@lukabrasi nisam primetio da se tamo grupe gase,kada im padnu zastave....uglavnom oni gledaju hul zastave kao najbitnije,a do njih je skoro nemoguce doci(zadnja vredna koja je pala je PNG od strane Ruhovih i Wislinih,oni su obili protivnicke prostorije na stadionu nocu),uglavnom padaju ultras i fan klub zastave.Sto se tice hul zastava,grupe idu sa kolicijama na gostovanja,pa skoro nema sanse da ih oduzmes.Kod Poljaka je pozitivno sto vracaju zastave umrlih clanova i sa patriotskim motivima koje se nose na reprezentaciju,a i ponekad kao kod Rusa mozes da trazis livadu za zastavu(huligani Zaglebie Sosnowieca su vratili zastavu navijacima Polonije Bytom).
Navijaci Zaglebie Lubina su odrzali navijacki fudbalski turnir u cast 80 godina svoga kluba,pristuni navijaci Odre Opol,Zawisze Bydgoszcz,Polonije Bytom,Górnika Wałbrzych...


Polonija B

Odra

Zawisza+Orange City Boys(ultras ekipa Zag Lubina)

Gornik W

Fudbalski turnir navijaca Wisle...pristuni jos Ruhovi,Widzew-ovi,Pogonovi iz Szczecina,KKS Kaliszovi i Slovanovi iz Bratislave
