања даће лакше исељеничке визе. Зар то није страва?!

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Вести

Postby подвала » Thu Sep 01, 2016 9:07 pm

Чомбе wrote:Гори сте од свих оних дебила што гледају фарму и сл. риалити програме. Чуј онај омрзо Србе с ове стране Дрине, а овај му говори немој долазити кад загусти...па није ни чудо што нам идиоти воде политику.


Па јеси ти прочитао шта је човек написао?
Шта треба, да му се титрају јајца и тапше по рамену?
Ја не могу, јеби га.

casual
Posts: 4
Joined: Mon Feb 01, 2016 11:21 am

Re: Вести

Postby casual » Thu Sep 01, 2016 9:12 pm

kajzersoze wrote:Копирам један пост са фејсбука, пре него почнете и мене да пљујете размислите мало о написаном

О ДОГОВОРУ СРБИЈЕ И СРПСКЕ ОКО РЕФЕРЕНДУМА

Одмах ћу рећи, са резервом ако се не промене саопштења и договори, да је ово одличан договор и да је ово савршен пример како политику не треба гледати црно бело, у крајностима, а приори супротно свему што раде наши властодршци. Зашто?

Прво, званично саопштење Николића и Вучића каже "да се Србија неће мешати у одлуку о референдуму и да је то питање Српске". Политички јасно: Додиче, пуштамо те да одрадиш референдум. Србија се ограђује, јер овим отупљује оштрицу и српски трн у оку Западу. Тупи оштрицу Запада и не минира Додика. Србија може да спречи референдум како хоће, јер Српска зависи од подршке и помоћи Србије, и економски и политички. Даље, Србија је рекла да се не меша у одлуку о референдуму, а није рекла да се неће мешати у могуће проблеме које неко направи због те одлуке. Дакле, Додик је пуштен да заврши референдум и има прећутну подршку и заштиту. Да ли неко верује да смеју да га организују без (прећутне) подршке Србије? :)

Друго, Додик се захвалио и рекао да је поносан на Србију. Дакле, Додик је поносан на оне који му не пружају подршку?! Логика?! Зашто то он говори, а оста без подршке? :) Због претходног пасуса: речено му је да ради, а Србија ће да тупи оштрице. Даље, за Додика још битније: у јавности се ствара утисак да је Додик остао сам без подршке икога, а уствари је њему терен постављен тако да испадне да је он ХЕРОЈ који иде на референдум против свих и тиме му Србија омогућава да лагано добије изборе 7 дана после, као ХЕРОЈ који је сам спровео референдум, чак и без подршке Србије. У све ово се уклапа Вучићева претходна изјава да је боље састанка да не буде: наводно се свађају и не могу да се договоре, уствари спин за јавност да се остави такав утисак, а ми ћемо да се играмо. И Додик се највише заиграо :)

Треће, да ли знате да је представник Хрвата у БиХ Драган Човић данас у Београду на састанку са Вучићем после састанка са Србима из Српске? Зашто Човић не иде у Загреб него долази код Срба У БЕОГРАД на консултације око БиХ? Паметноме довољно: када имаш два зла изабереш мање да са њим направиш дил око БиХ, ако дође до хаоса и сукоба. Пацификовати Хрвате могућим обећањем, јер Хрвати знају да неће добити Херцег Босну без Срба, Сарајево неће да им да Херцег Босну, а Хрвати су почели да отварају питање Херцег Босне ових дана. Координирана акција Хрвата и Срба према Сарајеву, које их шиканира 20 година.

Четврто, главно: имамо јасну подршку Русије ових дана око референдума! И ово је чињеница због које Србија неће да минира Додика и референдум, јер зна да нису сами, али ће Србија да прогута жабу и тупи оштрице да би референдум прошао. Први пут од деведесетих српски политички представници показују перфидну слогу да умеју да се играју политике, што је, понекад, много важније од потпуне слоге. Да смо у овоме сложни скроз, штета би могла бити много већа, него ајде да тактизирамо и правимо утисак неслагања.

Идемо на референдум!
Бог нек нам је у помоћи!


Ma da ovo ima smisla, kad malo bolje razmislim...i kad pogledaš sta su govorili novinarima poslje sastanka dodik i podrsci i da ne odustaje...ivanic da cemo i dalje slaviti...cvijanovic o muslimanima i vladi a bosic o informacijama koje do sada nije cuo. Daj Boze da je tako ko sto je gore napisano

User avatar
Занемарујем тактику
Posts: 658
Joined: Wed Feb 03, 2016 1:31 am
Location: Источно од раја

Re: Вести

Postby Занемарујем тактику » Thu Sep 01, 2016 9:15 pm

casual wrote:Ma da ovo ima smisla, kad malo bolje razmislim...i kad pogledaš sta su govorili novinarima poslje sastanka dodik i podrsci i da ne odustaje...ivanic da cemo i dalje slaviti...cvijanovic o muslimanima i vladi a bosic o informacijama koje do sada nije cuo. Daj Boze da je tako ko sto je gore napisano


Али прво мораш да извређаш, па да се сложиш. :mrgreen: Нема везе, и ја сам на вест о неподржавању у првом моменту бурно реаговао.
...Гладан и крвав је народ мој.
А сјајна прошлост је лаж.

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Sep 01, 2016 9:28 pm

Када боље размислим добар је сендвич када Весара спреми. После њега увек победимо.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Вести

Postby SAO_Zeljin » Thu Sep 01, 2016 9:29 pm

Jos ima vremena da se to referendumsko pitanje preformulise

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Вести

Postby Nexon » Thu Sep 01, 2016 11:00 pm

Иначе сада се види по насловнима како се они који се финансирају из западних грантова и они који се финансирају из вучићевих грантова слажу када је потребно, додуше, ту у овоме време грантови постају исти. Ено данас и нпр. телеграф. Ту нема једног поштеног човека међу уредницима.

Све је то једна превара. У Србији нема ниједног поштеног националног листа, да не говорим о тв, и то је моје највећа замерка онима који би требали да представљају националну опцију у Србији. Знам да Вучић контролише рекламни простор преко криминала и истих људи као некада жути, уз додатак Бебе Поповића, који ради за Мила и Вучића, али опет нема оправдања што нема покушаја.
Last edited by Nexon on Thu Sep 01, 2016 11:07 pm, edited 1 time in total.

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Вести

Postby vinjakboy » Thu Sep 01, 2016 11:22 pm

Опуштено, окачио их Додик на курац све, а и багра са ове стране Дрине се направила мртва, од њих довољно. Са друге стране Дрине сада добро знају да на овакву Србију не треба да рачунају, дакле браћо, памет у главу и без преговора са муслиманима. Доста је било, да се тако изразим...

User avatar
Солунац
Posts: 55
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:59 am

Re: Вести

Postby Солунац » Fri Sep 02, 2016 1:16 am

Srbi i politika....

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Вести

Postby Лудак из луднице » Fri Sep 02, 2016 1:20 am

Сасвим оправдан став, и човек је за све у праву. Ми смо једна голема курчина. Чак и кад неко нешто организује, лакше је наћи 100 неких ситница и разлога ЗАШТО НЕ ПОДРЖАТИ него доћи и учинити добро дело. Па ево, сутра кад би се организовао протест ЗА ПОДРШКУ референдума, само би на овом форуму било 50 људи који би рекли "а нећу ја с њима , они имају ово, они оно, они воле љотића, ови воле дражу , итд итд " .

Пљујемо Вучића, а колико је вас на трибинама где се скандирање против истог тог Вучића утишава и забрањује?

А ови "националисти" што имају разумевања за Вучка су посебна прича. Гомила оболелих мозгова који су убеђени да је Вучко заправо исти онај Вучко од пре 15 дина, само ето сад мора мало другачије, изокола...уствари их све надмудрује и штити наше националне интересе.

Пре 2 дана се дечак обесио због немаштине, а колико је само таквих сличних случајева било у последњих годину дана. Често се овде провлачи реченица "не знам шта треба да се деси да би се пробудили" , е то је јако погрешно. Не постоји ништа што би нас натерало да мрднемо буљу и превазиђемо глупе поделе. Потребно је да цела наша дегенерисана генерација изумре, па неко следећи да исправља наше грешке.

херц
Posts: 170
Joined: Thu Feb 04, 2016 4:10 pm

Re: Вести

Postby херц » Fri Sep 02, 2016 1:23 pm

Лудак из луднице wrote:Сасвим оправдан став, и човек је за све у праву. Ми смо једна голема курчина. Чак и кад неко нешто организује, лакше је наћи 100 неких ситница и разлога ЗАШТО НЕ ПОДРЖАТИ него доћи и учинити добро дело. Па ево, сутра кад би се организовао протест ЗА ПОДРШКУ референдума, само би на овом форуму било 50 људи који би рекли "а нећу ја с њима , они имају ово, они оно, они воле љотића, ови воле дражу , итд итд " .

Пљујемо Вучића, а колико је вас на трибинама где се скандирање против истог тог Вучића утишава и забрањује?

А ови "националисти" што имају разумевања за Вучка су посебна прича. Гомила оболелих мозгова који су убеђени да је Вучко заправо исти онај Вучко од пре 15 дина, само ето сад мора мало другачије, изокола...уствари их све надмудрује и штити наше националне интересе.

Пре 2 дана се дечак обесио због немаштине, а колико је само таквих сличних случајева било у последњих годину дана. Често се овде провлачи реченица "не знам шта треба да се деси да би се пробудили" , е то је јако погрешно. Не постоји ништа што би нас натерало да мрднемо буљу и превазиђемо глупе поделе. Потребно је да цела наша дегенерисана генерација изумре, па неко следећи да исправља наше грешке.


Који следећи пријатељу, окрени се око себе и погледај на шта нам личе те генерације на које ти пикираш.

User avatar
Desnoruki levak
Posts: 242
Joined: Tue Mar 01, 2016 4:11 pm

Re: Вести

Postby Desnoruki levak » Fri Sep 02, 2016 1:48 pm

Zamisli šta tek možemo da očekujemo od generacije koja odrasta uz rijalitije, fejsbuke i raznorazne pokemone...dobro da umeju i pertle da vežu.

CrazySupporter
Posts: 38
Joined: Sun Jan 31, 2016 3:35 pm

Re: Вести

Postby CrazySupporter » Fri Sep 02, 2016 1:52 pm

kajzersoze wrote:Копирам један пост са фејсбука, пре него почнете и мене да пљујете размислите мало о написаном

О ДОГОВОРУ СРБИЈЕ И СРПСКЕ ОКО РЕФЕРЕНДУМА

Одмах ћу рећи, са резервом ако се не промене саопштења и договори, да је ово одличан договор и да је ово савршен пример како политику не треба гледати црно бело, у крајностима, а приори супротно свему што раде наши властодршци. Зашто?

Прво, званично саопштење Николића и Вучића каже "да се Србија неће мешати у одлуку о референдуму и да је то питање Српске". Политички јасно: Додиче, пуштамо те да одрадиш референдум. Србија се ограђује, јер овим отупљује оштрицу и српски трн у оку Западу. Тупи оштрицу Запада и не минира Додика. Србија може да спречи референдум како хоће, јер Српска зависи од подршке и помоћи Србије, и економски и политички. Даље, Србија је рекла да се не меша у одлуку о референдуму, а није рекла да се неће мешати у могуће проблеме које неко направи због те одлуке. Дакле, Додик је пуштен да заврши референдум и има прећутну подршку и заштиту. Да ли неко верује да смеју да га организују без (прећутне) подршке Србије? :)

Друго, Додик се захвалио и рекао да је поносан на Србију. Дакле, Додик је поносан на оне који му не пружају подршку?! Логика?! Зашто то он говори, а оста без подршке? :) Због претходног пасуса: речено му је да ради, а Србија ће да тупи оштрице. Даље, за Додика још битније: у јавности се ствара утисак да је Додик остао сам без подршке икога, а уствари је њему терен постављен тако да испадне да је он ХЕРОЈ који иде на референдум против свих и тиме му Србија омогућава да лагано добије изборе 7 дана после, као ХЕРОЈ који је сам спровео референдум, чак и без подршке Србије. У све ово се уклапа Вучићева претходна изјава да је боље састанка да не буде: наводно се свађају и не могу да се договоре, уствари спин за јавност да се остави такав утисак, а ми ћемо да се играмо. И Додик се највише заиграо :)

Треће, да ли знате да је представник Хрвата у БиХ Драган Човић данас у Београду на састанку са Вучићем после састанка са Србима из Српске? Зашто Човић не иде у Загреб него долази код Срба У БЕОГРАД на консултације око БиХ? Паметноме довољно: када имаш два зла изабереш мање да са њим направиш дил око БиХ, ако дође до хаоса и сукоба. Пацификовати Хрвате могућим обећањем, јер Хрвати знају да неће добити Херцег Босну без Срба, Сарајево неће да им да Херцег Босну, а Хрвати су почели да отварају питање Херцег Босне ових дана. Координирана акција Хрвата и Срба према Сарајеву, које их шиканира 20 година.

Четврто, главно: имамо јасну подршку Русије ових дана око референдума! И ово је чињеница због које Србија неће да минира Додика и референдум, јер зна да нису сами, али ће Србија да прогута жабу и тупи оштрице да би референдум прошао. Први пут од деведесетих српски политички представници показују перфидну слогу да умеју да се играју политике, што је, понекад, много важније од потпуне слоге. Да смо у овоме сложни скроз, штета би могла бити много већа, него ајде да тактизирамо и правимо утисак неслагања.

Идемо на референдум!
Бог нек нам је у помоћи!


Podudara se od prilike sa mojim tumacenjem citave situacije...

савабјан
Posts: 349
Joined: Wed Apr 06, 2016 12:31 pm

Re: Вести

Postby савабјан » Fri Sep 02, 2016 2:36 pm

ако референдум прође, АВ ће у истприји остати уписан као један од најбољих владара које смо имали. у политичком смислу. Колико-толико је покренуо Космет, претпостављам да замена за Космет је независна РС, што је скроз реална прича, можда је то требало да се одради много раније. Не знам шта се дешава са газиводом, ако и то сачува у нашем власништву, плус земља која поседују наши манастири на Космету, имамо добар темељ за повратак на наше кроз неких 50,100 година, ако се реши проблем наталитета.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Вести

Postby Чомбе » Fri Sep 02, 2016 2:42 pm

Нажалост од тога нема ништа. Слабо се јебемо, а и оно што се роди одселиће се из Србије. Пре ћемо дочекати да тражимо независност неке Немачке, Шведске или Аустријске покрајине и припајање Србији него враћање Космета.


Return to “Само опуштено”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests