Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Hunter_S._Thompson
Posts: 104
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:35 am
Location: месна заједница

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Hunter_S._Thompson » Tue Nov 08, 2016 7:21 pm

Прва слика је исто из 2009.
Раднички 1967

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SAO_Zeljin » Tue Nov 08, 2016 9:19 pm

Hvala brate.

User avatar
losvolocos
Posts: 237
Joined: Wed Feb 03, 2016 4:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby losvolocos » Sun Nov 13, 2016 2:50 pm

Зашто Таурунуми нису били у Јагодини.

verni
Posts: 63
Joined: Fri Feb 19, 2016 3:44 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby verni » Sun Nov 13, 2016 3:49 pm

Imaju zabranu prisustva na gostujucim tekmama zbog Karaburme. Ako gresim neka me neko ispravi.

User avatar
Форца Верона
Posts: 25
Joined: Wed Oct 05, 2016 11:21 pm
Location: Крагујевац

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Форца Верона » Sat Nov 19, 2016 8:09 pm

?

Понос Шумадије - РФК 1923

User avatar
Neizlecivi
Posts: 75
Joined: Tue Feb 16, 2016 1:58 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Neizlecivi » Sat Nov 19, 2016 9:35 pm

Meni nije jasno sta su zeleli da postignu. Stalo je petnaestak njih skroz do juga na zapadu do ulaza, u sustini nije bilo ljudi toliko oko njih. Zapevali su nesto, imali neku da li parolu ili nesto. Nisu bas bili registrovani od strane ostalih na stadionu, a pogotovo ne severa. Jedan lik im je prisao i napali su ga sa bakljom, tada su krenuli sa severa i ljudi sa drugog kraja zapada na njih. Nisu želeli neku tuču naravno. Mislim da su svi uspešno pobegli u tom trenutku.
Nije mi jasna situacija da u tom trenutku na jna njihov klub igra pred 1000 ljudi,al ajde...

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby čompika » Sat Nov 19, 2016 11:54 pm

Da su hteli nešto, ili ne bi izabrali najudaljeniju tačku od severne tribine za tu egzibiciju ili bi ostali kada su izazvali (ne)željenu reakciju okoline a ne pobegli u tunel.

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Sun Nov 20, 2016 12:52 pm

Па ГНС ко и увек веома храбре акције с којим се поноси цео југ... Од сликања по граду до молераја... Озбиљно нема шта!
Да ми је знати план који им је био у глави... Наравно сем сликања на стадиону...
стадион-место народног бунта!

NS021
Posts: 28
Joined: Sun Nov 20, 2016 12:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby NS021 » Sun Nov 20, 2016 1:07 pm

Bez brige. Nece grobar slucajno otici tamo gde moze biti gusto. Nego kao i na derbiju. Tamo na istok medj obicnu publiku da budu glavni. Dodjoh-videh-utekoh..Mogli bi i nekoga od njih da cujemo da pokusa da nam pojasni koji je cilj ovog "junackog" poduhvata? Za sad jedini cilj koji vidim je da dokazu da skrenu paznju na sebe, jer su ih svi zaboravili, nigde ih nema, niko ih ne vidi niti iko prica o njima. Eto jedino to su postigli. Sad bar znamo da su svih 15 zivi i zdravi. Neka tako i ostane.

Istok
Posts: 126
Joined: Fri Mar 25, 2016 11:07 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Istok » Sun Nov 20, 2016 1:46 pm

Цигани јуче у Крушевцу пјевали Канцелару или сам погрешно разумио?

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby vinjakboy » Sun Nov 20, 2016 2:04 pm

Istok wrote:Цигани јуче у Крушевцу пјевали Канцелару или сам погрешно разумио?


Јесу, када су се при крају утакмице распоредили жандари испред трибина. Певали су прво ону "слуге режима", па онда у наставку додали "јеб'о вас Вучић" на исту мелодију...

User avatar
Nikada Agencija
Posts: 100
Joined: Sat Feb 06, 2016 1:22 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikada Agencija » Sun Nov 20, 2016 2:17 pm

NS021 wrote:Bez brige. Nece grobar slucajno otici tamo gde moze biti gusto. Nego kao i na derbiju. Tamo na istok medj obicnu publiku da budu glavni. Dodjoh-videh-utekoh..Mogli bi i nekoga od njih da cujemo da pokusa da nam pojasni koji je cilj ovog "junackog" poduhvata? Za sad jedini cilj koji vidim je da dokazu da skrenu paznju na sebe, jer su ih svi zaboravili, nigde ih nema, niko ih ne vidi niti iko prica o njima. Eto jedino to su postigli. Sad bar znamo da su svih 15 zivi i zdravi. Neka tako i ostane.


Jebote,ti si se cak i registrovao samo radi ovog upisa... Aj da si barem nesto pametno napisao, nego klasican facebook komentar. Ako su iz tvog grada,idi pa ih pitaj sta su mislili, sigurno ti nece odje odgovoriti.
''Penal bio, crveni je bio zbog psovanja sudije i igrača, tako da je sve čisto.'' PFC

NS021
Posts: 28
Joined: Sun Nov 20, 2016 12:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby NS021 » Sun Nov 20, 2016 5:40 pm

Ti mora da si se registrovao ovde od kako postoji internet da bi sirio pravoslavlje. Drzi se teme molim te.Govorimo je o vrlo maloj grupi ljudi koja se retko da videti i o kojoj se po gradu malo govori i zna i ti me upucujes da ih pitam.Jedini cilj koji je logican je da skrenu paznju na sebe da jos postoje. Ukoliko ima nesto pored toga neka napisu slobodno.

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Sun Nov 20, 2016 5:53 pm

Momci malo vise popili pred polazak za Bg pa otisli na sasvim drugu stranu da se malo nasale i razonode.Cela firma se registrovala kako bi nam ovde rekla i objasnila da GNS ne postoji ;)

подвала
Posts: 121
Joined: Tue Feb 02, 2016 12:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby подвала » Sun Nov 20, 2016 7:06 pm

Ako je tako, tj. ako je ovo pijana, spontana prica onda je meni do jaja. Bez nekog cilja za koji svi pitaju, bez plana 20 koraka unapred, jednostavno zelja za nekim dogadjanjem, pa makar moglo da ti se obije o glavu, onako suludo na Vosa - Pazar sa parolom svi na jug. :D

Ne znam, meni je ovo odlicno, bas povratak u proslost, gde nije sve bilo smisleno i sa nekim nemam pojma kakvim visokim ciljevima, nego ono izvorno, navijacki, ludacki, pijano, pa sta bude - bude, samo neka nesto bude, bez neke preterane veze sa zdravim razumom, to ostavimo za radne dane.. Cela navijacka prica je vec godinama ustogljena, meri se svaki pokret, analizira, bla bla bla...

A ono pravo je potpuno zaboravljeno i onda kada i neko iskoci iz tog sablona sumornog svi se krste i nista im nije jasno.. Pa zar ovo nije jace od sedanja u kombi, blejanja na JNA dva sata i vracanja nazad autoputem? Ne kazem da se to radi iz vikenda u vikend, klub jeste na prvom mestu, ali mislim da kapirate sta hocu da kazem.. Jeste, pobegli su, ako je to istina, ali sta je sramota pobeci od celog stadiona ili dobiti batine tu? Jace mi je to nego da jurim 10 ljudi okruzen stotinom..

Ne prozivam ja ovde ili branim nikoga, potpuno sam neutralan u celoj ovoj prici, pa zar i nije Firmasima ovo malo razonode doslo dobro na tekmi? I oni su odreagovali kako i treba i nema se sta kome zameriti u tom nekom smislu.. Da ima malo manje kopleksa medju svima nama bilo bi nam lepse i zabavnije, a valjda je, izmedju ostalog, to i neka srz celog fazona, da bodris klub i usput da radis stvari koje volis i koje te zabavljaju? Samo kada bi uspeli da odvojimo privatno od navijackog, da se ne prenosi stadion na ulicu, da se navijacke stvari desavaju danima koji su i predvidjeni za to.. Ali to samo i nije bas samo, setimo se kako je prosao pokusaj da se tako nesto uradi.. Jebi ga, valjda ce se ta svest ikada razviti..

User avatar
Лудак из луднице
Posts: 162
Joined: Wed Mar 02, 2016 7:14 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Лудак из луднице » Sun Nov 20, 2016 7:47 pm

Bas to. Taj sektaski sindrom zahvatio celu scenu iako je dugo bio karakteristican za samo jednu tribinu. Svaka akcija bi valjda po ovom novom razmisljanju trebalo da bude vojnicka , isplanirana 6 meseci unapred sa detaljnim koordinatama , oruzjem, vozilima, ludila.. ozbiljnije od napada Amera na Irak . Ne znam kad se zadnji put desilo da se spontano 2 ekipe sretnu po gradu, ponabadaju i svako ode na svoju stranu. Ne, sad i ako se to desi odma radi osveta, utoke, adrese, banjavanje na gajbu i sve ostalo. Otisli smo u kurac

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Sun Nov 20, 2016 10:07 pm

Od svih Evropskih navijackih scena proporcionalno gledano mi smo ubedljivo najnezdraviji i sve sto nam se desilo bas nista nas nije naucilo.Nama bi najveci dusman pozavideo koji smo dusmani sami sebi.A kad pricamo o edukaciji klinaca sa tribine mozemo svi da se pokrijemo usima.Sta da im kazemo?Nemoj da budete kao mi.To je najtacnija definicija.

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Sun Nov 20, 2016 11:14 pm

Спонтано са све паролом, хоће то понекад.

Обичан смртник
Posts: 11
Joined: Tue Feb 23, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Обичан смртник » Sun Nov 20, 2016 11:30 pm

Нормално је да свако на овај догађај гледа на неки свој начин,али по мени потпуно бесмислено.Шта је била поента,упасти на неку небитну утакмицу која нема везе са њиховим клубом,на део трибине где су људи са децом,испрозивати домаће симпатизере-навијаче и побећи када настане фрка ? Напали са бакљом једног човека.

NS021
Posts: 28
Joined: Sun Nov 20, 2016 12:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby NS021 » Sun Nov 20, 2016 11:56 pm

1945 wrote:Momci malo vise popili pred polazak za Bg pa otisli na sasvim drugu stranu da se malo nasale i razonode.Cela firma se registrovala kako bi nam ovde rekla i objasnila da GNS ne postoji ;)


Akcije je bila toliko spontana, kao sto neki tvrde, da su slucajno usput nasli platno i sprej i opet slucajno usli na jedini po njih bezbedan sektor na stadionu. Koliko im je Firma u glavi sve govori u kakvom su stanju.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests