Српска навијачка сцена - дискусија

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 11:01 am

Koja scena? Ajde neka svako stavi prst na celo i neka razmisli, evo da se Cigani ostave po strani za jedan sekund, koja bre scena? Bugari bi za nas bili Kalco.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 12:28 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:
калашњиков wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Znam da oni nisu, ali verujem da bi Vidić bar pokušao da bude nezavistan i ako vidi da ne može tako da bi bar digao buku ili dao ostavku na kraju krajeva jer je za ove sve moralna gromada. Mi kada smo bili najjači i u fudbalu i u košarci smo pevali spasi Srbiju I ubij se Tadiću Borise. U areni kada je bio na utakmici mu puštali rep i grad i jebali mu sve živo da mu kasnije nije palo na pamet doći u halu. Na fudbalu mu se isto pevalo. Masa grobara je prestala da ide na jug u sred naše dominacije u fudbalu, nije sve ni u sportskim uspesima. Doduše i zbog nekih drugih stvari ni ja nisam kročio na jug od tih vremena, ali je suština da su nas žuti zatvarali do jaja jer smo stvarno im prkosili i jebali ih u to vreme. Da nismo verovatno ne bi imali ni ovolike podele kao što imamo ovih poslednjih godina.


verujes? po cemu verujes? sve je to super sto si napisao, da se prisetimo kako je nekada izgledalo, ali brate da li razumes da ta vremena o kojima pricas i ova sada ne mogu da se porede? prvo to

Zato što se za Džaju zna da se već upleo u politiku i da služi kao marioneta smradu od predsednika koji ga je izvadio iz zatvora i sada upravlja njime kako hoće, kao i Terzićem kom je skinuo poternici i radi sa njim takodje šta hoće. Vidić nije ničim uprljan i nema niko ničim da ga ucenjuje i drži za jaja kako bi upravljao njime. I čovek je mnogo veće ime u svetu fudbala čak i od Džaje hteli vi to priznati ili ne. Džaja jeste veliko za ime za vas, ali mislim da bi se u svetu Vidić mnogo više pitao i imao bi mnogo veći uticaj na naš fudbal. Jednostavno bi bio mnogo više cenjen i kod naših fudbalera. A znate i sami da će sada Nedimović voditi savez a ne Džajić koliko god se vi pravili ludi. I ako nećeš da menjaš nešto što je loše biće samo gore, da je bar data šansa Vidiću, pa ga možeš kasnije i smeniti, ali mi ne dajemo nikome drugom šansu, nego se guramo u što veći mulj.

Samo bi se vratio na ovo sad sam video da sam propustio. Zamisli jednu ligu sa Partizanom, Sartidom, timovima iz Crne Gore, Sartidom, Ofkom, Obilicem, MIlicionarom...i od svih tih belosvestskih kriminalaca i lopova ti uhapsis najvecu velicinu srpskog fudbala!? Dal je to samo on kriv i jedini radio na sta se svi pozivaju kada pricaju da mu je neko sredio da ne ide u zatvor, ili je on bukvalno po politickoj osnovi izvucen kao zec iz sesira da odgovara za nesto sto je na desetine njih radilo? A na kraju se ispostavilo da ni Dzaja nije to radio bas kao niko od ovih. To je prvo sramota sto se dogodilo radi politickih prepucavanja i otimanja naseg kluba. To su vremena gde su da ne nabrajam sad ljude, ali odrvratne glave vodile klubove, a menadzeri igracima bili razni klanovi. I iz svega toga ti izvuces Dzaju da hapsis sa 60 i nesto godina! Ides u kurac. Dzaja je takav covek jednostavno, postao je plasljiv, previse zahvalan, ali kad sa 60 i nesto godina kao takva licnot kao on, dozivis da setas CZ om a da ti ljudi na setnji traze autograme, onda sigurno taj covek ne moze da bude isti kada se sve to zavrsilo.
Dakle, jedna ogromna nepravda napravljenja, gde su bukvalno mu drzali slucaj dok on ne zastari a ne navodno to sto je uradio.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 12:54 pm

https://www.youtube.com/watch?v=0_5AhphB4U8
Isto sta je fascinantno kad smo vec kod "nase scene". Ne znam ko to radi ali ja ne mogu da verujem da u komunikaciji sa drugim grupama se vade slike palih zastava sa nase tribine da bi ohrabrili neke smrdljive zabare. Svaka nasa zastava ima svoju pricu, ali zabari ko zabari, uhvatice se sad za sta god mogu i ne mogu. Pa sire sliku zastave Heroes, koja je vratila svoju zastavu na ogradu tek nakon sto je rasirila u komadu 10 rivalskih zastava. Pa se kaci Ultra Boys, a znate kako je proslo uzimanje te zastave ili mozda ste mali pa ne znate?Pa Delije Sever, a niko ne kaze da je isto i udarna Grobari pala par godina kasnije. Neverovatno da ljudi u nedostatku bilo cega, su spremni da sednu i da kucaju neko zlo samo da bi iskontrirali i umanjili nesto sto ne moze da se umanji.
Inace nasao sam ovaj snimak slucajno, da nije zalosno bilo bi smesno, ceo ovaj teatralan fazon i aplauz kao da je u igru usao najbolji igrac povredjen vec 6 meseci pa mu je ovo prva utakmica, ili kao da su oni uzeli nekome zastavu ne znam koju a ne da je njima pala. Ako je ovo zastava za nosenje ako su se preimenovali, meni nije jasno da ne znaju dimenzije plesiglasa gde im je zastava stajala 51. godinu. Pa su morali u rukama da je drze jer im fali jedno 2 metra dobra, bar tako deluje. Mada umeli su i prazno platno da iznesu ne bi me cudilo da je ovo za jednokratnu upotrebu, ali svakako je cudo da se ljudi javljaju i to zakrvavljenih ociju da ospore nesto sto ne moze da se ospori a niko ih nista nije pitao.
Last edited by Sevastopole on Sat Sep 23, 2023 1:07 pm, edited 2 times in total.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Sep 23, 2023 1:04 pm

Sevastopole wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:
калашњиков wrote:
verujes? po cemu verujes? sve je to super sto si napisao, da se prisetimo kako je nekada izgledalo, ali brate da li razumes da ta vremena o kojima pricas i ova sada ne mogu da se porede? prvo to

Zato što se za Džaju zna da se već upleo u politiku i da služi kao marioneta smradu od predsednika koji ga je izvadio iz zatvora i sada upravlja njime kako hoće, kao i Terzićem kom je skinuo poternici i radi sa njim takodje šta hoće. Vidić nije ničim uprljan i nema niko ničim da ga ucenjuje i drži za jaja kako bi upravljao njime. I čovek je mnogo veće ime u svetu fudbala čak i od Džaje hteli vi to priznati ili ne. Džaja jeste veliko za ime za vas, ali mislim da bi se u svetu Vidić mnogo više pitao i imao bi mnogo veći uticaj na naš fudbal. Jednostavno bi bio mnogo više cenjen i kod naših fudbalera. A znate i sami da će sada Nedimović voditi savez a ne Džajić koliko god se vi pravili ludi. I ako nećeš da menjaš nešto što je loše biće samo gore, da je bar data šansa Vidiću, pa ga možeš kasnije i smeniti, ali mi ne dajemo nikome drugom šansu, nego se guramo u što veći mulj.

Samo bi se vratio na ovo sad sam video da sam propustio. Zamisli jednu ligu sa Partizanom, Sartidom, timovima iz Crne Gore, Sartidom, Ofkom, Obilicem, MIlicionarom...i od svih tih belosvestskih kriminalaca i lopova ti uhapsis najvecu velicinu srpskog fudbala!? Dal je to samo on kriv i jedini radio na sta se svi pozivaju kada pricaju da mu je neko sredio da ne ide u zatvor, ili je on bukvalno po politickoj osnovi izvucen kao zec iz sesira da odgovara za nesto sto je na desetine njih radilo? A na kraju se ispostavilo da ni Dzaja nije to radio bas kao niko od ovih. To je prvo sramota sto se dogodilo radi politickih prepucavanja i otimanja naseg kluba. To su vremena gde su da ne nabrajam sad ljude, ali odrvratne glave vodile klubove, a menadzeri igracima bili razni klanovi. I iz svega toga ti izvuces Dzaju da hapsis sa 60 i nesto godina! Ides u kurac. Dzaja je takav covek jednostavno, postao je plasljiv, previse zahvalan, ali kad sa 60 i nesto godina kao takva licnot kao on, dozivis da setas CZ om a da ti ljudi na setnji traze autograme, onda sigurno taj covek ne moze da bude isti kada se sve to zavrsilo.
Dakle, jedna ogromna nepravda napravljenja, gde su bukvalno mu drzali slucaj dok on ne zastari a ne navodno to sto je uradio.

Druže nama su hapsili ljude sa tribina u tom periodu kao nenormalni. Za kakve smo sve gluposti dobijali robije to je smešno. Samo što smo mi tada pevali svi protiv tadašnje vlasti, kao što pevamo i protiv sadašnje vlasti za razliku od vas. Vi ako mislite da nama fudalski savez, uprave fudbalskih klubova i na početku svega toga država sa pederom, lezbejkom, Malim, Vulinom, Gašićem, Djurićem, Zorkom Motorkom, Tomom Monom, Vesićem, Babićem i svima ostalima ide u dobrom pravcu, mi nemamo ovde uopšte o čemu da pričamo. Kao što sam već rekao nemam problem da na čelu saveza stoji cigan, ali ispravan cigan koji je bio vrhunski fudbaler i koji je ogromno ime u svetu fudbala a ne raspali Kokeza smrad i sada Nedimović. Nemojte da se zajebavamo.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 1:10 pm

Znamo mi da su vam uhapsili ljude i stali smo uz vas, iako vi to niste uradili kada smo mi bili u problemu pre vas. Mi smo na svaku vlast koja je udarala na navijace isli, ni jednu nismo stedeli pa tako ni tu koja je vama podelila robije. Izlazili smo sa derbija dok ste vi ostajali da navijate, izlazili sa manjih utakmica, unosili setalice kada su bile zabranjene pecaljke za barjak, nismo na vasem stadionu hteli da gledamo derbi kroz praznu ogradu, dok ste vi kacili zastave po atletskoj stazi. Ali da pevamo protiv nekoga zato sto nas tim nije uzeo titulu 7 godina, to nismo uradili, ili zato sto nam nose koseve sa Kalemegdana...ne. Pa kad nam daju 3 igraca i trenera onda se ucutimo malo...toga nije bilo kod nas. Ko je protiv nas, sa njim nema price, ko je protiv naseg kluba, ne sedimo sa njim niti surujemo. Ja ne znam samo dal ste svesni koju uslugu cinite upravo onima koji su vam urnisali tribinu i unistili mnoge zivote? Da zanemarimo to ko je Cigan ko Grobar, ko ne znam ko. Ko je zakacio to vreme zna na sta je to licilo.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Sat Sep 23, 2023 1:28 pm

Sevastopole wrote:Koja scena? Ajde neka svako stavi prst na celo i neka razmisli, evo da se Cigani ostave po strani za jedan sekund, koja bre scena? Bugari bi za nas bili Kalco.


ne znam da li smo ikad bili na nizim granama kao navijacka scena, ne znam s kojim periodom bih ovo mogao da poredim......
Tuzno je ko je sve bolji od nas kao scene navijacke. Bukvalno za plakanje. Daj boze i ovakvi da ostanemo posto bolji biti necemo sigurno.....

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 1:31 pm

I sad svi bukvalno se utrkuju ko ce da opljune tribinu koja drzi nasu zemlju da se zna za nju svuda. Ali naravno mi ne bi bili mi kada se ne bi javljali dusebriznici i u Evropskim okvirima da objasne kako stvari zapravo stoje. Dal ste videli negde da Torcida pljuje BBB, ili Armada da laje na BBB negde nesto? Ja iskreno nisam. A tesko da nemaju putera na glavi. To samo kod nas ima ova mrznja i ova vrsta slepila.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sat Sep 23, 2023 2:14 pm

Sevastopole wrote:Znamo mi da su vam uhapsili ljude i stali smo uz vas, iako vi to niste uradili kada smo mi bili u problemu pre vas. Mi smo na svaku vlast koja je udarala na navijace isli, ni jednu nismo stedeli pa tako ni tu koja je vama podelila robije. Izlazili smo sa derbija dok ste vi ostajali da navijate, izlazili sa manjih utakmica, unosili setalice kada su bile zabranjene pecaljke za barjak, nismo na vasem stadionu hteli da gledamo derbi kroz praznu ogradu, dok ste vi kacili zastave po atletskoj stazi. Ali da pevamo protiv nekoga zato sto nas tim nije uzeo titulu 7 godina, to nismo uradili, ili zato sto nam nose koseve sa Kalemegdana...ne. Pa kad nam daju 3 igraca i trenera onda se ucutimo malo...toga nije bilo kod nas. Ko je protiv nas, sa njim nema price, ko je protiv naseg kluba, ne sedimo sa njim niti surujemo. Ja ne znam samo dal ste svesni koju uslugu cinite upravo onima koji su vam urnisali tribinu i unistili mnoge zivote? Da zanemarimo to ko je Cigan ko Grobar, ko ne znam ko. Ko je zakacio to vreme zna na sta je to licilo.

Izlazili smo i mi sa basketa kada ste vi trpeli represiju. Pa ja ne znam koja vlast je više udarila na navijače od ove. Znaš koga je ova vlast ugurala u našu tribinu pre nego što ih je pohapsila. Jeste kriva i naša tribina zbog toga što je uopšte dozvolila da takvi pridju njoj, ali posle ko ih je sve čuvao i na koje načine na možeš ni zameriti toliko ostalima što nisu uspeli da ih skinu. Najviše ljudi sa svih tribina je stradalo u poslednjih 10 godina, šta se sve dešavalo i sam znaš, ako to nisu dovoljni razlozi za stajanje protiv ove vlasti ja onda ne znam šta je. Mislim da je ova vlast ubedljivo najpogubnija po navijački pokret što se može videti i po broju ljudi na tribinama i po tome kao što si i rekao da samo vaša tribina drži scenu, ako je to cilj ok. Nisam više toliko aktivan kao ranije pa neću previše ni da tupim o navijačkim temama, ali mogu o sportskim i političkim.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 5:13 pm

Izasli ste al ste zato na prvoj utakmici istog tog plej ofa aplaudirali muriji kad nas je tukla na pocetku utakmice kada je uslo svega 50 nasih. I to su se ustremili na jednog coveka. E onda vam je valjda doslo iz dupeta u glavu sta ste uradili, ja ne vidim sta je to moglo drasticno da se promeni u 3 dana, da toliko postanete svesni navijacki. Svaka cast za to podrzavanje ali cisto istine radi, da se kaze kako je bilo svega 2 ili 3 dana pre tog. I ne moze da se poredi parola na derbiju nas gde smo nasu borbu izjednacili sa vasom, i jedna reakcija kada vidis sa druge strane da puca ograda i ljudi padaju jedni na druge gde je polomljeno ko zna koliko nogu u ruku. Jos jednom, svaka cast, ali sam bio i na toj i na utakmici pre te pa slucajno znam kako je bilo.
Sto se tice vase tribine, imali ste vi tih "branjenja" tribine vise puta, ne zna se iz kojeg ste "branjenja" gori izasli. Ne moze da bude neko drugi kriv za ono sto se desava medju vama samima, niti medju nama ili nekim trecim. Kada je nesto nezdravo to samo ceka trenutak kada ce da pokaze da je tako.
Sto se tice ove vlasti, ja sam to pre jedno 20 stranica ako ne i vise napisao. Moj utisak je, da ne udaraju po navijacima, hoce da budu dobri sa njima. Vece je to iskusenje za navijace nego kad si pritisnut uza zid i nemas kud. Ko je kako to koristio, tako mu se i vratilo, nema tu mnogo filozofije. Vlast jeste delimicno kriva za to, ali vrag odneo salu.
Inace, na zalost, nista bolje nije bilo ni pre ove vlasti, ljudi su stradali u sukobima navijaca Bezanije i Cukarickog, stradao je decko koji je navijao za Vozdovac, navijac Vojvodine...to su isto katastrofalne stvari, daleko od toga da je ranije bilo idealno. Sta vise, desavalo se ovo i jos mnogo toga, a robije vasionske za nista. Daleko od toga da treba da nam se scena svodi na jednu,dve grupe, ali svako bira svoj put i koristi svoju snagu i energiju na ono na sta on misli da treba.
I to je isto jako veliki problem kad se prica. 90% vas je neaktivnih ali hocete da napisete nesto, i ko dodje da je aktivan, dzabe kad ne zna pre 15 godina sta je bilo. I onda tako dok prebacuje se sa jednih na druge, pljujemo se mi, i svaljuje se i sto jeste i sto nije na nas. Nasa najveca vrlina do sad je bila sto cutimo, ali nisam siguran koliko je to pametno za nasu tribinu. Jer, dzabe sutra ili za 5 godina da ti nesto pises jer ce se vec ustaliti price toliko da kad i napises istinu, bolece neke nove klince kurac jer su oni odrasli na cemu jesu.

Sevastopole
Posts: 601
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sat Sep 23, 2023 6:24 pm

Image
Image
Image
https://www.youtube.com/watch?v=h2b71b_aFWc
2005. godina. Piksi predsednik saveza(inace od ovog trenutka krece nasa netrpeljivost prema njemu a tek se produbljuje nakon odlaska iz kluba i onoga sto je ostavio). Dakle, 5. Zvezdina zvezda je dobro izvredjanja zbog toga sto je on bio na celu saveza koji je zabranio nicim izazvano da se unese koreografija na stadion. Vikano mu je i da "nije Zvezdina zvezda" i da mu je zena kurva. U trenutku kada smo prvi, "nas" covek sedi na celu saveza.
To je toliko uzelo maha da su mislili da mogu i godinu dana kasnije da rade to isto na Jna. Grobari su tada bojkotovali isto zbog svog kluba, a Delije su uradile ono sto treba.
Image
Nakon toga 2011. Delije bojkotuju veciti derbi koji je bio za titulu, gde su dobili uverenja da Grobari isto nece doci, ali onda je bilo docice na dan utakmice se saznalo, ali se nece navijati. E onda na prenosu cuje ceo repertoar sa sve zastavama, ozvucenjem itd.
Istorija treba da se zna, kad smo vec kod nje.

User avatar
tifoso
Posts: 7
Joined: Sun Jan 27, 2019 11:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby tifoso » Thu Sep 28, 2023 11:47 am

Osećam potrebu da, nakon jučerašnjeg pomena postradalim Junacima, izrazim POŠTOVANjE svakom čoveku koji je došao.
U ovako teškim okolnostima koje se nadvijaju nad našim narodom, kao i u vremenu kada međusobni odnosi između navijačkih grupa deluju kao da nisu na zdravim temeljima, bilo je veličanstveno videti da svi ZAJEDNO na jednom mestu, bez međusobnog mrštenja i prekih pogleda, pomolimo za pokoj duša naše Braće dostojanstveno, kako su i zaslužili! Smatram da za sinoćnje sabranje svima nama i nije trebalo upućivati poziv pojedinačno, duboko verujući da smo mi ostali i bez tog poziva bili u obavezi da dođemo, ali u svakom slučaju treba odati počast Delijama što su uputili poziv drugim grupama, kao i na inicijativi da se pomen održi.
Neka bi sinoćno sabranje zaista bio zalog za budućnost i za okretanje jednog novog lista. Da svi shvatimo da pored toga što nas deli boja ili klub među nama i ne bi trebalo da postoji nekih drugih razlika i podela - deo smo i istog naroda i iste supkulture. U ovim događajima se ponajbolje to i pokazuje, kada zanemarimo te sitnice zarad višeg cilja koji bi svima nama trebao da bude iznad svega. Mi jedni drugima ne trebamo da budemo dušmani i da se vijamo sa namerom da jedni druge sakatimo već taj deo ovog našeg fazona trebamo da svedemo na zdravo rivalstvo. Juče se na delu to i pokazalo, a neka bi se tako nastavilo i u budućnosti! Možda bismo na taj način i najbolje mi koji smo deo navijačkog pokreta mogli da se odužimo za žrtvu ovih novih div-junaka koji su svoje živote položili na oltar Otadžbine.
Iskušenja koja nam predstoje kao narodu zahtevaju nikada veću međusobnu slogu u borbi za očuvanje srpskog Kosova i Metohije, a to dugujemo svakom časnom Srbinu koji danas živi na svetoj zemlji i time sopstvenom žrtvom i primerom svedoči svima nama kako se ta bitka bije, a verujem da je svima njima nakon ovih nekoliko preužasnih dana makar na trenutak laknulo kada je video koliko nas je sinoć bilo i kada znaju da nismo zaboravili na njih, kad se već čini da neki drugi jesu. A možda čak više tu borbu dugujemo svima onima koji su svojom krvlju zalili Svetu Zemlju- svih Svetih mučenika Kosovskih: od onih postradalih u Kosovskom boju, preko svih heroja i nevino postradalih 1998 i 1999, pa sve do naše najhrabrije Braće koja položiše živote u Banjskoj za Slobodu. Carstvo im nebesko i večan pomen!


SVI ZAJEDNO ZA KOSMET I SRPSTVO! NEMA PREDAJE!!!!

P.S. Iz nekog razloga nije bilo moguće objaviti ovo na ćirilici, te sam morao ovako...
... quando un giorno morire dovrò, voglio portare in cielo i miei color! ....

Pinturicchio
Posts: 66
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Thu Sep 28, 2023 12:47 pm

Iako se na prethodnim stranama pisalo ružno o ostatku scene siguran sam da je ipak svima bilo drago što smo svi bili tu. Ofkovci, Invalidi, Zemunci, Grobari iz svih frakcija... tužan povod ali lepo okupljanje.
Партизан изнад свих!

User avatar
1937
Posts: 73
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1937 » Thu Sep 28, 2023 3:05 pm

Zbijajmo braco redove, teska vremena su nas zadesila! Mislim da je ovo tek pocetak svega loseg sto nam dolazi, dusmanisanja, sakacenja i ostalo sve izmedju navijaca su nam sad najmanje potrebni. Ljubi bliznjeg svog, u ovom slucaju, Deliju, Grobara, OFKovca, Zemunca, Radovca, Djavola itd, trebace nam! Neka nam ovo bude kamen temeljac za neke vece stvari!

NEMA PREDAJE, KOSMET JE SRBIJA!
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Wed Oct 11, 2023 11:19 pm

Zbog cega firma nije uradila parolu sloga bice poraz vragu kao i sve ostale grupe?

User avatar
друг члан
Posts: 1409
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Thu Oct 12, 2023 3:13 pm

Bio klip na temi od proslog kola, incident Firme s policijom u Pazaru. Uvek kad su gostujuci navijaci tamo ista scena, domaći budalesu gosti se pobiju s policijom i dobijaju kazne ljudi. Firma je kontam bar 5-6 grupa kojoj se to dešava
dopuna: razumem da se ne može ne reagovati, ali bi trebalo o tome povesti računa da ljudi ne glave robije badava. Nikad domaći turci ne dođu na kontakt vec uvek gosti protiv policije
Choose Life

User avatar
PunksFCV
Posts: 16
Joined: Wed Mar 16, 2022 5:02 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby PunksFCV » Sun Oct 15, 2023 8:02 pm

Добро издање Смедереваца и Уније данас
...JER SRCE MOJE VEČNO ZA TEBE KUCAĆE ZNAJ!

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Fri Oct 20, 2023 2:29 pm

Iako je scena jedinstveno stala protiv suludih termina utakmica, ocigledno to nije dovoljno pa se nastavlja sa tim i ove sezone. FS radi sve da ima sto manje navijaca na utakmicama i to im polazi za rukom. Grobarima se pomeraju gostovanja za petak, a sada ce im naredna dva biti i zabranjena iz ne znam kog razloga. Opet ostaje i to da je najjaca i najuticajnija grupa nedovoljno stala iza te borbe protiv takvih termina, ali obzirom da im klub uglavnom igra u normalnim terminima mozda i ne osecaju situaciju kao ostale grupe. Jedino ne znam kako gledaju na pomeranje derbija za dan posle Svetog Nikole. To je verovatno jedna od najdebilnijih odluka ikad, ali dobro, mozda treba da se saceka da prodju izbori i da fk Crvena zvezda zavrsi jesenji deo u Evropi da bi mogla da odigra i tu utakmicu.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Fri Oct 20, 2023 3:48 pm

mesec dana je proslo od nemilog dogadjaja na kosovu, mesec dana, ti dolazis s ovakvom pricom ovde da opet nasoj grupi nesto prebacujes? nijedna druga tema se nije provukla ovuda kako treba od tada i ti se pojavljujes s ovim tekstom? pa dobro bre vise imate li vi sramote? imate li vi takvi poput tebe obraza? kao da se pre mesec dana nije zakljucavala ova tema, i opet se ponavlja isto....... bruka i sramota. jebemti nasu scenu da ti jebem.

No al calcio moderno
Posts: 201
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Fri Oct 20, 2023 4:17 pm

Deca u skoli du pobijena pre utakmice Partizan vs Real. Dan zalosti je prolongiran za dan posle utakmice. Ovaj put je taj neko odlucio da dan zalosti bude bas na dan derbija jer je tako odgovaralo. Plasio se reakcije cak i zvezdine publike jer je tesko bilo iskontrolisati masu. Moglo je da se pomeri za dan kasnije celo kolo, ali ipak nijr ni to nego za nekad kad bude odgovaralo. E sad, ako nemas nista argumentovano da mi odgovoris vidi nekako da namignes adminima da zakljucaju temu opet ili da me sankcionisu, a mozda i da budem obazriv da me ne nadju neki ljudi nakon ovakvog pisanja da me pitaju za zdravlje.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Fri Oct 20, 2023 4:28 pm

tebi i tebi slicnima nema se sta argumentovano odgovarati, nista vam ne treba odgovarati. Izvolite, pitajte se medjusobom, mazite nas opet govnima, nista drugo ni ne znate. Od kad si dosao na forum ne znam mogu li na prste jedne ruke da nabrojim koliko si puta rekao nesto pozitivno, samo neku negativu siris. A nisi jedini. izvolite, nastavite sada. ako neko drugi ima zivaca s vama da ulazi u raspravu neka izvoli.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests