Српска навијачка сцена - дискусија

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Mon Jun 10, 2019 9:49 pm

Sevastopole wrote:Ne treba tako pisati, ne bi se ja slozio sa tom tvojom konstatacijom oko ponizavanja. Pruzali su otpor ti ljudi koliko god su mogli, ne moze nista da se kaze,


Тебра вероватно ниси са Вождовца па не знаш шта се све дешавало и не треба рачунати у свим тим дешавањима укупно 2-3 човека која стају на узвратну црту. Ови који су испадали то што су испадали, су организовали групне сачекуше појединаца и ишли свима редом причали како то тако треба.

Тад ми је и Вендица претила преко личних порука форума у том периоду како ће Вождовац бити етнички чист. Ако ниси довољно упућен, онда не оспоравај неке приче из прве руке... Ко год да си, видим да нормално причаш, ал дебело грешиш за дешавања у која си можда веома слабо упућен.

Modus Operandi wrote:Није истина, ако сте ту секцију на Вождовцу "понижавали" зашто сте морали да долазите у цифри од 150 људи после једне Звездине утакмице у њихов крај? Значи да сте итекако ту групу схватали озбиљно, а како и не би јер је за вас било незамисливо да на само на 1000 м од вашег стадиона имате једну групу која је по годинама,људима,снази, била озбиљнија од те ваше у Војводе Степе (ако сте је уопште имали). Како то да "најача" група у Европи (по вама) то дозволи себи. Нисте пуштали да они сами одмере снаге, него сте се мешали јер сте знали као би се то завршило.


Цифра о 150-200 људи није дошла на ту вашу озбиљну секцију већ на целу вашу групу која је акцијала ту групицу из Војводе Степе и која је знала где може да их нађе, а тамо није очигледно имала храбрости да дође... У питању су стотине метара. Не карикирај и не величај људе о којима очигледно не знаш много. Јебо то што су твоји, буди реалан.

Sevastopole
Posts: 637
Joined: Sun Jul 17, 2016 3:58 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Sevastopole » Tue Jun 11, 2019 2:02 am

Mislim da znam dovoljno da mogu da kazem ono sto sam napisao. I treba racunati te ljude koji staju na crtu jer je to retkost kod svakog. Ostale stvari lokalnog karaktera isto znam ali je glupo iznositi te stvari ovde. Neutralan sam iako naravno da sam ista prica koja i ti, ali nisam toliko ostrascen i mogu sa strane mozda mirnije da sagledam sve i da kazem sta mislim.

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Tue Jun 11, 2019 3:19 pm

Тад ми је и Вендица претила преко личних порука форума у том периоду како ће Вождовац бити етнички чист.


Baci neku poruku da i ja vidim sta sam to pisao... A usput mozes i onaj referat koji nasiroko pominjes oko istorijata FKR.
Често одем до на село

ladovina
Posts: 18
Joined: Sat Feb 06, 2016 8:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ladovina » Tue Jun 11, 2019 3:36 pm

Modus Operandi wrote: Како то да "најача" група у Европи (по вама) то дозволи себи.


Већ други пута „ти“ пишеш о томе овде а сада и да су цигани најјача група у Европи (по нама). По циганима је то прича оних који су са навијањем на ви и живе тако навијање на интернету пискарају о томе као ти овде, по друштвеним мрежама порталима. Немој више да бацаш те флоскуле пројекције и стављаш људима у уста нешто за шта их заболе да пишу по интернету.

Јер нигде не видиш ову страну да тако пише нити било кога озбиљног то занима. Да пишу по интернету да им је група најјача у Европи, немају паметнијег посла. Знају цигани какви су, шта су постигли где су били и шта су направили не требају им никакве потврде од виртуалног навијачког света. Нити такви епитети најјачег у Европи од неких странаца, домаћих паметњаковића, фејсбука и којекаквих „ултра“ сраница или било кога другог. Комплетна, добра и занимљива трибина да, у континуитету. Са свим својим манама и врлинама. То су цигани.

А таквих је на том нивоу и у континуитету јако мало у Европи. А потврду за то какви су цигани добију од истих таквих уживо када треба и где треба. Генерално нико не треба да се замара са тим најјача група у Европи. Људе који су прави навијачи који су унутра то на тај начин не занима. Комплетна трибина и група то је највећа вредност цигана, то има мало ко и то је нешто што некоме са стране из навијачког света може да буде најзанимљивије.

Уз оно да још увек овде као ретко где ако не и једино место где може да се види нешто што није монтирано ушминкано модерно, већ навијачки изворно искрено и спонтано.

partenopeo
Posts: 59
Joined: Sun Apr 23, 2017 1:31 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby partenopeo » Thu Jun 13, 2019 9:12 pm

!!!

Image

User avatar
друг члан
Posts: 1410
Joined: Sat Feb 06, 2016 5:02 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby друг члан » Thu Jun 13, 2019 10:49 pm

То је то
Choose Life

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Fri Jun 14, 2019 12:17 pm

Свака част јужној трибини на овој пароли, то је права прича. Поштовање.

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Sun Jun 16, 2019 9:32 pm

1958 wrote:Baci neku poruku da i ja vidim sta sam to pisao... A usput mozes i onaj referat koji nasiroko pominjes oko istorijata FKR.


Били сте у некој фрци са муријом где си ти описао ситуацију и поменуо јужне крајеве Београда као ваше, где си умешао и Вождовац.

Ја сам ти личном поруком одговорио како поприлично грешиш и објаснио ти зашто, а почео реченицу са "Буразеру, мало си претерао за Вожовац".

Тако да је твоје прво било "ало нисам ти ја никакав буразер а Вождовац ће ускоро бити етнички чист". Онда сам ја теби написао како видим да знаш да пишеш нормално на форуму и како можемо нормално да причамо, на шта си ти мени одговорио "немам ја шта са вама циганима да причам сем на улици", наравно после Кумодража и Брда.

Углавном испао си тада дегенерик и од тада ја то памтим и понашам се овде од првог тренутка како се понашам. Ако се не сећаш, питај администрацију да објави цело наше дописивање са претходног форума, о ком сам причао, али не иде теби у прилог.

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Odan » Mon Jun 17, 2019 8:57 am

Sto ste se uhvatili tog Vozdovca kao pijan plota. Imaju tamo i drugi a ne samo delije, grobari i uf. Sto ste zaboravili invalide...

User avatar
1958
Posts: 1157
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Mon Jun 17, 2019 11:12 am

Ајде бургија не сери. Него нешто нема оног историјског текста о ФКР, можда је и он остао на старом форуму...

Sto ste se uhvatili tog Vozdovca kao pijan plota. Imaju tamo i drugi a ne samo delije, grobari i uf. Sto ste zaboravili invalide...


Порасло дете не мора више да говори мами кад иде на гостовање, па је био ред и за трансфер у већи клуб. :mrgreen:
Често одем до на село

peacefull huligan
Posts: 54
Joined: Thu Nov 10, 2016 4:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby peacefull huligan » Mon Jun 17, 2019 3:32 pm

Порасла деца, па замрзела Звезду и Партизан, па је био ред да се одради трансфер у мањи клуб

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Mon Jun 17, 2019 3:37 pm

peacefull huligan wrote:Порасла деца, па замрзела Звезду и Партизан, па је био ред да се одради трансфер у мањи клуб


За кога ти навијаш?

peacefull huligan
Posts: 54
Joined: Thu Nov 10, 2016 4:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby peacefull huligan » Tue Jun 18, 2019 12:44 am

За Црвену Звезду

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Tue Jun 18, 2019 1:21 am

1958 wrote:Ајде бургија не сери. Него нешто нема оног историјскогкста о ФКР, те можда је и он остао на старом форуму...


Ајде типлу не сери ти више по форуму и почни да одговараш шта треба па ћеш и добијати одговоре. Ти си један од првих који их не заслужују одговор јер ниси играч за ову тему. Тражиш да те људи поштују јер годинама пишеш глупости, бежи тамо...

OLE!
Posts: 38
Joined: Sat Feb 20, 2016 4:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby OLE! » Tue Jun 18, 2019 1:52 am

Odan wrote:Sto ste se uhvatili tog Vozdovca kao pijan plota. Imaju tamo i drugi a ne samo delije, grobari i uf. Sto ste zaboravili invalide...


Јер су њихових 10 индијанаца (који су залутали у навијачки свет) одржавали у животу пошто је изнад Бањица, уместо да их угасе и ограде се од њих након бројних срамота за навијачку групу. Потребан им је сваки крај, ма какву год структуру људи да има. Инвалиди су им исто правили хаос ал јебига ћути се о томе, није за интернет и то.

Веома је битно да се зна ко је ко и ко је где. Тек после тога може да се прича нормална навијачка прича.

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Wed Jun 19, 2019 1:26 am

То би било најбоље да урадиш, још мировњак хулиган да оде и супер :)

Него, може ли ми неко од озбиљнијих цигана на форуму написати зашто нисте имали ниједну паролу против миграната или неки протест. Немогуће да вам нису боли очи. Питам озбиљно, није ми намера да неког прозивам да разјасним у старту

Заборавио сам Ладовину, он би био најкомпетентнији да одговори, ови остали цигани су ултрас но политика фазон.

Врховна команда
Posts: 148
Joined: Sat Sep 29, 2018 1:55 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Врховна команда » Wed Jun 19, 2019 12:53 pm

Уопште вас не разумем, прво нас сви прозивате и мрзите нас и ми смо највећи кривци за све а сада очекујете од нас неке конкретне пароле/акције поводом одређене теме а у овом случају су то мигранти.

ladovina
Posts: 18
Joined: Sat Feb 06, 2016 8:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby ladovina » Thu Jun 20, 2019 1:23 am

Modus Operandi wrote:Заборавио сам Ладовину, он би био најкомпетентнији да одговори, ови остали цигани су ултрас но политика фазон.


Ствар је у томе да ли си ти компетентан да пишеш у навијачким темама према до сада написаном. Јел то питаш као навијач или као члан неке од минорних политичких групица? Ако питаш као навијач прочитај добро задњих пар страна па размисли да ли имаш шта да кажеш и питаш. Ако питаш као члан неке од тих минорних политичких групица онда имаш доле тему политика па тамо размењуј мишљења и програм рада по тачкама тих групица са људима које то занима.

Није то код цигана ултрас но политика фазон јер људи су се увек изјашњавали око политике али их не занима странчарење поготово не страначке заставе као што је случај код вас на трибини. Не знам што би ми генерално као народ требали да дижемо поруке против миграната а убедљиво смо нација са највише избеглица, миграната и расељених лица у Европи. Пре ове мигрантске кризе мислим да су Срби процентуално били први на свету по броју избеглица можда смо још увек.

Цигани да дижу поруке против миграната а на тој циганској трибини добар број избеглица и миграната који знају шта је рат, шта су санкције, колективни центри, када останеш без ичега. Да им боду очи они које НАТО убија и окупира задњих 20 година као што је нас убијао и окупирао нам земљу? Да дижу поруке против људи којима је исти тај НАТО са САДом и западом Европе уништио земље па сада беже из рата и беде а на том пропутовању се нашли код нас.

Има толико других проблема и толико простора за деловање на неком националном актуелном плану да тих пар хиљада миграната који чекају да запале из Србије нису проблем докле год не праве срања. Нека људи буду на опрезу јер и међу њима свакаквих има и то је то. Чуј протест против миграната. Па ето био неки протест неки дан, како је било? Мени боде очи нешто друго.

Да се чак и мигранти крећу без мурије. Било по Београду, било да иду на „своја гостовања“ па док их не покупе. Да ми је неко рекао да ће по граду да се крећу групе миграната без мурије, а да се навијачи не одвајају од исте мислио би да је луд.

Мислим да генерално нису људи у фазону да милиони избеглица треба сада да преплаве Европу јер ни то није решење и да су људи свакако свесни опасности тероризма. Али исто тако су људи свесни да су НАТО и западне земље терористи и да су они као и њихове политике према тамошњем свету узрок свих проблема чије последице се виде данас.

Ми смо из прве руке осетили и осећамо политку запада преко својих леђа у најгорем облику. Некоме вероватно сметају мигранти, некоме не сметају боли их дупе. Али јасно је свима шта је и ко је главни проблем у тој мигрантској причи. А јасно је и шта су приоритети.

Комплетна ова задња страна нема шта да стоји овде. Не знам коме је у интересу да појединци онако острашћено и провокаторски пишу и да такве ствари стоје на интернету?

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby навијај » Thu Jun 20, 2019 2:37 am

онда овако нешто

Image

User avatar
Modus Operandi
Posts: 352
Joined: Sat Apr 23, 2016 2:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Modus Operandi » Thu Jun 20, 2019 1:06 pm

@ladovina није ваше да одређујете ко ће да пише, ако вам се не свиђа, продужиш даље и то је то. Ја не знам шта сте ви умислили па наступате овде као неки просветитељи, да немате та дела иза себе која имате ( да подсетим група сте која је одузела највише навијачких живота) па да се тако понашате.

Значи нико са ваше трибине нема морално право да неком нешто попује а ви се овде понашате као да гуруи навијачке сцене у Србији. Значи читам вас и не могу да верујем. Са вама најбоље човек и да не улази у полемику.

За мигранте, питам се да ли ће вам сметати када Вучић прими одређену квоту а већ до сада су у Србији су починили дела која власт заташкава.

Друга ствар 80 % тих миграната долази из земаља које уопште нису захваћене ратом. А и ти што долазе из ратних подручја су махом мушкарци војно способни, дезертери, лакше им да живе на социјали у некој Европској држави него да бране своју отаџбину.

Ја не бих ни улазио са вама у полемику јер ме не занимате (можеш да прочиташ моје раније постове) али због оне слике са којом сте покушали нешто да докажете морао сам да вам одговорим.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: detelinara83 and 11 guests