Rusija 2018

Nexon
Posts: 2399
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Rusija 2018

Postby Nexon » Tue May 15, 2018 11:30 pm

Нискобуџетна компанија из Москве за Београд

Руска авио-компанија „Ред вингс“ најавила је да ће идућег месеца у свој ред летења увести нову дестинацију — Београд. Летови ће се обављати три пута недељно, почев од 12. јуна.

Планирано је да се летови обављају „ербасом А320“, уторком, четвртком и суботом са московског аеродрома „Домодедово“.

Цена карте без пртљага у једном правцу на релацији Москва—Београд, 12. јуна, износи 8.792 рубље (око 118 евра), док је из Београда до Москве нешто скупља и кошта — 12.689 рубаља (око 171 евра).

„Ред вингс“ је руска компанија основана 1999. године. Обавља редовне и чартер летове током целе године на најпопуларније туристичке дестинације.

чопор
Posts: 2
Joined: Sat May 12, 2018 2:24 pm

Re: Rusija 2018

Postby чопор » Fri May 18, 2018 11:16 am

Image

Image

Мента
Posts: 84
Joined: Sat Feb 06, 2016 2:59 pm

Re: Rusija 2018

Postby Мента » Fri May 18, 2018 12:40 pm

ултрас но профти

stubzajdi
Posts: 27
Joined: Sun Apr 17, 2016 2:25 pm

Re: Rusija 2018

Postby stubzajdi » Wed May 23, 2018 11:43 am

2 drugara prodaju 2 karte za Srbija - Brazil (2. kategorija) za po 500 evra.
Uzeli su karte, platili smestaj i prevoz, al im ne daju odmor za tu nedelju, pa pokusavaju da vrate deo para.
Karte su blanko, dakle nisu povezane sa Imenima i putnim ispravama...pm

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Rusija 2018

Postby lost&found » Wed May 23, 2018 12:00 pm

Ima karata jos na Fifinom sajtu, bilo je i za Srbija - Brazil, periodicno stavljaju karte , pretpostavljam kad se nakupi od ljudi koji se odluce da preprodaju. Cisto da ljudi pogledaju prvo to, pre nego sto se zalete da daju 500e za kartu, a mozda mogu da je nabave po 4-5 puta manjoj ceni.

Франц Горјанц
Posts: 27
Joined: Wed Oct 18, 2017 11:51 pm

Re: Rusija 2018

Postby Франц Горјанц » Wed May 23, 2018 11:17 pm

lost&found wrote:Ima karata jos na Fifinom sajtu, bilo je i za Srbija - Brazil, periodicno stavljaju karte , pretpostavljam kad se nakupi od ljudi koji se odluce da preprodaju. Cisto da ljudi pogledaju prvo to, pre nego sto se zalete da daju 500e za kartu, a mozda mogu da je nabave po 4-5 puta manjoj ceni.


Реално. А не да их љуште ко волове..
Браво за инфо.
Хостел, место народног кунта!

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Rusija 2018

Postby lost&found » Sat May 26, 2018 12:22 pm

Stigla karta za Brazil konacno. Cekam jos kartu za sesnaestinu finala u Piteru (nadam se Srbija - Nemacka). Cudno da nije sve stiglo odmah, al sam citao na netu da se i drugima po svetu desava isto. Al dobro, svakako olaksanje, jer sam bio poprilicno nestrpiljiv, tako da ostali koji cekate - imajte strpljenja i stici ce. A cak iako ne uspeju karte da se dostave, moci cete uz pasos i krednitnu karticu (kojom ste kupili kartu) i u Rusiji da podignete.

Бела Гарда
Posts: 29
Joined: Mon Sep 05, 2016 1:17 am

Re: Rusija 2018

Postby Бела Гарда » Mon May 28, 2018 12:20 pm

lost&found wrote:Stigla karta za Brazil konacno. Cekam jos kartu za sesnaestinu finala u Piteru (nadam se Srbija - Nemacka). Cudno da nije sve stiglo odmah, al sam citao na netu da se i drugima po svetu desava isto. Al dobro, svakako olaksanje, jer sam bio poprilicno nestrpiljiv, tako da ostali koji cekate - imajte strpljenja i stici ce. A cak iako ne uspeju karte da se dostave, moci cete uz pasos i krednitnu karticu (kojom ste kupili kartu) i u Rusiji da podignete.


Јеси сигуран да те карте уопште могу да стигну или да се подигну пре него што се заврши такмичење по групама? Јел то уопште стигло неком? Дај да видимо како изгледа карта ако јесте.
Занима ме јесу стигле неком резервације за карте за воз?

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Rusija 2018

Postby lost&found » Mon May 28, 2018 12:36 pm

Бела Гарда wrote:
lost&found wrote:Stigla karta za Brazil konacno. Cekam jos kartu za sesnaestinu finala u Piteru (nadam se Srbija - Nemacka). Cudno da nije sve stiglo odmah, al sam citao na netu da se i drugima po svetu desava isto. Al dobro, svakako olaksanje, jer sam bio poprilicno nestrpiljiv, tako da ostali koji cekate - imajte strpljenja i stici ce. A cak iako ne uspeju karte da se dostave, moci cete uz pasos i krednitnu karticu (kojom ste kupili kartu) i u Rusiji da podignete.


Јеси сигуран да те карте уопште могу да стигну или да се подигну пре него што се заврши такмичење по групама? Јел то уопште стигло неком? Дај да видимо како изгледа карта ако јесте.
Занима ме јесу стигле неком резервације за карте за воз?


Danas sam se bas vratio na mail od FIFA-e koji sam dobio prilikom aplikacije za karte i jedan deo maila (vezan za dostavu karata) kaze sledece:

"As explained during the Ticket Application Process, the Tickets successfully allocated to you will be delivered to the address you have registered in your Ticket Application, with exception of Conditional Supporter Tickets for any of the Round of 16 Matches, Quarter-Finals, Semi-Finals, the 3rd Place Match and the Final, which will be made available for collection at the FIFA Venue Ticketing Centres, Additional Ticket Collection Locations and Airport Ticket Collection Locations which will be established in the host cities during the Last Minute Sales Phase in 2018. Details of the Ticket Delivery and Collection Services will be made available on www.FIFA.com/tickets at a later point in time."

Tako da, u pravu si, karte za 16tinu finala pa nadalje moraju u Rusiji da se pokupe. E sad, otkud ti do da ne mogu da se podignu pre nego sto se zavrsi takmicenje po grupama? to nisam video nigde... takodje, nadam se da cu u Moskvi moci da pokupim karte za utakmicu u Piteru.

Бела Гарда
Posts: 29
Joined: Mon Sep 05, 2016 1:17 am

Re: Rusija 2018

Postby Бела Гарда » Mon May 28, 2018 12:59 pm

lost&found wrote:Tako da, u pravu si, karte za 16tinu finala pa nadalje moraju u Rusiji da se pokupe. E sad, otkud ti do da ne mogu da se podignu pre nego sto se zavrsi takmicenje po grupama? to nisam video nigde... takodje, nadam se da cu u Moskvi moci da pokupim karte za utakmicu u Piteru.


Немам ту информацију само претпостављам и некако ми логично делује да не можеш да узмеш карту за утакмицу за коју се не зна које репрезентације могу да играју и где могу да играју и у које време играју. А и ако испаднемо не можеш да користиш ту карту а већ си је платио, осим ако ниси везан за Србску репрезентацију.

Бела Гарда
Posts: 29
Joined: Mon Sep 05, 2016 1:17 am

Re: Rusija 2018

Postby Бела Гарда » Mon Jun 04, 2018 1:10 pm

Можда неком буде од помоћи што се тиче транзитних виза за Белорусију.

http://serbia.mfa.gov.by/sr/embassy/new ... 4d6bc.html

User avatar
Kockalone
Posts: 287
Joined: Sun Jan 31, 2016 8:54 pm

Re: Rusija 2018

Postby Kockalone » Mon Jun 04, 2018 8:41 pm

Бела Гарда wrote:
lost&found wrote:Stigla karta za Brazil konacno. Cekam jos kartu za sesnaestinu finala u Piteru (nadam se Srbija - Nemacka). Cudno da nije sve stiglo odmah, al sam citao na netu da se i drugima po svetu desava isto. Al dobro, svakako olaksanje, jer sam bio poprilicno nestrpiljiv, tako da ostali koji cekate - imajte strpljenja i stici ce. A cak iako ne uspeju karte da se dostave, moci cete uz pasos i krednitnu karticu (kojom ste kupili kartu) i u Rusiji da podignete.


Јеси сигуран да те карте уопште могу да стигну или да се подигну пре него што се заврши такмичење по групама? Јел то уопште стигло неком? Дај да видимо како изгледа карта ако јесте.
Занима ме јесу стигле неком резервације за карте за воз?



Нађох на фб ове карте о којима ти причаш.
Image

Него, једно питање за овај фан ид. Мени је друг то попуњао и каже ми да је ставио да ми тај папир подигнемо у некој канцеларији у Русији, а у међувремену ми је стигла поруку да га могу скинути са нета. Е сад, могу ли ја њега ође оштампати и је ли то уопште тај коначни документ или морамо то у Русију узимати?

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Rusija 2018

Postby Чомбе » Mon Jun 04, 2018 11:43 pm

Бела Гарда wrote:Можда неком буде од помоћи што се тиче транзитних виза за Белорусију.

http://serbia.mfa.gov.by/sr/embassy/new ... 4d6bc.html



Не знам чији пасош имаш, ако имаш српски не би требало да имаш никакав проблем у Белорусији. Ми зимус кад смо ишли на Бате нисмо имали никакво цимање. Попуњавали смо неко срање типа где идеш, колико остајеш, подаци из пасоша...све то у два примерка, један ти узму одма, други примерак чуваш и дајеш кад излазиш из земље. Мислим да то зову имиграциони картон, јебем ли га тако некако. Ако ме сећање не вара цимали су само људе са ЦГ пасошима, вероватно због односа цг-нато па имају другачији третман.


едит. јебига ја сам прочитао да тражиш помоћ :mrgreen:

Е да, путно осигурање ОБАВЕЗНО.

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Rusija 2018

Postby Џими Заказака » Tue Jun 05, 2018 10:41 am

Од целе оне моје приче и планова оста само Коста Рика и два дана Москве после тога. Изјаловило се, јебига.
Ови моји иду на све три...

Елем, карту за Бразил сам дао буразеру а ПРОДАЈЕМ карту за Швајцарску

https://www.dodaj.rs/images/0m86c.jpg

Цена 150е фиксно, карта је 3. категорија.
Напомињем да вам је (макар према званичној верзији, не знам како ће то функционисати у пракси) уз карту неопходан ФАН ИД за који можете аплицирати бесплатно.

User avatar
lost&found
Posts: 1106
Joined: Wed Feb 03, 2016 10:40 pm

Re: Rusija 2018

Postby lost&found » Tue Jun 05, 2018 10:51 am

Bas bedak, sve ste lepo organizovali i prosli jeftinije, kada vecina nas koja ide nije jos ni imalo to u malom mozgu.
Zato me mrace te stvari koje moras dosta unapred da isplaniras, a bukvalno svasta nesto moze da iskrsne do tada.

User avatar
Џими Заказака
Posts: 187
Joined: Mon Feb 29, 2016 9:58 pm

Re: Rusija 2018

Postby Џими Заказака » Tue Jun 05, 2018 2:54 pm

За своју судбину сам искључиво ја крив, сјеб'о сам паре на најглупљи могући начин. Ал' остатак екипе иде по плану.

Vinz
Posts: 256
Joined: Sun Mar 27, 2016 1:40 am

Re: Rusija 2018

Postby Vinz » Tue Jun 05, 2018 4:02 pm

Може помож. идем тотално гологуз међ пијане Турке. Елем, надам се да ћу тамо набавити карту за Бразил, али ме интересује
тај ИД. Је л могу да аплицирам за то срање иако немам карту или како то иде?

Бела Гарда
Posts: 29
Joined: Mon Sep 05, 2016 1:17 am

Re: Rusija 2018

Postby Бела Гарда » Tue Jun 05, 2018 7:46 pm

Vinz wrote:Може помож. идем тотално гологуз међ пијане Турке. Елем, надам се да ћу тамо набавити карту за Бразил, али ме интересује
тај ИД. Је л могу да аплицирам за то срање иако немам карту или како то иде?


Ето ту аплицирај и види како то иде. Ја већ заборавио како сам дошао до тога :D

https://www.fan-id.ru/index.html

Бела Гарда
Posts: 29
Joined: Mon Sep 05, 2016 1:17 am

Re: Rusija 2018

Postby Бела Гарда » Tue Jun 05, 2018 7:51 pm

Чомбе wrote:
Бела Гарда wrote:Можда неком буде од помоћи што се тиче транзитних виза за Белорусију.

http://serbia.mfa.gov.by/sr/embassy/new ... 4d6bc.html



Не знам чији пасош имаш, ако имаш српски не би требало да имаш никакав проблем у Белорусији. Ми зимус кад смо ишли на Бате нисмо имали никакво цимање. Попуњавали смо неко срање типа где идеш, колико остајеш, подаци из пасоша...све то у два примерка, један ти узму одма, други примерак чуваш и дајеш кад излазиш из земље. Мислим да то зову имиграциони картон, јебем ли га тако некако. Ако ме сећање не вара цимали су само људе са ЦГ пасошима, вероватно због односа цг-нато па имају другачији третман.


едит. јебига ја сам прочитао да тражиш помоћ :mrgreen:

Е да, путно осигурање ОБАВЕЗНО.


Ма стигло ми је неко обавештење око тих транзитних виза за Белорусију и Литванију јер они бесплатни возови за Калињинград пролазе кроз те две земље па сам се цимао око тога. Сад видим да за Белорусију то не треба а ваљда ни за Литванију ако нисам погрешио негде.

Него реци ми какво путно осигурање сад? :D :mrgreen:

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Rusija 2018

Postby Чомбе » Tue Jun 05, 2018 7:58 pm

Па здравствено, јебем ли га немогуће да никад ниси чуо за путно осигурање.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests