Српска навијачка сцена - дискусија

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Thu Mar 08, 2018 4:45 pm

Za fudbal me realno zabole, samo sam citirao gospodina, kao brani ga pogresio sudija desava se.

Ovo za blato si sad izmislio, niko vam nikada nije rec rekao, ta prica je nastala jer je najpoznatiji navijacki sajt objavio tu sliku pa su onda svi poceli da vas sprdaju a vi cim ste se malo ukaljali odmah trojica na ovoj temi pocela da kukaju dok drugi vec trazi ujedinjenje scene protiv blata :D torcida je imala dobru poruku hns-u, "isusicemo mocvaru kriminala u savezu", mozete i vi neku slicnu akciju da napravite, tipa "snage nase srusice trzne centre vase" :mrgreen:

Mada znam ja zasto ste vi svi odjednom skocili u vezi tog blata. Hocete da uzmete tender pa da DOO Brigate betonira prilaze :mrgreen:

Za ovo u sredini si u pravu, na kraju cemo svi da se udavimo u ovom blatu zvanom Srbija.

User avatar
Чомбе
Posts: 1156
Joined: Sat Feb 13, 2016 10:21 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Чомбе » Thu Mar 08, 2018 4:57 pm

Нисам ништа измислио, кукају ми другари навијачи других клубова годинама, а ако се не варам и овде је раније помињано. Можда су се ови што гласно кукају први пут укаљали, јебига има млађих нараштаја, неискусних, дошли јуче у новим фенси патикицама да испозирају. :D
Још су оно јуче као посипали камењем да направе стазу до трибине, да нису буквално се не би могло прићи, али буквално.


Неће они, ултра коп ће. :mrgreen:

User avatar
Ултрас
Posts: 228
Joined: Mon Feb 01, 2016 2:45 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Ултрас » Thu Mar 08, 2018 5:01 pm

Маните се тих прича глупих. Јел има неко инфо како је ово пало?

Image

axkontra
Posts: 176
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:22 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby axkontra » Thu Mar 08, 2018 5:16 pm

Нисам био сигуран да је онај други ватромет био у организацији цигана јер је воша дала тада гол.Каква прича око блата и како се све током година променило у овом времену када навијачи навијају због вибера и друштвених мрежа,а фудбалери играју за менаџере и сваки актер утакмице је сам себи довољан.

SAO_Zeljin
Posts: 712
Joined: Sun Feb 07, 2016 10:57 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby SAO_Zeljin » Thu Mar 08, 2018 8:40 pm

Pazite sta pisete, nemoj da neko ni kriv ni duzan najebe

Izmenjeno:
Obrisano par zadnjih strana. O kriminalu, ko je pucao, koristio noževe i slično, pa čak i navođenju konkretnih osoba, nećete ovde na forumu. Sledeći put vremenski i trajni banovi.
admin

makovnjaca
Posts: 11
Joined: Thu Jun 09, 2016 3:53 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby makovnjaca » Sat Mar 17, 2018 9:36 pm

Svaka čast despotima.Za sad sigurno najbolja izdanja van prve lige.

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Sun Mar 18, 2018 8:52 pm

Malo osvezenje sto se tice desavanja na nasoj sceni.
Zemunci dosli par sati pre utakmice, setali se po novosadskim krajevima izmedju ostalih i Grbavicom gde ih je murija skontala koliko sam pohvatao. Manji sukob sa kerovima van stadiona i na tribini.

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Sun Mar 18, 2018 9:28 pm

Bruno Sulak wrote:Malo osvezenje sto se tice desavanja na nasoj sceni.
Zemunci dosli par sati pre utakmice, setali se po novosadskim krajevima izmedju ostalih i Grbavicom gde ih je murija skontala koliko sam pohvatao. Manji sukob sa kerovima van stadiona i na tribini.


Prošetali su se jednu ulicu i već ih je murija opkolila.
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

User avatar
Bruno Sulak
Posts: 757
Joined: Wed Feb 03, 2016 11:27 am
Location: Cannes

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Bruno Sulak » Sun Mar 18, 2018 9:43 pm

Jbg, ja ih nisam pratio pa ne znam kuda su sve tacno bili, znam da su se krecali iz V. ulice prema stadionu, znaci nisu isli bulevarom nego okolo kroz kraj. Al dobro bitno je da se nesto desava.
Jel istina da ste imali izvidjace na jugu? Ako neces ovde imas pp.
Inace pravi derbi dva grada kakvih bi trebalo da je vise u ovoj nasoj ligi.

БорацБЛ
Posts: 111
Joined: Tue Jan 16, 2018 12:07 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby БорацБЛ » Sun Mar 18, 2018 9:54 pm

Рече ми другар да је пар фирмаша улетило на југ, узели земунцима пар шалова, мурија их пребила и касније шалове вратили земунцима.

NS021
Posts: 28
Joined: Sun Nov 20, 2016 12:03 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby NS021 » Sun Mar 18, 2018 9:56 pm

Bruno Sulak wrote:Jbg, ja ih nisam pratio pa ne znam kuda su sve tacno bili, znam da su se krecali iz V. ulice prema stadionu, znaci nisu isli bulevarom nego okolo kroz kraj. Al dobro bitno je da se nesto desava.
Jel istina da ste imali izvidjace na jugu? Ako neces ovde imas pp.
Inace pravi derbi dva grada kakvih bi trebalo da je vise u ovoj nasoj ligi.

Najveci navijacki neredi koje nas grad pamti bili su 2006-te kad je gostovao Zemun. Sada je sve to neuporedivo manje.. zbog opsteg pada na sceni, ali bilo i ostalo staro i zdravo navijacko rivalstvo. Tuga kad vidim da je 20 oklopnika brze bolje pojurilo da okruze 7-8 navijaca i pokazu koliko su silni. To je Vojvodjanska ulica na Grbavici.

chevanton
Posts: 101
Joined: Mon Sep 18, 2017 2:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby chevanton » Sun Mar 18, 2018 10:48 pm

Jesu saneri u penziji ili ne?danas okacena zastava iza gola

психијатрија
Posts: 66
Joined: Sun Feb 07, 2016 11:12 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby психијатрија » Mon Mar 19, 2018 12:20 am

БорацБЛ wrote:Рече ми другар да је пар фирмаша улетило на југ, узели земунцима пар шалова, мурија их пребила и касније шалове вратили земунцима.

Prosli kroz kop i poskidali salove.Ne pisite bajke.
Casual fcv od 8 40 do 11 15 i da napises jedna ulica.
Necu dalje odgovarati jer zbog takvih stvari vise niko nigde ni ne pise.
Pozdrav

User avatar
casual fcv
Posts: 176
Joined: Fri Dec 02, 2016 7:06 pm
Location: Нови Сад
Contact:

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby casual fcv » Mon Mar 19, 2018 1:37 am

Ja retko kada i pišem nešto, al nećeš me sigurno ubediti u to što pričaš, jedino ako im nije trebalo 2h da prođu od ugla Narodnog Fronta i Šekspirove do ugla Alekse Šantića i Puškinove gde su se i slikali ispred grafita i gde ih je murija odmah okružila.
Pozdrav
У НОВОСАДСКИМ ОЧИМА ТВОЈА ПЛАВА ЗВЕЗДА С'ЈА!

User avatar
Новосадиста
Posts: 222
Joined: Mon Feb 22, 2016 5:19 am
Location: Српска Атина

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Новосадиста » Mon Mar 19, 2018 3:27 am

Najjace od svega neko likovanje tome sto ste se prosetali tu negde i slikali... koje rasprave... imali ste razne ponude celu noc i celo jutro, ne glupiraj se ti sa satnicom tom nego reci kad ste izasli iz stana... uzdravlje!
стадион-место народног бунта!

Nikodije
Posts: 469
Joined: Wed Oct 25, 2017 8:54 am

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Nikodije » Mon Mar 19, 2018 9:58 am

Sta dizete tenziju odmah? Taurunumi nesto pokusali , izvalila ih murija i to je to. Bravo na cimanju i na razdrmavanju ove ucmalosti koja je prisutna na nasoj sceni. Samo da se razumemo nema tu nikakvog minusa firmi. Sta su oni to mogli ili trebali da urade?

Zemunci su mogli tako da upadnu u koji god deo grada i da se prosetaju dok ih murija ne izvali sto bi bilo u roku od pola sata do sat vremena u zavisnosti da li navijaju i koliko ih ima. Ne moze firma brze da reaguje od murije jbg. Meni zanimljivo sto su zemunci izabrali liman i grbavicu za upad da celoj prici daju na tezini samo brate nije to vise onaj Liman ni Grbavica od pre 10 godina npr ili 15. Ja se secam negde 2003 ,meni je riba zivela na grbavici u nekoj kuci , jbt po pljuge nisam smeo da odem.

Na svakih 100 metara neke ekipice bleje cirkaju vare. Jednom sam se zajebao i krenem ja do neke trafike tamo kod skole ja mislim da li je osnovna ili tako nesto ima dvoriste i fudbalksi teren. Samo cujem iz mraka iz nekog od ulaza e matori imas cigaru? Epilog price dao sam im celu kutiju i kupio dvolitru. :D Sada je to druga prica cujem od moji drugara iz NS kazu mi da je Grbavica postala fensi kraj za studentariju i da se masa novih ljudi doselila i da nije to vise geto kakav je nekada bio.

Sve u svemu bravo za izdanje i jednih i drugih lepe brojke,parole,pirotehnika,incidenti manjih razmera, ovaj upad nekoliko firmasa na jug isto svaka im cast jbt nije mi jasno kako su to uradili ali svakako za pohvalu. Bravo firma , bravo zemunci!

User avatar
Обилић
Posts: 17
Joined: Tue Feb 20, 2018 8:50 am
Location: Бергамо

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Обилић » Mon Mar 19, 2018 10:06 am

Одлични и једни и други напокон се нешта дешава мало да сцену дигну из депресије. ДЕСПОТИ свака част одлична сезона бруку опасно одрађено СВАКА ЧАСТ!
Штета што си рођен овде у овом времену!

Србохолик
Posts: 91
Joined: Fri Feb 05, 2016 11:04 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby Србохолик » Mon Mar 19, 2018 11:38 am

Браво и једнима и другима, искрено и очекивао сам да се за ову утакмицу наоштре тензије, увек су добродошли и сцени и лиги овакви дербији. Стварно фале нашој лиги овакве утакмице, оваква ривалства, самим тим и играчи добијаји више мотива да боље приступе текми, фали једном недељно ривалство типа Кг-Сд, Ниш-Лесковац, Карабурма-Земун, да играчи добију муда да играју више од 4 пута годишње, а навијачка сцена би се омасовљавала из године у годину.

МГП
Posts: 503
Joined: Thu Feb 04, 2016 12:28 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby МГП » Mon Mar 19, 2018 12:13 pm

Бројност се добро поправила код неких група откако је почео прољетни дио полусезоне. То је можда најава неког бољег периода на српској навијачкој сцени.

User avatar
1958
Posts: 1159
Joined: Sun Feb 07, 2016 2:41 pm

Re: Српска навијачка сцена - дискусија

Postby 1958 » Mon Mar 19, 2018 12:32 pm

Despotima fali malo kreativnosti. Godinama...
Често одем до на село


Return to “Србија”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests