Росси́я

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Aug 30, 2023 2:13 pm

Zaboravio sam da dodam jos koju sliku sa turnira

SH+Prodlenka-rekao bi trenutno broj 1 kolicija na CSKA tribini

Image

Blok RBW(RBW,RBFearless,Bad Company i West Point)

Image

SRH17(SKA Rostov)-mladja hul ekipa na tribini SKA Rostova,glavna je Berserkers...

Image

User avatar
njasvi
Posts: 922
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Fri Sep 01, 2023 2:59 pm

Kup rusije, soci - cska
Image
04 X 1945

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Sep 14, 2023 11:47 am

Malo sam istraziovao trenutno stanje navijaca Dinama Pitera i trenuto imaju 7-8 malih ekipa koje broje po 15-20 clanova.Aktivini trenutno su Severna Druzina,Psihi,Tisina,Blue White Youth,Bela Divizija,Stara Skola(matorci),Dinamo Family Fans(simpatizeri),Smile Crew...fali najjca ekipa Decembrists(oni su blisko saradjivali sa 3Rim-Dinamo Moskva) koji nisu aktivni,mada par njihovih clanova je na frontu.Uglavnom se ganjaju za Zenitovim mladjim hul i ultras ekipama.

Severna Druzina se pre delila na dva dela Barrikada(huligani) i Triaria(ultras) i rekao bi da su najveca podgrupa

Image

Na leto ove godine su proslavili 8 godina

Image

Psihi-blisko su saradjivali sa Severnom Druzinom sto se tice ulice...

Image

Stara slika Psihi+SD traze Zenitove po gradu

Image

Tisina-blisko saradjuju sa OTC(Dinamo Moskva),ne bi me cudilo da se neki clanovi sibaju za njih

Image

Image


Video za 6 godina CSKA Vandals-koliko sam shvatio to je projekat CSKA-ovih ultras ekipa sto se tice saranja zidova,dok im je Moskva Huligani projekat sibanja po livadi.



9.9.2023 Navijaci Novosibirska na nedavnom gostovanju Amkar Permu,udaljenost skoro 2000 km,prisutno 55 ljudi(od toga 18 navijaca Urala koji imaju velik rivalitet sa domacim navijacima).

Image

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sun Oct 01, 2023 12:56 pm

Video sa nedavnog turnira za dva poginla clana Yaroslavke

https://www.instagram.com/p/CxU2sGYIRwy/

Konacno je izasao video Rostov vs Loko u promociji SFC.Koliko sam spazio na strani Rostova su se sibali clanovi bloka Unity(manda nisu ucestvovali sami likovi iz Unity),jedan lik koji je starija generacija huligana Rostova+dva lika koji su navijaci Spartaka iz Tule(Nekada su bili clanovi podgrupe Pokolenje koja je ugasena,trenutno su u lageru Sekte),sto se tice Lokosa 2 Vikinga,clanovi Cosmo Trains,1HW,Ultra Loko...



Na Zaporoskom pravcu krajem septembra je poginuo Clan RBW-a(CSKA) po nadimku Bogomol,Inace je lik bio deo 106 VDV

Image


17.09.2023 Sibir-Ivanovo

Image

27.10.2023 Kup Rusije Saturn-Arsenal Tula

Saturnovi se skupili kao u stara vremena,dobro izdanje...

Image

Image

https://vk.com/video-26667668_456239452?list=e2fff48d4e66cb2b79

Image

27.09.2023 Amkar Perm-PFK Kuban

Image

Primetio sam Kubanove hul podgrupe bojkotuju klub,kanda je pukao dil izmedju njih i uprave,dok je pravi Kubanj u amaterskog rangu....

Postavicu uskoro slike sa turnira za pale ruske navijace tokom Specijalne Operacije koji je organizovan u Piteru...

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Oct 04, 2023 3:33 pm

Odrzan je u Piteru fudbalski navijaci turnir u cast palim navijacima u SVO na rezervnom terenu stadiona Petrovski(stari Zenitovom stadion za koga su jako vezani Zenitovci).Na turniru je ucestvovalo 24 ekipe iz 10 gradova:Piter(Zenit,SKA Piter),Moskva(Spartak,CSKA,Dinamo,Loko,Torpedo),Tula(Arsenal),Kazanj(Rubin),Orel,Volgograd(Rotor),Jekaterinburg(Ural),Kaljiningrad(Baltika),Vologda(Dinamo Vol)...nisam skontao zadnji grad.Turnir su osvojili Patriots(Dinamo Moskva),drugi Tula,treci Kolicija(Zenit)...

Image

Da desifrujem par ekipa:ASK Volna(Music Hall),Zbornaja Moskva(kolicija ultras ekipa Spartak,CSKA,Dinamo Msk),Komanda K(Kolicija),Bagema(Snake Firm)
Image

Image

Image

Image

Image

Iznenadjujuca nalepnica Naholovke(Rostov) znam da oni nisu bas aktivni,neki clanovi zive/rade u Piteru i privatno su dobri sa momcima iz Nevskog Sindikata(Zenit)

Image

Banda Sveda(Zenit) predvodjena Svedom(lik u sredini u bordo duksu)

Image

Ultrasi Spartak(Ultra,Piterskie),CSKA(Vandals),Dinamo Moskva(Divzion Dinamo),sa njima jos saradjuju Gradient(Zenit) u ovim ratnim vremenima

Image

lukabrasi
Posts: 259
Joined: Sun Dec 13, 2020 3:54 pm

Re: Росси́я

Postby lukabrasi » Wed Oct 04, 2023 10:25 pm

Gine bas dosta navijaca...skoro su Ukri pogodili komandno mesto Espanjole, ali nekim cudom su svi preziveli, samo su bili ugruvani.

User avatar
njasvi
Posts: 922
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Thu Oct 05, 2023 6:04 pm

Kup rusije: fakel - cska (4.10.2023)
Image
Image
Image
04 X 1945

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Oct 13, 2023 11:50 am

Njasvi je postavio slike navijaca CSKA sa kup utakmice Fakel-CSKA,ja cu postaviti slike navijaca Fakela.Inace bilo je lepo videti zastavu Provincijske familije(konjska glava sa tri lika ispod) pored Jaroslavkine....

Nadam se da ce se jednog dana huligani iz Meteora vratiti na tribinu Fakela...

Image

Image

Nedavno su navijaci Dinama iz Pitera imali navijacki fudbalski turnir.Cudno mi je da nisu zvali navijace Dinama iz Moskve,SKA Pitera,CSKA(sekciju iz Pitera)

Image

Intersanta poruka mladjih navijaca Novosibriska

Image

08.10.2023 Druzenje Kiborga(Arsenal Tula) i Brotherhood(Sokol Saratov),kada bi ruska scena bili aktivna sto se tice ulice,kolicija Kursk+Tula+Saratov bi bili nezogdan protivnik svima u provnciji...

Image

Uradjen grafit od strane navijaca Spartaka u cast 27 godina GF96

Image

Lepe vesti stizu iz Moskve,ponovo ce se odrzati borilacki turnir 'Straha Net'(sedmi po redu),svi prihodi idu za borce iz SVO.

Image

Ovako je to nekada izgledalo,ucestovalo je 150 udaraca,plus 400 ljudi je doslo da pruzi podrsku...

https://rbworld.org/news_categories/fanaty/news/nas-vseh-ob-edinilo-odno-otsutstvie-straha-s


1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Oct 19, 2023 5:01 pm

14.10.2023 Rotor Volgograd mladji-Orel

Udaljenost kolima 914 km!

Image

MW+Youngs

Image

Image

15.10.2023 Arsenal Tula 2-Saturn Ramenskoe

Image

Image

15.10.2023 Tavarija Simferpolj-Cernomorec Sevastopolj

FK Tavarija je postala sampion Krima...vidim da uglavnom tribinu vode klinci,dok stariji White Boys(nekad vazili za najjacu hul ekipu na Krimu) su ne aktivni sto se tice tribine,suruju sa Shady Horse(CSKA) i video sam slike par njih na frontu(jedan clan je dobio orden od ruske vojske)

Image

Image

Starija slika WB

Image

18.10.2023 Orel-Loko Liski

Finale nekog kupa...

Image

Krajem sledece nedelje ce biti turnir "Straha Net" pa cu gledati da postavim slike i ako bude neki video...

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Nov 03, 2023 1:10 pm

Nema kvalitetnih slika sa turnira Starha Net,videcemo da li ce ih uopste objavljivati...

21.10.2023 Navijaci Spartaka(tacnije Fratrije) su organizovali navijaci fudbalski turnir u znak secanja na zrtave tragedije na stadionu Luznjiki 1982 god

Image

Image

Par interesantnih livada

ХХ.10.2023. view Kadry (Zenit) vs view Diverzanti (SKA Piter). 10х10. 5 min pobeda Zenit

Podmladak Kolicije protiv neke nove podgrupe sto prati SKA Piter,trenutno SKAovci za sibanje imaju Nordic Soldiers,Hellish Horses i Diverzante...pitaj ti boga koliko ekipa postoji u Piteru sto se tice drugih grupa.Tri se izdvajaju koje Zenitovci shvataju ozbljnije nego ostale,a to su Aliens(Spartak),Rude Boys(CSKA) i Nordic Soldiers(SKA Piter)

ХХ.10.2023г. Метеор + mladji (Fakel) vs White Army mladji (CSKA-sekcija Ivanovo) + Nordic Soldiers mladji (SKA Piter ) + Kiborgi (Arsenal Tula). 15х15. 3 мин pobeda Fakel

Meteor vervatno najaktivniji u provinciji vec dugi niz godina,dok White Army i Kiborzi nedavno su pokusali da naprave sacekusu navijacima Kaluge,ali ovi nisu smeli da izadju iz minibusa...

ХХ.10.2023. view White Army mladji (CSKA - Sekcija Ivanovo) + view Kiborgi (Arsenal Tula) + view Brotherhood (Sokol Saratov) vs view Youngs(Orel). 15х15. 9 мин. pobeda Orel


28.10.2023 Shinik Yaroslavlj-Torpedo Moskva

Image

10 godina perspektivnih 3 Rim(Dinamo Moskva)

Image

Na frontu su poginuli Oleg(Devil Band-Spartak) i Dimtri(Fight klub Medvedi-Kubanj)

Image

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Nov 03, 2023 1:17 pm

Od vecih grupa delujem mi da su se Zenitovci najbolje snasli sto se tice bojkota utakmica fudbalskog kluba(cela ona prica sa fan id)

Nedavno na rukometu

Image

Na utakmici Zenita 2(gostovali Niznjem Novgorodu)

Image

Dobar sastav su tamo posali

Wilds+Dark Side Boys

Image

Brigadiers

Image

Jolly Nevsky i njihov podmladak 501(zastava se cesto moze videti na frontu).Inace intersantno da jedan od najbitnijih clanova Danil nema za koju top ekipu na tribini Zenita se nije sibao,sada se mota oko Bande Sveda,mada rekao je da ne radi vise livade zato sto je manje vise sve kosti u sakama izlomio od silnih sibanja...

Image

1.11.2023 kup Loko-Rubin

Image

User avatar
njasvi
Posts: 922
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Росси́я

Postby njasvi » Wed Nov 08, 2023 11:51 am

Kup rusije: CSKA - Orenburg 3:1 (2.11.2023)
Image
Image
Image
Image
04 X 1945

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Mon Nov 20, 2023 2:01 pm

Na Zaporoskom pravcu herojski je poginuo lik po nadimku Svarc koji je bio bitan clan West Band-a(Rostov)...

Image

Par slika sa turnira "Straha net 7" koji je bio mnogo skromniji nego pre,koliko sam primetio prisutni Blok Jugend,CSKA Vandals,Shady Horse,106 VDV Moskva,Espanola,SKA Rostov,Kursk....

Image

Image

Pitbull iz Kolicije(Zenit)-brzo je postao jedan od komadanta u bataljonu Espanola,mogli bi se reci da je lik postao zveda na frontu,inace vec je skupio par ordenja.Cudno mi je da je ostao ziv do sada,za njega kazu da lik ide "glavom kroz zid" u svakoj situaciji i uopste ne stedi sebe...

Image


4.11.2023 Reutov-Meteor

Image

Image

5.11.2023 Cajka-Rotor Volgograd

Zastava old school hul ekipe United Firm/Bad Boys na ogradi

Image

12.11.2023 Kompozit Noginsk-Saturn

Image


15.11.2023 Sekta(Spartak)+Blok Unity(Rostov)+Elec pruzili podrsku mladjoj fudbalskoj ekipi Spartaka u Voronjezu

Image

Nedavno Capitals+9ka(Dinamo Moskva) otisli u Minsk da podrze hokejasku sekciju svoga kluba...

Image

xx.11.2023 Kadry(Zenit) vs Dinamo Moskva 12x12,5 min pobeda Zenit

Sada ko je bio na strani Dinama ko ce ga znati,moje mislenje je 3 Rim ili OTC+Bataljon mladji ili Shark Moscow+Patriots mladji,ne verujem da su bili na primer Tools(posto su oni kvalitetniji)

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sat Nov 25, 2023 1:31 pm

5.11.2023 Torpedo Vladimir-Volga Tver

Image

Lokosi(mislim starija ekipa Steam Engines) su se oprostili od nedavno poginulog clana West Banda(Rostov) na kup utakmici protiv CSKA i ako postoji veliki rivalitet izmedju dve grupe,takodje postoje i licna prijateljstva izmedju ljudi iz obe grupe.

Image

Par ekipa na ruskoj sceni su proslavili svoje postojanje:

15.11.2023 SFG(Sibir)-najjaca ekipa sto se tice celog Sibira je proslavila 14 godina

Slika zastave pre par godina kada su gostovali svojim ljutim rivalima Tomsku
Image

Lik po nadimku Slava(https://www.sherdog.com/fighter/Vyacheslav-Babkin-276695) je clan SFG-a i ostvario je vec sada solidnu mma karijeru(borio se manje vise u svim najjacim ruskim mma promcijama).Bez problema je mogao da se siba za najjace ruske ekipe iz Moskve i Pitera,ali srce kuca za Sibir(sada nedavno na merenju pojavio se u Novosibirsk ultras majci u promociji RCC)

Image

20.11.2023 12 godina Patriots mladjih(Dinamo Moskva) oni u saradnji sa Shark Moscow su jedni od najaktivnjih na tribini Dinamovca sto se tice sibanja na livadi

Image

Capitals(Dinamo Moskva) 23 godine-nedavna slika kako vode navijanje na kup utakmici protiv 2Drots

Image

22 godine Avangrad i 14 godina njihovog podmlatka White Position(Spartak).Pisao sam da je pre par godina Skola imala malu krizu i njihova braca iz Avangrad su iznela teret...

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Mon Dec 04, 2023 1:39 pm

Izasao je novi video od GF(Spartak)-zadnjih par godina su uzeli dosta vrednih zastava:Prodlenka(CSKA),Smena(Zenit),Loko(mislim udarnu),Ultras Dinamo 2009 i Dinastija(Dinamo Moskva) i Ultras CSKA.Ove prve tri su vratili posle livada,dok ostale su spalili i poslali u urnama svojim rivalima



Par slika na koje sam naleteo:

Prosle godine Night Demons i Shark Moscow(Dinamo Moskva),izleda da su ND uradili novu zastavu,sada imaju tri...

Image

Clanovi Nevskog Sindikata+Mlodi Sindikat ove godine isli da podrze svoga clana pod nadimkom Colin Varvarin,koji se siba u bare knuckle boxingu

Image

Colin Varvarin(nije bas lep prikaz pa cu ga staviti url)

https://ibb.co/Y28ZHZp

Orel

Image

Sada nedavno na kupu protiv CSKA je debitovala zastava nove hul ekipe na tribini Rostova pod imenom Fist Row.Dopisivao sam se sa jednim clanom Illusiona(blok Unity) i rekao mi je da ce oni tesko opstati na tribini a da se nepriklone bloku Unity(Unity,Prva Klasa,Petrovgrad,Illusion,Aleksandrovka 88) ili West Band(WB,Top Ten,Yu-3,Zapadno Nepravilni).Treci najjaci blok Wild Legion(Nahalovka,Company,Central,PTF-mada oni se jos i pojave) je neaktivan,uglavnom su u mma vodama...

Image

10 godina Illusion-a(Rostov)

Image


ХХ.12.2023 Rezervni sastavi

Invkizitori(Spartak) vs RB Fearless+West Point(CSKA)+Kiborzi(Arsenal Tula-sekcija Moskva) 10x10. 3 min pobeda Spartak

Najativniji deo Bloka(kolicija 4 Spartakove ekipe) protiv bloka RBW i momaka iz Tule koji zive u Moskvi(verovatno posli za boljim zivotnim mogucnostima)...

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Mon Dec 25, 2023 1:01 pm

XX.12.2023. GF96 mladji+rezervni sastav vs Kadry(Zenit) 14x14,pobeda GF96 mladjih

Image

To je bila livada za zastavu od Kadry,koja je vracena.Inace od kada je pocela vojna operacija i bojkot utakmica zbog fan id,GF+mladji su uzeli silne vredne zastave od svojih rivala.Interesanto je da su starji Kolicija izgubili zastavu od Union,a mladji Kadry od GF mladjih

Nedavno je par ekipa imalo svoje rodjendane

White Army(CSKA) 11 godina.Koliko vidim stovrili su novi blok sa Kibrozima(Arsenal Tula),Brotherhood(Sokol Saratov),tu se jos motaju oko njih i RBFearless(CSKA)

Image

Jolly Nevsky(Zenit) 26 godina-slika je sa gostovanja ove godine,kada su isli da isprate Zenit 2 protiv FK Tver.Inace na donjem delu slike Danil(mali nabijeni lik u teget duksu i trenerci,moglo bi se reci legenda tribine) iz JN u prvim redovima predvodi Zenitovce

Image

Slavni(Sibir) 14 godina.Na slici sa SFG pre livade protiv Krasnojarsk iz 2013 godine,dok na donjem delu slike majaca of Slavnih+mladjih

Image

Banda Tuka(Spartak) 18 godina-na slici jedino faca Tuk-a vidljiva,inace legende Spartakove tribine.Pisao sam da imaju svoje clanstvu i u Piteru i Jekaterinburgu

Image


Novonastali Fist Row(Rostov) su skupili pomoc za ruske dobrovoljce u SVO

Image


Zajednicko druzenje Devetke i Dinamovca iz Dolgoprudnija(Dinamo Moskva) za kraj godine

Image

Naleteo na sliku iz 2022 godine Vadim Nemkova(inace jednog od najboljih mma poluteskasa na svetu) koji je bio u poseti baru od navijaca Dinama Moskve,sa njim Capitals i Dinamovci iz Dolgoprudnija.

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Fri Jan 05, 2024 1:35 pm

Video sa turnira Straha net 7,vidim da je bila pristuna zastava SBG Moskva(ona pripada momcima iz Bande Sveda koji zive u Moskvi)



Navijaci Lade iz Toljatija su proslavili 30 godina grupe.Pisao sam da je fudbalski klub Lada ugasen 2022 godine,ali vervatno ce biti obnovljen sledece sezone,sa tim da ce igrati u gradu Sizranj( oko 110 km udaljen od Toljatija) zato sto ni jedan stadion u Toljatiju ne ispunjava uslove.Videcemo da li ce ga navijacka grupa podrzati.

Image

Image

CWT iz Moskve su dosli da odrze svirku u cast grupe



Slika hul sastava Familija 63+Stari Grad(Lada) iz 2021 ili 2022 godine.Sada ne znam da li su ovi prvi zivi,inace oni su blisko saradjivali sa Skolom(Spartak) i njihov vodja Denis(maslinkasta jakna i crni duks) je clan Skole(na ledjima fura njihovu tetovazu),inace lik je predsednik navijacke asocijacije samarske oblasti i podpredsednik mma federeacije samarske oblasti,dok ovi drugi Stari Grad su aktivni koliko sam spazio.

Image

Jos par slika

Image

Image

Grafit

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Thu Jan 18, 2024 6:19 pm

10.01.2024 Meteor,Чёртова Дюжина i Boys Fanatics(Fakel) su proslavili 47 godina postojanja Fakela.Velika zal sto su pre par godina panduri sprecili Meteor+Чёртова Дюжина protiv Teddy Boys 95(Legija) 25 na 25...

Poruka protiv fan Id

Image

Zimi i Leti,po hladnoci i i po vrucini uvek navijamo za nas rodni Fakel.
https://vk.com/video-38514064_456254634

Ovi Чёртова Дюжина izgleda podrzavaju Spartak i Fakel,mada ih je retko videti na jednoj i drugoj tribini.Uglavnom kada jedan i drugi klub igraju protiv svojih najvecih rivala

Slika od par godina,mislim da je ovaj u sredini vodja Dimitri zvani Pitbull,kruze price da je blizak sa ruskom vlascu...
Image

Njihova zastava kada je Zvezda gostovala Krasnodaru

Image

Intervju sa nekadasnjim vodjem Rude Boys najjacom CSKA ekipom iz Pitera,bio dobar prijatelj sa pokojnim Arnijem(Zenit) i zajedno su osnovali mma klub Sech.Nema sa kojom top Zenitovom ekipom se nisu sibali sto na livadi,sto na ulici,mada kaze da nisu imali resenje za Bandu Sveda(kaze previse kvalitetnih sportista).Inace nudjeno mu je da predje u Yaroslavku(posto su RB bili pod njima),ali ga to nije zanimalo.Kasnije je dobio majcu od Shady Horse posto je bio jako dobar sa njima i cesto su saradjivali(najveci uspeh pobeda protiv Terror Family-D.Kijev),trenutno nektivni su,neki clanovi se sibaju za druge top ekipe na CSKA-ovoj tribini



Stara slika prve ekipe RB,mnoge njuske su zavrsile u Yaroslavci.

Image

15 godina Unity(Rostov),jedan njihov clan je reper i posvetio im je pesmu.



Inace primetio sam jos jednu mladju samostalnu ekipu na tribini Rostova po imenu Ruski Stil,prvi put su se pojavili tamo negde 2021 godine

Image

Jokers i Ko(Orel) druzenje za kraj 2023 godine.

Image

Shadows firm i North Side(KS Samara) na fudbalskom turniru koji su zajedno organizovali navijaci KS Samare i Zenita 2022 godine.Te dve ekipe su pre cesto zajedno nastuple na livadi,zadnja velika livada je bili 2017 godine Shadows+NS+Uljanovsk protiv nekdasnjih USF(Rubin Kazanj) i GF 96(Spartak) 50 na 50 koju su izgubili prvenstveno zbog GF.

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Wed Feb 14, 2024 11:37 am

Posto sam se dohvatio Dime Pitbulla iz Voronjeza,evo njego intervju Pletki iz Nahalovke(Rostov) koji se mota oko Oplot bataljona.Inace Dima je osnivac bataljona 106Moskva i jedan od komadanata.Kaze da u bataljonu trenutno ima 25 ljudi iz Voronjeza(Meteor,Чёртова Дюжина i clanovi nekadasnjih White Crows-jedna od prvih Fakelovih ekipa).Inace vise nije na celu Чёртове Дюжине... zadnjih par godina je organizovao livade protiv Rapidovih iz Beca koje su pregazili,protiv Mobil(Zenit) koje su pobedili posle 9 minuta(prica se da sa jedne strane bilo bar clanova Union i Meteor,dok sa druge par clanova Bande Sveda) i pokusaj livade protiv Teddy Boys 95(Legija).

https://vk.com/video-218430637_456239085

Fudbalski klub Rostov je cestitao rodjendan ekipi Unity

https://vk.com/video-38514064_456254905

Slika sa proslave ekipe,njihovo puno ime je City Lads Unity,a pre je postojala i zasebna hul ekipa po imenu City Lads na tribini Rostova koja nije bila povezana sa njima

Image

Navijaci Kubanja(Mladja Generacija,Kuban ultras i Support 28) nedavno na rukometu mislim protiv CSKA,kod njih vlada problem sto su jako podeljeni...

Image

Image

Malo sam proucio tribinu Tavarije Simferpolj i spazio da trenuto imaju tri mladje hul ekipe,dok sam pre napisao da su stariji na frontu i nekativni,za par godina ako ostanu na okupu moga da naprava solidnu pricu

White Griffons

Image

Red Green Hooligans

Image

ЖУЛЬБАНЫ

Image

Stari video od Franka iz RBW o borilackom turniru Krimski navijaca u organizaciji Dvoglavi Orao(pisao sam da ta organizacija je tako reci spona izmedju navijaca i ruske vlasti).Specijali gost je bio Lacosta(iz Bande Sveda) koji je za ruske uslove napravio solidnu mma karijeru,sibao se manje vise za sve najjace ruske mma promocije...



Na frontu je poginuo Roman Gusev koji je bio clan perspektivnih Kiborga(Arsenal Tula)/White Army(CSKA)

Image

1914
Posts: 1206
Joined: Sun May 07, 2017 3:23 pm

Re: Росси́я

Postby 1914 » Sat Feb 24, 2024 1:22 pm

Kubanovi su odrzali dva fudbalska navijacka turnira

Prvi u organizaciji bloka KULT(Support 28,Kuban Ultras,Jelizabetinskaja i Mladja Genracija),vidim sa jos bili pristuni Berserk crew i neki bivisi clanovi Peppers Band(oni su prekinuli delatnost,sada ostaje da se vidi da li ce se u buducnosti vracati),plus navijaci Spartaka iz Krasnodara i Druzbe iz Majkopa sa kojima je blok KULT nedavno stupio u prijateljstvo

Image

Image

Dok ovaj drugi turnir,gledao sam spisak ekipa i sem jedne(matorih Greenmile) ne znam nista o njima i sto su oni odvojeni od KULT bloka..

Image

BTF(Dinamo Brajnsk)

Image

Inace ima vec par meseci otakada je jedan stari huligan iz Brajanksa osnovao interesantnu VK strancu na kojoj pise svoje hul "avanture".Uglavnom hul ekipe koje su stavile grad Brajansk na mapu su BTF,Fokinka i Banda Konovala-za ove prvi put cujem(Dinamo Brajansk),sekcija Provincijske familije(CSKA) i sekcija Spartakovih(clanovi su bitan sraf u Volksstrumu i bilu su nekadasnjim Indastrijals firm)

https://vk.com/zavorotami32

Video napada(druga kamera) CSKA-ovih na Torpedove+Spartakove iz 2019 godine.Ovaj jedan lik sam protiv svih,ala mu vera koja zver....

https://vk.com/video-38514064_456255101


Berserkers(SKA Rostov)-14 godina,na njihovoj tribini su jos tu SRH,GHF,Рабочий Городок i Кооператив Незабудка.Trenutno svi podrzavaju mladji tim SKA Rostova,posto glavni se ugasio sto se tice profesionalnog fudbala,igraju neku amatersku ligu u Moskvi,a navijaci ga bojkotuju.

Image

https://vk.com/video-38514064_456255100?list=825b1510b8a754d902

Clan Belke Fronta(CSKA)

https://gemoo.com/tools/upload-video/share/619629531938316288?codeId=MlQApNYO0K5NY&card=619629528482209792

Youngs(Orel)-8 godina

https://vk.com/video-27468732_456239238

Na zaporskom pravcu poginuo je Sergej Kolos koji je bio clan Skole(Spartak)/106 Moskva

Image

Pavel Kosov(Spartak) posle 6 godina robije u Francuskoj,napokon je na slobodi!

Image


Return to “Свет”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests