Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Sun Mar 10, 2024 10:07 am

Ima li slika parole desno iznad zastave uprava napolje, i kakav se barjak crveno beli vrteo na jugu?
Bas dobar derbi. Dosta ljudi, grobara najvise u proteklih X godina. Dosta sansi, golova... Sever dve koreo,jug setalicu na pocetku
Imalo se sta videti.
Choose Life

Misa Tumbas
Posts: 68
Joined: Sun Feb 24, 2019 3:35 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Misa Tumbas » Sun Mar 10, 2024 10:39 am

друг члан wrote:Ima li slika parole desno iznad zastave uprava napolje

Na koju mislis, onu sto je bila u nekoliko redova?

i kakav se barjak crveno beli vrteo na jugu?

"Deca rezima", odradjen na foru malog barjaka belgrade boys-a "deca tribine"

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Sun Mar 10, 2024 11:25 am

stvarno treba reci da je ono konacno barem malo podsecalo na ranije derbije kada pogledas broj grobara i njihovo izdanje i bilo mi je drago videti ih konacno ovako, nadam se nekad u skorije vreme da ce moci svi na jug..... jebes ti te derbije kada nemas preko puta sebe protivnika, kad su iseckani, podeljeni.......

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Sun Mar 10, 2024 12:31 pm

Misa Tumbas wrote:Na koju mislis

Ova se slike gde su leskovcani pa desno ima parola iznad uprava napolje
Choose Life

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Sun Mar 10, 2024 12:42 pm

Tu je pisalo "1 april svi na marakanu", parola sa tog rukometa gde je okacena i leskovcani. Uzete obe posle te utamice.
Партизан изнад свих!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 755
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Wed Mar 13, 2024 1:51 pm

Image

Image

Image

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Tue Apr 02, 2024 1:50 am

Koji je zvanican razlog sto Despoti nisu usli na stadion i koji je ono barjak vrtela Unija naopacke?
Партизан изнад свих!

User avatar
1937
Posts: 80
Joined: Tue Jul 07, 2020 4:36 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1937 » Mon Apr 15, 2024 3:01 am

Ako ima neko nek postavi slike zastava koje su izgubili Šaneri.
"Војводина је на једној страни, сви остали на другој!" Вујадин Бошков

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Sun Apr 28, 2024 11:03 pm

Партизан изнад свих!

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 29, 2024 10:41 am

Simpatizeri Partizana, ja bih vas zamolio da sa ovim vasim doskocimama " a Prosinecki"...stante dok nije kasno. Ako krenemo da pisemo nece na dobro da vam izadje. Uspeli ste sve sto NVO sve zajedno da se skupe od 2000. na ovamo, nisu uspeli da urade. I to samo sa dve utakmice! Ko zna koliko stotina miliona je potroseno u ono sto ste vi uradili a ovi drugi nisu mogli nikako za 25 godina! Usrali ste se u nacionalni identitet, srusili jednu od dve hale koje treba da budu stub Srpstva u ovim vremenima! Ostaje jos nasa da se koprca, ali nemojte evo molim vas, inace nece izaci na dobro. Ovo je porazavajuce za drustvo celo sta ste vi sebi dozvolili i odgajali, manite se isecaka i jedno te istog pitanja a Prosinecki? Lepse cemo ziveti i jedni i drugi, a na vasoj grupi je Sizifov posao i ja im zelim svu srecu jer preko puta zelim da gledam ljude iste kao i mi, a ne da ja pricam Srpski a oni tamo Kineski.

No al calcio moderno
Posts: 211
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Mon Apr 29, 2024 4:45 pm

To je njihova stvar i neka oni to resavaju. Ne moras i njima da nameces svoj stav i pokusavas da upravljas.
Pre bih rekao da tebi smeta ono skandiranje njihovih simpatizera tipa Kosovo za titule, sajsi k Aco Srbine, vas je Aco izdo Kosovo i sta su vec sve vikali nego to sto nisu zvizdali Radji.

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Mon Apr 29, 2024 5:45 pm

@sevastopole

Opet ja jedno a ti peto. Vec smo pricali o vucicevoj retorici.
Dakle, nit sam ja ovo okacio, nit sam pronasao tekst, okacio sam ovde radi diskusije.
Nije isecak, ceo je tekst i nadjen je u zanimljivo vreme kada je Tima odlucio da video putem isprica svoju pricu za siroke mase. Evo ovo sto je pisao 1991 malo je drugacije od njegovih secanja sad. Bez ljutnje, tako je. Verujem da tebi ne mogu da se iskopaju ovakvi tekstovi al eto njemu jesu.
Nemoj odmah djonom.
Партизан изнад свих!

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 29, 2024 6:01 pm

No al calcio moderno wrote:To je njihova stvar i neka oni to resavaju. Ne moras i njima da nameces svoj stav i pokusavas da upravljas.
Pre bih rekao da tebi smeta ono skandiranje njihovih simpatizera tipa Kosovo za titule, sajsi k Aco Srbine, vas je Aco izdo Kosovo i sta su vec sve vikali nego to sto nisu zvizdali Radji.

Meni smeta sto se ti predstavljas za nekog realog a sve si samo to nisi. Njih jos nigde nisam video da pisu nesto pogresno, za razliku od tebe, a gde sam cuo da pisu nemam ni jednu zamerku inace. Sto se tice vikanja, svako vice ono sto hoce, i zvizdi kome hoce, pa eto da vidimo ko je gde. Ja nista od tog sto si ti pomenuo nisam cuo najiskrenije, a tek ne Jug da je pevao to, sad bi prvi put saznao za tako nesto. Tako da, nije u redu da ti kao pripadnik trece grupe upadas u pricu ovako nenajavljen.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 29, 2024 6:13 pm

Pinturicchio wrote:@sevastopole

Opet ja jedno a ti peto. Vec smo pricali o vucicevoj retorici.
Dakle, nit sam ja ovo okacio, nit sam pronasao tekst, okacio sam ovde radi diskusije.
Nije isecak, ceo je tekst i nadjen je u zanimljivo vreme kada je Tima odlucio da video putem isprica svoju pricu za siroke mase. Evo ovo sto je pisao 1991 malo je drugacije od njegovih secanja sad. Bez ljutnje, tako je. Verujem da tebi ne mogu da se iskopaju ovakvi tekstovi al eto njemu jesu.
Nemoj odmah djonom.


Nije ovo fejsbuk stranica, nemoj da se pravis naivac. Tima je odlucio da isprica svoju pricu kako je on video sve iz svog ugla. Dakle, nije to prirucnik za Sever, sigurno da ima ljudi koji bi mozda i bolje znali da ispricaju. Ali kad smo vec kod ovog slucaja, cisto da vidis koju si nebulozu postavio. Ovaj Cao Tifo je iz 1991. godine. Ne znam dal verujes da je ovaj tekst Tima sastavljao i uredjivao kako ce da izadje? Cisto da znas 1991. je poceo vec rat, a 1990. su vec bile barikade po Hrvatskoj. Da li mislis stvarno da je ovo njegovo misljenje u tom trenutku? To ko nema veze sa tim vremenima moze da se hvata za "slamku spasa", ali cisto da te razocaram, te godine je poceo rat, sto znaci da nema sanse da je ovako razmisljao i onaj najveci Jugo nostalgicar medju nasima a ne Tima. Ali jebi ga sad, nema 8. epizoda da kaze da je u to vreme pisano isto kao i danas. Uradi neko intervju izadje ti nesto peto i mozes da se slikas sa tim.





Inace, svakom normalnom, zdravo razumskom coveku nakon ovih 205/210 sekundi sve moze da bude kristalno jasno. Intervjui dati u Beogradu i u Zagrebu na ovu temu. Svako ko je iole normalan samo ovo da pogleda sve bi trebalo da mu bude jasno.Ne treba nikakv Cao Tifo iz 1991. posle ovoga 1990. na sred Maksimira i u sred Beograda mozda cak i isto kolo, ako ne onda u utakmicu dve razmaka jer je to isti serijal koji se snimao. Ovo svako ko zna da sabira 2 i 2 zna da je bar 5 i vise godina i pre i posle ovog snima ovakva klima bila...kazem bar 5 da ne kazem 10. Mani se "Vuciceve retorike", na kraju ce jos da ispadne da mu je dobra retorika kako postavljas stvari, ako se krene dalje, ne znam sta bi ti rekao, ali ja imam strpljenja za ovakve stvari. Ne moze ni za godinu ni deset ni pedeset da se prekraja nesto sto nije bilo tako kako danas neko ko je nasao neki Cao Tifo, misli da je pronasao leteci tanjir, hoce da predstavi.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 29, 2024 6:30 pm

Inace, sto se tice Timine knjige, opet kazem, on je iz svog ugla pisao knjigu sta je on doziveo i sta misli kako je bilo, nije knjigu izdala grupa Delije Sever. Ali i ovo sto je receno u tih koliko epizoda sigurno je mnogima srusilo neke snove i bajke na kojima su odrasli i ja to razumem. Naravno, nije Tima niti najhrabriji covek koji je hodao Severom, niti je bez greske, mislim da ko je tu decenijama i ne moze da bude bes greske, ali smesno mi je iskreno kad cujem neke komentare, kako on to tako prica o ne znam ni ja kome, a on ih stvarvno jurio. Ovako kad ga vidis sad ko deda mraz neki, ali jebi ga, u to vreme imao je svoju ulogu i bio neko ko je postovan na Severu ko god sta pricao iza o njemu. Oni koji su delili tribinu u njegovo vreme, ili zakacili malo njegovo vreme, mogu da kazu nesto, svi na dalje nema potrebe da se upustaju u nesto sto nisu doziveli i sad im deluje ne znam kako. I stvarno je otkrovenje da neko ko je 60 i neko godiste bude iz mesovitog braka, a tek jos vece otkrovene kad u otvaranju knjige pise covek sam da mu je otac to a majka to.

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Mon Apr 29, 2024 6:33 pm

Ne pravim se naivan i znam kada je poceo rat.

Nisi lepo objasnio, ako zelis da objasnjavas. Znaci ovaj tekst nije napisao Tima nego ga je neko lazno potpisao? Ili su mu neki urednici prekrojili tekst? Na ovom snimku ne prica Tima pa ne razumem sta se ovim dokazuje na ovu temu. Ili daj njemu sifru pa nek on zatvori ovu pricu.

Nacionalna svest kod Grobara je u kriticnom stanju i tada i sada. I jos mnoge druge svesti, ali to nije sad tema. Cast izuzetcima.
Партизан изнад свих!

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 29, 2024 6:33 pm

A da stvar bude jos ludja, taj Maksimir gde Peca prica, neki Red Devilsi nisu ni bili jer su bili na Ravnoj Gori taj dan. Dakle, nerealno sta ljudi pokusavaju da prekorje i izmene.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Apr 29, 2024 6:36 pm

Pinturicchio wrote:Ne pravim se naivan i znam kada je poceo rat.

Nisi lepo objasnio, ako zelis da objasnjavas. Znaci ovaj tekst nije napisao Tima nego ga je neko lazno potpisao? Ili su mu neki urednici prekrojili tekst? Na ovom snimku ne prica Tima pa ne razumem sta se ovim dokazuje na ovu temu. Ili daj njemu sifru pa nek on zatvori ovu pricu.

Nacionalna svest kod Grobara je u kriticnom stanju i tada i sada. I jos mnoge druge svesti, ali to nije sad tema. Cast izuzetcima.

Zamisli bilko koji casopis 90. godine? Evo kako tebi deluje, dal mislis da je logicno da on to izjavi u trenutku kada vec se skoro pa krece sa ratom? Ja znam odgovor zato sto je i mene interesovalo, ali eto ti kazi sta mislis.

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Mon Apr 29, 2024 6:38 pm

Dobro jel na ovoj fejsbuk objavi naslovna strana i tekst unutra nisu isti casopis? Jel se o tome radi? Jel ovo Tima ikada napisao?

Deluje mi neverovatno, ali razni su svasta pricali i tokom rata pa nije nemoguce. Ajde sad da cujemo sta je prica
Партизан изнад свих!

No al calcio moderno
Posts: 211
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Mon Apr 29, 2024 6:39 pm

Ja sam ti napisao da su to skandirali simpatizeri s istoka koji su ovaj put premesteni u kavez, ne da je jug skandirao mada se otme i njima ponekad. Moguce je da nisi cuo, bilo ih je malo.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests