Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
enbidzi1
Posts: 110
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby enbidzi1 » Sat Sep 16, 2023 7:21 pm

Je l se planira neki novi kalcopoli, uprkos tome sto su vecina navijaca poluge vlasti. ove sns/cz lakrdije su poodavno prevrsile svaku meru sprdnje.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Sep 17, 2023 12:05 pm

Image
Image
Mozda, kad budemo dosli makar na priblizno onome sto ste vi radili, mozda se i desi nesto takvo, ali cisto sumnjam da to moze da se ponovi. Istorija je bitna za buducnost. I kad god pomislis da si nesto ispravan, seti se svojih predaka sa tribine i iz kluba.
Inace, usao sam ti u komentare, ti si, malo je reci, opsednut navijacima Crvene Zvezde i nasim klubom. Nerealno je da od 99 komentara 85 su ti na ovom nivou.

No al calcio moderno
Posts: 211
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Sun Sep 17, 2023 4:00 pm

Blago tebi ako ovim njihovim opravdavas ovo vase sad. Umesto da se svi zajedno kao navijaci i ljubitelji fudbala borimo za zdrav fudbal, mi posmatramo mirno sta se radi pa cak i likujemo.
Ako je tvoja tribina bila odlucno protiv Bjekovica(i sam sam licno protiv), zasto nije podrzala Nemanju Vidica kao kandidata da se mozda konacno nesto promeni na bolje, nego ste cutali i cekali da to postane na papiru Dzajic, a u praksi ona budala,mada znamo ionako ko se zapravo pita i tu.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Sun Sep 17, 2023 4:21 pm

No al calcio moderno wrote:Blago tebi ako ovim njihovim opravdavas ovo vase sad. Umesto da se svi zajedno kao navijaci i ljubitelji fudbala borimo za zdrav fudbal, mi posmatramo mirno sta se radi pa cak i likujemo.
Ako je tvoja tribina bila odlucno protiv Bjekovica(i sam sam licno protiv), zasto nije podrzala Nemanju Vidica kao kandidata da se mozda konacno nesto promeni na bolje, nego ste cutali i cekali da to postane na papiru Dzajic, a u praksi ona budala,mada znamo ionako ko se zapravo pita i tu.


zajedno da se borimo za zdrav fudbal? cekaj, pa ne mozemo da se borimo za zdravu srbiju, za kosovo, a mislis da ce neko zajedno da se bori za zdrav fudbal? pojedini nece da ucestvuju u necemu sto je nevezano za fudal, vec za srbiju, za srpstvo, jer su u tome, zamisli, cigani, i sada nesto serete za fudbal??? gde ste svih tih godina? da li stvarno mislis da je vidic spasitelj fudbala naseg? da li stvarno mislis da bi se ista na bolje promenilo? zasto bi ikoga podrzali na nekim izborima? da je i taj vidic dosao, opet bi srali po nama "evo ga cigan u savezu, igrao za zvezdu, namestene titule, vidic namestio" mogu se kladim na sve da bi tako bilo. al ajde, sipajte po nama, i onako se ovde uglavnom diskusija u vecini slucajeva povede kad treba da se po nama sere.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Sep 17, 2023 4:24 pm

Ono njihovo ne postoji i nece se vise nikada desiti. Kao i mnoge stvari vezane za klub a i tribinu. To je jedini jezik koji on moze da razume. Nemanja Vidic, 100 puta prezvakana prica. Ko hoce, moze slobodno da podrzava Vidica niko mu ne brani i sve sto ide uz njega. Svako neka radi kako misli da je najbolje. Uvek je sve bila politika. Nema nestranacke licnosti u ulozi predsednika saveza pa tako ne bi bilo ni kada bi Vidic dosao.Kad od toga krenes onda su mnoge stvari jasnije. Meni licno uopste ne prija sto je Dzaja tu gde jeste. Covek napacen i namucen nikako da ga vise ostave na miru. Nego do poslednje kapi cedi. A legenda ovih prostora! To samo kod nas moze da se desi i nigde vise. Ali izmedju Dzaje i Vidica, sigurno biram Dzaju. Naravno ovo je moj licni stav, a tribine su rekle ili nisu(a to isto vazi ko da si rekao), sve.

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Sep 17, 2023 7:35 pm

Ok. Biraš Džaju. Ali da li si stvarno izabrao Džaju ili si izabrao Nedimovića umesto Vidića, ali pošteno sada reci? Sramota je da je Vidić ima više podrške od grobara nego od cigana. Ja mislim da su stvarno stvari mogle da se menjaju na bolje da je Vidić došao. Ja bih se složio i da izbace i vas i nas u beton ligu ako će se tako pročistiti naš fudbal i ako se dokaže da su i jedni i drugi petljali.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Sun Sep 17, 2023 7:47 pm

A da li ti mislis da su Kokeza, Tole, Piksi,Terza...bili samostalni predsednici saveza? I da li mislis da bi Vidic bio samostalan? Evo ja tebe nesto da pitam, da ne bude da samo ja odgovaram na sve sta ljudima padne na pamet da pitaju. Konkretna dva pitanja i za tebe i za svakog ko se interesuje za ovu temu. Isto misljenje imam sto se tice izbacivanja Zvezde i Partizana ako ce to da ojaca nas fudbal. I ovako ne znamo da cenimo uspehe, ne znamo generalno kao narod sta je navijac i navijanje. Brkamo sa pojmovima koji veze nemaju sa navijanjem.

No al calcio moderno
Posts: 211
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Sun Sep 17, 2023 10:22 pm

Ako cemo kao navijaci samo da gledamo navijacku pricu ok, ali onda smo svrha sami sebi.
Valjda je poenta da se borimo za zdrav fudbal, bez namestaljki, sklanjalica, tri za tri itd... Neka pobedi bolji sto bi vas barjak rekao. Nisu samo Partizan i Zvezda problem, svi klubovi ucestvuju u necasnim radnjama, a mi kao gledamo svoja posla, lozimo su tu kao na nesto.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Sun Sep 17, 2023 10:55 pm

i kako rece ovaj? sns/cz lakrdije prevrsile svaku meru sprdnje jel? neki novi kalcopoli? da prokomentarises mozda nesto veceras? ne ipak?

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Sun Sep 17, 2023 10:58 pm

Znam da oni nisu, ali verujem da bi Vidić bar pokušao da bude nezavistan i ako vidi da ne može tako da bi bar digao buku ili dao ostavku na kraju krajeva jer je za ove sve moralna gromada. Mi kada smo bili najjači i u fudbalu i u košarci smo pevali spasi Srbiju I ubij se Tadiću Borise. U areni kada je bio na utakmici mu puštali rep i grad i jebali mu sve živo da mu kasnije nije palo na pamet doći u halu. Na fudbalu mu se isto pevalo. Masa grobara je prestala da ide na jug u sred naše dominacije u fudbalu, nije sve ni u sportskim uspesima. Doduše i zbog nekih drugih stvari ni ja nisam kročio na jug od tih vremena, ali je suština da su nas žuti zatvarali do jaja jer smo stvarno im prkosili i jebali ih u to vreme. Da nismo verovatno ne bi imali ni ovolike podele kao što imamo ovih poslednjih godina.

калашњиков
Posts: 169
Joined: Thu May 12, 2022 11:41 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby калашњиков » Sun Sep 17, 2023 11:12 pm

Bolesni^od^ljubavi wrote:Znam da oni nisu, ali verujem da bi Vidić bar pokušao da bude nezavistan i ako vidi da ne može tako da bi bar digao buku ili dao ostavku na kraju krajeva jer je za ove sve moralna gromada. Mi kada smo bili najjači i u fudbalu i u košarci smo pevali spasi Srbiju I ubij se Tadiću Borise. U areni kada je bio na utakmici mu puštali rep i grad i jebali mu sve živo da mu kasnije nije palo na pamet doći u halu. Na fudbalu mu se isto pevalo. Masa grobara je prestala da ide na jug u sred naše dominacije u fudbalu, nije sve ni u sportskim uspesima. Doduše i zbog nekih drugih stvari ni ja nisam kročio na jug od tih vremena, ali je suština da su nas žuti zatvarali do jaja jer smo stvarno im prkosili i jebali ih u to vreme. Da nismo verovatno ne bi imali ni ovolike podele kao što imamo ovih poslednjih godina.


verujes? po cemu verujes? sve je to super sto si napisao, da se prisetimo kako je nekada izgledalo, ali brate da li razumes da ta vremena o kojima pricas i ova sada ne mogu da se porede? prvo to

Zalgiris
Posts: 72
Joined: Thu Feb 07, 2019 1:17 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Zalgiris » Mon Sep 18, 2023 12:09 am

enbidzi1 wrote:Je l se planira neki novi kalcopoli, uprkos tome sto su vecina navijaca poluge vlasti. ove sns/cz lakrdije su poodavno prevrsile svaku meru sprdnje.

Sto bi mladi rekli..."komentar koji nije dobro ostario".
Aj sad u rupe, pa izadji za 5 meseci da opet prdnes nesto o ciganima

User avatar
njasvi
Posts: 924
Joined: Mon Feb 08, 2016 1:40 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby njasvi » Mon Sep 18, 2023 4:32 am

Ja ne mogu da verujem da se cigani nesto kao cimaju
U cemu je vas problem
Sta vas muci
Imate celu drzavu iza sebe, bukvalno mozete da radite sta hocete ali bas sta hocete, na terenu na tribinama na ulici, hoces lokale da otvaramo hoces zgrade da zidamo hoces klubove da imamo "pluton ili uran nije vazna planeta moja briga su repa ti samo budi lepa"...
Pfc sveden na nivo zemuna, tu je kao nesto igra nekad ce pobediti nekad izgubiti ali u sustini nista, titulu niti moze, niti zeli, niti sme da osvoji, svake godine krs od tima, svake godine dug sve veci, stadion se raspada, ona govna boli ih patka puse tompuse rade sta im se kaze, prosle sezone 4 nikom nista sve ok, ma bicemo i 8 ako treba ali ni to ne valja, nije dobro, da nas prebace u drugu ligu bilo bi sto nisu u trecoj... i opet ne valja, "jesi video penal protiv imt-a" paaaa jbt jel ste bolesni, a bukvalno samo uzmi taj imt kao klub i sve ti je jasno sta i kako gde smo i kako smo ko vlada i ko o svemu odlucuje
04 X 1945

Bolesni^od^ljubavi
Posts: 846
Joined: Tue Feb 02, 2016 11:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bolesni^od^ljubavi » Mon Sep 18, 2023 7:37 am

калашњиков wrote:
Bolesni^od^ljubavi wrote:Znam da oni nisu, ali verujem da bi Vidić bar pokušao da bude nezavistan i ako vidi da ne može tako da bi bar digao buku ili dao ostavku na kraju krajeva jer je za ove sve moralna gromada. Mi kada smo bili najjači i u fudbalu i u košarci smo pevali spasi Srbiju I ubij se Tadiću Borise. U areni kada je bio na utakmici mu puštali rep i grad i jebali mu sve živo da mu kasnije nije palo na pamet doći u halu. Na fudbalu mu se isto pevalo. Masa grobara je prestala da ide na jug u sred naše dominacije u fudbalu, nije sve ni u sportskim uspesima. Doduše i zbog nekih drugih stvari ni ja nisam kročio na jug od tih vremena, ali je suština da su nas žuti zatvarali do jaja jer smo stvarno im prkosili i jebali ih u to vreme. Da nismo verovatno ne bi imali ni ovolike podele kao što imamo ovih poslednjih godina.


verujes? po cemu verujes? sve je to super sto si napisao, da se prisetimo kako je nekada izgledalo, ali brate da li razumes da ta vremena o kojima pricas i ova sada ne mogu da se porede? prvo to

Zato što se za Džaju zna da se već upleo u politiku i da služi kao marioneta smradu od predsednika koji ga je izvadio iz zatvora i sada upravlja njime kako hoće, kao i Terzićem kom je skinuo poternici i radi sa njim takodje šta hoće. Vidić nije ničim uprljan i nema niko ničim da ga ucenjuje i drži za jaja kako bi upravljao njime. I čovek je mnogo veće ime u svetu fudbala čak i od Džaje hteli vi to priznati ili ne. Džaja jeste veliko za ime za vas, ali mislim da bi se u svetu Vidić mnogo više pitao i imao bi mnogo veći uticaj na naš fudbal. Jednostavno bi bio mnogo više cenjen i kod naših fudbalera. A znate i sami da će sada Nedimović voditi savez a ne Džajić koliko god se vi pravili ludi. I ako nećeš da menjaš nešto što je loše biće samo gore, da je bar data šansa Vidiću, pa ga možeš kasnije i smeniti, ali mi ne dajemo nikome drugom šansu, nego se guramo u što veći mulj.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Mon Sep 18, 2023 10:32 am

njasvi wrote:Ja ne mogu da verujem da se cigani nesto kao cimaju
U cemu je vas problem
Sta vas muci
Imate celu drzavu iza sebe, bukvalno mozete da radite sta hocete ali bas sta hocete, na terenu na tribinama na ulici, hoces lokale da otvaramo hoces zgrade da zidamo hoces klubove da imamo "pluton ili uran nije vazna planeta moja briga su repa ti samo budi lepa"...
Pfc sveden na nivo zemuna, tu je kao nesto igra nekad ce pobediti nekad izgubiti ali u sustini nista, titulu niti moze, niti zeli, niti sme da osvoji, svake godine krs od tima, svake godine dug sve veci, stadion se raspada, ona govna boli ih patka puse tompuse rade sta im se kaze, prosle sezone 4 nikom nista sve ok, ma bicemo i 8 ako treba ali ni to ne valja, nije dobro, da nas prebace u drugu ligu bilo bi sto nisu u trecoj... i opet ne valja, "jesi video penal protiv imt-a" paaaa jbt jel ste bolesni, a bukvalno samo uzmi taj imt kao klub i sve ti je jasno sta i kako gde smo i kako smo ko vlada i ko o svemu odlucuje

Sto bi reko Zeljko Pantic…

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Wed Sep 20, 2023 7:02 pm

Ne diraj u fabriku ultrasa, pardon industriju motora
Често одем до на село

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Wed Sep 20, 2023 9:07 pm

1958 wrote:Ne diraj u fabriku ultrasa, pardon industriju motora

https://www.youtube.com/watch?v=MqzmKQ4owdg

User avatar
enbidzi1
Posts: 110
Joined: Thu Feb 04, 2016 1:08 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby enbidzi1 » Thu Sep 21, 2023 11:36 am

Zalgiris wrote:
enbidzi1 wrote:Je l se planira neki novi kalcopoli, uprkos tome sto su vecina navijaca poluge vlasti. ove sns/cz lakrdije su poodavno prevrsile svaku meru sprdnje.

Sto bi mladi rekli..."komentar koji nije dobro ostario".
Aj sad u rupe, pa izadji za 5 meseci da opet prdnes nesto o ciganima


Ih, pa ne mora se čekati 5 meseci da se prdne o klubu koji u prostorijama ima više slika vucica nego zvezdinih. Evo, idealan trenutak za jedinstvo. Nakon grobara kokeze, vreme je da se oteraju dugogodisnji grobari filipovic i cuveni grobar 90ih Surbatovic.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Thu Sep 21, 2023 12:05 pm

Za pocetak, vi kao tribina treba da nabavaite jedno ovakvo povece...
Image
Pa kad se dobro vidite kao tribina, ali onako da zastanes malo i prisetis se zadnjih 25-30 godina lepo, onda da dodjes da pricas nesto o fudbalu, navijanju...bilo cemu. Mani se ti Joce Surbatova, slika i ne znam ti ni ja koga sve vise. Dakle, sto vise budes proveo ispred ovog predmeta na slici, veruj mi, manje ces se javljati ovde.

Pinturicchio
Posts: 76
Joined: Thu Jun 16, 2016 6:49 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pinturicchio » Thu Sep 21, 2023 4:33 pm

@sevastopole

A loš ti je taj argument, dovoljno si upućen u neslogu Grobara da ne možeš svakom Grobaru da nabijaš na nos neke poteze sa kojima se možda ni on ne slaže. Mi sa vama ne možemo da raspravljamo o navijanju ali možemo o sportu.

A evo na primer ti, da te sada stave na poligraf da odgovoriš sa da ili ne, kako bi odgovorio da pitanje "Da li je SD Crvena Zvezda u 2023. godini favorizovana sportski, sudijski, politički?".

Siguran sam da bi odbio testiranje i uzeo jedno ovakvo ogledalo :D

Pamtim ja parole "mladići, borovi... neka bore se pošteno", ali čini mi se da je ta ideja utihnula i da je sada samo trpaj trpaj trpaj.

Evo najviše bih voleo da kažeš da li osećaš da je zvezda favorizovana pa nek ostane zapisano u istoriji šta je Sever mislio o tome u 2023.
Партизан изнад свих!


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests