Српска навијачка сцена - дискусија

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Fri Aug 19, 2016 3:55 pm

Ма какво ривалство, пусти те приче, ко још сматра ривалом отпад са неке трибине. Него да напишеш ти нама овде лепо списак тих циганских компањона, којих има 2 пута више него ваших, и да образложиш све то лепо ... мора да је дугачак списак, чим је дупло већи.

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 4:13 pm

I kad si kod tog otpada sa drugih tribina vi ste sad trenutno No.1 grupa po svemu u Srbiji pa i po broju otpadnika i navijaca drugih klubova na svojoj tribini.Ipak je bolje da ti ovde napises ko vam sve posecuje sever za vreme derbi utakmica a da to nisu Grci Rusi i tventeovi posto za njih vec znamo.

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Мента » Fri Aug 19, 2016 4:16 pm

а бесплатан пут за пољску ?

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Fri Aug 19, 2016 4:27 pm

Чекај јел се ти зајебаваш за овај Твенте или си озбиљан? Ако ти једног човека рачунаш у ''компањоне'', па јебо те ви сте онда на мировној мисији, нема трибине која вас није посетила или коју нисте посетили. Ето ја сем Грка и Руса не могу више никога да напишем, ако ћеш овде да пишеш и поредиш једног човека који дође инкогнито и стоји негде са стране, са вашим гостовањем у Лубину где су вас силовали они који вам прецртавају графите по стадиону, онда боље немој ништа да пишеш. Не тврдим ја, него ти, да цигани имају дупло више ''компањона'' од вас, зато узми лепо и напиши сад ... ја вама рачунам групе које вам долазе као групе и уопште се не труде да прикрију чији су ... кад би гледали појединачно ко вама долази, вероватно би били као што сам већ написао мировна мисија, пошто тешко да има трибине коју нисте посетили или вас није посетила, појединачно, не као група.

User avatar
1945
Posts: 17
Joined: Tue Mar 01, 2016 9:42 pm
Location: Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1945 » Fri Aug 19, 2016 5:31 pm

Oces da priupitas navijace Lacija i Levskog na ciju tribinu dolaze u Bg?Ili mozda bese Legijini?Pa i ti koji su nam svrljali grafite bejase prosli derbi na vasoj tribini ili Belhatov pre par godina?Vidi pravis se pametan ovde kazes da te moja tribina ne zanima a o njoj brujis na sva usta i sve znas i u sve si upucen.O svojoj cutis zato sto postujes zavet cutanja.Vi nemate ama bas ni jednu grupu pogotovu iz unutrasnjosti koja nema bar jednog clana koji je ranije navijao za Partizan ili neki od lokalnih klubova i broj takvih ljudi kod vas se broji u desetinama.Tako ste nauceni da pljujete druge a svoje gluposti gurate pod tepih.Mozes pisati ovde sta god hoces to je tvoje pravo i mozes ljude ovde preveslavati kako hoces.O evro pojedincima koji dolaze na derbije na obe strane tek ne vredi trositi reci dok je derbija bice i takvih tako da me 1 tventeov ne bi kopkao da je stvarno bio 1 a znas da nije tako.

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Fri Aug 19, 2016 6:24 pm

О чему бре ти причаш, поредиш појединце са неких трибина, који су можда (да ти верујем на реч) били на северу на некој утакмици, међу 15 хиљада људи на трибини, као посматрачи, без икаквих обележја, без да ико то зна и да икоме то боде очи, са на пример Руховим, Вислиним или Виђевовим који вам дођу униформисани као војска, и још чине више од пола трибине, са бугарима, миланезима који каче и којима качите заставу без пардона, да не набрајам даље ... стварно је смешно шта ти поредиш. Имаш ти право да напишеш своје мишљење, нико не каже да немаш, али делује много смешно кад некоме нешто набијаш на нос, а бар 3 пута си гори од њега у томе! И нисам рекао да ме твоја трибина не занима, занима ме колико и остале на овој сцени, рекао сам да ме заболе за суноврат твоје трибине.

User avatar
zmijuga
Posts: 1823
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Fri Aug 19, 2016 8:24 pm

психијатрија wrote:Ima li fotografija iz Italije.


Evo ti za sada neke nezvanične:

Image

Image

Image

Image

Image

психијатрија
Posts: 66
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby психијатрија » Fri Aug 19, 2016 9:01 pm

Sasvim korektno

Gomorrah
Posts: 92
Joined: Thu Jun 16, 2016 3:51 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Gomorrah » Fri Aug 19, 2016 9:23 pm

Јбг, морали људи да плате карту за пут, није било за џ или 1500 дин као некима због тога оваква ,,мала бројка"...

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Sat Aug 20, 2016 1:33 am

Мишљење је као дупе, свако га има. Него реци ти нама 1945 кад сте ви последњи пут отишли на гостовање о свом трошку? Ова ол инклузив гостовања трошак 20 евра не рачунам.

психијатрија
Posts: 66
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby психијатрија » Sun Aug 21, 2016 2:54 pm

Ako ima neko od Sanera neka me kontaktira privatnom porukom.

Гуера
Posts: 33
Joined: Sun Feb 07, 2016 1:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Гуера » Mon Aug 22, 2016 12:19 am

А добро реално дерби је атракција, како за обичне посматраче тако и за бројне навијачке групе. Многи долазе и бирају страну која им се више свиђа, немој да се лажемо да су и код једних и код других били бројни навијачи, можда то није званично али мимо ових ЦСКА, Олимпијакос, Спартак, Паок, били су ту и Вислини, Стеауа, Динамо, Наполи, онда бројне пољске екипе, јебига, тако то иде у данашње време, сви желе да буду део спектакла.
И то са пријатељствима је постало тако смешно, да нема групе да нема ланац пријатеља, а Пољаци предњаче у томе, сваки тим има по 5, 6 братских клубова, не зна се ко пије а ко плаћа.

Avanti ragazzi
Posts: 216
Joined: Wed Feb 03, 2016 2:25 pm

Re: RE: Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Avanti ragazzi » Mon Aug 22, 2016 2:57 am

Гуера wrote:И то са пријатељствима је постало тако смешно, да нема групе да нема ланац пријатеља, а Пољаци предњаче у томе, сваки тим има по 5, 6 братских клубова, не зна се ко пије а ко плаћа.


Никако није ситуација за поредити. Земља са 40 милиона становника и огромним броје озбиљних група чак и у најнижим лигама, насупрот врло ослабљене навијачке сцене у држави која једва има 6-7 милиона становника.
Просто се само по себи намеће да не можеш сам против свих, па отуда више пријатељстава. Наравно да има екипа које иду у крајност, што се свуда да срести, не само тамо.
У Србији једна мало јача група може сама да се избори са већином проблема, а у Пољској те "поједу" без подршке других. Потреба са опстанком и јачином их тера да праве коалиције.
Додатна специфичност је постојање две групе које су лествицу изнад осталих на нашој сцени...
Од кад пратим, никад слабија навијачка сцена код нас.

User avatar
Panzram
Posts: 355
Joined: Sun Jun 12, 2016 1:41 pm
Location: Južni Beograd

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Panzram » Mon Aug 22, 2016 9:31 am

Jebeš topik (i forum - bez uvrede) gde ne može bar okvirno da se piše ko je koga izakcijao ovih dana. Zato ljudi i beže na fejs, tamo su informacije 24/7. Ovo kao panduri čitaju a ono kao jok? Nikad to nisam kapirao, al' ko sam ja da se bunim.
Ovo neće na dobro da izađe...

brucelee
Posts: 822
Joined: Mon Feb 01, 2016 7:10 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby brucelee » Mon Aug 22, 2016 9:36 am

1945 wrote:Oces da priupitas navijace Lacija i Levskog na ciju tribinu dolaze u Bg?Ili mozda bese Legijini?Pa i ti koji su nam svrljali grafite bejase prosli derbi na vasoj tribini ili Belhatov pre par godina?Vidi pravis se pametan ovde kazes da te moja tribina ne zanima a o njoj brujis na sva usta i sve znas i u sve si upucen.O svojoj cutis zato sto postujes zavet cutanja.Vi nemate ama bas ni jednu grupu pogotovu iz unutrasnjosti koja nema bar jednog clana koji je ranije navijao za Partizan ili neki od lokalnih klubova i broj takvih ljudi kod vas se broji u desetinama.Tako ste nauceni da pljujete druge a svoje gluposti gurate pod tepih.Mozes pisati ovde sta god hoces to je tvoje pravo i mozes ljude ovde preveslavati kako hoces.O evro pojedincima koji dolaze na derbije na obe strane tek ne vredi trositi reci dok je derbija bice i takvih tako da me 1 tventeov ne bi kopkao da je stvarno bio 1 a znas da nije tako.


Братори лупеташ ко Максим.
Прво да знаш да ја могу да набројим много више појединаца за које знам да су долазили на север на дерби или неку већу евро текму а који су навијачи неког другог тима.

Међутим ти поредиш бабе и жабе,једно је да неко дође са клупским или још горе навијачким обележјем или још три пута горе за навијачком заставом и регуларе је окачи на југ,а једно је кад два или три ортака реше да окусе шта је Београдски дерби и дођу на север и после се хвале и каче фотке. И та три ортака притом дођу без обележја,без застава,мало фоткају,мало блеје,посматрају...ако је то за тебе исто,онда јебига.

Дакле то су ти бабе и жабе и немогуће да то не капираш,мада контам да се фолираш. Вама групе долазе офишл, са све обележјима,заставама,сликама на југу,сликама са вођама,обилазак стадиона пре дербија,сликања на стази и шипци на југу.

Могуће да у унутрашњости постоје људи који су ишли негде па се прикључили другој страни,пази вероватно тога има,али скоро сигурно тога има и код вас. Оно што нема, да гробари постану чланови прве екипе на северу или још горе вође,а знаш где тога има.
Према томе,зајеби ову тему,глупа је.

Колико наших је онда у братским односима са Аргентинским групама,јер иду на Бока Ривер у приватној режији?

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby axkontra » Fri Aug 26, 2016 8:24 pm

jel marinci prate spartak na gostovanjima i da li je unija i dalje u bojkotu pa i dalje ne prati ofku u drugoj ligi

User avatar
zmijuga
Posts: 1823
Joined: Tue Feb 02, 2016 9:13 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby zmijuga » Fri Aug 26, 2016 8:29 pm

Što se tiče Marinaca idu na gostovanja, ovo su slike sa Voždovca i iz Surdulice:

Image

Image

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby axkontra » Fri Aug 26, 2016 8:35 pm

hvala

!!!
Posts: 14
Joined: Mon Aug 01, 2016 2:20 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby !!! » Fri Aug 26, 2016 11:52 pm

Поштујем то што бојкотују утакмице у Новом Саду на којима играју као домаћини, само ми није јасно што се против Бачке не појавише? Јесте се играло у Новом Саду али нису били домаћини, јел то неки бојкот Новог Сада као града?

maxen
Posts: 50
Joined: Wed Feb 24, 2016 2:15 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby maxen » Sat Aug 27, 2016 12:56 am

Jebo ligu gde ti tri kluba igraju na istom stadion.Ima teren za koji mesec da bude ko oranica,
Sta su koji kurac pustili tu Backu kad nemaju infrastrukturu.Ista prica je bila i sa Donjim Sremom.
Jel ima kakvih informacija da ce se spartakov renovirati u skorije vreme?


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests