Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 11:28 am

Стварно штета, неће имати ко да буши гуме.

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby čompika » Sun May 07, 2017 5:02 pm

Jebeš mi sve ako kontam te akcije kada ne igra tvoj klub da vrebaš i napadaš druge grupe. To mi je kao ona besmislica gde Rusi pređu pola zemlje da bi upali nekome u kvart.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 5:06 pm

Па тај дан кад твој клуб игра игра и трећа екипа, муп Србије у свом најјачем саставу. Ем чува тебе, ем чува њих, ем спречава сваку могућност да дође до сусрета. :)

bojan23
Posts: 356
Joined: Fri Feb 05, 2016 10:17 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby bojan23 » Sun May 07, 2017 5:09 pm

Па када онда треба да се "акција", на дан утакмице када све врви од полиције?!
З В Е З Д А Л Е !

User avatar
čompika
Posts: 1015
Joined: Sun Jan 31, 2016 11:31 pm
Location: Novi Sad

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby čompika » Sun May 07, 2017 5:14 pm

Jebeš ga nemam pojma, da hoćeš da se sa nekim potučeš, razumem šibanja van stadiona i kad nije dan tekme kada si dušman sa nekim, svi smo to radili... ali mi je ovo van svakog razuma, kao neki paramilitarci ciljaš da ih uhvatiš sa zastavama nespremne, taktike i ostalo... previše mi je to. Valjda se menjaju vremena, sada je to fazon, šta ja znam...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Sun May 07, 2017 5:46 pm

Па разумније је да акцијаш неког кад му игра клуб него да га цимаш по граду кад нема никаквих утакмица. То је сад већ њихов проблем што носе заставе и не очекују да ће их неко акцијати. Камо среће да се акција само кад су утакмице, а не да се људи штанглирају кад су са девојака по граду, у изласку, школи и тд.

User avatar
навијај
Posts: 463
Joined: Tue Feb 02, 2016 2:06 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby навијај » Sun May 07, 2017 11:07 pm

Panzram wrote:Šteta ako se ugase, na to sam mislio.


Хоће, као Фирма...

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Panzram » Mon May 08, 2017 4:46 am

Opet postavljam ključno pitanje ciganima, kada i ako ugasite sve bitnije grupe kako ćete se osećati na tekmama bez suparničkih navijača?
Ovo neće na dobro da izađe...

Bunt
Posts: 644
Joined: Mon Nov 28, 2016 1:22 pm

Re: RE: Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bunt » Mon May 08, 2017 6:53 am

Panzram wrote:Opet postavljam ključno pitanje ciganima, kada i ako ugasite sve bitnije grupe kako ćete se osećati na tekmama bez suparničkih navijača?

Vidi ga Jah, voli da postavlja pitanja a ne voli da odgovara kad mu se pitanje postavi. Valjda nastupa neko selektivno ćoravilo...

Prva stvar, ne znam zašto tebe to zanima kada su za tebe navijači ionako ološ. Bolje jedna grupa ološa nego sto.

Druga stvar, Djavoli su se sami ugasili svojom neaktivnošću u gradu od 150.000 ljudi i bez konkurencije . Ostali su ugaseni jer su se kurcili.

Treće, ostali će ili da se trgnu iz letargije, počnu da dolaze na utakmice, porade na sebi i snazi svoje grupe (brojnost, organizacija, gostovanja) ili da čekaju da vide ko je sledeći sparing partner.



1989

svuda.prisutan
Posts: 546
Joined: Tue Feb 02, 2016 1:00 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby svuda.prisutan » Mon May 08, 2017 7:55 am

Realno Bunt, nigde pogresio nisi. Ali mnogo zdravija i bolja navijacka scena bi bila kada bi ljudi bili malo vece patriote. Parola Marinaca je objasnila na jednoj utakmici sa vama.
Gdelije sever bez provincije?

Neapoli
Posts: 112
Joined: Wed Jun 08, 2016 1:11 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Neapoli » Mon May 08, 2017 8:04 am

Ko je herojima sparing partner?

User avatar
lider
Posts: 214
Joined: Sat Jan 30, 2016 10:49 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby lider » Mon May 08, 2017 8:44 am

А зашто би Ђаволи требло да се угасе?
ТРАЖИМО ПРАВДУ, АЛИ И ОСВЕТА ЋЕ БИТИ ДОВОЉНА !

vinjakboy
Posts: 263
Joined: Wed Mar 02, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby vinjakboy » Mon May 08, 2017 8:59 am

Panzram wrote:Opet postavljam ključno pitanje ciganima, kada i ako ugasite sve bitnije grupe kako ćete se osećati na tekmama bez suparničkih navijača?


Вероватно ће да се осећају као најјачи, што је њихово право. Мене чуде овде коментари појединаца, у фазону "е немојте људи, уништићете нам сцену". :roll: Ако видиш да други немају обзира, спреми се и узврати на исти начин, а ако не можеш, онда јеби га...

Casual 1989
Posts: 344
Joined: Sun Feb 14, 2016 8:20 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Casual 1989 » Mon May 08, 2017 11:43 am

По мени акција права навијачка. Било како било Ђаволи су и даље најјачи у свом граду. КГ и БЛ једини чисти градови.

User avatar
stručnjak
Posts: 115
Joined: Sun May 07, 2017 10:24 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby stručnjak » Mon May 08, 2017 1:06 pm

Apsolutno navijačka akcija, od prvog do poslednjeg trenutka. Neće se CĐ ugasiti, kao što nije ni Firma, zato što ne poseduju ni gram navijačke svesti niti morala. Ako su simpatizeri iz Vrbasa i Padinske Skele mogli da funkcionišu po modelu "ne možete nam vi oteti zastava koliko mi možemo da ih napravimo", zašto to ne bi mogli da urade i Novosađani i Kragujevčani?

Odan
Posts: 595
Joined: Mon Aug 29, 2016 12:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Odan » Mon May 08, 2017 1:53 pm

Za razliku od Crvenih Đavola Firmi nije pala udarna zastava pa da se grupa ugasi...

weekend offender
Posts: 116
Joined: Fri Feb 05, 2016 3:48 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby weekend offender » Mon May 08, 2017 2:15 pm

stručnjak wrote:Apsolutno navijačka akcija, od prvog do poslednjeg trenutka. Neće se CĐ ugasiti, kao što nije ni Firma, zato što ne poseduju ni gram navijačke svesti niti morala. Ako su simpatizeri iz Vrbasa i Padinske Skele mogli da funkcionišu po modelu "ne možete nam vi oteti zastava koliko mi možemo da ih napravimo", zašto to ne bi mogli da urade i Novosađani i Kragujevčani?

ne mozes nas grobare uzimati za neko merilo. ali koliko se ciganskih ekipa nije ugasilo nego napravili lepse i starije zastave...

DRINK
Posts: 563
Joined: Fri Nov 25, 2016 9:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby DRINK » Mon May 08, 2017 2:29 pm

weekend offender wrote:
stručnjak wrote:Apsolutno navijačka akcija, od prvog do poslednjeg trenutka. Neće se CĐ ugasiti, kao što nije ni Firma, zato što ne poseduju ni gram navijačke svesti niti morala. Ako su simpatizeri iz Vrbasa i Padinske Skele mogli da funkcionišu po modelu "ne možete nam vi oteti zastava koliko mi možemo da ih napravimo", zašto to ne bi mogli da urade i Novosađani i Kragujevčani?

ne mozes nas grobare uzimati za neko merilo. ali koliko se ciganskih ekipa nije ugasilo nego napravili lepse i starije zastave...


Али то су цигани, они раде све како треба и све по кодексима, како се уопште усуђујеш да питаш тако нешто?

fedayn82
Posts: 144
Joined: Sun Feb 14, 2016 7:08 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby fedayn82 » Mon May 08, 2017 3:48 pm

weekend offender wrote:
stručnjak wrote:Apsolutno navijačka akcija, od prvog do poslednjeg trenutka. Neće se CĐ ugasiti, kao što nije ni Firma, zato što ne poseduju ni gram navijačke svesti niti morala. Ako su simpatizeri iz Vrbasa i Padinske Skele mogli da funkcionišu po modelu "ne možete nam vi oteti zastava koliko mi možemo da ih napravimo", zašto to ne bi mogli da urade i Novosađani i Kragujevčani?

ne mozes nas grobare uzimati za neko merilo. ali koliko se ciganskih ekipa nije ugasilo nego napravili lepse i starije zastave...


Koliko?
Ниси храбар као Јагода!

Pogrebnik
Posts: 69
Joined: Sun Apr 24, 2016 2:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Pogrebnik » Mon May 08, 2017 4:07 pm

Koliko hoces,pola sadasnje ograde


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests