Росси́я

Спартак
Posts: 5
Joined: Thu Sep 07, 2017 10:33 pm

Re: Росси́я

Postby Спартак » Tue Sep 12, 2017 7:38 pm

Само пишите и не стајте док има материјала, ово је велико уживање читати.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Sep 12, 2017 7:46 pm

Ултрас wrote:Pored Union2 u njih spada i Independent Crowd,Deo ekipe sto je otisao iz Bande Boksera,Neki ljudi iz Dzokera neki iz Troublemakers(torpedo)Chertova druzina(Voronjez)bivsi Smeshariki(najjaca mladja ekipa u sezoni 2010) Frontline i Young frontline(Bravo Deo ljudi iz Trijumfa,BBB,Banda Leonida).To je to

A Devils Band su se stopili u Union?

Ovi Young Frontline jebeni klinci na hemiji,prosle godine su pobedili Mobile Group(Zenit)
Image

Union2 su pre nekoliko godina pobedili posle velike borbe tada najjacu ekipu u Ukrajni Capitals(Dinamo Kijev)

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Tue Sep 12, 2017 8:01 pm

Pisacu o skins kulturi u redovima oba kluba.Koja je u to vreme bujala svuda.Postojala je Objedinjena Brigada(OB88) Koja je jedno vreme bila dobra sa Flints Crew(ekipa koja je prva unela fazon kezuala u Rusiji raspali se 2006)isli zajedno na gostovanja druzili se itd.Na nekom gostovanju su se pokacili i tu se prijateljstvo rapsalo.Dogovorili ferku 20 na 20 koju su su na kraju dobili skinsi.E sad negde krajem 90ih Spatak je gostovao u Pragu i pred polazak su imali sacekusu od strane CSKA i pretrpeli poraz.Ono sto je jos zanimljivije,na odgovor se dugo nije cekalo.Flints,CWO,Mad Butchers upadaju pod punom ratnom opremom na party od Wariorsa gde su bili isti ti skinsi pa zakljucite kako su prosli svi zajedno skupa.

Jeste Devils Band je vecinom u Unionu i jedan od vodja koji je uhapsen u postu koji sam pisao danas je iz nekadasnjeg devils Banda

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Tue Sep 12, 2017 8:07 pm

Ултрас wrote:Pisacu o skins kulturi u redovima oba kluba.Koja je u to vreme bujala svuda.Postojala je Objedinjena Brigada(OB88) Koja je jedno vreme bila dobra sa Flints Crew(ekipa koja je prva unela fazon kezuala u Rusiji raspali se 2006)isli zajedno na gostovanja druzili se itd.Na nekom gostovanju su se pokacili i tu se prijateljstvo rapsalo.Dogovorili ferku 20 na 20 koju su su na kraju dobili skinsi.E sad negde krajem 90ih Spatak je gostovao u Pragu i pred polazak su imali sacekusu od strane CSKA i pretrpeli poraz.Ono sto je jos zanimljivije,na odgovor se dugo nije cekalo.Flints,CWO,Mad Butchers upadaju pod punom ratnom opremom na party od Wariorsa gde su bili isti ti skinsi pa zakljucite kako su prosli svi zajedno skupa.

Jeste Devils Band je vecinom u Unionu i jedan od vodja koji je uhapsen u postu koji sam pisao danas je iz nekadasnjeg devils Banda


Prag 1999 :D


Poceci fair playa Pokojni Haker(Yaroslavka)vs Tuk(Spartak)

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Tue Sep 12, 2017 8:32 pm

Njih dvojica su legende svojih tribina.Haker je bio jedan od najcenjenijih boraca u Jaroslavci.Tuk je jedan od starih Gladijatora koji 15 godina vodi Bandu Tuka.2002e pobedili Jaroslavku u fer tuci.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Sep 13, 2017 1:34 pm

@Ultras ubaci neke ekipe ako fale.

Eve najjace ekipe(uz Union i njenu strukuru) njihove strukture.

Pod Yaroslavkom(CSKA) su Igroki(Dinamo),Cosmo Trains(Loko),Sector A(Himki Dzerzinsk),E88(desnicarska ekipa iz Krasnodara),Unit(KS Samara),Deo Provinciske Familije i njen podmladak,Мафия (CSKA ekipa iz Tule-stopili se u Yar) ,Strafbat,Prodlenka, Хоробры,Alfavit(CSKA).

Pod Capitals(Dinamo Moskva) su Capitals mladji i Tools.

Pod Jugend(CSKA) su Jugend mladji i Jungfolk,Jolly(ultras).

Pod Sektom(Skola+Avangard-Spartak) su Skola mladji,Kindergarten,Druzina,White Position,Voshod,Incognito team(Outlaw firm(bivsi Rotor Volgograd),Поколение(Spartakova ekipa iz Tule),Sporting Style( Spartakova ekipa iz Niznog),UFB( Spartakova ekipa iz Ufe)),Aliens(Spartakova ekipa iz Pitera),Unity i njihov blok(Rostov) i razne ultras ekipe(tipa Supporters Group,NTG,Furious ultras...).

Pod Gladiators firm 96(Spartak) su Gladiators mladji i Славия(Spartakova ekipa iz Vladimira).

Pod Music Hall(Zenit) su Severni Bastion i Весёлые Ребята.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Sep 13, 2017 2:13 pm

Sve si uglavnom napisao mada znam da uz mladje Gladijatore idu jos neki ljudi iz drugih gradova koji ni nemaju naziv neki,Kaluga Rjazanj Vjatka.A pod Music hall boga ti pitaj koliko ima ekipa

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Sep 13, 2017 2:25 pm

Ултрас wrote:Sve si uglavnom napisao mada znam da uz mladje Gladijatore idu jos neki ljudi iz drugih gradova koji ni nemaju naziv neki,Kaluga Rjazanj Vjatka.A pod Music hall boga ti pitaj koliko ima ekipa


Jel mislis na Kaluga lads(sto prate lokalni klub i Spartak) ili neke druge momke iz Kaluge.

Koje su jos ekipe pod Music Hall ako znas bas me interesuje?

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Sep 13, 2017 3:06 pm

Na neke druge muslim,momci koji nose zastavu Kaluga na spartakove tekme.Ne mogu ti po imenu nista reci jer stvarno ne znam ali znam da je Music Hall sastavljen od vise ekipa a svaka ekipa ima podmladak.Mislim da mladje ekipe Aurora i Primorskie imaju veze sa mladjim mh

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Sep 13, 2017 3:19 pm

Ултрас wrote:Na neke druge muslim,momci koji nose zastavu Kaluga na spartakove tekme.Ne mogu ti po imenu nista reci jer stvarno ne znam ali znam da je Music Hall sastavljen od vise ekipa a svaka ekipa ima podmladak.Mislim da mladje ekipe Aurora i Primorskie imaju veze sa mladjim mh

Da te dve sam zabravio.Opste ludilo kako te glavne ekipe na ruskoj sceni vece od pola grupa u Evropi.Koliko tu svaka ekipa ima boraca to je neverovatno.Samo sto mi se kod Rusa ne svidja sto se ekipe dele na proverke i prosmotre,mladje,okruzenja umesto da se svi sibaju kao kod Poljaka u velikim brojkama.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Sep 13, 2017 3:47 pm

Da ali sa kim god da se sastanu sa strane izlaze kao pobednici bas iz tog razloga.Ti da bi dosao do prve ekipe moras da se kalis kroz sve te zajebancije i ko zna koliko tuca imaju iza sebe.Da bi dosao do Skole npr.moras proci Druzinu Kindergarten i mladju Skolu.Ko je u mladoj Skoli sigurno ce jednog dana biti u starijoj ekipi i imaju dozvolu da lupe tetovazu na desnu lopaticu.Nije to bas neka brza procedura.Tacno oni znaju zasto to mora tako ici. U Poljskoj ekipe imaju par tuca godisnje ako i toliko,dok u Rusiji mnogo vise.I Onda dodje Skola prosle godine sa Bandom Boksera i Wild Boars i pregaze Legiju i kompaniju za 1 minut tuca 60 na 60.A sta bi bilo kad bi u tih 60 uzeo najbolje borce iz svih spartakovih ekipa.U toj tuci sa spartakove strane ucestvovala dva bloka od 5 6 koliko ih ima a od legije i ko najbolji.Ista prica za Zenit i Cska gde isto se dele po blokovima

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Sep 13, 2017 4:50 pm

Ултрас wrote:Da ali sa kim god da se sastanu sa strane izlaze kao pobednici bas iz tog razloga.Ti da bi dosao do prve ekipe moras da se kalis kroz sve te zajebancije i ko zna koliko tuca imaju iza sebe.Da bi dosao do Skole npr.moras proci Druzinu Kindergarten i mladju Skolu.Ko je u mladoj Skoli sigurno ce jednog dana biti u starijoj ekipi i imaju dozvolu da lupe tetovazu na desnu lopaticu.Nije to bas neka brza procedura.Tacno oni znaju zasto to mora tako ici. U Poljskoj ekipe imaju par tuca godisnje ako i toliko,dok u Rusiji mnogo vise.I Onda dodje Skola prosle godine sa Bandom Boksera i Wild Boars i pregaze Legiju i kompaniju za 1 minut tuca 60 na 60.A sta bi bilo kad bi u tih 60 uzeo najbolje borce iz svih spartakovih ekipa.U toj tuci sa spartakove strane ucestvovala dva bloka od 5 6 koliko ih ima a od legije i ko najbolji.Ista prica za Zenit i Cska gde isto se dele po blokovima


Tu si upravu,mada Legija(i njeni saveznici) nisu neko merilo(U Poljskoj Legija je neka 5 ili 6 ekipa po snazi).Jedino u Poljskoj ko bi mogao da se suprostavi ful sastavima Spartaka,CSKA i Zenita je Lech Poznan i mozda Ruh(ali manje verovatno).

Ovako trenutno stoji stanje Rusiji sto se tice snage grupa.

1.Spartak
2.CSKA
3.Zenit
4.Dinamo Moskva
5.Torpedo
6.Voronez(spartakove i fakelove ekipe su ujedinjene i sibaju se za grad ili lokalni klub)
7.Loko
8.Rostov

E88+Pitbull(desnicarke grupe iz Krasnodara) do 40-50 boraca bi po snazi sigurno bili odmah iza Torpeda,ali oni nisu navijacka grupa,a i ovih osam grupa moze da skupi minimum 100 boraca.

Onda slede Samara(veliki problem sto su ekipe u svajdi,ako su ujdeinjeni bez problema skupe 150 ili 160 boraca),Orel Butchers(mladji treba da se dokazu da su u top 10 grupa),Sektor A(Himki Dzrezinsk),Sturdy Fighters(Torpedo Vladimir),Steel Fans(Ceprovec),WPF(Novorosisk),Yaroslavl,Kursk,Kubanj,Ural,Perm i tako dalje....

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Wed Sep 13, 2017 6:47 pm

E a reci mi sta je sa Samarom? Imali su jaku ekipu SHADOWS sta se s njima desava

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Росси́я

Postby Новосадиста » Thu Sep 14, 2017 8:38 am

Свака вам част момци уопште на томе како сте похватали све те информације, мени већина и сад није јасно али се види да држите тему у малом прсту! Само наставите! Пошто видим да сте колико толико упућени и у Пољску сцену ако знате неке занимљивости напишите и тамо коју...
стадион-место народног бунта!

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Sep 14, 2017 10:59 am

Ултрас wrote:E a reci mi sta je sa Samarom? Imali su jaku ekipu SHADOWS sta se s njima desava


Samara je specifican grad.Pozant po top sto tamo nema ozbijne Spartakove ili CSKA ekipe,ali imaju ekipe koje su pod njihovim uticajem..U gradu postoji trenutno blok Shadows,North Side,Young Rats(U kontaktu sa Zemuncima),TOYS(trenutno pod represijom) i ekipe koje nisu u bloku ali su pod uticajem Moskve a to su Unit(pod Yaroslavkom),Juniors(kontakti sa CWO) i Funeral Crew(kontakti sa Sektom).Postojale su jos dve ekipe koje su ugasene Rasvet(deo presao Nort Side) i Grinadery(deo presao u Unit).Domace utkamice uglavno svi slabo prate,dok idu na vruca gostovanja u okolini.Jedni nisu za nikakve kontakte sa Moskvom(sem privatnih),dok drugi jesu(jer su prerasli svoju sredinu) i tu nastaje svadja.

Blok je ove godine imao livadu portiv Rubina Kazanja 50x50,ali Rubinovi nisu ispali fer jer sa njima su ucestvoavli Gladiatori i njihov podmladak(samo 1O boraca je bilo iz Kazanja i to u prvim redovima) i na kraju je blok Samare bio pregazen.

Image

Image

U grad se po snazi trenutno izdvajaju tri ekipe Unit,Shadows i Juniors.Ove prve dve su jako velike imaju brdo boraca u svojim redovima.

Broj 1 je Unit ciji je potencijal odmah spazila Yaroslavka i uzela ih pod svoje.Manje vise imali su brdo tuca u zadnjih par godina i uglavnom su pobedjivali,posebno bi izdvojio ovu tucu 2015 Проосмотр Kindergarten (Spartak) vs Unit+просмотр (Samara),9х9 posle 3 min pobeda Unit.Cak su jednom prilikom okupili 50 boraca da akciju Rubin i na kraju posle silnih sacekusa su im uzeli udarnu zastavu Rubinove ultras ekipe.Posebno su udarili na Rubin zato sto su im mladje ekipe imale livadu na kojoj su posle teske borbe Rubinovi hulsi(USF mladji) slavili.


Unit
Image

Unit pali zastavu Rubinove ultras ekipe
Image

Broj 2 su Shadows.Nisu nesto bili aktivni uglavnom su pre par godina izakcijali Ural i imali livadu sa ekipama iz Tjumenja koje su pregazili.Svoju snagu crpe is toga sto u svoji redovima imaju dosta lokalnih profi boraca.

Shadows (stare slike)
Image

Image

Broj 3 su Juniors.Koji su uz Unit bili najaktvniji imali su dosta tuca sa Cosmo Trains(protiv kojih vode 2-1 trenutno) i Shinki Yaroslavl(dobra ekipa iz provncije trenutno 2-0 za Juniors),imaju jedan poraz od White Horse(dobre mladje Cska ekipe).

Juniors
Image

dok
Posts: 54
Joined: Tue Apr 05, 2016 11:02 pm

Re: Росси́я

Postby dok » Thu Sep 14, 2017 1:50 pm

Odlicni upisi,ajde recite koju o ekipi rude boys iz Pitera koja prati cska

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Sep 14, 2017 2:52 pm

Rude Boys su glavna CSKAova ekipa u Piteru(druge dve su Ataka i ogranak Provincijske familije)osnovana 2007.U kontaktu su sa top ekipom iz Moskve Shady Horse a i neki njihovi najbolji clanovi su u Yarsolavki.Malo ekipa u Piteru je jace od njih i spadaju u sam vrh Piterskog huliganizma.Perspektivni ruski mma borac Sergey Romanov(http://www.sherdog.com/fighter/Sergey-Romanov-127099) je iz njihove ekipe.Koji se prvo kalio u lokalnoj ekipi Dinamo Piter,pa usao u Rude Boys,da bi kruna truda bila na kraju ulazak u Yaroslavku.

Image

Stara Slika
Image

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Thu Sep 14, 2017 3:07 pm

Matori svaka cast za post o Samari.

Sto se tice Rude Boysa znam da su pre bili u Provincial Famili a mislim i da su sada,u prevodu se moze reci provincijska Jaroslavka.Pre par godina ne znam tacno im je pala zastava od Music Hall-a.Imali su ferku koju su izgubili, al su im ovi vratili zastavu.Od tada su se uozbiljili i uzdigli.Uz ,MH,Aliense(spartak),Bandu Shveda i Koaliciju sigurno medju najjacima u gradu.

1914
Posts: 1199
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Sep 14, 2017 9:04 pm

Ултрас wrote:Matori svaka cast za post o Samari.

Sto se tice Rude Boysa znam da su pre bili u Provincial Famili a mislim i da su sada,u prevodu se moze reci provincijska Jaroslavka.Pre par godina ne znam tacno im je pala zastava od Music Hall-a.Imali su ferku koju su izgubili, al su im ovi vratili zastavu.Od tada su se uozbiljili i uzdigli.Uz ,MH,Aliense(spartak),Bandu Shveda i Koaliciju sigurno medju najjacima u gradu.


Meni su mnogi Rusi rekli da Rude Boys nisu u Provincijskoj familji i da su u pitanju drugi momci iz Pitera,da Rude Boys iskljucivo bleje sa Shady Horse.Sto se tice snage ekipa u Piteru mala ispravaka
tri ekipe koje se izdvaju od svih su Music Hall,Banda Sveda,Brigadiers,dok posle njih cetiri ekipe su istoj ravni a to su Mobil,Snake Firm,Aliens(Spartak),Rude Boys(CSKA) koje cesto imaju medjusobne okrsaje.

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Росси́я

Postby Ултрас » Fri Sep 15, 2017 1:33 am

Sigurno su bili to znam provereno.Tuca Provincijske Familije protiv Snake Firm 30 na 30 oni su bili medju tih 30.To za Shady Horse i ja znam.Ne bih se slozio za jacinu jer su i Aliensi a i Rude Boys kroz svoje postojanje pobedili svaku zenitovu grupu ponaosob.Za Aliense sam sto posto siguran.


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests