Српска навијачка сцена - дискусија

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Sun May 26, 2024 12:10 pm

U Ministarstvu unutrašnjih poslova Srbije za Euronews Srbija kažu da je u proteklih godinu dana, u Srbiju ušlo 148.927 državljana Ukrajine i 294.656 državljana Ruske Federacije, što znači da je privremeno utočište u našoj zemlji pronašlo više od 440.000 ljudi iz ove dve države. Prema podacima MUP, u istom periodu Srbiju je napustilo 144.895 državljana Ukrajine i 263.577 državljana Ruske Federacije. Kako su u MUP naveli, državljani Ukrajine mogu da uđu u Srbiju bez vize i borave do 90 dana, a državljani Ruske Federacije do 30 dana.


Izgleda da nisu tu jer im je previse dobro.

Ne da radimo zajedno, nego se intezivno druzimo. ja sirim bratstvo ali i jedinstvo kao i ti. Zar nisi to primetio?

No al calcio moderno
Posts: 225
Joined: Sun Apr 03, 2022 10:15 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby No al calcio moderno » Sun May 26, 2024 12:19 pm

Stanje na terenu pokazuje drugacije,a ako ti ih je toliko zao primi ih kod sebe u Nemacku. Treba izaci u susret ljudima, ipak su to samo izbeglice koje beze od rata svojim skupocenim automobilima i parama od kojih jedva lagano mogu da izdvoje 2000e za kiriju u Bgd.
Lepo je sto se druzite ti i nase komsije tamo, svi kazu kako tamo lepo sve funkcionise, muka vas naterala da budete slozni kad vas vec drzave macehe teraju odavde da budete sluge u tudjini. Drzite se!

Nexon
Posts: 2412
Joined: Wed Feb 17, 2016 8:19 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nexon » Sun May 26, 2024 12:40 pm

Pomeranje stativa, kao domace prvenstvo. Ne priznajes rezultat kao Jesa.
Sto bi se reklo: zna se ko ovde voli da krade.

Ja sam pun razumevanja otisao u Nemacku. Zbvog toga sam otisao, kao i Rusi sto su otisli, Srbija nije bila dovoljno multikulturalna, trebalo mi je vise muslimana, hrvata, arbanasa. Video sam u Srbiji da se to trazi, svi su pozivali da zaboravimo proslost, da gledamo buducnost. Zasto da se ne volimo kada mozemo da se mrzimo. Da se radjamo, umnozavamo, saradjujemo krajnje receno: da se je*emo.


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests